Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Alfaram dołącza do grona kluczowych sponsorów Czarnych Jasło

15

Do grona sponsorów klubu JKS Czarni 1910 Jasło dołączył kolejny podmiot, którego działalność gospodarcza i biznesowa ściśle związana jest z lokalnym biznesem. Współpraca z firmą Alfaram, wpisuje się w politykę klubu, który od kilku lat stara się budować stabilne podstawy finansowe swojego funkcjonowania, w oparciu o partnerskie relacje z lokalnymi przedsiębiorcami.

O tym, że pieniądze i sport od dawna idą w parze, nie trzeba nikogo przekonywać. Dotyczy to nie tylko rywalizacji sportowej na najwyższym, profesjonalnym poziomie, lecz również sportu w wydaniu półamatorskim oraz amatorskim. Kierownictwo Czarnych Jasło, zdaje się doskonale rozumieć tę prawidłowość. Stąd też, konsekwentnie od kilu już lat, klub stara się pozyskiwać coraz to nowych sponsorów, którzy gotowi są wspierać finansowo jego działalność. W ubiegłym tygodniu do szerokiego grona partnerów Czarnych Jasło dołączyła firma Alfaram – producent nowoczesnych luster. Stosowne porozumienie w tej sprawie zawarli: prezes Zarządu Czarnych Jasło Piotr Samborski i właściciel firmy Alfaram Łukasz Ochwat. Przedsiębiorstwo z siedzibą w Jaśle, które rozpoczęło działalność w 2013 r. prowadzi dzisiaj działalność nie tylko na rynku lokalnym i regionalnym, lecz również za granicą.

Współpraca z firmą Alfaram z pewnością sprawi, że podstawy funkcjonowania klubu staną się bardziej stabilne, co w dobie stale rosnących kosztów, może mieć w najbliższej przyszłości olbrzymie znaczenie. Wysokość wsparcia finansowego stawia Alfaram w gronie podmiotów, których udział w budowaniu optymalnej struktury finansowania klubu, jest absolutnie kluczowy.

Warto zaznaczyć, że dzięki wsparciu podmiotów gospodarczych, każdego roku do klubowej kasy wpływa blisko 250 tys. zł. W tej kwocie mieści się również wsparcie udzielane Czarnym przez Klub 100, do którego należy ponad sześćdziesięciu sympatyków klubu. Należy również wspomnieć, że klub dotowany jest ze środków budżetu Miasta Jasła.    

MD

Napisany dnia: 01.11.2022, 18:14
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ ...
dnia 01.11.2022, 18:27
Ocena
komentarza:
4
[Komentarz nie na temat]
@ Karol
dnia 01.11.2022, 19:18
Ocena
komentarza:
8
Świetna robota Panie Prezesie.Dobrze ze w Jaśle są jeszcze firmy i ludzie,którzy chcą pomagać w działalności sportowej klubu Czarni Jasło.Budżet to podstawa w obecnych czasach gdy upadły jasielskiej zakłady pracy albo je rozprzedano zagranicznym inwestorom.Trzymam kciuki aby udało się zgromadzić finanse na walkę o awans do 4 ligii.Powodzenia.
@ JKS
dnia 01.11.2022, 19:31
Ocena
komentarza:
12
Dziękujemy. Wspieraj swój lokalny klub.
@ Gmoch Jacenty zwany wielki
dnia 01.11.2022, 19:55
Ocena
komentarza:
5
https://expressilustrowany.pl/ile-trzeba-wydac-pieniedzy-na-granie-w-pilkarskiej-iv-lidze/ar/13721960
Artykuł z 2019r.jesli doda sie do tego premie meczowe i kontrakty zawodników to jak łatwo policzyć na 4 lige potrzeba w obecnych czasach min.400-500 tyś. Skoro z miasta Czarni mają 50 tys bo 100 tyś. idzie na drużyny młodzieżowe rachunek jest prosty. Aby awansować i nie spaść z hukiem trzeba pozyskać minimum 400tyś.złotych na sezon tylko dla pierwszej drużyny seniorów.
@ Były Prezes.
dnia 02.11.2022, 12:47
Ocena
komentarza:
-1
Liga lidze nie równa. Zarobki w różnych regionach sa zróżnicowane. Przy odpowiednim zarządzaniu wystarczy między 200 - 300 tyś.
@ trochę dziwne
dnia 02.11.2022, 10:32
Ocena
komentarza:
-3
[Komentarz nie na temat]
@ Moder
dnia 02.11.2022, 20:56
Ocena
komentarza:
-7
Już wiem czego nie kupować.
@ Kibic
dnia 03.11.2022, 11:43
Ocena
komentarza:
11
Dzięki tej informacji dowiedziałem się, że w Jaśle jest taka firma. Polecam przeglądnąć ich stronę internetową jestem mile zaskoczony.
@ King
dnia 04.11.2022, 17:48
Ocena
komentarza:
3
już wiem gdzie kupię lustra ALFARAM !.
@ Ojoj
dnia 19.11.2022, 16:28
Ocena
komentarza:
0
I będziesz zawiedziony/na bo
@ Klejnot Nilu
dnia 04.11.2022, 18:57
Ocena
komentarza:
-2
[Komentarz nie na temat]
@ Klejnot Nilu
dnia 05.11.2022, 12:42
Ocena
komentarza:
-2
[Komentarz nie na temat]
@ klub
dnia 05.11.2022, 16:12
Ocena
komentarza:
-1
[Komentarz nie na temat]
@ Yogi
dnia 10.11.2022, 09:15
Ocena
komentarza:
2
Szacunek dla ludzi, którzy chcą się dzielić , a odnośnie firmy Alfaram polecam nowoczesne wnętrza = Alfaram
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Grzechem nie sprawdzić świata zza dużych szyb. Blisko. Bliżej. Pod Maglem.

   

  Niewiele wysiłku trzeba włożyć, żeby znaleźć domek, który zachwyca swym położeniem. Można nie wychodzić z zachwytu, że po pierwsze blisko, po drugie z ceną, na którą Was stać.

 • Zderzenie trzech pojazdów w Zarzeczu. Jedna osoba została poszkodowana

   

  Dzisiaj około godziny 11. w Zarzeczu na drodze wojewódzkiej nr 992 doszło do zderzenia z udziałem trzech pojazdów. W zdarzeniu ucierpiała jedna osoba. Droga jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

 • Bezinwazyjny lifting twarzy bez igieł, skalpela czy botoksu? Brzmi nieprawdopodobnie, a jednak…

   

  Tak, to możliwe! A wszystko dzięki japońskiej technice masażu twarzy Kobido, która zyskuje coraz większą popularność wśród osób poszukujących naturalnych metod poprawy wyglądu skóry bez konieczności poddawania się zabiegom medycyny estetycznej. 

 • W czasie niemieckiej okupacji ryzykowali życie ratując Żydów. W Jaśle upamiętniono ich pełną poświęcenia postawę

   

  Polityka zagraniczna hitlerowskich Niemiec w latach trzydziestych i czterdziestych ubiegłego wieku odcisnęła tragiczne piętno na historii wielu narodów zamieszkujących Europę. Nazistowski plan bezwzględnej eksterminacji poszczególnych grup etnicznych w sposób szczególny dotknął europejskich Żydów,

 • Oferta Edukacyjna Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle

   

  Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle to bezpieczne miejsce stworzone specjalnie dla dzieci, w którym mogą rozwijać swoje pasje i umiejętności w komfortowych warunkach!

 • Trwa proces jasielskiego przedsiębiorcy oskarżonego o niewłaściwe postepowanie z odpadami. Biegły z Krakowa nie dopatrzył się szkody w środowisku&l

  Prokurator wnioskował o przesłuchanie biegłego z Krakowa, który wydał opinie główną i uzupełniającą w sprawie zanieczyszczenia powierzchni ziemi oraz wód podziemnych na działce w Zimnej Wodzie, na której w ubiegłym roku były składowane i zakopywane odpady. Zdaniem oskarżyciela publicznego biegły pominął istotne dla sprawy kwestie, w szczególności nie udzielił odpowiedzi, czy doszłoby do obniżenia jakości wody, gdyby do tych prac naprawczych podjętych przez oskarżonego Grzegorza S. nie doszło.

 • Policja na tropie podpalaczy

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle prowadzą czynności w celu ustalenia sprawców podpaleń. Pożary wiat śmietnikowych przy ul. Lenartowicza oraz Chopina, a także w podcieniu bloku przy ul. Jagiełły w Jaśle miały miejsce w krótkich odstępach czasu...

 • "UE chciałaby zrobić skansen z naszych pięknie zagospodarowanych lasów” - mówiła posłanka Maria Kurowska

  „UE chce położyć rękę na polskie lasy państwowe” - podkreśla posłanka Solidarnej Polski – Maria Kurowska. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Parku Miejskim w Jaśle mówiła o złożonym obywatelskim projekcie ustawy ws. obronie polskich lasów. Przyjęcie jej pozwoli polskiemu rządowi zachować kontrolę nad tym co się dzieje w lasach, a każde działanie podejmowane w sprawie lasów będzie przegłosowane przez Sejm. - Nic o lasach poza Sejmem – mówiła posłanka.

 • Wiosna – czas na zmiany!

   

  Zapraszamy Seniorów do aktywności. Wiosna to czas kiedy chętniej korzystamy z życia i szukamy nowych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Doskonałym rozwiązaniem będzie decyzja o udziale w Klubie Seniora, który funkcjonuje od niedawna  w Jaśle przy ul. Dworcowej 12  – dysponujemy jeszcze ostatnimi wolnymi miejscami !

   

 • Dwa różne spojrzenia na rewitalizację parku w Skołyszynie

  Gmina Skołyszyn otrzymała 7,7 mln zł dofinansowania na rewitalizację parku podworskiego w Skołyszynie. Niedawno rozpoczęta wycinka drzew w celu przygotowania terenu pod dalsze prace inwestycyjne została wstrzymana. Sprawie przygląda się jasielska policja i RDOŚ...

 • Helios Krosno zaprasza na kolejny tydzień repertuarowy Projektów Specjalnych

   

  Zbliżający się tydzień repertuarowy w kinie Helios Krosno pełny jest niespodzianek w ramach Projektów Specjalnych. Każdy kinoman z pewnością znajdzie dla siebie ciekawą propozycję. Na dużym ekranie będzie można zobaczyć między innymi najnowszy film Park Chan-wooka pt. "Podejrzana".

 • Chwyć za kielnię! Łap okazję cenową na bloczek komórkowy w sklepie DOMUS

   

  Wiosna to idealny czas na to, aby wrócić na budowę lub wreszcie zrealizować plany związane z remontem. Nie o samą porę roku jednak chodzi. Wiosną można natknąć się na materiały budowlane w bardzo atrakcyjnych cenach. Doskonałym przykładem jest bloczek komórkowy 24x24x59, który w sklepie DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle kosztuje dokładnie 14,29 zł. Oferta obowiązuje do końca kwietnia br.

 • Podpisano umowę na budowę drogi 5KDZ

   

  Miasto Jasło konsekwentnie inwestuje środki finansowe w rozwój infrastruktury drogowej na obszarze warzyckiej strefy inwestycyjnej. Kolejnym etapem realizacji tak nakreślonego celu jest budowa drogi 5KDZ. Po wielomiesięcznych perturbacjach związanych z rozstrzygnięciem przetargu na realizację tego zadania, w poniedziałek (20 marca br.) przedstawiciele jasielskich władz samorządowych oraz Przedsiębiorstwa Robót Drogowo-Mostowych w Jaśle, wreszcie parafowali stosowną umowę.

 • Wiercenie studni głębinowych z gminnej dotacji od A do Z

   

  Gmina Jasło uruchomiła w ubiegłym roku program dla swoich mieszkańców, w ramach, którego mogli oni składać wnioski o dofinansowanie budowy studni wierconej głębinowej dla budynków mieszkalnych. Pieniądze trafią do blisko 370 wnioskodawców. Część z nich podpisało już stosowne dokumenty. Inwestycję należy zrealizować w ciągu 6 miesięcy od zawarcia umowy. Już wcześniej warto więc wybrać doświadczonego wykonawcę. Kompleksową usługę wiercenia studni głębinowych oferuje firma WIT-WIERT.  Zadzwoń: 698 006 759.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657