Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Alicja Zając podziękowała radzie powiatu za wsparcie. Radni złożyli kwiaty pod krzyżem katyńskim.

29
Na zakończenie dzisiejszej sesji rady powiatu przewodnicząca Alicja Zając podziękowała radnym za wsparcie w trudnych dla niej chwilach, związanych z tragiczną śmiercią męża.




- Chciałam bardzo serdecznie podziękować za wszelką pomoc jakiej doświadczyłam ze strony radnych i zarządu. Za czuwanie modlitewne kiedy oczekiwaliśmy na zidentyfikowanie ciała, jak również za nocne czuwanie, za udział w pogrzebie i wszystkie intencje mszalne. To ze tak dobrze nam się pracowało z powiatem i samorządami, pomaga w takich chwilach pozbierać się. - mówiła Alicja Zając.

- Za wszystko dobro jakie doświadczyliśmy ja i moja rodzina będziemy chcieli podziękować dalszą współpracą. - dodała przewodnicząca.





Po sesji radni zbiorowo udali się pod krzyż katyński znajdujący się na terenie pierwszego liceum, gdzie złożyli kwiaty.  


(ks)


Reklama

Komentarze: 29

Dodaj komentarz Widok:
0
@ zdenerwowany
dnia 05.05.2010, 22:50 · Zgłoś
Wstyd i jeszcze raz wstyd. Jak może być tak, że pracownik agencji państwowej TW. Dzrewo będąc na chorobowym oficjalnie jest na takich uroczystościach zdrowy. A może dlatego, że ZIĘĆ jego którejś tam z rzędu żony jest SZEFEM TEJ AGENCJI to TW wolno i ciągnie kasę z naszych składek A INNYCH KARZĄ ZA TAKIE POSTĘPOWANIE ( lekarzy też). Gdzie jest ZUS. Czy ten TW ( chciało by się powiedzieć dosadniej) nie wyłudził zwolnienia.Jak Pani może pozwolić aby stał obok Pani i składał kwiaty w takim miejscu jako przedstawiciel powiatu!!!!!!!! Czy wszyscy w R.Pow. są uzależnieni albo czegoś się obawiają, że nie napiętnują takiej osoby.A TW jeśli idzie na emeryturę to powinien mieć NAJNIŻSZĄ tak samo jak wszyscy kapusie. SKANDAL
Odpowiedz
0
@ ula
dnia 04.05.2010, 17:27 · Zgłoś
a Ci wszyscy, którzy zioną taką nienawiścią to z zadrości zapewno, bo skoro mogą więcej niech startują mamy demokracje każdy może!!!!
Odpowiedz
0
@ agat25
dnia 04.05.2010, 13:19 · Zgłoś
co tam radni bezradni pani Alicjo , a może tak podziękować Jaślanom i wszystkim innym którzy w tych trudnych chwilach panią wspierali, radni robią to za pieniądze (ale będzie burza :))) ),ale nie dajmy sie zwariować - codziennie w Polsce ktoś traci kogoś w tragicznych okolicznościach, tak że nie jest pani osamotniona w bólu po stracie kogoś bliskiego. Głowa do góry ,pierś w przód a życie , A ŻYCIE JEST PIĘKNE . ... a krzyże ??? najlepiej na rondach poustawiać z obszernym opisem za co ten krzyż i dla kogo ,każdy ,,obcy'' przejeżdżający tranzytem przez tą <DZIURĘ> zapozna się z ,,historią'' jej nie których nawiedzonych mieszkańców.
Odpowiedz
0
@ ta z kurnika
dnia 03.05.2010, 23:06 · Zgłoś
ALICE JAK MIAŁA BY BYĆ TAKIM SENATOREM JAK STANISŁAW TO BOŻE BROŃ ! KATASTROFA !
Odpowiedz
0
@ bolo i lolo
dnia 03.05.2010, 23:00 · Zgłoś
ALE OBŁUDA NIEZIEMSKA , WSTYD DLA JASŁA !
Odpowiedz
0
@ ?
dnia 03.05.2010, 21:45 · Zgłoś
nowe haslo polityczne KC PiS: PO TRUPACH DO WLADZY...przyklad idzie z "gory"..
Odpowiedz
0
@ sobol
dnia 03.05.2010, 16:34 · Zgłoś
TW Drzewo w pierwszym szeregu.Dla mnie to nieporozumienie!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ zr
dnia 02.05.2010, 18:27 · Zgłoś
Przykro mi Alu
Odpowiedz
0
@ jk
dnia 02.05.2010, 18:18 · Zgłoś
wyrazy współczucia
Odpowiedz
0
@ GLOSIK
dnia 02.05.2010, 16:22 · Zgłoś
DRZEWO IDZIE NA EMERYTURE TYLKO JAKIS CZAS BEDZIE NA CHOROBOWYM
Odpowiedz
0
@ Cytryn Kwas
dnia 02.05.2010, 14:02 · Zgłoś
Na całym świecie pomiki tego typu umieszcza się w miejscach skłaniających do zadumy, spokojnych. Lokalizacja jest bez sensu, nawet małe zgromadzenie będzie blokować ruch, ludzi narażać na niebezpieczeństwo, "piękna" architektura (kto jest autorem plastycznym?) będzie rozpraszać kierowców. Umieść taki pomik na skrzyżowanu to skandal!
Odpowiedz
0
@ luki
dnia 02.05.2010, 11:29 · Zgłoś
wyrazy współczucia dla całej rodziny.
Odpowiedz
0
@ GŁOS SUMIENIA
dnia 02.05.2010, 10:54 · Zgłoś
CHYBA DRZEWO JEST NA CHOROBOWYM CO NA TO ZUS !
Odpowiedz
0
@ GŁOS SUMIENIA
dnia 02.05.2010, 10:39 · Zgłoś
Droga Pani Alicjo czy prawa ręka to pan DRZEWO ten to umie się ustawić ( do zdięcia !)
Odpowiedz
0
@ Maxuel
dnia 02.05.2010, 10:30 · Zgłoś
oj ludziska widzę ,że niektórych chyba już nic nie zmieni... zatwardziali i zgorzkniali.Miałem nadzieję ,że ta tragedia narodowa zmieni oblicza niektórych ale już wracają "na stare tory" ...Pani Alicjo ! jetem po Pani stronie... żal mi,że nie ma wśród nas śp Stanisława , który wczoraj obchodziłby 61 urodziny ale życie płynie dalej, człowiek jest mocny i musi iść naprzód nie poddawać się tego Pani życzę ...
Odpowiedz
0
@ kolo
dnia 02.05.2010, 09:06 · Zgłoś
Widzę że Pan radny Sepioł zawsze w tym samym garniturze.
Odpowiedz
0
@ wojtek
dnia 01.05.2010, 23:03 · Zgłoś
Pan senator byl wielkim czlowiekiem!
Odpowiedz
0
@ ARDI
dnia 01.05.2010, 21:54 · Zgłoś
Alicja Zając na senatora !!!!
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 01.05.2010, 21:46 · Zgłoś
A kto zapłaci za zniszczone ogrodzenie szkoły.
Ten pseudopomnik jest przykładem złego gustu i fatalnego smaku.Obrazuje za to PiSiarskie "ambicje". Kto się pytał mieszkańców, czy chcą takie "cudo" w mieście ???
Odpowiedz
0
@ zachwycony
dnia 01.05.2010, 20:00 · Zgłoś
Rodzi się piękny zwyczaj - po każdej sesji z kwiatami pod pomnik.
Proponuję różne pomniki (np. na Grunwaldzkiej albo w Gamracie - całkiem zapomniany) i koniecznie z różnymi koalicjami partyjnymi - niech się bratają "policje tajne widne i dwupłciowe" (Norwid).
Odpowiedz
0
@ SYLVEK
dnia 01.05.2010, 19:32 · Zgłoś
Ej Kazek dzentelmenem to Ty nie jestes - bo dzentelmeni nie mowia o pieniadzach - dzentelmeni je maja .A kto zaplacil -to Ty i ja tez z naszych podatkow(skarb Panstwa) ale nie ruskie glowna przyczyna tej tragedii.W Twoim przypadku ciekawosc jest pierwszym stopniem do piekla,
Odpowiedz
0
@ Cytryn Kwas
dnia 01.05.2010, 19:26 · Zgłoś
Wszędzie na świecie pomniki stara się umieszczać zdala od skrzyżowań ale nie w Jaśle. Jakby ten krzyż stał na placyku obok kościoła byłoby estetycznie i bezpiecznie - lokalizacja jest bez sensu. Odwraca uwagę kierowców a przy większych obchodach blokada komunikacji jest kompletna!
Odpowiedz
0
@ polka
dnia 01.05.2010, 17:59 · Zgłoś
Tak, to jest kobieta z wielką klasa.
Odpowiedz
0
@ ja z daleka
dnia 01.05.2010, 16:57 · Zgłoś
Do przykład. Nie róbcie takich rzeczy i nie starajcie się po takiej traumie podsumowywać jaka jest Pani Alicja. Życzę jej aby wystartowała w wyborach do Senatu na miejsce swojego śp. męża. Myślę, że społeczeństwo da jej poparcie głosując na nią. Pozdrowienia dla Pani Alicji. JAK WIDAĆ TW.DRZEWO TEŻ UCZESTNICZYŁ W SKŁĄDANIU KWIATÓW. CZŁOWIEKU JAK CI NIE WSTYD. NIE MASZ ANI ODROBINY HONORU ANI AMBICJI BO GDYBYŚ MIAŁ TOBYŚ NIE POKAZYWAŁ SIĘ I DAWNO JUŻ POWINIENEŚ ZŁOŻYĆ MANDAT RADNEGO. Myślę, że w nadchodzących wyborach TW.Drzewo nie wystartuje a nawet pokazywana wiara przez jego kolejną żonę nie powinna wpłynąć tak aby go znowu wybrano. JEST TWt POTWARZĄ DLA MIASTA KOŁACZYCE.
Odpowiedz
0
@ aa
dnia 01.05.2010, 16:12 · Zgłoś
Kobieta polityk?- Ze śmiechu musiałem czyścic monitor. Teraz toś człowieku dowalił. Nie róbmy dziedzicznych stanowisk ani funkcji bo to nie średniowiecze - mamy demokracje.
Odpowiedz
0
@ przykład
dnia 01.05.2010, 15:05 · Zgłoś
Pani Alicja jest rzadko spotykanym przykładem kobiety polityka, którą cechuje skromność, takt i hart ducha, co widać w trudnych chwilach. Może brać z niej wzór inna kobieta, na sąsiednim , naprzeciwko rynku urzędzie. Zresztą nie ma co nawet porównywać - nie ta klasa. Widać to po absolutorium + nie [...] i zdobyte podstępem.
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 01.05.2010, 10:31 · Zgłoś
Pani Alicjo nie jestem z pisem ,ale jestem z Panią
Odpowiedz
0
@ kazek
dnia 01.05.2010, 09:45 · Zgłoś
ciekawe za czyje pieiadze to wszytsko?
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 01.05.2010, 08:21 · Zgłoś
coraz więcej mówi się o Pani Zając, rozumiem, że spotkała ją straszna tragedia, ale nie można tego wykorzystywać i robić szumu dookoła siebie;/
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.