Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Alicja Zając: Kaczyński będzie działał dla dobra całej Polski

104

Sukces Prawa i Sprawiedliwości na Podkarpaciu w pierwszej turze wyborów prezydenckich napawa sympatyków tej partii sporym optymizmem. Do tego stopnia, iż  są przekonani o zwycięstwie Jarosława Kaczyńskiego w drugiej turze, która odbędzie się 4 lipca.


- Uważamy, że Jarosław Kaczyński w drugiej turze wygra, że powtórzy się historia sprzed 5 lat, kiedy również ówczesny kandydat PiS Lech Kaczyński przegrał w pierwszej turze z Donaldem Tuskiem, ale w drugiej turze go pokonał. Myślę, że tak będzie i tym razem – powiedział wicestarosta Witold Lechowski, podczas pierwszej konferencji prasowej nowo wybranej senator Alicji Zając.

Rzeczywiście w województwie prezes Prawa i Sprawiedliwości uzyskał imponujący wynik, bo 43.6694 głosów, co daje aż 54.92% poparcia. - Wyniki są bardzo pomyślne dla Podkarpacia i dla Jarosława Kaczyńskiego. Mamy bardzo dobre informacje z naszego sztabu wyborczego dotyczące prognoz na przyszłość. Bardzo dobry wynik w województwie podkarpackim sugeruje, że Sejmik obronimy dla PiS – cieszy się Bogdan Rzońca, wicemarszałek województwa podkarpackiego.

Największe poparcie Kaczyński uzyskał w gminach: Brzyska, Kołaczyce, Dębowiec,  Tarnowiec i Nowy Żmigród. Najsłabiej wypadły gminy: Krempna, Skołyszyn i Osiek Jasielski. - Bardzo żałuję, że nie udało się wygrać Jarosławowi Kaczyńskiemu w pierwszej turze, ale do wyborów zgłaszali się kandydaci z prawej strony sceny politycznej, którzy nie mieli żadnych szans, nawet na wynik dwucyfrowy. A nad zdobywaniem wyników w granicach 1% czy poniżej uważam, że kandydaci w przyszłości powinni się poważnie zastanowić – dodaje senator Alicja Zając, która zdobyła rekordową ilość głosów w tych wyborach. – To wynik, którego nie oczekiwałam. Ale to zaangażowanie wyborców i życzliwość, którą doświadczałam w trakcie tych ostatnich tygodni pozwoliła oczekiwać dobrego wyniku. Nigdy w dotychczasowej historii wyborów do Senatu w naszym okręgu nie było tak dużej liczby głosów mimo, że był tylko jeden kandydat – powiedziała podczas spotkania z jasielskimi mediami pani senator. I po raz kolejny zadeklarowała, że w czasie trwającej kampanii prezydenckiej nadal będzie popierać Jarosława Kaczyńskiego. - On gwarantuje to co chcemy w najbliższym czasie zrobić, czyli zabezpieczyć naszych mieszkańców przed skutkami, które dotknęły ich w katastrofie powodzi i osuwisk. Chciałabym w tym uczestniczyć i chciałabym, aby prezes Jarosław Kaczyński jako prezydent RP działał dla dobra naszego okręgu i całej Polski – przekonywała Alicja Zając.

Senator nie jest członkiem Prawa i Sprawiedliwości, ale obiecuje, że będzie współpracować ze strukturami tej partii. Już 2 lipca złoży uroczyste ślubowanie senatorskie, po którym nastąpi dalsza procedura, czyli: zgłoszenie do odpowiednich komisji, przydział miejsca, które będzie zajmować w Senacie, przydział mieszkania, w którym będzie mieszkać podczas pobytu w Warszawie oraz nauka wszystkich procedur dotyczących pracy senatora.

Miejsce Alicji Zając, na stanowisku przewodniczącej Rady Powiatu zajmie prawdopodobnie Anna Nigborowicz. - Tradycją w powiecie jest tak, że funkcję przewodniczącej pełni kobieta. Pani Ania jest długoletnią radną, wcześniej była wiceprzewodniczącą i uzyska poparcie wszystkich klubów – tłumaczy senator Zając.

(kp)

Reklama

Komentarze: 104

Dodaj komentarz Widok:
0
@ dewastacja
dnia 16.07.2010, 08:25 · Zgłoś
korwin mikke co wy robicie przeciez on nie jest normalny po co chcecie jeszcze bardziej rozwalic polske
Odpowiedz
0
@ nie pis
dnia 16.07.2010, 08:23 · Zgłoś
mam powazne wątpliwosci co do pisu i niektorych faszystowskich metod
Odpowiedz
0
@ hm
dnia 25.06.2010, 10:36 · Zgłoś
Jak już takie jaja mamy podczas wyborów to może następnym razem na senatora wybierzemy Wiesia Jajko. Też stoi za Kaczyńskim o krok. Nawet na paru zdjęciach w galeri na tej stronie.
Odpowiedz
0
@ lord
dnia 25.06.2010, 09:03 · Zgłoś
[...] odejść z Jasła już dość tych układzikow i kolaboracji...wszystko robicie pod siebie a nie naszych MIESZKAŃCÓW !!! lud was oceni na wyborach samorządowych...
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 24.06.2010, 16:03 · Zgłoś
weżcie do siebie krzyśka czeluśniaka
Odpowiedz
0
@ wyborcy
dnia 24.06.2010, 14:26 · Zgłoś
Polaku - może Ty jesteś Chińczyk,lub Koreańczyk z Północy ,bo trudno twój intelektualny bełkot zrozumieć.Tam za granicą,gdzie przebywasz i chcesz decydować za Polskę,Jasło,to chyba zły pomysł.Jak z Ciebie taki patriota,to wróć do Polski i tu wybieraj przezydenta i rząd,a to co widzisz w mediach za granicą,to nie pokrywa sie z faktami.WRACAJ Z EMIGRACJI I IDŻ DO WYBORÓW TU W KRAJU...
Odpowiedz
0
@ Polak
dnia 24.06.2010, 10:12 · Zgłoś
Do wielce miłej i uczonej Pani w zakresie terapii-proszę mi odpowiedzieć,cóż takiego złego powiedziałem w moim ,,bełkocie pseudointelektualnym",,jak raczyła szanowna Pani określić?Czy Pani stwierdzenia nie są typowo miałki i raczej bezpodstawne ze zbyt daleko idącymi wnioskami?Ale wsumie się nie dziwie,że osoba,która się na terapii zna ,to i szybko wyciąga wnioski i wie do jakiego rodzaju je zakwalifikować.Gratuluję błysku umysłu,wysokich kwalifikacji,no i tego,że pacjentów pewno szanownej Pani nie brakuje.Dziękuję za diagnozę i życzę powodzenia w szeroko rozumianym rozwoju.Z wyrazami szacunku Polak.
Odpowiedz
0
@ janek
dnia 24.06.2010, 08:39 · Zgłoś
Szanowna Pani czy Pani czasem słyszy co mówi a może czyta- chyba nie bo takich bzdur napewno by Pani wówczas nie mówiła. A może ta wypowiedź to jakiś humor- jeśli tak to w którym miejscu należy się śmiać. Jest to żałosne !
Odpowiedz
0
@ Jaślanie
dnia 24.06.2010, 07:44 · Zgłoś
.....słusznie ktos napisał osoby ,które wyjechały z kraju nie powinny mieć prawa do głosowania.Cwaniaki narzekają na PO, a w Jaśle rządzi pis nie macie zielonego pojęcia,co tu się dzieje, a chcecie decydować ,kto ma być prezydentem,czy jaki ma być rząd,wróćcie do kraju i wtedy decydujcie,pracujcie za 1000zł,a nawet mniej,bo 1000zł to i tak dużo jak na warunki biednego podkarpacia.
Przestańcie decydować za nas tu mieszkających w Polsce i mieście Jaśle.
Odpowiedz
0
@ do powiwatego
dnia 24.06.2010, 01:36 · Zgłoś
Lechowski już wkrótce skończy doktorat,habilitację i otrzma tytuł profesora na [...] z powiatu jasielskiego,on wiele wie i dlatego jest taki smutny!Ta wiedza go przeraża!!!
Odpowiedz
0
@ Obserwator
dnia 23.06.2010, 22:37 · Zgłoś
A ja chcę króla i władzę absolutną.
Odpowiedz
0
@ pipi
dnia 23.06.2010, 19:52 · Zgłoś
A co wy sie tak tego kościoła czepiacie ludzie innych argumentów mądrzejszych nie macie zeby na pis akurat nie głosowac!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ piwotalny
dnia 23.06.2010, 18:48 · Zgłoś
chciałbym was tylko wszytskich poinformować, że pewne osoby, którym nie podoba się wasze zdanie - mają świetny dostęp do waszych danych!!! ja zrobiłem test z Warszawy, przerzucając swoje IP, mam sygnały, że ktoś grzebał przy moim IP. pamiętacie słynną aferę z prokuraturą, że burmistrzowa was chciała skarżyć, to pamiętajcie macie teraz wielkie pole do tego, żeby ujawnić pewne szczegóły, bo jest duże prawdopodobieństwo duzej afery, związane z inwigilowaniem tej strony. Katastrofa. Ja powoli mam już dużo danych i faktów. Czekam tylko na ich ruch, lub naprawienie krzywd.
Wyobrażacie sobie to, że każde wasze słowo jest monitorowane? Może jak wyjdzie jakimi metodami posługiwały się pewne osoby w Jaśle to, wstrzaśnie to tak mieszkańcami i wtedy wyjdzie z kim mieli doczynienia!
Odpowiedz
1
@ Do PIS-man
dnia 23.06.2010, 18:23 · Zgłoś
idź w podziękowaniu za tak wspaniałego senatora do kościoła i pocałuj księdza dobrodzieja w rękę albo w co inne w zależności od jego, bądź twoich upodobań.
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 23.06.2010, 16:40 · Zgłoś
I pani Alicja Zając została wybrana senatorem RP :D A wam znowu został pisk kopniętego kundla :D
Odpowiedz
0
@ Do PP
dnia 23.06.2010, 14:53 · Zgłoś
to skoro zwolennicy PIS tak wiele dla Ciebie znaczą i są nie wiadomo jak warci -to dlaczego wyjechałeś do Niemiec???
dlaczego nie wrócisz do Polski i tu zamieszkasz -zwłaszcza w Jaśle i podejmiesz pracę?? tylko cwaniak jesteś i tyle-jakby było do czego to byś zapewne wrócił a nie harował na zmywaku czy pakował kurczaki za granicą. Niech Ci kurowska załatwi prace skoro w nią tak wierzysz i w pozostałą bandę darmozjadów i [...]. I powtarzam w Jaśle rządzi pis a nie PO. Skoro siedzisz na obczyźnie to siedź tam i tam sobie głosuj, a nie tutaj nie mając pojęcia co się dzieje. Właśnie przez takich jak Ty co się wynieśli,nie mających żadnego pojęcia o tym co tak naprawdę dzieje się w kraju, Jaśle itp. to my właśnie mamy takich pseudorządzących [...] czyt.Pis.. Nie powinniście miec prawa głosu, zwłaszcza przebywając stale za granicą. Tak samo w USA, w jackowie-tam [...] mają poparcie, a [...] od głosowania skoro nie macie zamaiaru wracać do Polski. Dajcie nam normalnie żyć i wybierać wg naszych potrzeb.
Nie uprzykrzaj życia swoim Rodakom skoro tak cenisz pewne wartości.
Aha, zapewne dlaeko nie zaszedłeś w kształceniu się przypisując tutuł i to z dużej litery "prof." do Lechowskiego..wyżej dokładnie Ci wytłumaczono co trzeba osiągnąć i jak wiele zrobić, żeby mieć ten TYTUŁ.

btw. powinni zmienic zapis o głosowaniu-Ci co mieszkają na stałe za granicą-0 prawa do wyboru prezydenta itp, bo przez takich tylko tracimy, a oni i tak nie mają zamiaru wrócić- bo jak twierdzą do czego, to niech nam nie komplikuja życia. Pozostali, którzy wyjechali tam chwilowo do pracy, kontrakt, studia,na leczenie, stypendium itp. normalnie zachowują to prawo.
Odpowiedz
0
@ olo
dnia 23.06.2010, 12:26 · Zgłoś
Czy ktoś wie jaką sumą bogaty [...] jasielski wspomógł powodzian ???
Bo Caritas jak zwykle podał tylko swoje konto aby ograbić naiwnych.
Odpowiedz
0
@ [...] do PIS
dnia 23.06.2010, 12:23 · Zgłoś
Owszem, bywali. Na grilu u Zająca.
Oto PiS właśnie !!!
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 23.06.2010, 12:18 · Zgłoś
[...] i bardziej wazeliniarskiego tytułu nie widziałem dawno. Kaczyński i dobro Polski to dwa wzajemnie wykluczające się pojęcia. A Zającowa niech zniknie na zawsze i nie straszy nas - my się PiSu nie boimy i damy im popalić.
Odpowiedz
1
@ Ewa
dnia 23.06.2010, 11:28 · Zgłoś
Do PP- Lechowski to magister , nie profesor ,żeby zostać profesorem trzeba :napisać i obronić pracę doktorską, następnie zrobić habilitację ,a następny tytuł naukowy to profesor .Trzeba mieć osiągnięcia naukowe, żeby używać tytułu profesora. Wybory na senatora w Jaśle to kpina . Ja nie miałam kandydata .Pani Alicja to nie moja kandydatka i nie moja senator.
Odpowiedz
0
@ Jaślanie
dnia 23.06.2010, 09:33 · Zgłoś
do PP
jak siedzisz w w Niemczech to siedż i nie decyduj na kogo głosować,a jeśli chcesz brać czynny udział w wyborach,to wracaj do kraju i wtedy decyduj i wymadrzaj się.Czy nie widzisz,że hasło pis PRAWO I SPRAWIEDLOWOŚC to puste słowa,co pis zrobił dla regionu i miasta Jasła???
Co p.Zając może zrobić,przecież to tylko stołek po zmarłym mężu -narazie dla siebie,a póżniej trzeba "ustawić" rodzinę/za wszelką cenę do władzy/.Najlepszy przykład,że nie będzie mieszkała w hotelu poselskim jak inni posłowie i senatorowie,tylko szuka się dla niej mieszkania,bo to ona p.senator Zając,dla niej muszą być szczególne
warunki mieszkaniowe,jak to się ma do PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI,DO OSOBY TAK
"skromnej" i oddanej miastu Jasłu,jego mieszkańcom i Polsce???
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 23.06.2010, 08:36 · Zgłoś
JA SIĘ ŚMIEJE I POWIEM WAM DLACZEGO OTÓŻ KACZYŃSKI ŚP. I INNI CO ZAKOŃCZYLI SWÓJ ŻYWOT POD SMOLEŃSKIEM BO BYLI ZACHŁANNI NA KAŻDĄ CHWILĘ MIELI ROSJAN ZA GŁUPCÓW I TO ICH ZGUBIŁO TAK SAMO MA SIĘ SPRAWA Z WŁADZĄ W POLSCE MAJĄ LUDZI ZA GŁUPCÓW I MYŚLĄ,ŻE TE ICH MARNE HASŁA KOGOŚ BĘDĄ BRAĆ.PO LATACH WŁADZY PIS W POLSCE WYSTAWIAM ICH RACHUNEK-DNO,DNO,DNO...
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 23.06.2010, 08:26 · Zgłoś
zaczniemy od budowy luksusowych plebani dla czarnych oraz stawiania krzyży na każdej większej górce.proponuję zrobić w okolicach jasła gigantyczne sanktuarium dla [...] i dewotek po [...] z radia maryja będziemy się żarliwie modlić aby powstały rzeczy,dla których ludzie tak z utęsknieniem czekaja.
kaczyński to marionetka czarnych oni są jego mocodawcami natomiast komorowski to osobnik dla złodziei typu lekarz i inny wykształcony badziew...
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 23.06.2010, 08:19 · Zgłoś
ludzie o co wam się rozchodzi chcecie zmian-to nie realne.
zawsze się trzymam jednego twierdzenia,które postulował kanclerz bismark cyt.,,chcesz ukarać polaków daj im władzę''.natomiast teraz niemcy i austria otwiera rynek pracy bez ograniczeń dla polaków to kolejne miliony wyjadą,a [...] katoliccy prawicowcy będą twierdzić,że to dzięki nim spadło bezrobocie-prawda przy oferowanych zarobkach 500 zł.
jedynym wyjściem jest tak jak twierdził kandydat na prezydenta napieralski aby kościół przestać finansować z podatków i całkowicie go odseparować od instytucji państwowych to jest rak w tym [...] nieszczęsnym kraju i istota jego porażek...
Odpowiedz
0
@ muzik
dnia 23.06.2010, 06:52 · Zgłoś
Zawiedziona - 61-letni Jarek jest stary ale 58-letni Bronek to według ciebie "młode ręce pełne zapału". [...] to się trzeba urodzić czy można tych cech nabyć z czasem?
Odpowiedz
1
@ agat25
dnia 22.06.2010, 23:50 · Zgłoś
[...] tyle zrobi dla polski co twój śp.stachu zrobił dla jasła - czyli nic !,a ty nieszczęsna kobieto będziesz realizować jego dzieło za kosmiczne pieniądze [...]ąc w stołek :))) toż to jaja nie z tej ziemi pizdowcy obłudnicy!!! ale ten nieszczęsny naród dał się podzielić dla takiego [...] :(( nieprawdopodobne !
Odpowiedz
0
@ PP
dnia 22.06.2010, 23:39 · Zgłoś
do "xanx":
A ja osobiście przyjadę z zagranicy, aby poprzeć Panią Burmistrz Kurowską i Pana Prof. Witolda Lechowskiego.
Bo właśnie żyjąc w Niemczech widzę, do czego prowadzi polityka w stylu PO: totalny liberalizm, synkretyzm obyczajowy, odrzucenie trwałych wartości, fałsz i obłuda.
Na szczęście- politycy PiS (w tym Pan Prof. Lechowski, Pan Adam Pawluś i Pani Kurowska) - potrafią angażować się zarówno w obronę narodowej tożsamości, wartości chrześcijańskich jak i podejmują działania na rzecz unowocześnienia powiatu, wzrostu przedsiębiorczości i wspierania najbiedniejszych. I czynią to - mimo kłód rzucanych im pod nogi. Oni walczą, "żeby Polska była Polską". A nie "papugą narodów" w wydaniu Tuska i Bronka Myśliwego.
Odpowiedz
0
@ Włodzimierz Lenin
dnia 22.06.2010, 23:32 · Zgłoś
Towarzyszko AXa zmieńcie sobie test ciążowy bo wam dziwne wyniki wychodzą.Partia uważa że ojcem dziecka w 100% jest syn młynarki i pododdziału najemnych pikinierów.
Odpowiedz
0
@ Jaślanka
dnia 22.06.2010, 23:10 · Zgłoś
Cyt. "Największe poparcie Kaczyński uzyskał w gminach: Brzyska, Kołaczyce, Dębowiec, Tarnowiec i Nowy Żmigród".
Nic dodać nic ująć!!!!! Tam już nawet diabełu nie chce się kłaniać, to został im tylko Ks. Proboszcz i Kaczyński :)
Odpowiedz
0
@ axa
dnia 22.06.2010, 22:51 · Zgłoś
http://www.test-wyborczy.pl/

POLECAM!!

a oto mój wynik:

Bogusław Ziętek 59,32%
Bronisław Komorowski 53,39%
Grzegorz Napieralski 53,39%
Andrzej Lepper 51,69%
Andrzej Olechowski 51,69%
Waldemar Pawlak 50%
Janusz Korwin-Mikke 50%
Kornel Morawiecki 44,92%
Marek Jurek 41,53%
Jarosław Kaczyński 41,53%

więc jestem w 100% pewna na kogo zagłosuję:)
Gyby był Napieralski to głos oddałbym jemu, a tak to oddam Komorowskiemu.
Odpowiedz
0
@ Jaślanka
dnia 22.06.2010, 22:48 · Zgłoś
Przyglądam się wynikom wyborów na Podkarpaciu z zażenowaniem, niektórym komentarzom i wcale się nie dziwię tym, co kpią z nas otwarcie. Mam wrażenie, że mimo upływu czasu i szeregu bardzo ciekawych doświadczeń, pozostajemy wciąż naiwną, oporną na wiedzę ciemną masą, a przy okazji wyborów mięsem armatnim dla PIS. Nie jestem za Komorowskim, ale PRZECIWKO Kaczyńskiemu. Przypomnijcie sobie dlaczego wyleciał ze stołka. Taki człowiek nie zmienia się, nawet jak go wpakują w owczą skórę. Chcecie zemsty, kto żyw łap za widły, siekiery i bić burżuja, [...], czy żyda!!!Pal sześć czy zarobił na to co ma głową, rękami, ale ma. Po co wam Kaczyński? Jego rękami chcecie wyrównywać rachunki? Ktoś kiedyś powiedział, że [...] łatwo się steruje. Tą zasadą kierują się niektóre instytucje kościelne , to i nie dziw, że lud wierny wspiera "jedyny słuszny kierunek". Myślenie to jednak za trudna sztuka dla niektórych!!!
Odpowiedz
0
@ xanx
dnia 22.06.2010, 22:25 · Zgłoś
do "do Sylvek dnia 22.06.2010, 21:10 - ip: 94.251.190.* "
nic dodać nic ując-najprawdziwsze wytłumaczenie i argument, żeby zagłosować na Komorowskiego!
Odpowiedz
0
@ do Polaka
dnia 22.06.2010, 22:23 · Zgłoś
Wiesz co, na terapii bądź co bądź trochę się znam i jak usiłowałam przebrnąć przez Twój pseudointelektualny bełkot, to ciebie pierwszego wzięłam pod uwagę jako kandydata do leczenia. Osobowość paranoidalna jaką próbujecie wywindować na prezydenta, to kiepskie rokowanie dla nas wszystkich, ale takie "cóś" jak ty przystrojone w jaśnie oświecony,mentorski, mohairowy [...] to dopiero wyzwanie dla psychologa. :))!!!
Życzę zdrówka, również psychicznego, zwłaszcza tym co muszą cię słuchać na co dzień!!!
Odpowiedz
1
@ xanx
dnia 22.06.2010, 22:17 · Zgłoś
BRAWO DLA PIWOTALNY I RESZTY MAJĄCYCH PODBNE ZDANIE:)
do SYLVEK! -a niby co ma czy miało zrobić PO dla Jasła jak cały czas tam rządzi za-[...]-ny pis??? Tu kaczki i pis to dobre kampanie urządzały i urządzają i tyle!![...] wspaniale sobie strzelił samobója mówiąc, że Państwo nie zrobiło w Jaśle nic, żeby uniknąć powodzi-więc bardzo dobrze podsumował członków swojej partii, którzy "rządzą" tutaj, a dokładniej jak wyżej napisano co najwyżej [...] w stołki - bo nic nie potrafią i nic nie robią!!!A miłościwa pani "senator" karierę na śmierci męża robi..To już poprostu jest gorzej niż żenujące..Jeszcze się chełpi,że ma takie poparcie..to już zostawiam bez komentarza bo ww.wypowiedziach forumowicze to doskonale podsumowali.
Swoją drogą to na tytuł profesora to trzeba sobie zasłużyć i dużo zrobić, a pan Lechowski jest tylko i wyłącznie mgr! Więc nie przypisujcie ludziom tak zaszczytnych tytułów skoro ich nie posiadają!!
Nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem jak można mieć tak zamydlone oczy przez pis??
mieli świetną okazję rządzić przez dwa lata i co??? proszę zwolennicy [...] co oni przez ten czas zrobili? wymieniajcie te ich zasługi proszę! macie wyższą pensję? jest lepiej? Głównie się awanturowali, walczyli o stołki, nawet z koalicjantem -[...]-nie potrafili się dogadać,bawili się w komisje i lustracje i to nam tak poprawiło warunki życia?To był ich pomysł na godne i skuteczne rządzenie krajem? Tacy są prawi i sprawiedliwi??? Jeden był prezydentem i co zrobił?? ośmieszył Polskę na salonach zagranicznych, wiecznie był przeciw,wiecznie na złość Rządowi-Premierowi Tuskowi.Ani jeden ani drugi Kaczyński ni w ząb języka obcego-a tak się jeden śmiał jak Premier Tusk się wypowiadał. Jesteśmy pośmiewiskiem wśrd pozostałych krajów!!a przez kogo a właśnie przez kaczyńskich. Jeden już bardzo pokazał na co go stać..zginęli niewinni ludzie do tego..bo zawziętość,upartość i ubliżanie ludziom czytaj [...] [...], TYLKO NIE TA [...] W CZERWONYM i NAUBLIŻANIE PILOTOWI,KTÓRY NIE WYLĄDOWAŁ itp. - to była u niego podstawa. I jeszcze do tego Wawel bezcześci teraz..
Żyjący Kaczyński nawet nie potrafi się godnie zaprezentować, jaki jest jego wizerunek?? gorzej niz marny..Taki ma być prezydent?? który mamrocze coś pod nosem i prowadzi ciągłą kłótnie z rządem? Mamy żyć w kraju pełnym awantur i sprzeciwu?? Być wiecznym pośmiewiskiem?? To nic nie będziemy mieli!! Bo jeżeli coś kaczyńskiemu i jego podwładnym żołnierzykom nie będzie na rękę to będzie ciągle utrudniał pracę Rządu i pozostałym partiom?!!!
Ktoś wyżej napisał jak wiele jadu tu wypływa - więc prosta odpowiedź-do tego jadu doprowadził sam PIS!!! Z jego ust najwięcej go płynie!!!Oni są gorsi niż samoobrona, o której się mówiło, że to awanturnicy. W tym przypadku PIS ich przebił dawno...Teraz obwiniają PO za to czy tamto,a czy to wina Tuska, że jest kryzys?? Kryzys nie przyszedł ot tak sobie!!!Służby zdrowia też nie da się od ręki zreformować-na to trzeba teraz kolejnych lat!! Jakoś [...] nic nie zrobiły wcześniej w tej sprawie.Wiele by tu można wymieniać.Perfidnie kłamią, żeby du-pska były tylko i wyłącznie u władzy.
Nie wstydzę się, że pochodzę z Jasła,nie mieszkam w nim już od 9 lat, lubię to miasto i chętnie tu przyjeżdżam.Poza Rodziną chętnie bym do niego wróciła-ale powiedzcie do czego??Gdzie mogłabym teraz znaleźć tam pracę? No chyba,że Kurowska wy-wali kogoś ze znajomych i zwolni się miejsce pracy.
Nie dziwię się, że młodzi, zdolni ludzie nie wracają po studiach do Jasła..
Bardzo dobrze Premier powiedział dzisiaj w tv, że jeżeli my Polacy nie będziemy zadowoleni z ich pracy to wykopiemy ich w następnych wyborach parlamentarnych, a rok to wcale nie jest długo w przeciwieństwie do 5 lat!!!
Swoją drogą liczę i głęboko wierzę, ze Kurowskiej kres też nastąpi..Osobiście przyjadę zagłosować przeciwko niej!! Bo to w jaki spoób ona ośmiesza Jasło to nie da się tego opisać a do tego jest niestety kojarzone z gurowaniem tu pisu..Nie pozwólmy na dalsze ośmieszanie i rządzenie Jasłem [...] i ludziom, którzy nie mają pojęcia jak nim zarządzać.
Odpowiedz
1
@ ZDEGUSTOWANA
dnia 22.06.2010, 22:17 · Zgłoś
PANI ALU WSTYD NIC PANI NIE ZROBIŁA DLA JASŁA ANI PANI NIC NIE ZROBI DLA NASZEJ SPOŁECZNOŚCI BUDUJE PANI SWÓJ AUTORYTET NA OPINII SWOJEGO ZMARŁEGO MĘŻA.
Odpowiedz
0
@ zawiedziona
dnia 22.06.2010, 22:10 · Zgłoś
obłuda i fałsz Kaczyński nie pomoże ani Jasłu , ani Polsce, opinia brata, a w przypadku P. Zając opinia męża pomaga w karierze, ale na jak długo. Ludzie opamiętajcie się, Oni myślą tylko o swoich karierach i ciepłych posadkach a,, Wy biedaki z tego nic nie macie,, jaka poprawa nie ma pracy dla młodych , brak jakich kolwiek perspektyw na lepsze jutro , tylko rozpacz o naszych losach decydują w wyborach starsze bacie i [...]kowie zapatrzeni w [...] i jego demagogię Kaczyńskiego rządy to dyktatura starego kawalera , zaślepienie ,ludzie dajcie wreszcie władzę w młode ręce pełne zapału i nowych pomysłów.
Odpowiedz
0
@ ktos
dnia 22.06.2010, 21:51 · Zgłoś
Juz raz Kaczyński był prezydentem i wszyscy narzekali ze jast zle ! chcecie powtórki z rozrywki to głosujcie na Kaczyńskiego ! Mnie jego obecność w Jasle jakos nie przekonała ! ten człowiek tylko potrafi wytykac innym ich błedy a sam jeszcze nic sensownego nie zrobił! Zeby mnie mieli batami bic nie zagłosuje nigdy na niego !!!
Odpowiedz
0
@ UWAGA
dnia 22.06.2010, 21:49 · Zgłoś
TYLKO KACZYŃSKI NAM POMOZE!!!!!!!!!!!! ON UNAS TYLKO BYŁ, A KOMOROWSKI NAWET NIEWEJE GDZIE JEST JASŁO!!!!!!
Odpowiedz
0
@ hm
dnia 22.06.2010, 21:46 · Zgłoś
do pipi: a z czym ma sobie niby poradzić? Chyba z kasą.
Odpowiedz
0
@ Włodzimierz Lenin
dnia 22.06.2010, 21:30 · Zgłoś
Jak to Pisman co robią? Buduja socjalizm tak jak ty.
Odpowiedz
0
@ hm
dnia 22.06.2010, 21:25 · Zgłoś
I co z tego, ze byli w Jaśle. Jeden pojadł kiełbasek z grila, drugi pospacerował po suchym chodniku i tyle.
Odpowiedz
0
@ do Sylvek
dnia 22.06.2010, 21:10 · Zgłoś
nie chodzi o to co zrobiło PO dla Jasła ani o to co zrobiło PIS. Obie te partie nic nie zrobiły bo mają nasze miasto daleko w [...]e, podobnie jak nasi lokalni politycy. Dla nich wszystkich liczy się tylko władza i dobro własne. Tak było, jest i będzie. Nie lubię Komorowskiego ale oddam na niego głos w II turze bo boję się Jarka, po prostu zwyczajnie się go boję. Boję się jego teczek, dekomunizacji (choć od dwóch dni to nie postkomuna a przyjazna prawicy polska lewica), boję sie kwitów, szczucia, IV RP, boję się że pojedzie do Rosji i powie coś co spowoduje że zakręcą nam kurek z gazem i prądem i wtedy dopiero będziemy w czarnej [...]e. Boję się że Lech zostanie świętym, że podkarpacie będzie zaoranym rezerwatem, w którym rządzić będą jak dotąd księża i różnej maści prałaci. Boję się że nie będę mógł przystąpić do komunii świętej tylko dlatego że ośmielę się pragnąć dziecka, którego nie będę mógł mieć siłami natury. To wszystko czeka nas pod rządami ortodoksyjnej polskiej prawicy, której synonimem jest PIS. Ludzie otwórzcie oczy i nie bądźcie ciemnym ludem, który wszystko kupi. Udowodnijmy panu Kurskiemu (przyjacielowi Jarka) że się mylił mówiąc tak o Polakach.
Odpowiedz
0
@ Ciekawski
dnia 22.06.2010, 21:07 · Zgłoś
Co może prezydent ? Przy dobrym układzie w sejmie, będzie domagał się pokazania go w TV, i to tyle. Kaczyński był prezydentem prawie 5 lat. Co zrobił poza klepnięciem Donalda w Brukseli i ośmieszeniem Polski opóźniając podpisanie traktatu który wcześniej parafował/ zrobił cholewę z [...]/, który i tak podpisał- bez łaski. A kiedy skorzystał z inicjatywy ustawodawczej ? Czy wniósł chociaż jeden projekt ? Podobnie z Zającem. Co zrobił dla Podkarpacia, a Jasła w szczególności? Podobnie będzie z następcami - pogrobowcami.
Odpowiedz
0
@ marta
dnia 22.06.2010, 20:55 · Zgłoś
Boże dzięki Ci, ze dawno temu wyjechałam z Jasła. Czy tez bym miała halo nie tego ? Przecież to naród głęboko wierzący, a tyle jadu, cynizmu i naiwności o wszechmocy Kaczyńskiego. Nic nie załatwi i nic wam nie da. Chodzi tylko o koryto. A was, po 4 lipca /jeśli wygra - w co bardzo wątpię/ będzie miał w głębokim poważaniu. Zapomni o zbiorniku w Mysłowicach /mógł powiedzieć w Majscowej - było by bliżej/, . Gdyby ktoś obserwował jego zachowanie i wypowiedzi, wiedział by, ze on nie za bardzo wiedział gdzie jest, A to tylko [...] Galicji.. Będzie tylko gorzej - bez względu na to kto zasiądzie w Belwederze.
Odpowiedz
0
@ ONA
dnia 22.06.2010, 20:36 · Zgłoś
pewnie głosujcie na komorow bedziecie chodzic bez [...] oni z tym tuskiem nam zabiorą wszystko chcecie za każdą głupote płacić za szpital itp to są ***KACZYŃSKI GÓRĄ
Odpowiedz
0
@ www
dnia 22.06.2010, 20:30 · Zgłoś
trafił swój na swego polskie zoo
Odpowiedz
0
@ do piwotalnego z Nad
dnia 22.06.2010, 20:12 · Zgłoś
Nie wiesz że wiedza przygnębia!Kto więcej wie tym jest bardziej smutny!
Odpowiedz
0
@ sam
dnia 22.06.2010, 20:10 · Zgłoś
Coś się Sepioł nie popisał w gminie Skołyszyn! :)
Odpowiedz
0
@ SYLVEK
dnia 22.06.2010, 19:58 · Zgłoś
re jaslanin jaslo i tym podobni wprawdzie jestescie n atym forum w wiekszosci jako wyksztalciuchy - (bo macie dostep do internetu)z ktorego robicie daremny uzytek -demokratyczna wiekszoscia glosow prawie 300 000 lezycie na lopatkach . macie szczescie .ze lezacego sie juz nie kopie. Dla Was zachod jest
otwarty -tylko pakowac manele .lub do tych wojewodztw gdzie PO nie skreslilo planow przeciwpowodziowych i autostrad z planow rozwojowych .Tam wiecej swobody PIS wg jednego malkontenta ma tylko 5 wojewodztw.Ja sie pytam i chcialbym dowiedziec sie od PIWOTALNEGO co zrobilo PO dla Jasla ??? Inni zwolennicy tez sobie cos przypomna - !!!
Odpowiedz
0
@ jaślanin
dnia 22.06.2010, 19:50 · Zgłoś
Wszystko jest bez różnicy czy to będzie PIS, P.O czy SLD rzadziło. Nasze piękne PODKARPACIE zawsze będzie sie kojarzyło z biedą galicyjską, gdzie ucziwy pracownik zarabia 1000pln a wszystko się tylko należy z Urzędu ludziom przy korycie,za [...] w stołek . Może doczekamy się kiedyś średiej krajowej w płacach na podkarpaciu
Odpowiedz
0
@ Kurski
dnia 22.06.2010, 19:46 · Zgłoś
Obudź się ciemny Podkarpacki narodzie!
Odpowiedz
0
@ uk
dnia 22.06.2010, 19:43 · Zgłoś
Do Pis ,ciebie to już całkowicie [...] tobie oczy tym mułem po powodzi zatkało na takiego oszusta glosować? A MOŻE NA RYDZYKA ! żal mi was ludzie bo [...] wam w głowach namieszali jego nawet na żone nie było stać a co dopiero być prezydętem RP.ŻAL,ŻAL
Odpowiedz
0
@ Antek
dnia 22.06.2010, 19:32 · Zgłoś
Cytat o sławnym 3promille : "I jest świetnym organizatorem, dzięki któremu w Jaśle zostało zrealizowanych wiele cennych inicjatyw. " Ja, ciemna masa, o odtajnienie chociaż jednej proszę !!!!
Odpowiedz
0
@ poli
dnia 22.06.2010, 19:20 · Zgłoś
do Jasła nie przyjedzie nikt inny poza członkami PIS-u boooo P. Kurowska ich nie dość że nie zaprosi to jeszcze nie ma dla nich czasu !!!!! dlatego tylko Kaczyński przyjeżdża w końcu zacna Pani burmistrz też PISSSSSSS .... ŻENADA
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 22.06.2010, 18:43 · Zgłoś
Nie mogę zrozumieć jednej rzeczy - co wy młoda wykształcona inteligencja (niektórzy z was potrafią nawet napisać jedno zdanie bez błędów) jeszcze [...]a robicie na tym [...] Podkarpaciu? :D Czego jeszcze nie wyjechaliście z tego zaścianka tam, gdzie na każdego z was czeka świetnie płatna praca i przesymaptyczni wyborcy PO? :D Co wy tu jeszcze robicie eunuchowate skamlasy? :D
Odpowiedz
0
@ A po co ?
dnia 22.06.2010, 17:54 · Zgłoś
Jacy Wy jesteście [...]... Brak słów...
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 22.06.2010, 17:52 · Zgłoś
brawa dla "powitalnego" popieram w 100%, napiszcie co zrobiono w Jaśle od 2005 roku, jesteśmy 200 lat do tyłu.
Krosno miało dobrego gospodarza, a w Jaśle tylko do siebie umieją.
[...] i [...]
Odpowiedz
0
@ piwotalny
dnia 22.06.2010, 17:14 · Zgłoś
!. Jaki profesor? Profesor to ten, który ma tytuł naukowy, a tytuł naukowy tego pana, to MGR.
!Nie starostą, tylko wice.
!. Poproszę o wskazanie tych cennych inicjatyw, od których poprawił by sie los zwykłych mieszkanców JASŁA? Nie znajomych, z partii, nie zjomych, znajomych i ''tych co z nami'', tylko zwykłych ludzi nie związanych z polityką?! Bo ja mam przesłanki i informację, że jest zupełnie inaczej. I jezlei ktoś mnie poprosi, to mogę parę szcsegółów zdradzić, jak są dobierane pewne stanowiska, a jak likwidowane inne.

!. ja daleki jestem od szafowania słowami obłuda, fałsz, cynizm, judaszowski uśmiech. Te słowa bardzo pasują do ludzi zgnuśniałych, szkalujących innych, zacietrzewionych, bez przygotowania merytorycznego, uzywających inwektyw zamiast argumentów, [...] zamiast uśmiechniętych. Jeżeli kogoś się krytykuje, to trzeba mieć dowody i mocne argumenty, inaczej jest się zwykłym pieniaczem. Ja nikogo nie krytowałem, tylko zapytałem piewcę i znawcę PIS oraz p. Lechowskiego cóż on takiego zrobił, zrobiliście, dla JASŁA? Ja chciałbym sie dowiedzieć? I dalej nie dostałem odpowiedzi, tylko obrzucanie błotem, gdzie wspomniałem, że mnie ta wasza zabawa w polityke w piaskownicy nie interesuje!
Odpowiedz
0
@ Jaślanie
dnia 22.06.2010, 17:06 · Zgłoś
ggg ma racje;
nie miejcie pretensji do rządu Tuska,po co tu do was przyjedzie,jak wy go wygwizdacie,bo macie swojego bożka Jarosława i królową Alicję
z krainy biedy i nędzy,bo tak można nazwać ten region jakim jest podkarpacie.Kaczyński i Zając
napewno pomogą,aż się zdziwicie.Jak żył Stanisław Zając to jeszce można było na coś liczyć,bo CZŁOWIEK miał pojecie o polityce,a wdowa po p.Zającu może tyle,"co nic nie może",senator na papierze,myśli jak "ustawić swoje dzieci i roodzinę".Przydział mieszkania w Warszawie,gdzie ma mieszkać/nie tam gdzie inni posłowie i senatorowie,bo oni mieszkają w hotelac poselskich/nauka procedur poselskich to priorytety przyszłej pani senator,a nie zajmowanie sie naszymi i Polski sprawami.NARÓD POLSKI to przecież mądry naród,a tak został ogłupiony przez hasło pis PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ,gdzie tu miejsce na prawo i sprawiedliwośc???Jaślanie obudżcie się.....
Odpowiedz
0
@ XYZ
dnia 22.06.2010, 16:17 · Zgłoś
do młody
zgadza sie wielu młodych ludzi zaufało pisowi jak pan z ps;młody i zawiedli się,są rozczarowani i rozgoryczeni,świeta prawda;do pługa ,a nie do rządu/bez urazy dla LUDZI WSI/
LUDZI WSI to porządni ludzie,ale zrobiono im wodę z mózgów i już nie wiedzą komu mogą jeszcze zaufać,wierzą w to puste hasło pisu- prawo i sprawiedlowość,ale PRAWDZIWEJ SPRAWIEDLIWOSCI I PRAWA PEWNIE JUZ NIGDY NIE DOCZEKAJĄ SIĘ.Zrobiono z tego biednego podkarpacia zaścianek,pis miał od kilku już lat pomóc ścianie wschodniej,ale jak do tej pory to tylko przedwyborcze obiecanki.
Odpowiedz
0
@ Polak
dnia 22.06.2010, 16:14 · Zgłoś
Szanowni Komentatorzy i mniej szanowni!Tak mi się wydaje,ze gdyby zebrał wszystkie żmije świata i najbardziej jadowite węże i wydobyłby z nich wsystek jad,to on byłby i tak mniej jadowity niż wasze słowa i myśli przekazywane w tym medium.Wielkość i mądrość człowieka nie polega na jadowitości słów i na prześcigiwaniu się w jadowitości wypowiedzi,na krytykanctwie dla krytykanctwa,lecz poznaniu w prawdzie rzeczywistości ,bez podtekstów i fałszywych argumentów,czy dopasowania poglądów do miałkich ocen ,ludzi bezdusznych i nie wyposażonych w takie urządzenie,w które jest wyposażony człowiek,czyli mózg.Przy pomocy mózgu człowiek może myśleć i oceniać siebie i innych,ale niech się nie spieszy z osądami,bo jest powiedziane:,, nie sądźcie a nie będziecie sądzęni..."To tak niewiele,ale bardzo pomocne w spojrzeniu na te wielkie mądrości, tych wielkich komentatorów.Skoro jest was tylu,wielkich i mądrych,z tak wspaniałymi pomysłami dla Jasła i wiecie,że te(jak nazywacie koryta)są tak dochodowe ,to nic jak założyć swoją partię z ciekawym programem gospodarczym i pomysłem na wydźwignięcie naszego Podkarpacia do kategorii Polski A.Kto wam mili i czasami bardzo naiwni komentatorzy w tym przeszkadza?Pani Senator?KaczyNski?Czy ktoś inny?Oj,wielcy obłudnicy,wasza obłuda was przerasta.Gratuluję wam tego fałszu i zakłamania,ale proponuję terapię i trochę refleksji nad sobą i tym ,co piszecie moi niby-jaślanie?
Odpowiedz
1
@ NIEZALEŻNY JAŚLANIN
dnia 22.06.2010, 16:08 · Zgłoś
...pani przyszła senator,gdzie honor i amnbicja,gdzie hasło pis/PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ/??? Zaprzysiężenie pani na senatora 2 lipca,póżniej, przydział mieszkania dla pani w Warszawie ,nie łaska jak inni posłowie isenatorowie mieszkać w hotelu???
/WSTYD I HAŃBA/,dalsze procedury to,nauka procedur dotyczących pracy senatora,a gdzie miejsce na prace???gdzie miejsce "SŁUŻENIE POLSCE I POLAKOM" POMOC DLA JASŁA I PODKARPACIA. NIE MA PANI ZIELONEGO POJĘCIA O POLITYCE,rok senatorstawa "przebiegnie" na naukę o polityce,a LUDZIE PODKARPACIA OCZEKUJĄ PRACY UCZCIWEJ JAKĄ WYKONYJĄ POSŁOWIE I SENATOROWIE A NIE TYLKO NAZWISKA ZAJĄC W SENACIE,TO NAM NIE WYSTARCZY,BO SĄ JESZCZE W JAŚLE INNI POLITYCY-DZIAŁACZE PIS,KTÓRZY MAJA POJĘCIE O POLITYCE,A PANI CIĄGLE POWTARZA,ŻE BĘDZIE STAŁA
KROK ZA JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM TAK JAK STAŁA ZA SWOIM MEŻEM.STAĆ TO MOŻNA "CAŁĄ WIECZNOŚĆ",STOJĄC NIE POMOŻE PANI JASŁU,PODKARPACIU,ANI POLSCE
Odpowiedz
0
@ jaślanka
dnia 22.06.2010, 15:57 · Zgłoś
przepraszam ale to nic dziwnego że p.Zając miała 100% poparcie-była przecież jedynym kandydatem...nie znam się na polityce ale wiem jedno-Kaczyński to nie będzie dobry wybór!!!
wszyscy narzekali na zmarłego tragicznie Lecha,to samo będzie z Jarosławem.
Odpowiedz
-1
@ pipi
dnia 22.06.2010, 15:37 · Zgłoś
trzymam kciuki za A.Zając mam nadzieje że sobie poradzi .
Odpowiedz
0
@ pipi
dnia 22.06.2010, 15:32 · Zgłoś
NO ja mam nadzieje że gorzej nie bedzie bo narazie w Jaśle same galerie i apteki mamy aż dziw że sie utrzymują .I nie krytykujcie Zającowej bo na śmierci męża nie zkorzystała a tak myślą tylko bardzo zawistni ludzie.
Odpowiedz
0
@ Polak
dnia 22.06.2010, 15:24 · Zgłoś
Ach co za wybór ??? poczułem sie na chwile jak w PRL !!!100% poparcia deżavi ? Kaczyński [...]ę woził po powodzi bo zbierał kapitał wyborczy na ciemnym narodzie .
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 22.06.2010, 15:23 · Zgłoś
Przeciwnicy podajcie co dla was zrobił Tusk i Komorowski lub czy wam coś obiecał? Powoli sprzedają Polskę a wy to popieracie? Popatrzcie na mapę gdzie patriotyzm a gdzie materializm?
Odpowiedz
0
@ Xd
dnia 22.06.2010, 14:56 · Zgłoś
To się nazywa żałoba po stracie męża.
Odpowiedz
0
@ młody
dnia 22.06.2010, 14:46 · Zgłoś
Jako młody człowiek już raz zaufałem ;pisowi;,ale teraz poważnie się zastanawiam.Próbuje sobie tłumaczyć ;może akurat;,ale nie.Tym razem zdam się na przypadek.Pozwolę ażeby ktoś inny zdecydował za mnie-nie oddam głosu.Staram się traktować wszystkich poważnie,ale widzę,że czasami nie warto-jestem rozczarowany.Zastanawiam się poważnie nad stwierdzeniem starszej osoby iż ;Polak do pługa nie do rządu;-oczywiście nie ujmując tych, którym dobro ojczyzny aniżeli ;własne ja; jest najważniejsze.Powiedzmy sobie szczerze,że i tak jesteśmy zaściankiem Polski(czyt.podkarpacia).
Odpowiedz
0
@ qn
dnia 22.06.2010, 14:08 · Zgłoś
No to pięknie! przez Kaczynskiego znowu handel zagraniczny zgasnie.Otworzcie oczy w calej europie [...] nie cierpią. I będzie wschód -zachód z pominięciem POLSKI
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 22.06.2010, 13:56 · Zgłoś
dość,że Podkarpacie to Polska D to jeszcze pisowska!Brak słów!
Odpowiedz
0
@ ggg
dnia 22.06.2010, 13:34 · Zgłoś
No to macie swojego prezydenta, patriotę,tylko później się nie dziwcie że na Podkarpaciu nic się nie dzieje, nikt tu nie inwestuje, tylko bieda piszczy, sami sobie fundujecie taką sytuacje, od wieczne rządzenie pisu na terenie Podkarpacia który nic nigdy pożytecznego nie zrobił dla naszego rejonu tylko zyskuje i nabija sobie punkty, a Tuskowi i całej reszcie wcale się nie dziwie że się tu nie pokazuje, po co jak wy i tak macie swojego wielbiciela i nikogo poza nim nie widzicie, WSTYD mi bo to bardzo atrakcyjny teren ale taki [...] lud!
Odpowiedz
0
@ X
dnia 22.06.2010, 13:27 · Zgłoś
żal czytać,co piszesz żal,wierzysz w cudowną zmianę Jarosława ,on tylko przybrał maskę "delikatną" na czas wyborów,ten człowiek nigdy się nie zmieni...komornik,to wali prosto z mostu,pomimo jego wpadek jest bardziej prawdziwy,a jak SLD będzie miało udział w współrządzeniu,to właśnie SLD przyblokuje 1-go i drugiego,ale to nie może być koalicja pis SLD,ponieważ dzieli ich przepaść,już kiedyś pis wykiwał Ligę Polskich Rodzin i Samoobronę,/wzieli ich do koalicji,a póżniej wyrzucili/.
Odpowiedz
0
@ PP
dnia 22.06.2010, 13:24 · Zgłoś
do "piwotalnego":
Pan prof. Lechowski nie po to jest starostą, aby się uśmiechać. Tusk i jego kolesie z PO się uśmiechają; ale co z tego, skoro to uśmiech judaszowski: uśmiech obłudy, fałszu i cynizmu.
Pan Lechowski natomiast ma uczciwe sumienie i serce- dla każdego człowieka, zwłaszcza potrzebującego pomocy. I jest świetnym organizatorem, dzięki któremu w Jaśle zostało zrealizowanych wiele cennych inicjatyw.
Odpowiedz
0
@ w
dnia 22.06.2010, 12:24 · Zgłoś
tylko NIE Kaczynski! Narodzie zacznij samodzielnie myslec!
Odpowiedz
0
@ jeżyk
dnia 22.06.2010, 11:49 · Zgłoś
Zadaję sobie pytanie czy JASŁO NIE MOŻE BYĆ MĄDŻEJSZE OD PODKARPACIA CHYBA TYCH LUDZ NA TO STAĆ I NIE BRNĄĆ W TAKIM BAGNIE dlaczego nie słuchaja swojego rozsądku tylko podpowiadaczy mam nadzieję,że w drugiej turze tego nie zrobią pozdrawiam.
Odpowiedz
0
@ poplecznik
dnia 22.06.2010, 11:34 · Zgłoś
Kaczyński będzie działał dla całej Polski(mała ta Polska tylko 5 województw na wschodzie)
Odpowiedz
1
@ outsiderp
dnia 22.06.2010, 10:55 · Zgłoś
Ulżyło mi po przeczytaniu większości komentarzy. Jednak nie całe Jasło jest pogrążone w [...] i propagandzie PISowskiej. Błagam, kto tylko może, idźmy zagłosować przeciw tej obłudzie i cynizmowi. Głosujcie na Pana Komorowskiego, nie bądźmy pośmiewiskiem dla całej Polski.
Odpowiedz
0
@ żal
dnia 22.06.2010, 10:53 · Zgłoś
Ludzie jeśli wybierzemy komornika na prezydenta to będziemy mieli powtórkę z lat powojennych, władzę będzie miała ta sama partia - PO- Polityczni Obłudnicy , natomiast jeśli wybierzemy p.Jarka to będzie mógł on trochę przyblokować tych złodziei, sam nie byłem za nim w 1-szej turze, ale teraz jest on o niebo lepszym kandydatem niż komornik. Życzę dobrego wyboru
Odpowiedz
0
@ zagubiony
dnia 22.06.2010, 10:52 · Zgłoś
Kaczyński to ten,co jak przemawia to macha łapkami jak chomik ?
Odpowiedz
0
@ xxxxxxx
dnia 22.06.2010, 10:50 · Zgłoś
pisy--- jest wasjak kot naplakał a reszta mądrych ludzi tylko ubolewa nad podkarpaciem bo rośnie tylko [...] z tej [...] pisoskiej , bezrobocie najwieksze,wiekszość żyje z ochłapów,na smietniku co wyrzucikurowska a zającowa weszła do władzy tylnymi drzwiami no ale tak było dawniej za żyda,byli żydzi, i [...] co charowała u żyda za kromke chleba
Odpowiedz
1
@ wiekowa
dnia 22.06.2010, 10:50 · Zgłoś
Do młodych.
A gdzie byliście jak były wybory?
Trzeba było iść i zagłosować a nie teraz krytykować.Najwyższy czs aby młodzi mądrzy wykształceni zmienili tę starą kadrę, ale trzeba chcieć.Zamiast siedzieć plackiem przed komputerem i krytykować wszystkich i wszystko, wyjść z domu i działać.
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 22.06.2010, 10:31 · Zgłoś
tylko KACZYŃSKI!
Odpowiedz
1
@ anonim
dnia 22.06.2010, 10:06 · Zgłoś
Super ludzie w jaśle. Witold Lechowski, który nawet lekcji historii poprowadzić nie umie, i jest mniej rozgarnięty od licealisty... I głosowanie na Alicję Zając, która zmagała się z tyloma kandydatami i dzielnie zwyciężyła w równej walce. Śmiech.........Tak samo jak JArosław, który w końcu się dopchał na pierwszy plan po śmierci brata... Ale wszyscy to ujmują w ładne słowa i piękne slogany... Przez to, że Jasło jest PiSowskie to większość młodych ludzi, studentów nie chce tu nawet spędzać wakacji.. tylko się śmieją z pobłażaniem, na żałosną sytuację w tym mieście.
Odpowiedz
1
@ prawdao[...]
dnia 22.06.2010, 10:02 · Zgłoś
Przestańcie pisać takie głupoty... aż szkoda czytać... Kaczka to niech lepiej spada na stawy... a ta pseudo pani senator to niech lepiej nie pokazuje się bo chyba tylko babcie na nią głosowały... a na Kaczyńskiego to też na tym terenie głosowały stare babcie i Ci którzy nakazy księży słuchają... Jak Kaczka przejdzie to już Polska na samo dno upadnie...
Odpowiedz
1
@ kulk a
dnia 22.06.2010, 09:47 · Zgłoś
podkarpacie zawsze głosuje na pisowców i się z biedy podźwignąć nie może, mama nadzieję, że tym razem wygra kandydat PO, czas na zmiany. ktoś napisał, że tylko Kaczyński odwiedził Jasło - no i co z tego, przyjechał bo tu ma znajomych i [...] oraz tłum potencjalnych wyborców, zadeklarował pomoc, której sam przecież nie będzie udzielał, tylko rząd, czyli PO. ludzie otwórzcie oczy
Odpowiedz
0
@ dla PiS i innych
dnia 22.06.2010, 09:46 · Zgłoś
PiS kieruje się tylko jedną zasadą...TKM...kaczki na stawy
Odpowiedz
0
@ piwotalny
dnia 22.06.2010, 09:36 · Zgłoś
PIS, ja mam pytanie dlaczego jak PIS był u władzy rządowej a nasi lokalni decydenci piastowali władzę samorządową, to nic nie zrobili w kierunku zbiornika w Myscowej?
2. Ja nie popieram żadnego z kandydatów, ale nie sieje propagandy. Uśmiech to kwestia higieny osobistej, ktoś może się uśmiechać szeroko i w pełni, a inny przez zaciśnięte zęby, posępnie.
3. PIS rządził w okresie 2005-2007 w okresie największego wzrostu gospodarczego, największego PKB, mieli prezydenta i parlament. I co zrobili dla Polski, dla JASŁA? Oświeć mnie jakie to nowe inwestycje powstały w tamtych latach w Jaśle, jakie nowe zakłady pracy, gdzie ci inwestorzy, gdzie nowa hala sportowa, ośrodki rekraacyjne, gdzie obiekty dobra publicznego? Ile Ci tego ten twój PIS w JAŚLE napomagał? Pobudował? Nie kłóćcie już nas więcej, nie róbcie prostym ludziom wody z głowy, nie kłamcie. Bo ja wiem co w latach 2005-2007 zrobiono w Krośnie, kulturalnie, sportowo, rekraacyjnie 100m przed nami. Mnóstwo inwestycji, inwestorów.
4. I na koniec prosze mi wymienić tą organiczną pracę pana Lechowskiego na rzecz Jasła? W czym się miała objawić? Ile ten pan stworzył miejsc pracy, a ile ludzi zwolnił? Ile poczynił pracy na rzecz inwestycji, kogo przyciagnął do Jasła, co zrobił takiego? A propo uśmiechu, ja tego człowieka nigdy nie widziałem uśmiechniętego, a co przyciaga uśmiech, czy smutas? Ktoś kto się nie uśmiecha, jest dla mnie wewnętrznie porozbijany i skłócony sam ze sobą. Chyba ludzie sympatyczni nas przyciagają,a nie antypatyczni.
5. Tylko dzięki temu, że jasło w 50% zatrudnia ludzi w jednostkach budżetowych zależnych od polityki, ludzie wam sprzyjają. Ale szacunku stanowiskami sie nie kupi, co najwyżej strach.
6. Rozwiażcie problemy komunikacyjne miasta, zbudujcie piekny ośrodek sportowy, wysforujcie piłkę nożną przynajmniej do III ligowego poziomu, siatkówkę do II ligowego, inne dyscypliny wspierajcie:judo, pływanie, narciarstwo, szachy, przyciągnijcie inwestorów, stwórzcie nowe miejsca pracy. Wtedy - brawo. A teraz nie mieszajcie nam w głowach. Nas nie obchodzi z jakiej partii ktoś jest, zróbcie coś dla ludzi.
Odpowiedz
0
@ Osoby na zdjęciach
dnia 22.06.2010, 09:24 · Zgłoś
Alicja Zając już jest senatorem, w przyszłości Witold Lechowski zostanie posłem, Adam Pawluś będzie starostą, a Bogdan Rzońca na zieloną trawkę.
Odpowiedz
0
@ milast
dnia 22.06.2010, 09:03 · Zgłoś
W jaki sposób prezydent może pomóc .Proszę się zastanowić. Przecież finanse są wyłącznie w gestii rządu. Jeżeli pisze się komentarze to przynajmniej choć trochę trzeba mieć wiedzę na jakiś temat. Żenujący jest pierwszy wpis. Wstyd.Przecież w Jaśle rządzi PIS i mamy tego efekty
Odpowiedz
1
@ dolnoślązanin
dnia 22.06.2010, 08:58 · Zgłoś
Dlaczego jasło jest zaślepione pisem? kto mi odpowie przecież tu nie ma aż takiej [...]
Odpowiedz
0
@ wv
dnia 22.06.2010, 08:53 · Zgłoś
On nie przyjechał aby wam pomóc,bo z czego,tylko po wasze głosy.Obudżcie sie.
Odpowiedz
0
@ do Lukasza
dnia 22.06.2010, 08:42 · Zgłoś
To rób za białego [...] na obczyźnie i pozwól swoim rodakom mieć własne zdanie, tak jak pozwolono tobie wyjechać. Na czym opierasz swoje rzekome prawo do pouczania innych jaką drogę życiową mają sobie wybierać. Nie jest sztuką w bogatym kraju robić za białego [...] i być pariasem - sztuką jest w kraju niewątpliwie biednym i źle urządzonym zrobić karierę i przebić się w sposób uczciwy. Powodzenia na obczyźnie. Z Polski niewątpliwie wielu cennych ludzi- jest to ogromna strata. Wyjechali również tacy, których nie należy żałować.
Odpowiedz
1
@ jaślanin
dnia 22.06.2010, 08:28 · Zgłoś
To jest kpina !!! Wykorzystać śmierć męża do robienia kariery politycznej. Jest Pani [...] i wstyd mi ze ma Pani nas reprezentować w Senacie. Brak jakichkolwiek wartości moralnych i chrześcijańskich. Komuna wróciła!!!
Odpowiedz
0
@ jacek s.
dnia 22.06.2010, 08:00 · Zgłoś
Właśnie przeszliśmy lekcję demokracji w stylu iście głębokiej komuny prawie jak na Kubie lub w Korei czy podobnych państwach. Z jednego kandydata wybieraliśmy teraz senator czyli tak jak już wybieraliśmy za komuny. Jedynie słuszny kierunek partii miała partia PZPR ( i gdzie doszliśmy) teraz tylko słuszny kierunek ma PiS. Za komuny były plakaty Głosuj tylko na listę Frontu Jedności Narodu - innej nie było teraz tak samo. Szkoda mi Jaślan i ich naiwności - przyjechał i obiecał!!!!!! Mimo tego, że nic nie może i gdyby nawet został prezydentem też nie będzie wiele mógł bo tak stanowi konstytucja ale obiecał i to jest ważne. Teraz potwierdza się powiedzenie o biedzie i głupocie. Ale cóż widocznie Jaślanie lubią b iedować i słyszeć to co chcą a nie prawdę i fakty. A TO, ŻE np. nie ma i nie było żadnych projektów ws. zapory i zalewu Kąty Myscowa a podawane informacje to fikcja też nie istotne BO WÓDZ POWIEDZIAŁ. KIEDYŚ Wodzowie Stalin czy Hitler też mówili i Niemcy oraz Rosjanie wierzyli w swoją potęgę- jak się skończyło wszyscy wiemy. Powodzenia Szczęść Wam Panie Boże , a w przyswzłości nie biadolcie. Biedne to jasło i wygląda, że będzie jeszcze biedniejsze bo wierzy w mrzonki a nie w realia.
Odpowiedz
1
@ JASŁO
dnia 22.06.2010, 07:37 · Zgłoś
[...] kobieto.Nic dla Jasła nie zrobisz.
Odpowiedz
0
@ XX
dnia 22.06.2010, 07:32 · Zgłoś
do pis - [...] się w tą głupią własną głowę !!!- a od kiedy to od patrzenia i [...] wożenia do powodzian zrobiło się im lepiej !?? jezdził w towarzystwie kamer i fotografów na użytek kampani ,a nie z pomocą . daj chociaż jeden przykład gdzie pomógł kaczyński !? , gdzie dał chociaż jeden grosz z własnej kieszeni !!!szastł fikcją ,obiecankami a nawet posunoł się do stwierdzenia ,że gdyby p i s dalej rządził ,to tej powodzi by nie było !!!- co ? wpadli by te [...] z p i s u i wypili wodę na " klimkówe ??? wszystko ludzią są gotowi obiecac byle do koryta się znów dostac !
Odpowiedz
0
@ Jaślanie
dnia 22.06.2010, 07:28 · Zgłoś
WSTYD I ŻENADA p.senator nie sztuka wystepować w mediach,ale pora wziąść się do pracy.Żden zaszczyt przejśc z takim wynikiem w wyborach,jak wcześniej wspomniał p.Łukasz takim wynikiem można cieszyć się w Wenezueli, Korei Północnej /w krajach trzeciego świata/.Wizionerów w kraju ,to mamy dośc,p.Alicja bawi się teraz w przepowiednie,kto wygra w drugiej turze prezydenturę,od tego sa wyborcy i komisje,a pani zakasać rękawy i pora wziąśc się do pracy.
P.Zając zginął tragicznie w katastrofie,uszczupliły się finanse,więc pora wyruszyć do Warszawy ,aby uzupełnić budżet domowy jako senator.Cóż pani może zrobić dla MIASTA i MIESZKAŃCÓW???
nawet nic konkretnego nie zaoferowała,po za tym,że bedzie stała krok za Jarosławem Kaczyńskim.Może za rok w wyborach parlamentarnych,wybierzemy prawdziwego senatora..........
Odpowiedz
0
@ Cytryn Kwas
dnia 22.06.2010, 03:44 · Zgłoś
Cyt. :"Tradycją w powiecie jest tak, że funkcję przewodniczącej pełni kobieta.", a ja dodam że nowe tradycje ogólnopolskie są w drodze: senatorem po mężu jest żona, prezydentem po bracie jest brat itd ... polska "demokracja".
Odpowiedz
0
@ Do PIS
dnia 22.06.2010, 01:18 · Zgłoś
Ludwik Dorn też był po ostatniej powodzi w Jaśle i co ? Pomógł ? Tak samo Kaczyński pomoże... Przemyj człowieku oczy, obiecanki cacanki przedwyborcze.[...] [...] ściągnijcie z głów bo coś za dużo wam przypieka.
Odpowiedz
0
@ Lukasz
dnia 22.06.2010, 00:56 · Zgłoś
Poza Jaslem znam jeszcze pare miejsc gdzie glosuje sie na jednego i jedynie slusznego kandydata -Bialorus, Wenezuela, Korea Polnocna- wstyd i zenada. Pani senator rzeczywiscie moze byc dumna z wyniku wyborow, 100% poparcie to wynik jakiego Hugo Ch. czy Alexander L. mogo tylko pozazdroscic.... Czy ona naprawde jest tak plytka czy sobie jaja z ludzi robi?? Potem sie dziwic, ze ludzie emigruja byle dalej stamtad. Mnie juz tam na szczescie nie ma :)
Odpowiedz
0
@ PP
dnia 21.06.2010, 23:57 · Zgłoś
Obyśmy mieli więcej polityków tak oddanych dobru Polski oraz obywateli jak pan starosta Witold Lechowski. Wielki szacunek dla niego!
Odpowiedz
0
@ PIS
dnia 21.06.2010, 23:47 · Zgłoś
Tylko KACZYŃSKI naszemu miastu pomoże po powodzi!
KOMOROWSKI ANI TUSK ANI RAZ NAWET W JAŚLE NIE BYLI! A KACZYŃSCY? I INNI LUDZIE Z PIS? BYWALI BARDZO CZĘSTO!
Jarosław Kaczyński odwiedził Jasło podczas powodzi, zdeklarował pomoc, mając Panią Senator Zając, damy rade! Teraz tylko Kaczyński musi wygrać!

Nie mogę patrzeć na ten szyderczy egoistyczny uśmiech Komorowskiego, i fałszywą twarz tuska...
Odpowiedz
0
@ Lidka
dnia 27.08.2023, 14:56 · Zgłoś
Bezpieczna Przyszłość Polaków. Kochaj Polskę toOjczyznaTwoja
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.