Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Alicja Zając po raz piąty z mandatem senatora

112

Alicja Zając z listy Prawa i Sprawiedliwości jest bezkonkurencyjna. W okręgu jasielsko-krośnieńskim uzyskała 98 783 głosy, co dało 56,7 proc. poparcia.

W 2010 r. Alicja Zając po śmierci senatora Stanisława Zająca, który zginął w katastrofie lotniczej w Smoleńsku, w wyborach uzupełniających do Senatu uzyskała pierwszy mandat senatora. Obecnie będzie go sprawować po raz piąty.

15 października w wyborach parlamentarnych w okręgu wyborczym nr 57 uzyskała 98 783 głosy. To niższy wynik od tego, który Alicja Zając uzyskała w 2019 r. a wynosił 100 300 głosów. Kandydat Nowej Lewicy Stanisław Szałajko uzyskał 37 590 głosów, Janusz Serwiński z Konfederacji otrzymał 20 172 głosy i Tomasz Legeny z Bezpartyjnych Samorządowców uzyskał 17 620 głosów.

- Ja właściwie czuję na co dzień, że mam tę życzliwość otoczenia, bo to się widzi, kiedy się idzie ulicami. Osoby, których się nie zna z imienia oraz nazwiska kłaniają się i to nie tylko z racji wieku, ale także z szacunku do tego co robię, bo nie jest to łatwa praca. Dziękuję wszystkim, którzy uważają, że nadal mogę pełnić zaszczytną funkcję senatora RP, a obecny wynik jest bardzo zbliżony do tego sprzed 4 lat. Świadczy to o tym, że styl mojej pracy, sposób kontaktowania się z wyborcami, jak również z innymi osobami zyskał uznanie – podkreśla senator Alicja Zając. Nie kryje również zaskoczenia niską frekwencją na Podkarpaciu. - Wydawało mi się, że jak to się mówi jesteśmy bastionem PiS-u to pójdziemy zwartym szeregiem do wyborów. Teraz jest czas na podsumowanie i zastanowienie się, dlaczego taki jest wynik ogólny PiS-u – dodała A. Zając.

id

Reklama

Komentarze: 106

Dodaj komentarz Widok:
1
@ Anna
dnia 01.02.2024, 15:39 · Zgłoś
Dosyć już Zającowej i jej Rodzinki.
Zgarnia kasę za nic.
Czas byłby najwyższy na emeryturę, tym bardziej że narzeka jaka to ciężka praca.
Pora odpocząć, a świadczenia ma bajońskie.
Odpowiedz
1
@ Ewa
dnia 07.01.2024, 10:35 · Zgłoś
Wstyd głosować na te Panią!
Zgarnia kasę za przecinanie wstęgi.
Obwieszona bizuteria w każdym miejscu.
Odpowiedz
2
@ 5 kadencja
dnia 21.10.2023, 09:32 · Zgłoś
Niechby wybrana osoba przedstawiła ..tu na forum albo w miejscu publicznym swoje dokonania podczas już szesnastoletniego pobytu w Senacie ..i jakie wymierne korzyści z tego tytułu przypadły miastu Jasłu, powiatowi jasielskiemu i społeczeństwo naszej małej Ojczyzny. O ile poseł Kurowska stara się na ile ją tylko stać ..tak w tym przypadku nic nie wiadomo.
Odpowiedz
1
@ wernyhora
dnia 20.10.2023, 07:35 · Zgłoś
Ta kadencja wyjdzie jej bokiem...
Odpowiedz
1
@ wyborca PO
dnia 18.10.2023, 16:52 · Zgłoś
Znajomi pytają jak teraz w tej nowej rzeczywistosci mają żyć?

Odpowiadam krótko: ja się nie martwię bo może nie będzie kredytów 0% ale za to odwołają też podwyżki dla nauczycieli i budżetówki oraz zrezygnują z 800+ i 13-tek razem z 14-tkami. Tak, że spokojnie a żeby się zrehabilitować to może nie wybudują CPK ale przynajmniej przerwą budowę portu kontenerowego.
Odpowiedz
-4
@ FAN
dnia 18.10.2023, 17:17 · Zgłoś
Wstrzymają budowę toru wodnego i Niemcy będą się cieszyć bo pracownicy zaczną z Polski do Niemiec wracać tam 2 MILONY brakuje rąk do pracy.
Niemiec się postara żeby Niemcy były zadowolone z wyboru w Polsce.
Odpowiedz
3
@ do FAN
dnia 18.10.2023, 18:37 · Zgłoś
Jak to, przecież twierdzicie że w Niemczech jest kryzys.
Odpowiedz
5
@ mróz
dnia 18.10.2023, 19:15 · Zgłoś
Fan, nie strasz, nie strasz, bo się ze...
Odpowiedz
7
@ Ula
dnia 18.10.2023, 16:48 · Zgłoś
Jak nic nie robi? Przecina wstęgi przecież!!!
Odpowiedz
24
@ urodzona do rządzenia
dnia 18.10.2023, 10:07 · Zgłoś
Skupmy się na wyborach samorządowych. Jeżeli nie pozbędziemy się pisowskich lokalnych rzadów nadal będziemy w ciemnej [...]e!
Odpowiedz
4
@ wyborca PO
dnia 18.10.2023, 11:29 · Zgłoś
Jasło może się tylko rozwijać pod światłym kierownictwem ludzi wywodzących się z PO. Naturalnym kandydatem na burmistrza Jasła jest lider lokalnej Platformy! Ma pan mój głos. I całej mojej rodziny! Jasło zasługuje na zmiany i rządy kompetentnuych ludzi!
Odpowiedz
6
@ wyborca PO
dnia 18.10.2023, 16:01 · Zgłoś
Wyj [...], wyj!
Odpowiedz
29
@ Marcin.
dnia 18.10.2023, 10:02 · Zgłoś
Wstyd i hańba, że ta Pani została kolejny raz wybrana do Senatu.
Przez 4 kadencje nie zrobiła NIC dla Jasła i w nagrodę dostała kolejne 4 lata na nic nierobienie!!! Zastanawiam się, co musi się stać, żeby ludzie zaczęli ODPOWIEDZIALNIE i ROZUMNIE głosować?!
Odpowiedz
17
@ haha
dnia 18.10.2023, 11:01 · Zgłoś
Podziękuj proboszczom i [...] kościelnym...
Odpowiedz
36
@ Zającowa
dnia 18.10.2023, 08:52 · Zgłoś
Zającowa zrobiła karierę na śmierci męża. Za to nic nie zrobiła nawet dla mieszkańców Jasła miasta, w którym mieszka. Dalej nic nie zrobi. W senacie nie będzie miała nic do gadania. Będzie siedzieć i puszczać [...]. Zresztą żadna strata bo gdy miała coś do powiedzenia to i tak nic nie mówiła. Brała tylko pieniądze z naszych podatków. Na Podkarpaciu zwyciężyła [...].
Odpowiedz
9
@ Prawda
dnia 18.10.2023, 17:45 · Zgłoś
Brawo! Wreszcie ktoś miał odwagę powiedzieć prawdę o tańcu na trumnach smoleńskich...
Odpowiedz
7
@ do Seba
dnia 18.10.2023, 19:12 · Zgłoś
Jak to nic, niszczyła bezwzględnie ludzi!!!
Odpowiedz
0
@ Ewa
dnia 07.01.2024, 12:40 · Zgłoś
Pazerna i [...] kobieta!
Odpowiedz
-8
@ Seba
dnia 18.10.2023, 07:50 · Zgłoś
Tak wybrali ludzie czy demokratyczna opozycja ma coś przeciwko ?
Odpowiedz
-4
@ Pseudonim
dnia 18.10.2023, 07:41 · Zgłoś
PROSZĘ SIĘ ZASTANOWIĆ

W sejmie czy w senacie sam jeden człowiek niczego
nie załatwi. Potrzeba do tego więcej osób.
Jeżeli każda z tych osób sama chce coś załatwić dla
swojego regionu, to nic z tego nie wyjdzie.
Potrzeba takich, którzy będą popierać pomysły
innych. Problem w tym, żeby popierać pomysły
koleżanek i kolegów w taki sposób, żeby oni
później w rewanżu poprali pomysły tego,
który ich popierał.

Ale to jest wielką sztuką i nie każdemu
się udaje.
Odpowiedz
22
@ DPS
dnia 18.10.2023, 07:29 · Zgłoś
Słyszałam że Pan Starosta Pawluś w DPS Folusz pobił rekord i uzyskał 7 głosów. Brawo Panie starosto.
Odpowiedz
21
@ Optymista
dnia 18.10.2023, 06:02 · Zgłoś
Podobno szeregowi agenci CBA już piszą donosy na swoich przełożonych. Chcą się załapać na status "małego świadka koronnego". Stan finansów państwa też zaraz poznamy. Koniec dojnej zmiany. Takiego złodziejstwa, nepotyzmu i kolesiostwa nie było nigdy po 89r. Trzeba to towarzystwo rozliczyć do spodu. Szkoda, że do regionów zachodnich dużo lepiej rozwiniętych gospodarczo, gdzie zwyciężyła opozycja, nie dołączyło podkarpacie. Cała nadzieja na przyszłość w edukacji i młodym pokoleniu. Marzy mi się sytuacja gdy o władzę walczą 2, 3 normalne ugrupowania, a nie populiści [...] z antypolskich i antychrześcijańskich ugrupowań.
Odpowiedz
8
@ Optymista
dnia 18.10.2023, 06:15 · Zgłoś
Ta dżuma nie może wrócić
Odpowiedz
5
@ js
dnia 18.10.2023, 07:26 · Zgłoś
Nie podobno a napewno.
Odpowiedz
29
@ [...]
dnia 17.10.2023, 22:15 · Zgłoś
Powiat Jasielski Sam się [...] .
Odpowiedz
30
@ Kaśka
dnia 17.10.2023, 21:46 · Zgłoś
Ta pani się zapomina robi tylko za sztukę.
Odpowiedz
15
@ Prorok
dnia 17.10.2023, 21:40 · Zgłoś
To i Wojtuś pewnie się załapie na burmistrza...
Odpowiedz
-5
@ mozkit
dnia 18.10.2023, 07:42 · Zgłoś
W porównaniu do Matki on jest sympatycxzny ale to chyba po ojcu
Odpowiedz
-6
@ Lót
dnia 18.10.2023, 11:02 · Zgłoś
Wojtuś na prezydenta!!!
Odpowiedz
7
@ bolo
dnia 18.10.2023, 14:48 · Zgłoś
Po ojcu? Ciekawe...
Odpowiedz
4
@ ksiądz
dnia 18.10.2023, 17:28 · Zgłoś
czyżby ? to była prawda, ależ wszystko możliwe w świecie
Odpowiedz
40
@ dragoness
dnia 17.10.2023, 21:31 · Zgłoś
No cóż... dwie są rzeczy niemierzalne; wszechświat i ludzka głupota.
Odpowiedz
-26
@ Do dragones
dnia 17.10.2023, 22:34 · Zgłoś
Zapomniałaś o sobie
Odpowiedz
15
@ js
dnia 18.10.2023, 00:17 · Zgłoś
Wystrarczy że pamięta o tobie!
Odpowiedz
-10
@ Konrad z Grunwaldu
dnia 18.10.2023, 08:04 · Zgłoś
dragoness jest doskonałym przykładem na potwierdzenie swoich słów o głupocie.
Odpowiedz
-6
@ do Konrad
dnia 18.10.2023, 09:16 · Zgłoś
Zwłaszcza twojej.
Odpowiedz
-8
@ KONFEDERATA
dnia 18.10.2023, 10:14 · Zgłoś
[...] z list KO i lewicy, to dopiero będzie kopalnia mądrości kosmicznej...

Aleście wybrali. [...]
Odpowiedz
2
@ do Konfederacja
dnia 18.10.2023, 11:40 · Zgłoś
W porównaniu z wami to faktycznie geniusze.
Odpowiedz
25
@ generałowa
dnia 17.10.2023, 21:22 · Zgłoś
łoj litości gorzej dla jasła nie mogło się wydarzyć.
Odpowiedz
25
@ Młody
dnia 17.10.2023, 21:10 · Zgłoś
Tu mówicie ze na pis nie głosujecie a co wybory wygrywają ahh nic się w tym kraju nie zmieni.
Odpowiedz
15
@ Lol
dnia 17.10.2023, 21:07 · Zgłoś
Gdzie się podział FAN? Chciałam go zapytać czy już się uczy niemieckiego hahaha
Odpowiedz
15
@ Człowiek też zwierzę
dnia 17.10.2023, 21:05 · Zgłoś
Raczej senatorki, bo to kobieta - i to chyba bardzo binarna.
Odpowiedz
54
@ Mix
dnia 17.10.2023, 21:02 · Zgłoś
Dalej przy korycie a dla regionu nic. Taki to pożytek
Odpowiedz
38
@ Na
dnia 17.10.2023, 20:49 · Zgłoś
Ma [...] dożywocie w senacie
Odpowiedz
34
@ Obserwator.
dnia 17.10.2023, 20:42 · Zgłoś
Teraz należy zająć się mediami publicznymi TVP i PR. Jeśli wyborcy PIS-u dostaną normalny obraz świata bez kłamstw i fałszu to będą ciekawe następne wybory.
Odpowiedz
-40
@ Versace z Jasla
dnia 17.10.2023, 20:55 · Zgłoś
Zajmij się tvn i ich propaganda
Odpowiedz
38
@ Lol
dnia 17.10.2023, 21:06 · Zgłoś
TVN jest stacja prywatną, do [...] dorzucają się wszyscy Polacy
Odpowiedz
37
@ Obserwator.
dnia 17.10.2023, 21:49 · Zgłoś
Media publiczne zawłaszczone przez władzę to najgorsze co może spotkać społeczeństwo. Vide Goebels.
Odpowiedz
-21
@ Do oberwatora
dnia 17.10.2023, 22:31 · Zgłoś
[...] w ten betonowy [...], żadna inna telewizją
tylko z wiertniczej namaszczona przez [...]
Jerzego Urbana.Taka prawda w TVN jak i Urban.
Wymień mi 3rzeczy które zrobili przez 8lat
PO i PSL dla Polski i Polaków?
Żadna inna telewizją tylko wiertnicza
Białoruś, Rosją się kłania.
Odpowiedz
8
@ Obserwator.
dnia 17.10.2023, 22:47 · Zgłoś
Telewizji nie oglądam. Wymień m 3 rzeczy które zrobiły SPD i KPD dla Niemiec i Niemców w latach 1933 - 1939. Historia się kłania.
Odpowiedz
25
@ js
dnia 18.10.2023, 00:16 · Zgłoś
Po pierwsze Urban nigdy nie był [...], pod koniec lat 50 działał w opozycji, należał do "Klubu Krzywego Koła" razem z Janem Olszewskim, w l. 60 miał zakaz publikowania, po drugie nie miał nic wspólnego z TVNem, a po trzecie w Rosji czy na Białorusi masz tylko rządową telewizję więc co z trym wspólnego TVN?.
Odpowiedz
19
@ Obserwator.
dnia 18.10.2023, 00:32 · Zgłoś
No właśnie js. Ubolewam nad tym, jak odchodząca władza potrafiła podzielić Polaków. Pamiętam upadek rządu Jana Olszewskiego. To było okropne. Ale w porównaniu do tego co mogłoby stać się z Polską, gdyby te wybory wygrał PIS to koniec demokratycznego państwa.
Odpowiedz
15
@ js
dnia 18.10.2023, 01:01 · Zgłoś
Rząd Olszewskiego chciał zrobić to samo, tyle że Wałęsa nie dał się zaszantażować SBeckimi teczkami i nie wyszedł z Sejmu dopóki nie przegłosowano zmiany rządu. Stąd nienawiść Kaczyńskiego do Wałęsy, który z dnia na dzień z idola jego [...] elektoratu stał się "Bolkiem".
Odpowiedz
-13
@ Konrad z Grunwaldu
dnia 18.10.2023, 08:05 · Zgłoś
TVN jest stacją prywatną i dlatego może głosić gebelsowską propagandę dla ciemnego ludu
Odpowiedz
2
@ Antyjasło
dnia 18.10.2023, 09:10 · Zgłoś
Gianni jesteś dalej życiowym partnerem modela Antonio D’Amico?
Odpowiedz
-2
@ do Konrad
dnia 18.10.2023, 09:15 · Zgłoś
skąd wiesz, oglądałeś?
Odpowiedz
-3
@ Xx
dnia 18.10.2023, 09:36 · Zgłoś
Teraz będą mieć 3 stacje, Dopiero będzie propaganda, nie będzie na co przełączyć, chyba tylko na Republikę
Odpowiedz
30
@ QQrQ
dnia 17.10.2023, 20:42 · Zgłoś
NIE gratuluję.
Odpowiedz
63
@ Maurycy z Kątów koło Desznicy
dnia 17.10.2023, 20:39 · Zgłoś
"Świadczy to o tym, że styl mojej pracy, sposób kontaktowania się z wyborcami zyskał uznanie."

To prawda. Przy takim elektoracie jak jasielski nie trzeba programu, nie trzeba debat, nie trzeba właściwie żadnych wysiłków - wystarczy regularnie bywać na mszach i przy wstęgach.
Odpowiedz
19
@ mozkit
dnia 18.10.2023, 07:18 · Zgłoś
Jak nie będzie tvpis i 1mln plakatów za rządowe pieniądze to przyszłe wybory przegrają
Odpowiedz
-7
@ Antyjasło
dnia 18.10.2023, 09:07 · Zgłoś
Naród ma taką władzą na jaką zasłużył ( czyli sobie wybrał). 98 tysięcy wyborców tak chciało to wybrało- trzeba to uszanować.
Odpowiedz
27
@ Ona
dnia 17.10.2023, 20:36 · Zgłoś
Ja na szczęście wyprowadziłam się z Jasła
Odpowiedz
-11
@ oo
dnia 17.10.2023, 21:52 · Zgłoś
to o c się wypowiadasz skoro się wyprowadziłasz i Jasło cię nie interesuje ???
Odpowiedz
0
@ Antyjasło
dnia 18.10.2023, 09:04 · Zgłoś
Bo może? Demokracja wróciła ! To taki ustrój że możesz się wypowiadać...
Odpowiedz
-66
@ Mork
dnia 17.10.2023, 20:28 · Zgłoś
Lepsza Zając niż platformerskie [...] kocoń! Pani Zając gratuluję! [...] niech płaczą razem z tym swoim [...] :-)
Odpowiedz
50
@ js
dnia 17.10.2023, 21:12 · Zgłoś
Na szczęście na Jaśle Polska się nie kończy. W Senacie jest 66:34!
Odpowiedz
9
@ js
dnia 18.10.2023, 00:00 · Zgłoś
Do czasu. Wytrzymaliśmy 8 lat, wytrzymamy jeszcze póltora.
Odpowiedz
-1
@ FAN
dnia 18.10.2023, 17:19 · Zgłoś
Do ja
Ty i tobie podobni wasze ograniczenie intelektualne jest większe niż myślałem.
Odpowiedz
2
@ do FAN
dnia 18.10.2023, 18:14 · Zgłoś
A to ty w ogóle myślisz?
Odpowiedz
0
@ Sromork
dnia 18.10.2023, 19:58 · Zgłoś
[...] senat ma ponad 60% senatorow z paktu sebackiego a pis 30 wiec komu do placzu? Powyj sobie jeszcze...
Odpowiedz
-1
@ Do fan
dnia 18.10.2023, 19:59 · Zgłoś
To ty potrafisz myslec [...]?
Myslalem ze tylko potrafisz szczekac FANIE
Odpowiedz
54
@ Obywatel Miasta Jasła
dnia 17.10.2023, 20:25 · Zgłoś
Jakie miasto - taka dynastia. Jeszcze w samorządowych syna odrzucić i może będzie widać światło nadziei w tunelu.
Odpowiedz
-34
@ Kobieta
dnia 17.10.2023, 20:19 · Zgłoś
Gratulacje
Odpowiedz
-41
@ Kobieta
dnia 17.10.2023, 20:19 · Zgłoś
Bratulacje
Odpowiedz
-22
@ Kobieta
dnia 17.10.2023, 20:25 · Zgłoś
Przepraszam za błąd w pisowni
Odpowiedz
18
@ Lol
dnia 17.10.2023, 21:05 · Zgłoś
Uklęknij i przeproś
Odpowiedz
25
@ Rumcajs
dnia 17.10.2023, 22:37 · Zgłoś
I nie zapomnij się Putyrze wyspowiadać!
Odpowiedz
0
@ Antyjasło
dnia 18.10.2023, 09:03 · Zgłoś
Nie szkodzi i tak minusujemy ;-)
Odpowiedz
62
@ pis
dnia 17.10.2023, 20:10 · Zgłoś
Po NIEJ jej dzieci wnuki praprapraprawnuki do końca świata AMEN
Odpowiedz
32
@ js
dnia 18.10.2023, 00:07 · Zgłoś
Bez poparcia [...] nie załapałaby się nawet do komitetu osiedlowego.
Odpowiedz
6
@ [...]ek
dnia 18.10.2023, 15:18 · Zgłoś
Rodzina stworzona do rządzenia a władza od pana pochodzi.
Odpowiedz
7
@ Marysia
dnia 18.10.2023, 17:42 · Zgłoś
do pis oni wszyscy nakradli z naszych krwawic na 3 pokolenia. Teraz ich dzieci i wnuki będą się rozbijać samochodami oto cały pis
Odpowiedz
176
@ strona fufufu
dnia 17.10.2023, 20:05 · Zgłoś
SUPER !!! Teraz niech Pani napisze co zrobiła dla Jasła ?? NIC dostała Pani w spadku koryto i nie może się najeść
Odpowiedz
103
@ AndrzejJ
dnia 17.10.2023, 20:33 · Zgłoś
Nie ma znaczenia co zrobiła i tak głosujecie
Odpowiedz
77
@ strona fufufu
dnia 17.10.2023, 20:39 · Zgłoś
@ AndrzejJ Jak bym na nią głosował to bym jej gratulował.

Niestety nie głosuję na takich co nic nie robią po za braniem kasy z moich podatków. Zwłaszcza jeżeli są z tej strony sceny politycznej
Odpowiedz
36
@ Yti
dnia 17.10.2023, 21:52 · Zgłoś
Niestety. To jedyny możliwy głos na PiS w okręgu wyborczym tak więc głosowałem i ja. Chociaż szkoda że nie miałem alternatywy bo pani senator naprawdę nic nie robi dla Jasła a jedynie dla swojego uposażenia senatorskiego.
Odpowiedz
49
@ strona fufufu
dnia 17.10.2023, 21:57 · Zgłoś
Do @ Yti
Nie rozumie jak można głosować na kogoś kogo się nie popiera ?

Nie popieram tej kobiety bo nic nie robi po za pilnowaniem własnego interesu, a nie za to jej płacę.
Odpowiedz
-39
@ Wiki
dnia 17.10.2023, 22:09 · Zgłoś
Jeszcze czkawką ci się odbiją te złodzieje.Polska
się popisała fenomen na cały świat
głosowała na partię które nic nie dają i zapewniają
zero programu tylko odsunąć PiS od władzy.
Okraść Polaków i Polskę wszystko wyprzedać
zrobić śmietnisko dla całej Europy.
Gratuluję [...] co głosowali na opozycję
i nie brali udziału w referendum.
Pytam komu zrobiliście źle? PiSowi?
Sami sobie szkodzicie i wkrótce blokiem
wam wyjadą te złodzieje.
Odpowiedz
-24
@ Villa
dnia 17.10.2023, 22:26 · Zgłoś
Ja bym przyglądał się bliżej wynikom 3drogi. Skąd
taki wynik? Według sadazy przed wyborami ledwie
przekroczyli 8/ a w wyborach 14 ciekawe.
Powtórka z rozrywki wyniki samorządowe
co liczyli głosy 2tygodnie i PSL miał 17procent?
Przeliczyć jeszcze raz głosy.!!!
Odpowiedz
36
@ js
dnia 18.10.2023, 00:10 · Zgłoś
Przecież PiS miał swoich ludzi w komisjach a do tego w każdej mężów zaufania, więc do kogo te pretensje?
Odpowiedz
13
@ jas
dnia 18.10.2023, 08:04 · Zgłoś
może to podkarpacie tkwi w błedzie ? bo tylko tu pis ma zdecydowane poparcie. a może reszta kraju to [...] bo głosowali na ko ?
Odpowiedz
35
@ sx
dnia 18.10.2023, 08:20 · Zgłoś
Dokładnie, nic nie zrobiła, teraz przez kolejne 4 lata nie pokaże się w Jaśle aż do następnych wyborów. Kto ją wybrał? ...
Odpowiedz
1
@ Władimir
dnia 18.10.2023, 08:22 · Zgłoś
@ Wiki
Dokładnie, samym sobie zrobili na złość, PiSowi źle nie będzie, zasiądą
za imunitetami w opozycji i tyle.
A wy będziecie tyrać do śmierci utrzymując bandę ciemnoskórych
[...], słysząc w każdym telewizji że na nic nas nie stać i mamy
się cieszyć że powietrze do oddychania mamy za darmo chociaż.
Jeszcze nie zaczęli rządzić a już mówią że kiepska sytuacja finansowa
i że różnym dużym inwestycjom trzeba się,, przyjrzeć "czyt. zamrozić.
Rezerwujcie miejsce w kolejce do pośredniaków drodzy wyborcy
opozycji, bo coś czuję że będzie niedługo duży problem z pracą.
Odpowiedz
15
@ Zającowa
dnia 18.10.2023, 08:55 · Zgłoś
Immunitety można im odebrać. Zresztą trzeba je odebrać tym wszystkim przestępcom od [...] i ich rozliczyć.
Odpowiedz
18
@ Antyjasło
dnia 18.10.2023, 09:02 · Zgłoś
Dziwne PARTIA dawała, dawała , dawała i ludzie jej nie wybrali..?
Może Ludzie zamiast dostawać i dostawać i dostawać woleli święty spokój? Żeby im NIKT pod kołdrę nie zaglądał, telefonów nie podglądał, nie decydował co mogą pisać w necie, co mogą publicznie powiedzieć bo może ktoś donieść, nie szukał haków, nie dzielił rodzin na polskich Polaków i Niemców, nie gardził kobietami. Może tych grzechów było niewiele albo za wiele?
Odpowiedz
-1
@ Władimir
dnia 18.10.2023, 12:13 · Zgłoś
@ Antyjasło
Poprawka, otóż ta PATTIA zdeklasowała pozostałe, z najlepszym wynikiem,
problem w tym że PARTIE opozycyjne się podzieliły namieszały mlodym
w głowach o jakiejś trzeciej drodze, która defacto prowadzi do Tuska,
a teraz już szturmem wszyscy do koryta.
Zobaczysz jak będzie wyglądała wolność słowa za ich rządów, będziesz
mial tyle do gadania co żyd za okupacji,
a dziennikarze zadający niewygodne pytania będą surowo karani.
Gwarantuje vi że będzie święty spokój, dostaniesz co najwyżej [...]
od nowej władzy, oczywiście z uśmiechem na twarzy i serduszkiem w klapie.
Oj będzie spokój, wszystkie media będą zgodnie prać nam mózgi jak TVN fo
tej pory.
I racją oni nic nam nie oddadzą z tego co będą zabierać ciężko pracującym
Polakom, za to hojnie przekażą to ciemnoskórym mlodym Panom, którzy
bynajmniej nie przyjadą tutaj pracować.
Gratuluje wyboru.
Odpowiedz
4
@ March
dnia 18.10.2023, 13:53 · Zgłoś
@Wiki
Polska się zmobilizowała jak nigdy i zagłosowała na partie, których jedyny program to odsunąć od władzy tych, którzy demontują kraj, niszczą praworządność, [...] się konstytucją, a ci dalej w szoku i liczyliby głosy Trzeciej Drogi XD
Odpowiedz
-9
@ Władimir
dnia 18.10.2023, 14:22 · Zgłoś
@ March
Teraz dopiero zobaczysz co to demontaż kraju i złodziejstwo w biały
dzień z uśmiechem na twarzy i serduszkiem w klapie.
Albo i nie zobaczysz, bo we wszystkich mediach będzie płyną jedyny
słuszny przekaz jak w Rosji czy na Białorusi .
Ci co już toj przerabiali wiedzą doskonale o czym piszę, ty widzę musisz
doświadczyć tego na własnej skórze , tak jak co młodzi, którzy zrobili
na złość PiSowi...a tak naprawdę samym sobie,
Odpowiedz
1
@ Generał
dnia 18.10.2023, 14:31 · Zgłoś
Na wieczorze powyborczym w Klubie Ronina, prawicowym dyskusyjnym klubie politycznym, wystąpił Marcin Wolski, doradca zarządu TVP i jeden z gospodarzy programu "W tyle wizji" na antenie TVP Info. Podzielił się ze słuchaczami swoją refleksją o wynikach wyborów, w tym Prawa i Sprawiedliwości.
Myśmy wszystko wygrali. Zaoferowaliśmy temu społeczeństwu więcej, niż ono mogło sobie zamarzyć. Stworzyliśmy państwo naszych marzeń i przepraszam, mówię to jako współwinny, propagandę na gorszym poziomie niż w latach 70. Ten naród został po prostu upokorzony — powiedział.
Przekonywał też zgromadzonych, że w ostatnim czasie był "zawieszony", ponieważ nie pasował do "linii twardego ataku" TVP.
— Była propaganda adresowana do tego betonowego elektoratu. Strata czasu i pieniędzy. Betonowy elektorat, nawet gdybyśmy pokazywali w telewizji publicznej na okrągło [Roberta] Biedronia, i tak zagłosowałby na Prawo i Sprawiedliwość — oznajmił.
— Po prostu zwyciężyła logika walki. Zwyciężyła logika stalinowska, kto nie jest z nami, jest przeciw nam — ocenił
Odpowiedz
-5
@ Rjs
dnia 18.10.2023, 15:53 · Zgłoś
Ja nie głosowałem.
Odpowiedz
1
@ td
dnia 18.10.2023, 16:34 · Zgłoś
Wszystkie drogi prowadzą do Tuska
Odpowiedz
-1
@ Marysia
dnia 18.10.2023, 17:40 · Zgłoś
To się nie chwal bo niemasz czym
Odpowiedz
3
@ Wladymir?
dnia 18.10.2023, 19:55 · Zgłoś
Jak milo sluchac wycia zawiedzionego [...]..
Odpowiedz
-1
@ Putin
dnia 18.10.2023, 22:29 · Zgłoś
Balszoj spasiba Polaczki że nie braliście udziału
w referendum i głosowaliście na opozycję.
Będziemy dalej prowadzić reset jeszcze
Łukaszenka się dołączy może jakiś Smoleńsk
się postaramy.
Odpowiedz
2
@ ***** ***
dnia 19.10.2023, 08:29 · Zgłoś
Widząc artykuł chciałem napisać dokładnie taki sam komentarz, ale nie ma już takiej potrzeby.
Odpowiedz
-2
@ La ciudad del Este
dnia 20.10.2023, 13:17 · Zgłoś
A ty pikusiu mały co zrobiłeś? Tak sam od siebie dla innych? Zatkało!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.