Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Amigo: Dla tych, którzy chcą się bawić kulturalnie

26
W pierwszej dekadzie kwietnia swoje podwoje otworzyła restauracja Amigo. Nowa właścicielka, Joanna Bławat wyszła naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Jasła i oprócz smacznego, polskiego jadła oferuje także pokazy taneczne.




- Działalność naszego lokalu odbywać się będzie na dwóch płaszczyznach. W restauracji będą serwowane smaczne, polskie potrawy, a w klubie nocnym będzie można nacieszyć oko na pokazach tanecznych w wykonaniu grupy tanecznej Fenix. Pokazy są przeznaczone zarówno dla pań jak i panów. Wierzę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Naszą ofertę kierujemy do starszej młodzieży, do ludzi, którzy chcą się bawić w kulturalnych warunkach – podkreśla właścicielka.

Otwarcie odbyło się w trakcie żałoby narodowej. Dlatego zamiast zapowiadanych wcześniej fajerwerków spotkanie przebiegało w kameralnej atmosferze.  


(kp)
Reklama

Komentarze: 26

Dodaj komentarz Widok:
0
@ R.
dnia 28.06.2010, 06:01 · Zgłoś
Fenix na pewno pokazuje się nam ze 100% jasnej i klarownej strony od samego początku;

Co do bójki w krośnieńskiej spelunie (mniejsza o nazwę),to miała ona miejsce przed wejściem z boku, czyli jeszcze na terenie przecież w 100%. A bramkarze tylko śmiali...

*, gdzie można równie luksusowo usiąść i czegoś się napić lub ewentualnie zjeść) - ważniejsza literówka (inne mnie raczej nie obchodzą; jasło4you to raczej tandetny, zwykle opluwający portal (zazwyczaj wina samych komentujących, a że admini to puszczają, to w ogóle), zatem nie ma się co nazbyt starać, tak szczerze. Ciekawe, czy mnie opublikują...

Aha - i ja nie napisałem, że w 'Zhumie' są skini, tylko, że nie widziałem tam po prostu żadnej ochrony...

To tak gwoli adnotacji do poprzedniego (pierwszego) postu.
Odpowiedz
0
@ R.
dnia 28.06.2010, 05:47 · Zgłoś
no cóż, na jasielską wieś rady nie ma i trudno... pozwolę sobie zatem stanąć w obronie najlepszego klubu w regionie (bo chyba tylko 'zhuma' w krośnie może (i to pod względem jedynie komfortu tak naprawdę) rywalizować, tyle, że jest znacznie mniejsza, nie ma parkietu do tańca (punkt dla jasła) i jest to po prostu równie wytworny, ale co najwyżej mini-klub (kasyno), gdzie można równie luksusowo usiąść i czegoś nie napić lub ewentualnie zjeść). innych atrakcji jednak brak (choćby karaoke - drugi punkt dla nas, ale o tym jeszcze później). druga kwesta, a mianowicie: czy warto do 'fenixa' zabrać dziewczynę? owszem warto, bo o ile wieczorem jest to już full party (może być trochę głośno), to w dzień jest naprawdę kameralnie i można po prostu nie tylko wstąpić i coś zjeść (jak i wieczorami), ale i troszeczkę spokojniej porozmawiać w 4 oczy (choć i tak wieczorami tez jest to spokojnie do zrealizowania) - standardowa restauracja z dobrą kuchnią (amigo). taka jest jedynie jakas tam różnica w ofercie. owszem - w tamtym krośnieńskim lokalu też można naprawdę super posiedzieć, ale jak widać jest tylko 1 opcja (no dobra - oglądniecie sobie tam jeszcze mecze mś kto lubi - niech będzie). tutaj zatem póki co nierozstrzygnięte (bo i muzyka w krośnie jest równie spoko). ale: pokazy taneczne (na życzenie klienta - indywidualnie ze stripteasem) - ogromny handicap dla jasła. i wiadomo, że [...]-[...] (nie mylić z normalnymi ludźmi chodzącymi, choćby co niedzielę, czy pierwsze piątki, do kościoła) zaraz otworzą [...], że niemoralne, [...] itd. powiem tak: kwestia gustów, o których się podobno nie dyskutuje. na pewno nie ma to nic wspólnego z moralnością, gdyż mając dziewczynę idziesz z nią na 'ladies night' choćby, gdzie tańczy facet i dziewczyna, zatem jest po równo i tylko [...] jacyś odwalaliby ewentualne sceny zazdrości. a z (ewentualnie - ja osobiście się jeszcze z tym nie spotkałem)agresywnymi typami spokojnie poradzi sobie super-profesjonalna ochrona. ich reakcje są perfekcyjne i błyskawiczne (już choćby w kwestii, gdy coś się raz na 100 lat stłucze - jak w każdym większym lokalu przecież, czy kabli od mikrofonu na karaoke); nie wspominając już o selekcji (dres nie wlezie, a i specyficzne ceny mają odstraszać "ogórków" - normalna praktyka w całej polsce i nie tylko, także nie wiem o co cho...) i nie zezwalaniu na bezcelowe stanie pod samym lokalem przypadkowych osób (0 bójek, kwestie bezpieczeństwa w 100% zachowane - co było w europie?) - kolejny punkt dla fenixa, bo w 'zhumie' selekcja owszem, ale już ochrony (a na pewno nie wykwalifikowanej - bo [...] kibole/bitnicy karpat z krosna (nie będę już mówił w jakich miejscach tam) bez choćby kursu, dajmy na to, mnie nie interesują at all...no comment..żenada) nie widziałem. sami tancerze i tancerki to zupełnie normalni ludzie, którzy pracują, studiowali, uczyli się, a nie grali w filmach [...], czy puszczali się na ulicy - jak pewnie sobie niektórzy wyobrażają; znam ich osobiście na ty, gadam z nimi i są to naprawdę spoko ludzie, 0 [...], [...], [...] etc - kolejna zdobycz punktowa dla fenixa. a moim skromnym zdaniem żadna praca nie hańbi prócz społecznej i na pewno większym złem (jeśli już tak [...] jasielkie ową kwestę nazywają) było dla mnie zorganizowanie niedemokratycznych wyborów tegorocznych w naszym okręgu do senatu (gdzie tak jak żerowano na kwietniowym smoleńsku, a własciwie na nazwisku jednej z ofiar), czy słynnego już lokalnego, nocnego zdzierania plakatów kontr-kandydatów w wyborach do rady miejskiej bodajże przed paru laty (nie muszę wszystkiego pamiętać, ale sam fakt tego typu miał miejsce) przez podkarpacko-czołowe ugrupowanie wyborcze w "wiejskiej posiadłości jasła" i okolic - niż te pokazy tańca erotycznego. bezrobotni i inni niech bawią się jak chcą, a jak mają rodziny, to co? o czym to świadczy? kto chce zresztą, ten (teoretycznie) świadomie (wpuszcza się jednak osoby pełnoletnie) się na coś godzi, jakby nie było. pokazy tańca nie są zresztą codziennie, więc kto komu karze się pchać na coś co mu się nie podoba. niech zostawi to zainteresowanym, albo zmieni podejście.

podsumowując, a inicjalnie jeszcze raz odnosząc się do kwestii cen: żywność i napoje bezalkoholowe plus imprezowy wstęp - pełny standard, a wręcz plus (choćby wstęp - na karaoke np. 10 zł, a bywałem już w zwykłych klubach, choć w większych miastach i wstęp był 20-25 zł, a ludzi pełno). powiem tyle - do każdej krośnieńskiej mordowni wstęp to 10 zł. podkreślam - mordowni, a nie ekskluzywnego klubu ('zhuma' mordownią nie jest - remis), bo w mordowniach (choć w samej spelunie (bo jak to inaczej nazwać) zwykle nie) bójkom często przygląda się ochrona w roli widzów (przypadek z krosna - na własne oczy widziałem). w fenixie jeszcze raz to podkreślam z pełną odpowiedzialnością - praktycznie 0 bójek, czy awantur. wspaniała miła obsługa i super spoko właściciele (remis (obsługa), ze wskazaniem na feniksa (bardziej rodzinny/ciepły personel - in my opinion). kwestia opisana ostatnio w "podkarpaciu" mnie nie interesuje. co mogło (podkreślam) być to było, nikt nie jest idealny, a na pewno zawsze można się za wszelkie niejasności pokazać ze 100% jasnej strony w kolejnych etapach życia. i cokolwiek by ludzie nie pisali o tej sprawie, to na pewno nie można jej porównywać do jakiegoś handlu ludźmi czy coś, bo o żadnym zmuszaniu mowy w żadnym wiarygodnym źródle nie było. well, specjalnością południa polski od zawsze było odgrzebywanie czego się da i żerowanie nawet na cudzych problemach ze zdrowiem. [...] dziennikarska [...]. pozdrawiam,

r.

ps: podliczcie punkty w tym symboliczno-poglądowym meczu i miejcie na uwadze, iż w krośnie 'zhuma' cieszy się ogromnym poważaniem wśród ludzi. a teraz spójrzcie na pointy w tej rywalizacji i przemyślcie co napisaliście (ci co tak krytykują), a za pokutę - wpadnijcie (albo lepiej - przyjdźcie) i zrewidujcie światopogląd.
Odpowiedz
0
@ jaśl anka
dnia 13.06.2010, 19:02 · Zgłoś
po taniości odświeżona knajpa ... łe
komu oni chcą 'oczy mydlić' jedzeniem-przecież [...][...] już tam ciężko 'pracują'...
szkoda tej zadynionej knajpy
Odpowiedz
0
@ CZARNA
dnia 17.05.2010, 17:15 · Zgłoś
ej wy ludzie nie wiecie co mowicie!!! ogladanie pornografi w internecie jest dla was normalne a kobiety ktore tancza i z ktorymi mozna sie fajnie bawic na parkiecie jest nienormalne?? jezeli nie byliscie i nie wiecie jak tam jest to nie piszcie takich bzdur bo to naprawde SUUUPER lokal!!!
Odpowiedz
0
@ xxxj
dnia 03.05.2010, 20:11 · Zgłoś
do xx - tak to ten sam gość :p tylko czekać aż będzie to samo...
do snake7- mandali już dawno nie ma niestety - teraz zamiast takim miejsc mamy kręcące [...] laski... porażka- to nie ma nic wspólnego z tzw. kulturalna rozrywka.
Odpowiedz
0
@ BORA BORA
dnia 30.04.2010, 21:57 · Zgłoś
Osłabienie na całego... pewnie przyjadą jakie hooki ze wsi i będą oglądać gołe [...] i zajadać swojską kiełbasę :/
Odpowiedz
0
@ lubieniec
dnia 30.04.2010, 14:29 · Zgłoś
Dobry PR, a na wejściu para karków z małym bezzębnym [...] . Ciekawa restauracja.
Odpowiedz
0
@ rally
dnia 30.04.2010, 13:46 · Zgłoś
Jak ktoś nie chce , to niech nie idzie , przecież to nie obowiązek .Do tej pory ludzie pakowali się w auto i jeździli do Krynicy , Rzeszowa , Krakowa . A teraz pieniążki na miejscu zostawią . Czy to źle ?.
Odpowiedz
0
@ "[...]"
dnia 30.04.2010, 13:05 · Zgłoś
Pewnie że w wielkich miastach ta "kulturalna rozrywka" zwana przez niektórych sztuką jest od dawna .Pytanie jest tylko czy jest to prawdziwa kultura czy może próba nazwania czegoś co ze sztuką nie ma nic wspólnego. Kiedyś w odległych czasach , kulturą było chodzenie na walki gladiatorów i przyglądanie się bezsensownemu zabijaniu . (mam nadzieję że zrozumieliście moją analogię - jak postrzegano sztukę).Więc proszę nie nazywajcie wysoką kulturą i sztuką przyglądanie się wyginającym się tancerkom , ukazującym to i owo . Bo jeśli takie mamy zrozumienie sztuki ,to już upadliśmy jako społeczeństwo.Osobiście mnie cieszy że Jasło nie ma zbyt wiele takich "kulturalnych miejsc"
Odpowiedz
0
@ informator
dnia 30.04.2010, 09:18 · Zgłoś
do xx tak jej mąż miał [...] i zamkneli go ale wymiguje sie chorobąi na wózku jezdzi cwaniak dorabiają sięna ludzkiej biedzie ciekawe jak by jej coreczki były tak wykorzystywane
Odpowiedz
0
@ Łodzianin
dnia 30.04.2010, 08:35 · Zgłoś
Miałem ZASZCZYT być zaproszonym ma otwarcie tego lokalu, który budzi w Jaślanach tyle emocji. Dziwią mnie takie reakcje ze strony mieszkańców Jasła, bo niemal wszyscy z Was, kiedy Was spotykam, to mówią, że w Jaśle nie ma gdzie wyjść, że się nie rozwija, a właśnie taki lokal jak AMIGO I FENIX to oznaka rozwoju, wreszcie ktoś stworzył miejsce, gdzie bezpiecznie i kulturalnie można będzie wypić dobrego drinka, posiedzieć pogadać ze znajomymi w ciekawym wnętrzu, a przy tym popatrzeć na zmysłowy taniec....czy jest coś w tym złego? NIE MA! lokale TEGO TYPU TO NORMALNOŚĆ W DUŻYCH MIASTACH,A TERAZ PRZYSZŁA PORA, ŻEBY JAŚLANIE ZROZUMIELI, ŻE TAKI LOKAL OFERUJE TANIEC, DOBRY ALKOHOL I KULTURALNĄ ATMOSFERĘ, a NIE JAKIEŚ RZECZY, KTÓRE SĄ TU WYMYŚLANE...przecież nie każdy musi tam chodzić, ale niech nie pozwoli w spokoju korzystać z oferty tym, do których ona przemawia. Otwarcie takiego lokalu w Jaśle, to pierwsza z oznak rozwoju kulturalnej rozrywki w tym mieście i osobiście jako ktoś, kto w Jaśle bywa, cieszę się, że taki lokal powstał.
Odpowiedz
0
@ tancerz
dnia 30.04.2010, 08:30 · Zgłoś
DO zacofonego ! Szkoda ci chłopie bo pewnie twoja [...] pozwala ci tylko na nmyślenie o tym cobyś z nimi robił ale nie martw się możesz poogladać pornosy zawsze hhe he .Lokal jest potrzebny to przybliża miasto do normalnie funkcjonujących miast w polsce ,ludzie powinni mieć wybór co zrobić z wolnym czasem
Odpowiedz
0
@ ŁODZIANIN
dnia 30.04.2010, 00:44 · Zgłoś
Co więcej uważam, że NIGHT CLUB w Jaśle, to właściwie chyba jedyna forma rozrywki dla przyjeżdżających tu młodych ludzi..np studentów, chyba nie ma innego miejsca, gdzie można spokojnie usiąść, wypić dobrego drinka i pogadać, a przy tym podziwiać taniec artystyczny,a jak ktoś nie rozumie, to niech da w spokoju korzystać tym, których przekonuje taka oferta.
A WŁAŚCICIELOM NALEŻĄ SIĘ GRATULACJE ZA TO, ŻE KTOŚ WRESZCIE POMYŚLAŁ O MŁODYCH LUDZIACH W JAŚLE, bo za każdym razem jak z kimś rozmawiałem, to wszyscy narzekali, że nie ma gdzie wyjść...NO TO TERAZ JUŻ JEST
Odpowiedz
0
@ ŁODZIANIN
dnia 30.04.2010, 00:23 · Zgłoś
Dziwi mnie, że ludzie tutaj powtarzają usłyszane gdzieś plotki i bzdury przez nikogo nie sprawdzone (piszę do osoby XX) Miałem ZASZCZYT być zaproszonym na to otwarcie i przyjechałem na nie z Łodzi i powiem Wam, że u mnie w mieście NIGHT CLUBY TO NORMALNOŚĆ, uważam , że lokal jest świetny,panuje w nim pełna kultura, a oferta jest bardzo bogata i to co piszę nie ma na celu promocji lokalu, tylko przekazanie Wam samej prawdy, bo uważam, że tego typu lokal w Jaśle to strzał w dziesiątkę, w reszcie w Jaśle normalni ludzie będą mieli gdzie wyjść. LOKAL TEGO TYPU TO OGROMNY PLUS DLA JASŁA I MÓWIĘ TO Z PERSPEKTYWY KOGOŚ, KTO CZĘSTO DO JASŁA PRZYJEŻDŻA I MOŻE CAŁKIEM OBIEKTYWNIE SPOJRZEĆ NA TO Z BOKU.
ROZRYWKA W JAŚLE POWINNA SIĘ ROZWIJAĆ, A TAKA FORMA KULTURALNEJ ROZRYWKI (BO ZMYSŁOWY TANIEC TO SZTUKA), GDZIE NIE BĘDĄ WPUSZCZANI MAŁOLACI JEST DOBRĄ ODPOWIEDZIĄ NA POTRZEBY MIESZKAŃCÓW.
Odpowiedz
0
@ 5latWjasleNieBylem
dnia 29.04.2010, 21:56 · Zgłoś
to juz nie ma tego amigo pelnego dymu i z dobrymi hc/punkowymi koncertami ? ale lipa ! gdzie teraz takie rzeczy sie odbywaja ? mandala jeszcze jest ?
Odpowiedz
0
@ woocash
dnia 29.04.2010, 19:42 · Zgłoś
jak dla mnie bardzo profesjonalnie przygotowane otwarcie, niestety rzeczywiście przyćmione przez tragedię w Smoleńsku. Według mnie zapowiada sie elegancki klub. Od organizatorów wręcz "biło" elegancją... Bywałem już w podobnych klubach i ludzie bawili się tam bardzo kulturalnie, rzeczywiście można było nacieszyć oko tańcem... W moim mieście istnieje kilka takich klubów, i naprawdę nie rozumiem ludzi którzy sie wypowiadaja że takie miejsce to [...]. To jest rozrywka dla kulturalnych ludzi, a jeśli ktoś traktuje to inaczej to już świadczy o nim.. Jak dla mnie baaardzo pozytywne pierwsze wrażenie i duuuży plus
Odpowiedz
0
@ znany
dnia 29.04.2010, 19:00 · Zgłoś
pani Aniu gratuluje i pozdrawiam z poważaniem znany.
Odpowiedz
0
@ hn
dnia 29.04.2010, 18:42 · Zgłoś
sęk w tym ze w jasle nie ma gdzie sie naprawde pobawic
Odpowiedz
0
@ JANKES
dnia 29.04.2010, 17:03 · Zgłoś
Ot, są i pierwsze uszczypliwe komentarze... Z wyrazami szacunku, uważam, że część jaślan jest kompletnie pozbawiona wyobraźni. Tak - Jasło stać na kulturę! Ale czy ten night-club, a tym bardziej restauracja rzeczywiście godzi w rozwój kulturalny tego miasta??? Ludzie, zamiast docenić fakt, że powstało w Waszym mieście miejsce, gdzie można wyjść nawet o późnej porze i nie spędzać czasu w [...] pizzy, to Wy wszystko przekreślacie. Kiedy w Europie tańczyły dziewczyny na rurce (tancerki) albo czasem 16-latki pod wpływem [...], to nikt nie miał nic przeciwko. Dziwię się, że zamiast wykorzystać szansę na dobrą zabawę, tym bardziej, że tancerki i tancerze to tylko dodatkowa atrakcja, Wy z góry krytykujecie wszystko co się dzieje. A co z wszystkimi dużymi miastami, w których takie kluby to normalność? One wszystkie są [...] kulturalnie??? Nie rozwiniecie się ludzie, jeżeli nie będziecie bardziej otwarci na różne propozycje, przecież jak nie masz ochoty to nie patrzysz. Ale łatwiej wszystko z góry przekreślać. Przemyślcie to... Swoją drogą, kultury osobistej to z całą pewnością brakuje niektórym osobom, wypowiadającym się na łamach tego forum.
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec
dnia 29.04.2010, 16:59 · Zgłoś
wiecie coo... wstyd ! Podczas tej tragedii Wszystkie imprezy w Polsce, nawet te najważniejsze były odwoływane, a Wy jako chyba jedni z nielicznych w POlsce, w mieście gdzie jest jedena z ofiar katastrofy, robicie sobie zabawy z nieprzyzwoitymi tańcami. I nie pisze to jako osoba starsza, lecz mam 19 lat i jestem na serio oburzony tym co przeczytalem...Powinniście mieć troche szacunku dla innych.

'Wieczór w nowym lokalu upłynął na rozmowach na temat wydarzeń pod Smoleńskiem' własnie widze po zdjeciach jak te rozmowy mijały... żal !


k'woli ścisłości- do samego klubu nie mam nic przeciwko, chodzi mi tylko o czas otwarcia lokalu, podczas trwającej żałoby
Odpowiedz
0
@ JANKES
dnia 29.04.2010, 16:47 · Zgłoś
;-)
Odpowiedz
0
@ Zadowolony
dnia 29.04.2010, 16:37 · Zgłoś
Nareszcie będę po całym dniu bezrobocia mógł pójść i popatrzeć na piękne tancerki ... brawo! Oby takich klubów było więcej. Pokoiki na górze są dobrym zestawieniem.
Odpowiedz
0
@ ace
dnia 29.04.2010, 16:28 · Zgłoś
może się zdecydują czy utwirzyli się jako restauracja czy klub nocny
Odpowiedz
0
@ OMG
dnia 29.04.2010, 16:07 · Zgłoś
Tego jeszcze nie bylo.Nazwijcie rzeczy po imieniu. I powiedzcie o jaki taniec tam chodzi. Który kulturalny, inteligentny i na poziomie facet, majacy troche oleju w glowie i rodzine bedzie chodzil ogladac te nierzadko nagie "tancerki" ? Mysle ze nie ma zadnej roznicy miedzy tymmi wystepami, a [...]. Takiej reklamy na tym portalu sie nie spodziewalem.
Odpowiedz
1
@ "[...]"
dnia 29.04.2010, 15:16 · Zgłoś
Kulturalnie - brzmi bardzo elegancko , choć zastanawiam się czy gołe tancereczki wyginające ciało - to wydarzenie kulturalne. Raczej wydaje mi się że ci"koneserzy" sztuki to będą [...] goście z językiem na brodzie ,wpatrujący się w "wielkie" artystki.Kto wie może stanie się to miejsce kultowe dla Samoobrony i jej zwolenników. No oni to umieją się integrować i bawić ,i są bardzo ... kulturalni. Pozdrawiam
JASŁO STAĆ NA PRAWDZIWĄ KULTURĘ
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 29.04.2010, 14:44 · Zgłoś
czyżby mąż właścicielki był właścicielem byłego [...] "***" ?
Gdzie handlowano ludzmi?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.