Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Andrzej Duda w Jaśle. "Prezydent musi być otwarty na dialog"

171

W naszym mieście przebywał dziś europoseł Andrzej Duda, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na urząd prezydenta RP. Polityk najpierw spotkał się z przedstawicielami lokalnego samorządu oraz reprezentantami PiS na wyższych szczeblach władzy, a następnie wziął udział w konferencji prasowej.

Głównym tematem rozmów europosła z burmistrzem Pabianem i jego współpracownikami, senator Alicją Zając oraz przedstawicielami Prawa i Sprawiedliwości w organach samorządowych wszystkich szczebli był stan polskiej gospodarki. Dyskutowano również o perspektywach i pomysłach na poprawę sytuacji bytowej Polaków. Również mieszkańców naszego regionu. – Była to merytoryczna dyskusja o sprawach państwowych. Jesteśmy w dobie uchwalenia ustawy, która jest kolejnym aktem prawnym niszczącym polski przemysł. Jasło i Podkarpacie są dotykane szeregiem takich sytuacji kiedy upadają firmy, kiedy są one likwidowane, kiedy ludzie tracą miejsca pracy. To dzisiaj wielki problem, tymczasem w Warszawie rząd większości PO-PSL ustawowo likwiduje miejsca pracy w Polsce”. – powiedział podczas spotkania z dziennikarzami Andrzej Duda.

"Wierzę w podkarpackie władze"

Kandydat PiS na prezydenta wyraził nadzieję, że dzięki staraniom uczciwych – jak to określił – władz naszego województwa sytuacja mieszkańców Podkarpacia powoli zacznie się poprawiać. – Prawo i Sprawiedliwość, które bardzo wysoko stawia standardy etyczne, standardy moralne i prawne w swojej działalności rządzi zarówno na poziomie wojewódzkim, jak i w wielu innych miejscach. Wierzę, że to będzie dobre dla Podkarpacia, będąc także pewnym wskazaniem dla mieszkańców, wyborców na przyszłość, bo zbliżają się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne. Głęboko wierzę w to, że ci, którzy tutaj w imieniu Prawa i Sprawiedliwości wybrani przez obywateli sprawują władzę dadzą tą legitymację pokazującą, że można rządzić dobrze dla mieszkańców, słuchając mieszkańców. – powiedział europoseł.

"Potrzeba rozsądnego rządzenia"

Zdaniem Dudy siedmioletnie rządy Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego można uznać za „całkowite zaprzeczenie zasady zrównoważonego rozwoju”. Polityk podkreśla, że nie wprowadziły w kraju istotnych przemian i – co najistotniejsze – nie wpłynęły na wzrost jakości życia obywateli. Jeżeli spojrzymy na historię 25 lat III RP to trzeba sobie zadać pytanie: jaką poważną inwestycję przez ten czas zrealizowano? Co zrobiono, co zbudowano dla państwa? Stadion narodowy? Jaka jest korzyść dla przeciętnego obywatela, z jego kieszeni, ze stadionu narodowego? Z budowy potęgi Polski w tym ujęciu gospodarczym, czego wszyscy oczekujemy. W zasadzie żadna. Tyle tylko, że się dobrze czujemy, że mamy stadion, który ładnie wygląda. Że godnie się reprezentujemy, gdy ktoś z zagranicy przyjeżdża. – stwierdził. 

Kandydat na prezydenta zdaje sobie sprawę z faktu, że Polski nie da się odmienić w jednej chwili, że na dokonanie realnej zmiany potrzeba czasu. Jego zdaniem wyprowadzenie kraju ze stagnacji nie będzie jednak możliwe bez rozsądnych decyzji i – co dosadnie podkreślił – uczciwości.

Kiedyś można było rządzić uczciwie. Drugą Rzeczpospolitą ze zgliszcz, z całkowitych ruin po wojnie, po zaborach jakoś odbudowano. Ja wierzę w to, że Prawo i Sprawiedliwość jest tą właśnie formacją, która skupia ludzi uczciwych, dla których budowa silnego państwa polskiego, państwa przyjaznego obywatelom jest podstawowym celem. Mam pełną świadomość, że wielu rzeczy nie uda się odtworzyć w ogóle, bo zlikwidowanych zakładów pracy prawdopodobnie nie da się odtworzyć wprost. Ale my musimy rozwijać polski przemysł, przy pomocy różnych mechanizmów jakie mamy. Także tych, które daje nam przynależność do Unii Europejskiej. – powiedział.

"Gwarantuję prezydenturę otwartą"

Duda odniósł się również do swojego startu w wyborach prezydenckich. Jego zdaniem sprawowanie urzędu głowy państwa wymaga przede wszystkim otwarcia na dialog. Ja od samego początku deklaruję, że jeżeli Polacy zdecydują, że to ja będę tą właściwą osobą na urząd prezydenta RP to ja gwarantuje prezydenturę otwartą, ale jednocześnie energiczną, odpowiednią do wymogów współczesności, czyli czasów w których dzisiaj jesteśmy, a one są inne niż jeszcze cztery czy pięć lat temu. – powiedział.

Polityk podejdzie do wyborów z poczuciem misji. Uważam, że polskiemu społeczeństwu trzeba dać taki pozytywny impuls, żeby odwrócić w wielu przypadkach u ludzi poczucie beznadziei. – wyznał.

Nie obyło się bez obietnic. Polityk zapewnił, że w przypadku wygrania batalii o urząd prezydenta podejmie walkę o odwrócenie reformy emerytalnej. W tej chwili dużo rozmawiam z ludźmi i słyszę takie wielkie utyskiwanie na przykład na kwestię podwyższenia wieku emerytalnego, nawet w mojej rodzinie miałem ostatnio taką rozmowę. Uważam, że jednym z podstawowych elementów, które powinny zostać zrealizowane i ja z całą pewnością to podejmę, jeżeli Polacy mnie wybiorą, jest powrót do poprzedniej rangi wieku emerytalnego. To jest konieczne, ta decyzja musi nastąpić. – powiedział.


Europoseł Andrzej Duda odwiedził Jasło w ramach przedwyborczego tournée po kraju. W dniu dzisiejszym gościł również m.in. w Krośnie i Sanoku.

Jakub Hap
jakhap@gmail.com 

Napisany dnia: 16.01.2015, 17:42
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ celek
dnia 16.01.2015, 17:48
Ocena
komentarza:
61
radni na zdjęci nawet nie wiedzą oczym ten gośc mowi
@ CHORE PAŃSTWO!!!
dnia 16.01.2015, 18:36
Ocena
komentarza:
33
Skoro idzie służyć ludziom to niech się z nimi spotka i podyskutuje, wymieni poglądy, a może ludzie sami go wytypują. Takie uprawianie polityki z "mównicy, czy piedestału" zostało już niejednokrotnie przez naród ocenione chociażby frekwencją i nie ma społecznego poparcia...
@ ojciec
dnia 16.01.2015, 19:11
Ocena
komentarza:
23
Panie Burmistrzu. Dziękujemy za zaproszenie przyszłego Prezydenta RP. Jeszcze coś, nie zatrudniajcie w Urzędzie Miasta byłego wicekuratora Antoniego W. bo uczciwych ludzi jest dość.
@ Spotkanie
dnia 16.01.2015, 20:46
Ocena
komentarza:
32
Z wielu względów, także z uwagi na większe grono odbiorców, wskazane byłoby organizowanie takich spotkań np. w Sali JDK. Oczywiście spotkanie z możliwością zadawania pytań z sali. Kandydat przekonywał by do siebie osoby o może nieco innych poglądach. Co to za osiągnięcie przekonywać do siebie swoich zwolenników?
Jeżeli ma charyzmę wymaganą na taki urząd to powinien zabiegać o jak najliczniejsze grono słuchaczy. Na zachodzie czy w USA organizuje się duże spotkania i kandydat np. ściska łapki wyborców. Każda łapka to głos - więc się opłaca.
@ DO ŁOJCA
dnia 16.01.2015, 20:57
Ocena
komentarza:
4
jak takich kandydatów ma pis, to o wynik wyborów jestem spokojny... już nie całe 4 lata i znowu sprzątanie lecz tym razem definitywne .
@ PiS i Hofman
dnia 16.01.2015, 23:00
Ocena
komentarza:
10
Nikt Ci tyle nie obieca co PiS!!!
A jak to mówił guru z PiS jedziemy w to ciemny lud to kupi!!!
A na prawdę jedni rodzą się do roboty, do roli a inni aby władzę sprawować tak widzi życie jasielska przedstawicielka PiS!!!
@ FAN
dnia 17.01.2015, 08:50
Ocena
komentarza:
-4
Niemieckie kopalnie wpompowuje się 1,5 miarda nawet do 3 euro.
Żródła energii odnawialne są w Niemczech na ostatnim miejscu??pytanie od kiedy Niemcy wdrażają energie odnawialną?od 30 lat? i jaki maja wynik?.
A Polakom sie narzuca pakiet klimatyczny Podpisany przez Kopaczkę,nie zawetowany przez Tuska I kopaczkę ! a całą technologię odnawialnych żródeł musimy kupowaĆ od ? NIEMCÓW!!kto zarabia? a kto musi płacić.
http://wpolityce.pl/gospodarka/229673-kopacz-zamyka-kopalnie-a-niemcy-subwencjonuja-wydobycie-wegla-miliardami-euro-i-bronia-swoich-gorniko
@ PiS i Hofman
dnia 17.01.2015, 10:44
Ocena
komentarza:
2
Kłamco fanie po co nam linki do PiSowskiej propagandy medialnej.
Wiarygodność tych mediów jest taka sama jak twoje obietnice o rozliczaniu wszystkich.
Tak tu pisze kilka osób.
@ jasnowidz
dnia 17.01.2015, 12:04
Ocena
komentarza:
15
ten gość będzie prezydentem jak Jasło zostanie stolicą.
@ ixi
dnia 17.01.2015, 12:27
Ocena
komentarza:
0
Duda I jego charyzma zimnego kotleta. Swoja droga Prezes "poswiecil" goscia, bo wie ze nie ma on najmniejszych szans. Duda..gosc z lapanki PiS (Piwo I Samoloty), ktory zapewni prezesowi kolejne "zwyciestwo" , chyba 9 z kolei ..he he
@ jenkins
dnia 17.01.2015, 21:54
Ocena
komentarza:
-4
Po pierwsze więcej potrafi obiecać PO.
Po drugie słowa o kupowaniu przez ciemny lud należą do PO.
Po trzecie rozwijając trzecie zdanie dodam, że nie wszyscy rodzą się do pisania na forum.
@ PiS i Hofman
dnia 17.01.2015, 23:50
Ocena
komentarza:
5
jenkins po przy pis to ledwie czeladnik przy mistrzu.
Jedno przyrzeczenie i obietnica, które zależały tylko i wyłącznie od osoby je wypowiadającej nie od koniunktury w gospodarce, nie od UE, USA, Rosji, koalicjantów itp.

Przyrzeczenie

Jarosław Kaczyński składa nie obietnicę, przysięgę!, w październiku 2006 roku w Stoczni Gdańskiej. Chodzi o zerwanie kontaktów z Andrzejem Lepperem:
"I chcę wam tutaj, w tym szczególnym miejscu, w tym, można powiedzieć, świętym miejscu Polaków, PRZYRZEC, że nigdy więcej już z takimi ludźmi rozmawiać nie będziemy".
Dwa tygodnie później Andrzej Lepper wrócił do rządu.

Nikt nigdy takiej obietnicy nie złożył!
"Dotrzymujemy słowa" to była obietnica obietnic, która pojawiła się w kampanii Lecha Kaczyńskiego i PiS w 2005 roku - prawdopodobnie najlepszy symbol relacji PiS i ludu.
"jeśli mój brat zostanie prezydentem ja nie będę premierem"

Co do ciemnego ludu to do tej pory guru PiS nie wie czy go nagrali jak to mówił. Ach takie PiSowskie życie. Teraz na kolanach przed obłudnikiem.
@ Krzysztof Jeżyna
dnia 18.01.2015, 12:02
Ocena
komentarza:
6
Pan Pikul reprezentuje PIS,PO?
@ Krzysztof Jeżyna
dnia 18.01.2015, 12:07
Ocena
komentarza:
11
Panie Duda przyjedz pan na Dni Wina do Jasła to jest przyszłość
@ .
dnia 18.01.2015, 17:46
Ocena
komentarza:
4
Sie pisiory zleciały jak muchy do g..na...
@ aqq
dnia 18.01.2015, 20:59
Ocena
komentarza:
2
Zenada i tyle
@ bm
dnia 19.01.2015, 07:52
Ocena
komentarza:
1
Przypomnij sobie słowa byłego EUROPOSŁA Jarusia K z Gdańska - to on właśnie mówił o tym kto kupi!!! Nie wiesz nie pisz, nie znasz poznaj. Z Panem Bogiem
@ .
dnia 19.01.2015, 08:53
Ocena
komentarza:
7
Nie podniecaj się człowieku, co ty chcesz, kijem Wisłę zawrócić...??? Polska istnieje tylko teoretycznie, już dawno wszystko sprzedane razem z nami.
@ kulturalny jaślenin
dnia 19.01.2015, 12:22
Ocena
komentarza:
4
ty celek pisze sie radni na zdięciu a nie na zdięci a ci radni bardo dobrze wiedzom o czym mówi przyszły prezydent polski pan przyszły prezydent bardzo dobrze mówił że majom słuchać mieszkańców i załatwiać mieszkańcom ludziom w jaśle to co chcom ludzie muszom rozwiązywać ludziom problemy ja jak bym był u władzy to bym lepiej rządził inaczej załatwiałbym wszystko ludziom co by chcieli stanowiska wszędzie bym obstawił samymi swoimi znajomymi ludżmi
@ kulturalny jaślenin
dnia 19.01.2015, 12:24
Ocena
komentarza:
3
państwo jest głupie wredne fałszywe i złodziejskie a nie chore chorzy to som ci biedni ludzie co państwo robi im krzywde odbierając renty
@ xxx
dnia 20.01.2015, 13:07
Ocena
komentarza:
1
Głosując na Dudę zagłosujesz na małżeństwa homoseksualne i 5. milionową rzeszę imigrantów:

http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/557-glosujac-na-dude-zaglosujesz-na-malzenstwa-homoseksualne-i-5-milionowa-rzesze-imigrantow
@ ginek
dnia 16.01.2015, 18:03
Ocena
komentarza:
34
obiecać nie kosztuje.
niech za swoje obietnice poręczy swoim własnym majątkiem. tak jak każdy, który pitoli takie bzdury, że uzdrowi cały kraj. od morza po Tatry. kolejny obiecujący dla własnego stołka i roboty.
czy ta urzędowa, polityczna hołota nie widzi, że ludzie już ich mają dość?
zwykłe nieroby za ciężko wyrabiane pieniądze szarych robotników.
@ jenkins
dnia 16.01.2015, 18:13
Ocena
komentarza:
-30
Ty chyba nie odróżniasz drania od uczciwego człowieka !
@ ginek
dnia 16.01.2015, 18:22
Ocena
komentarza:
39
odróżniam uczciwie pracującego człowieka od nieroba. kłamcy i obiecującego bzdury dla własnych korzyści od człowieka uczciwego.
pomarzyć o prezydenturze mu wolno. jak każdemu.
@ jenkins
dnia 17.01.2015, 21:35
Ocena
komentarza:
-7
Może byś tak przestał opluwać wszystkich dookoła i powiedział po czym to niby odróżniasz takich ludzi ?
@ POzamiatane
dnia 18.01.2015, 20:05
Ocena
komentarza:
-3
Do ginek
On pracuje głową a Ty rękami
On bierze udział we kampanii a Ty możesz pomarzyć .
I jestem ciekaw po czym to odróżniasz ludzi uczciwych od nierobów ?
po zdjęciu?
@ tik tak
dnia 18.01.2015, 21:47
Ocena
komentarza:
-1
Po odbiciu w lustrze.
@ do POzamiatae
dnia 18.01.2015, 22:05
Ocena
komentarza:
-1
Jeśli naprawdę tak myślisz, to albo masz nie więcej niż 5 lat, albo jesteś osobnikiem niezwykle ograniczonym umysłowo wymagającym stałej opieki lekarskiej w zamkniętym ośrodku.
Takie jest moje osobiste zdanie.
@ FAN
dnia 19.01.2015, 22:43
Ocena
komentarza:
-1
moje osobiste zdanie.??i kto tutaj jest ograniczony umysłowo.Subiektywne!!
Ograniczony i zapewne zamknięty?w sobie!!.
@ .
dnia 20.01.2015, 10:21
Ocena
komentarza:
-3
Przykry z ciebie człowiek, plujesz jadem jak rasowy pisior.
Oczywiście to też jest moje osobiste zdanie...
@ FAN
dnia 20.01.2015, 17:58
Ocena
komentarza:
0
Jak byś zapomniał polecam Tuska,Niesiołowskiego,Komorowskiego,Kopaczkę,Karpińskiego ?śp. wielu was wychowanych w zagrodzie.By...o!!!
@ .
dnia 21.01.2015, 16:44
Ocena
komentarza:
0
FANatyku pisowski, nigdzie nie pisałem że ch.my z po są leprze od ch.mów pisowskich moim zdaniem jedni drugich warci więc nie przypinaj mi tu broszki po ani żadnej innej, bo mnie w tym bagnie nie ma.
@ bodzio
dnia 16.01.2015, 18:04
Ocena
komentarza:
18
obiecanki cacanki
@ Fiat 126 P
dnia 16.01.2015, 18:20
Ocena
komentarza:
55
panie duda pan się spużnił tu niema już zakładów a młodzi jaslanie wyjechali, prawda pani alu .
trzeba konferencjie od tego zacząć !!!
@ Hippopotomonstrosequippeddalio
dnia 16.01.2015, 19:06
Ocena
komentarza:
41
dokładnie...
a ci którzy śa w ujeciach obiektywu to ci ktorzy nie pracuja ciezko fizycznie a kasy maja hohoho
@ Jaslanin
dnia 17.01.2015, 07:19
Ocena
komentarza:
-1
Co znaczy ten 5 wyraz "spuznil" Panie Fiat 126 P? Nawet tlumacz nie wie!
@ Land
dnia 17.01.2015, 09:44
Ocena
komentarza:
10
Kiedy władzę przejął PiS, najpierw podniesiono pobory burmistrzowi , a później zawieszono kursowanie pociągów, które uruchomiono zaledwie 14 grudnia 2014 roku Tak wyglądają ich rządy.
@ Jaslanin
dnia 17.01.2015, 10:00
Ocena
komentarza:
-5
Jestes spozniony czlowieku. Nawet nie wiesz kiedy rozpoczeli remont i wymiane torow. Pociagi to pojazdy szynowe - dla wyjasnienia, jak nie wiesz.
@ CHORE PAŃSTWO!!!
dnia 16.01.2015, 18:25
Ocena
komentarza:
31
Prezydent musi wiedzieć czego chce naród i powinien z "nim" o tym rozmawiać , a nie reprezentować same elyty...
@ do CHORE PAŃSTWO
dnia 16.01.2015, 18:42
Ocena
komentarza:
51
Masz rację, same elyty go nie wybiorą, na spotkanie powinni zaprosić rónież mieszkańców Jasła i okolic. Ale pamiętam, jak jedna Pani, zresztą widoczna na zdjęciu, powiedziała, że jedni są od rządzenia, a drudzy od roboty.
@ CHORE PAŃSTWO!!!
dnia 16.01.2015, 18:54
Ocena
komentarza:
23
A może właśnie o to idzie w tej naszej CHOREJ DEMOKRACJI aby to same elyty się wybrały - a później i tak ogłoszą o "1000 %poparciu"...
@ tylko PSL UCZCIWY dla was!
dnia 17.01.2015, 10:41
Ocena
komentarza:
3
jeśli polityk lub urzędnik państwowy MUSI PŁACIĆ HARACZ ORGANIZACJI to we Włoszech nazywa się to MAFIĄ i karze. W PSL-owskiej Jasielszczyźnie nazywa się to PRESJĄ MORALNĄ i nagradza
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17263623,Na_PSL_wplacali_wszyscy__poslowie__senatorowie__ministrowie___.html#BoxNewsLink
@ Wiesław
dnia 16.01.2015, 18:35
Ocena
komentarza:
26
To Paweł Sykrytorz juz przy PiS-ie ? A tak pluł na Marie K.i rodzine Z. jeszcze przed rokiem w Manufakturze. Co za ludzie w tym Jasle mieszkają?
@ do Wiesława
dnia 16.01.2015, 20:18
Ocena
komentarza:
-12
Nie rzucaj bezpodstawnych oszczerstw. Znam tego urzędnika kilkanaście lat i podczas swojej pracy nigdy nikogo nie opluwał.
@ nb
dnia 17.01.2015, 16:07
Ocena
komentarza:
-5
Był tylko ślepym wykonawcą poleceń ...gorliwym wykonawcą ...teraz też będzie ...( ludzi tego typu nie cenię )
@ Wiesław
dnia 17.01.2015, 17:52
Ocena
komentarza:
-4
Z Dziubak byłego spijał każde słowo. Był szczęśliwy i jest wdzięczny, ze dostał stołek sykrytorza. Bedzie miał Andrzej informatora. Pan Pikul jest człowiekiem honoru i nie bedzie donosił przeciw Pabianowi. Ten bedzie. Podobnie jak "orzeł" w JDK.
@ hehe
dnia 17.01.2015, 19:16
Ocena
komentarza:
11
Oj !! Coś się tu chyba wydaje, że to nie żaden "Wiesław" tylko "niedoceniony" "niedoszły" lub zakompleksiony pracownik urzędu miasta - typowy zawistny mieszkaniec tego miasta.
@ .
dnia 17.01.2015, 22:55
Ocena
komentarza:
6
Panie Sekretarzu. Na pewno nie czyta pan takich komentarzy jak tego Wiesława, ale niech pan wie ze sa jeszcze ludzie w tym mieście którzy pamietają ile im pan przez te lata pomógł , ze wszystko do czego pan doszedł to pana praca i wiedza. Nikt pana w teczce do tego urzędu nie przyniósł , nikomu pan ręki w kampanii nie ściskał ani nie startował z żadnej partii. Za to pana szanuje ja i wiele osób w Jasle.
@ POmnę
dnia 16.01.2015, 18:36
Ocena
komentarza:
35
A co na tym spotkaniu robi wiceburmistrz Pikul? Przecież na innym spotkaniu , gdzie był razem z małżonką mówili, że są bardzo szczęśliwi, że rządzi PO i bardzo chwalili Michnika.
@ CHORE PAŃSTWO!!!
dnia 16.01.2015, 18:50
Ocena
komentarza:
25
U tzw. elyt "punkt widzenia" zmienia się razem z "punktem siedzenia"...
@ szejan
dnia 16.01.2015, 18:53
Ocena
komentarza:
19
To taki z niego motyl. To jest nowina
@ jaślan
dnia 16.01.2015, 23:04
Ocena
komentarza:
4
Myślę, że Pan Pikul jest akurat porządnym gościem. A na spotkaniu był po prostu "z obowiązku". Taka robota...
@ do jaślana
dnia 17.01.2015, 08:00
Ocena
komentarza:
-5
Jakby był porządnym człowiekiem, to już dawno porzuciłby Platformę , bo przecież wodzi co się dzieje.
@ do jaślana
dnia 17.01.2015, 08:02
Ocena
komentarza:
1
Jakby był porządnym człowiekiem, to już dawno porzuciłby Platformę , bo przecież widzi co się dzieje.
@ jan
dnia 16.01.2015, 18:37
Ocena
komentarza:
36
Panie Duda poco pan tu przyjechał przecież tu są emeryci im pan już nić nie morze obiecać a młodzi wyjechali na studia i już nie wracają tylko tam pracują po skończeniu studiów
@ Wolimy Komorowskiego!!!
dnia 17.01.2015, 10:47
Ocena
komentarza:
2
Tylko on, Kopacz i Tusk zapewnią powrót młodych do Jasła i rozkwit tutejszego przemysłu!
@ CHORE PAŃSTWO!!!
dnia 17.01.2015, 14:54
Ocena
komentarza:
0
Przestań już z tym co w takim bulu rządzi...
@ edek
dnia 16.01.2015, 18:40
Ocena
komentarza:
11
tu trzeba obiecać podwyrzki emerytur ,bo tu nikt młody i pracujący nie został, tylko mogą poprzeć babcie w wyborach
@ celek
dnia 16.01.2015, 18:50
Ocena
komentarza:
27
popatrzcie na radnego w okularach i tego obok, nie chcę ich wymieniac z nazwiska . Jacy siedzą zatroskani aby nam pomóc utworzyć miejsca pracy obniżyć podatki , będę się bacznie przyglądał ich poczynanią
@ gringo
dnia 16.01.2015, 22:39
Ocena
komentarza:
-3
ten obok razem z posłem pomagają ludziom ...
@ jaślan
dnia 16.01.2015, 22:56
Ocena
komentarza:
4
oni myślą "co ja paczę".
@ karol
dnia 16.01.2015, 19:00
Ocena
komentarza:
26
a co tam robi pani krysia sikora to ona już jest w pisie o ludzie ona taką była przeciwniczką pisu oj Boże widzisz i nie grzmisz
@ Hippopotomonstrosequippeddalio
dnia 16.01.2015, 19:09
Ocena
komentarza:
23
tak samo była przeciwniczka jak jeden z obecnym zastępców obecnego burmistrza mistrza
@ PIK
dnia 16.01.2015, 20:52
Ocena
komentarza:
15
pewnie za mocno streczem głowę obwiązała i teraz w pisie się zakochała...
@ obywatel
dnia 16.01.2015, 21:45
Ocena
komentarza:
-6
Ty się nie martw o Krysię , lepiej że w Pisie niż z Tadziem Górczykiem . Popieram i głosowałem za.. Powodzenia życzę .
@ emigrant
dnia 17.01.2015, 17:15
Ocena
komentarza:
9
Stanowiska i pieniądze zmieniają punkt widzenia. Takim "politykom" nie można wierzyć !!!
@ do obywatela
dnia 19.01.2015, 14:23
Ocena
komentarza:
3
Gratuluję ,na cóż komu dziś honor ? To cecha ,która mocno potaniała. Tak trzymać... sukces gwarantowany!
@ dragoness
dnia 16.01.2015, 19:00
Ocena
komentarza:
22
Skoro jest otwarty na dialog, dlaczego nie spotkał się z mieszkańcami? W wymienionym w artykule towarzystwie to był raczej monolog, a nie wymiana poglądów.
@ Hippopotomonstrosequippeddalio
dnia 16.01.2015, 19:04
Ocena
komentarza:
17
ale cyrk jedzie...
@ Hippopotomonstrosequippeddalio
dnia 16.01.2015, 19:08
Ocena
komentarza:
11
kiedy są one likwidowane, kiedy ludzie tracą miejsca pracy. ...
chyba raczej prawidlowo brzmi
,,zlikwidowane"
sprzedane"
a nie żeludzie traca miejsca pracy
jak mozna tracic miejsca pracy ktorych ludzie w jaśle nie maja
brzmi nie logicznie...
.
@ dddd
dnia 16.01.2015, 19:24
Ocena
komentarza:
27
Kandydat na prezyenta dobrze gada tylko ze chlop nie doczytał o uprawnieniach prezydenta w Polsce..Stanowisko to jest bardziej reprezentacyjne wiec jak sie za sobą nie ma zaplecza w postaci sejmu to może zawsze polecieć do Smoleńska.
@ żmij
dnia 16.01.2015, 19:29
Ocena
komentarza:
-4
Niestety i tak wiadomo że wygra Komorowski.
@ PiV
dnia 16.01.2015, 19:34
Ocena
komentarza:
22
E co Ty Pan Duda zrobił sobie zdjęcie z panem Lechwarem to już teraz na 100 % wygra !
@ gringo
dnia 16.01.2015, 21:09
Ocena
komentarza:
12
no nie wiem czy zdjęcie z Lechwarem dobrze wróży...
Pan z tego zdjęcia
http://forum.jaslo4u.pl/download/file.php?id=2992&t=1
miał dzisiaj swój pogrzeb...
@ emigrant
dnia 17.01.2015, 17:18
Ocena
komentarza:
1
Pan Lechwar w towarzystwie każdej "opcji politycznej" dobrze się prezentuje. Będzie kiedyś z niego burmistrz lub zastępca nie ma dwóch zdań!!!
@ jurek
dnia 16.01.2015, 19:33
Ocena
komentarza:
11
Na prezydenta trzeba mieć wygląd to jedno a to co mowi to tak jak by nas za debili miał
@ gonzo
dnia 16.01.2015, 19:59
Ocena
komentarza:
17
on się śmieje z ciemnogrodu , jaką ciemnotę im wciśnął a oni jeszcze pozują z nim do zdjęcia , żenada w biały dzień
@ jaślanin
dnia 16.01.2015, 20:04
Ocena
komentarza:
2
Panu Prezydentowi Komorowskiemu ten Duda nawet chłopina do pięt nie dorasta.
@ dragoness
dnia 16.01.2015, 20:07
Ocena
komentarza:
20
Fakt. Nie każdy może "popełnić" pracę magisterską w dwa tygodnie. I to bez "bulu".
@ PM
dnia 16.01.2015, 20:19
Ocena
komentarza:
1
Nie słyszaem żeby Duda chwalił sie jak to planował zamach na funkcjonariusza państwa , albo jak kopał na demontracji innego człowieka . A Komorowski takimi opowiastkami ze wojej młodosci nas raczył . Co ciekawsze dzis ten sam Komorowski kazdego kto protestuje naywa szaleńcem .
@ Jaslanin
dnia 17.01.2015, 10:03
Ocena
komentarza:
0
Spadaj chlopie z mojej ksywki. Nie stac cie na wymyslenie swojej???
@ wyborca
dnia 16.01.2015, 20:07
Ocena
komentarza:
20
A dlaczego nie było z nim z Krakowa i wiele obiecującego Jasłu GŁŁŁŁŁŁOWINA
@ jaślan
dnia 16.01.2015, 20:25
Ocena
komentarza:
14
Ile kosztują obiecanki dowiemy się już w poniedziałek, po sesji RM. Burmistrz zrobi wszystkim wielką niespodziankę.
@ Łysy
dnia 16.01.2015, 20:33
Ocena
komentarza:
10
Nie powiedział czy muzea i pomniki będzie budował ? Podobnie potrzebne Jasłu jak ten stadion niby narodowy!
@ darek
dnia 16.01.2015, 20:38
Ocena
komentarza:
-3
Tylko ruch narodowy moze wyciac nabrzmiałe wrzody władzy
@ wyborca
dnia 16.01.2015, 20:45
Ocena
komentarza:
6
Do Jaślan !!!Po spotkaniu z Dudą Pewnie w poniedziałek Pabian na sesji zapowie, że kredyty spłaci tym co maja we frankach szwajcarskich.
@ PIK
dnia 16.01.2015, 20:49
Ocena
komentarza:
12
a władza piła w panoramie że aż miło było popatrzec...
@ jaślan
dnia 16.01.2015, 22:31
Ocena
komentarza:
1
Takie obietnice to zapewne złoży jego "najwyższy" :-) przełożony.
@ psełdonim
dnia 16.01.2015, 20:46
Ocena
komentarza:
2
czy to ta Duda-Elektruda ? no wicie - ta co media markt reklamowała ?
@ PIK
dnia 16.01.2015, 20:47
Ocena
komentarza:
6
jako aktor mógłby z pewnością zastąpić rowena atkinsona...
@ jaślanin
dnia 16.01.2015, 20:48
Ocena
komentarza:
9
Ciekawy jestem do jakiej partii Sikorowa i inni z pisu/specjalnie z małej litery/ zapiszą sie za 4 lata jak będą wybory a czas biegnie szybko.
@ Jaslanin
dnia 17.01.2015, 10:05
Ocena
komentarza:
-9
Juz Ci raz pisalem - spadaj z mojej ksywki!
@ zegar tyka.
dnia 16.01.2015, 20:59
Ocena
komentarza:
11
najgorsze jest to ze oni(kazda partia polityczna) w nas widza tylko wyborcow/ byle do celu nawet po trupach. napisze raz i powtarzal sie nie bede je/ne warchlaki won od koryta!
@ gringo
dnia 16.01.2015, 22:36
Ocena
komentarza:
10
a my im na to pozwalamy i wierzymy w ich bajki...
@ ewelina
dnia 16.01.2015, 21:06
Ocena
komentarza:
13
Włączamy niskie pensje!
@ lans
dnia 16.01.2015, 21:18
Ocena
komentarza:
13
A Pani Vice gdzie?
@ emigrant
dnia 17.01.2015, 13:30
Ocena
komentarza:
13
Przygotowuje program ZMIAN w dziedzinie oświaty, sportu oraz spraw społecznych i jest zajęta ogromem pracy!!!
@ kocica
dnia 17.01.2015, 21:01
Ocena
komentarza:
10
I skanuje dyplom i świadectwa pracy, aby je udostępnić w Internecie.
@ emigrant
dnia 18.01.2015, 11:58
Ocena
komentarza:
10
Już widzę te rekomendacje od poprzednich pracodawców umieszczone w Internecie :) Osiągnięcia na stanowiskach kierowniczych, zarządzaniu i kierowaniu zespołem ludzi, sukcesy w realizacji projektów itd. No chyba że zobaczymy tylko referencje od Pani Wojewody, które właściwie to już wszyscy znają a nie ma żadnych rewelacji, niestety :(
@ Max Szyderko
dnia 18.01.2015, 16:38
Ocena
komentarza:
5
..a na koniec dowiemy się, że ostatnie 2 lata była dyrektorem biura wojewody...hehehehe
@ emigrant
dnia 19.01.2015, 09:05
Ocena
komentarza:
6
To faktycznie w wieku 37 lat jest doświadczeniem powalającym na kolana...a pozostałe lata ?...
@ emigrant
dnia 19.01.2015, 10:40
Ocena
komentarza:
4
Miałem na myśli odniesienie do powołania na stanowisko zastępcy burmistrza miasta mającego ok. 40 tyś mieszkańców, bo inne sprawy mnie nie interesują.
@ #Arn
dnia 16.01.2015, 21:20
Ocena
komentarza:
19
jasło staje się ostoją pis ? :-))) przywieź nam facecik na papierze "via karpatie" lub przynajmniej "zjazd z autostardy w pilźnie" i przedsiębiorców którzy będą chcieli zainwestować w jasło, a nie wasze partyjne bzdety i obietnice bez pokrycia ... ( to do wszystkich, pajacyków partyjnych, którzy przypomną sobie o nas przed wyborami)
@ jaślan
dnia 16.01.2015, 22:27
Ocena
komentarza:
17
A po co niby Ci ta Via Carpatia? Co ona ma z Jasłem wspólnego? Lepiej niech zbudują porządną drogę do Krosna i do Rzeszowa bo tam ludzie z Jasła do pracy dojeżdżają. A Via Carpatię niech sobie P. Poręba i jemu podobni do Brukseli zabiorą. Jasłu ona w niczym nie pomoże.
@ gringo
dnia 16.01.2015, 22:34
Ocena
komentarza:
11
via carpatia potrzebna jest tylko Porębale w wyborach do eurokoryta...
@ #Arn
dnia 16.01.2015, 23:05
Ocena
komentarza:
6
potrzebna jest mi po to, żeby przejechać z "zadupia" do normalnego świata w 7 godzin, kumasz chyba, że na rowerze zapylasz :-)
@ gringo
dnia 16.01.2015, 23:18
Ocena
komentarza:
2
nie podoba ci się w pisowskim mateczniku ciemnoty ?
@ Don Silvio
dnia 16.01.2015, 21:43
Ocena
komentarza:
-7
Dawno mnie nie bylo na tym forum ---ale takiej prawie ok 100% jednosci jasielskiej nie oczekiwalem - niech bedzie Doda, Duda , Ogorek , ale nie Komoruski -rokowanie dobre
@ zdrajcy nie polacy
dnia 16.01.2015, 22:08
Ocena
komentarza:
5
w tym kraju to tylko koktail molotowa pozostawia nadzieje i przemowic moze wyjscie ludzi na ulice .Co myslicie ze ci sami ludzie z nowym szwem nagle zaczna o was dbac nie ludzcie sie ... kolejny raz w h ja was chca zrobic naobiecywac przed wyborami . lemingi nie do zdarcia sa przecie
@ Sven
dnia 16.01.2015, 22:29
Ocena
komentarza:
0
Do koryta,do koryta,do koryta,do koryta,do koryta,do koryta,do koryta,do koryta...
@ gringo
dnia 16.01.2015, 22:32
Ocena
komentarza:
4
zabawny gość z tego Dudały... ciekawe tylko kiedy do niego dotrze, że jest zwykłym kozłem ofiarnym, na którego zrzuci się odpowiedzialność za kolejną porażkę pisu...
@ Sven
dnia 16.01.2015, 22:34
Ocena
komentarza:
1
Jedynie co pozostało mili państwo to tylko drwić z tych typów,którzy doprowadzili naród do skrajnej nędzy...Już wam pójdę i zagłosuje !
@ jaślan
dnia 16.01.2015, 22:40
Ocena
komentarza:
-2
Ja bym mu na tym spotkaniu pokazał sześć palców, no wiecie, szóste przykazanie dekalogu.
@ dragoness
dnia 17.01.2015, 10:51
Ocena
komentarza:
0
Komu przeszkadzał komentarz? Powtórzę: czy chodziło o nie cudzołóż?
@ zdrajcy nie polacy
dnia 16.01.2015, 23:20
Ocena
komentarza:
7
h jnia trwa od 25 lat(po komunie) jedyne co mnie zastanawia ile polaczki jeszcze wytrzymaja ...a z tego co widze to lemingi nie do zdarcia sa ,twarde sztuki , nic ich nie rusza afery tasmy nic bo np francuzi to wyszli by na ulice setki razy już a tu robia co chca co jest kur a ???
@ Jaslanin
dnia 17.01.2015, 07:30
Ocena
komentarza:
5
Kiedy nastepne spotkanie? Chcialbym przyjsc! Do milego zobaczenia. Termin podajcie na tym portalu.
@ gruszka
dnia 17.01.2015, 08:13
Ocena
komentarza:
6
Kolesie promują kandydata na prezydenta! Wkrótce przyjedzie Ogórek...!
@ cyberchłop
dnia 17.01.2015, 08:34
Ocena
komentarza:
14
DUDA na prezydenta bluchcha hahahahahahahahaha dobre sobie , mierny kandydat , mierna jakość polityczna tak samo jak ta lala co ją sojusz wystawił
@ maruda
dnia 17.01.2015, 09:00
Ocena
komentarza:
15
Czy w Jaśle nie ma możliwości poinformowania ludzi o spotkaniu? Gdzie jest jasielski PiS??
@ gringo
dnia 17.01.2015, 09:17
Ocena
komentarza:
16
a po co ? żebyś jeszcze przyszedł i zadał kłopotliwe pytanie ?
@ Radny
dnia 17.01.2015, 10:05
Ocena
komentarza:
17
Dlaczego partyjne spotkanie obyło w sali obrad rady miasta Jasła ?
@ gbur
dnia 19.01.2015, 11:46
Ocena
komentarza:
2
Bo Pawian dał za darmo !!!
@ maro
dnia 17.01.2015, 10:08
Ocena
komentarza:
3
do marudy a po co ci to wiedziec ich miejsce w kanale idziesz do nich
@ Józef
dnia 17.01.2015, 10:16
Ocena
komentarza:
10
Szkoda że w myśl Dudy "należy rozmawiać..." nie było to spotkanie z mieszkancami w miejscu ogólno dostepnym i masowym lecz kameralne w wąskim gronie wybrańców.

Mam tylko nadzieję że Duda pozostaje z nami do dnia dzisiejszego i będzie uroczyście z nami świętował 70- tą rocznicę wyzwolenia Jasła przez bohaterską Armię Czerwoną spod okupacji niemieckiej.
Czy jest może jakiś przygotowany program obchodów tej ważnej dla Jasła rocznicy? W końcu 70 lat to szmat czasu i co młodsi mogą o tym zapominać kto nam 17 stycznia 1945 roku przyniósł wolność.
@ kocica
dnia 17.01.2015, 21:00
Ocena
komentarza:
7
No i rocznica przyszła i minęła... bez echa. WSTYD.
@ Ziutek
dnia 17.01.2015, 10:24
Ocena
komentarza:
8
Ciekawe czy pan kandydat sprawdza konto, czy aby z parlamentu europejskiego (gdzie tylko figuruje na liście płac, bo pracuje w Polsce) wpłynęły dutki w słusznej walucie i kwocie. A tutaj makaron na uszy ludziskom ( prezydent to nie premier) aby go wybrali. Będzie miał kolejne 5 lat spokój o pobory i stanowisko dla siebie i znajomych królika.
@ tom
dnia 17.01.2015, 10:28
Ocena
komentarza:
7
A potem oliwa i do białego rana...
@ ksiądz Mateusz
dnia 17.01.2015, 10:41
Ocena
komentarza:
20
Jest i nasza etatowa patriotka, która jest przeznaczona do rządzenia. dlatego proponuję od razu w najbliższych wyborach z urzędu nadać jej mandat senatora,koszty przeprowadzenia wyborów się zmniejszą
@ gringo
dnia 17.01.2015, 13:48
Ocena
komentarza:
12
i to dożywotnio oraz dziedzicznie !!!
@ dragoness
dnia 17.01.2015, 10:44
Ocena
komentarza:
18
Pogadali, pojedli, popili, napstrykali "słit focie"... i w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku rozeszli się do domów. A co wynikło z tego dla Jasła? Guano. Jednym słowem, kampanię wyborczą czas zacząć. Nota bene, czy zbieżność nazwisk kandydata na figuranta naczelnego i przewodniczącego związków zawodowych jest przypadkowa? Moja paranoiczna, jeśli chodzi o politykę, natura mówi mi, że nie.
@ Do JAŚLAN
dnia 17.01.2015, 10:53
Ocena
komentarza:
0
Nawet świętego wdeptalibyście w błoto. Nie dziwi mnie, że Hitler chciał zrównać Jasło z ziemią.
@ kazex
dnia 19.01.2015, 10:52
Ocena
komentarza:
2
Hitler Jasła nie zrównał z ziemią tylko Walter Gentz i władza PO pozamykała w ostatnich latach zakłady
@ psełdonim
dnia 17.01.2015, 10:59
Ocena
komentarza:
-2
z wyglądu podobny absolutnie do nikogo...
@ bazalt
dnia 17.01.2015, 11:57
Ocena
komentarza:
10
Polityka... Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że Komorowski wygra w cuglach. Wystawianie kogoś jako kandydata na prezydenta, to - obecnie - skazywanie człowieka na polityczny niebyt (prawie) po wyborach. Jeżeli się nie mylę, ŻADEN lider nie zamierza w tych wyborach startować. W sumie mądrze - przegrana skupi się na figurancie, a nie na świeczniku. Zastanawiam się, czy Duda jest aż tak naiwny, czy też niewolniczo posłuszny. Gdyby z PiS-u kandydowałby ktoś mocny, wyrazisty, to uwierzyłbym że Prezes zamierza powalczyć, choćby o drugą turę. Ale z Dudą ???
Cóż - coś czuję że dla P.Dudy już jest (lub będzie) przygotowana jakaś ciepła dożywotnia posadka za przyzwoitą pensję.
Poza tym - ktoś wyżej słusznie zauważył - znikomy procent społeczeństwa ma świadomość o uprawnieniach poszczególnych szczebli władzy. No i kandydaci wszelkiej maści i wszelkich szczebli wciskają taki kit, że czasem zbiera się na śmiech, a czasem człowiek ma ochotę walnąć w szczękę.
@ gringo
dnia 17.01.2015, 13:47
Ocena
komentarza:
4
Komorowski po prostu nie ma z kim przegrać...
@ kocica
dnia 17.01.2015, 20:45
Ocena
komentarza:
-1
I to jest smutne.
@ Józef
dnia 17.01.2015, 12:23
Ocena
komentarza:
-24
a ja myślę że duże sznse ma Ogórek, młoda , inteligentna, wykształcon, jeszcze nie umoczona w bagnie. Młodzież ma pewną, a i starsi dają jej głos. Poczekajmy, ma jeszcze 5 miesięcy. Komorowski się wypalił i brakuje mu jaj.
@ Jasiu
dnia 20.01.2015, 23:05
Ocena
komentarza:
1
a ja myślę, że większe szanse miałby pomidor:)
@ k
dnia 17.01.2015, 12:59
Ocena
komentarza:
5
duda przyjechal do ciemnogrodu prymitywom wciskac kit a ciemnota jasielska we wszystko wierzy
@ gringo
dnia 17.01.2015, 13:46
Ocena
komentarza:
5
przecież nikt nie zaprosił ciemnoty...
@ k
dnia 17.01.2015, 14:04
Ocena
komentarza:
-1
ale wszyscy wiedza ze na piludniu najwieksze prymitywy sa i wkazdy kit uwierza
@ kocica
dnia 17.01.2015, 20:44
Ocena
komentarza:
4
A ty gdzie mieszkasz, słoiczku?
@ smakosz
dnia 17.01.2015, 14:21
Ocena
komentarza:
8
KTO to jest ten Duda co zrobił dlatego kraju nic oprócz tego że jest przybocznym przy[...]sem tego wielkiego pieniacza plującego jadem na lewo i prawo Jarosława K. boże zbaw polskę
@ neutralka
dnia 17.01.2015, 14:22
Ocena
komentarza:
4
może przyjechał obiecać odprawy zwalnianym Jaślanom takie jak górnikom
@ zak
dnia 17.01.2015, 17:38
Ocena
komentarza:
6
Kolejny wymysł starucha prezesa.Obaj tak samo oderwani od rzeczywistości.Zauważcie jakie ma zgryzione usta.Albo chory albo bardzo zły...
@ ulka
dnia 17.01.2015, 18:47
Ocena
komentarza:
-1
kamień na zębach,przy takiej kasie?
@ emeryt
dnia 17.01.2015, 18:51
Ocena
komentarza:
-4
Wybory wygra w pierwszej turze prezydent Bronislaw Komorowski i sobie nie robcie ochoty na jakiegos Dude
@ Knur
dnia 17.01.2015, 19:33
Ocena
komentarza:
9
Wystarczy ze rok mnie nie ma w Polsce a tyle się dzieje. Pada rząd, formuje się jakiś dziwny gniot a teraz ten cypisek wpada do jasła jak do swojej zagrody. Duda kojarzy się z solidarnością i dlatego nigdy prezydentem nie będzie. Nie podoba mi się bardzo że były Pan wiceburmistrz podpina się teraz pod Pabania. Wstyd Panie kiepski architekcie
@ obywateljasla
dnia 17.01.2015, 19:43
Ocena
komentarza:
8
Duda na prezydenta a Zającowa na pierwszą DAMĘ no to by było!!!, aż strach pomyśleć.
@ mieszkaniec
dnia 17.01.2015, 20:12
Ocena
komentarza:
8
Odp. Jaki architekt, taki wiceburmistrz.
@ jenkins
dnia 17.01.2015, 21:43
Ocena
komentarza:
3
Mam pytanie do wszystkich negusów , czy wolicie prezydenta buraka pilnującego tylko żyrandola czy takiego który ma przynajmniej odwagę głośno powiedzieć jakie ma marzenia żeby ludzie chociaż przez chwile poczuli się bezpiecznie w swoim kraju - zwykli ludzie ?
@ PiS i Hofman
dnia 18.01.2015, 00:47
Ocena
komentarza:
3
wolę buraka od żyrandola niż
cwaniaka od "Jeśli ktoś decyduje się być oficerem, to nie powinien być lękliwy"
co to później zabrał na wycieczkę wszystkich najważniejszych generałów i inne najważniejsze osoby w Polce do smoleńska.
A potem ich kompany udowadniali na parówach i puszkach z tyskiego cuda.
Toż to ekstremalny odjazd!
@ kocica
dnia 18.01.2015, 12:41
Ocena
komentarza:
4
Czyli generalnie, gdybyś miał do wyboru Wieniawę-Długoszowskiego i Wałęsę, wybrałbyś tego drugiego? Współczuję.
@ kocica
dnia 18.01.2015, 12:41
Ocena
komentarza:
3
Czyli generalnie, gdybyś miał do wyboru Wieniawę-Długoszowskiego i Wałęsę, wybrałbyś tego drugiego? Współczuję.
@ dragoness
dnia 18.01.2015, 17:53
Ocena
komentarza:
2
Panie jenkins, prezydent nie jest od marzeń, tylko od działań, o ile pozwala mu na to konstytucja, a nasza pozwala na niewiele. P. Duda jako ewentualny prezydent może obiecywać pomoc dla "frankowych" kredytobiorców, opowiadać przeróżne farmazony, tak naprawdę guzik może, tylko ma w miarę wyglądać i nie kompromitować się jak tylko otworzy usta, czy weźmie do ręki pióro.
@ Knur
dnia 18.01.2015, 20:54
Ocena
komentarza:
5
Jaka pomoc? Moim zdaniem odczyt wykresu liniowego to chyba 4 klasa podstawówki. Jak ludzie wzięli kredyt we frankach jak był po 2 złote, nie sprawdzili notowań z paru lat do tyłu to jest efekt. Banki tak to propaganda banków i nabijanie ludzi w butelkę ale taki jest świat że większy zjada mniejszego i że mądrzejszy z reguły lepiej daje sobie radę niż głupi. Osobiście twierdzę że kredyt we frankach wzięli głupcy i teraz niech sami sobie pomogą bo jak rząd im pomoże to nie za partyjne pieniądze tylko za moje z uczciwie prowadzonej działalności. Pozdrawiam
@ jenkins
dnia 19.01.2015, 15:13
Ocena
komentarza:
0
Dragoness , czy sugerujesz że Duda nie umie pisać ??? To chyba nie widziałaś wpisów obecnego prezydenta. Natomiast jeśli masz coś do wyglądu Dudy to może popatrz w lustro czy Ty nie masz jakiś wad. Myślałem że jesteś bardziej na poziomie.
@ kocica
dnia 19.01.2015, 20:27
Ocena
komentarza:
1
Przeczytaj wpis dragoness jeszcze raz na spokojnie i zastanów się o kim pisze. Bo mnie się wydaje, że nawet nie o jednej osobie. Pozostaję z "nadzieiom", że załapałeś.
@ nn
dnia 17.01.2015, 22:28
Ocena
komentarza:
2
oj nie ma to to wygladu na prezydenta:D pisiorki wciaz garna do nas bo my biedni zacofani i glosujemy jak w radiu maryja kaza:/
@ Jaślanin
dnia 18.01.2015, 14:27
Ocena
komentarza:
1
Ta st ... ku ... sie pojawiła z piekielnych otchłani. mam nadzieje że nie bedzie debili którzy ja znowu wepchaja do senatu. senat do likwidacji !! Co, prócz pobierania całkiem niezłych pieniędzy ta st .. ku ... robi dla poprawy życia Polaków !!??
@ szczery
dnia 18.01.2015, 15:30
Ocena
komentarza:
3
A idź pan w [...]
@ jurek
dnia 18.01.2015, 22:38
Ocena
komentarza:
5
ale hamstwo on ma nas za debili
@ gbur
dnia 19.01.2015, 11:38
Ocena
komentarza:
-2
PiSiory zrobiły klakę Dudzie - tak rozkazał karzeł !!!
@ HENIEK
dnia 19.01.2015, 16:28
Ocena
komentarza:
6
Jeżeli PIS chce mieć Prezydenta RP,to nie można wozić Dudy w klatce i otwierać ją dla wylansowanych w wyborach samorządowych osób.I tylko dla nich.Ale z drugiej strony ględzenie na okrągło o tym co było ,a nie jest,a chce wpisać w rejestr ,bo mu kazali,pewnie nie spędziło by wielu widzów do monologicznego paśnika... Za dużo wody,a za mało warzyw i mięsa by zupa była syta...To oznacza tylko jedno.Każda partia zajmuje się sobą,licząc na utłuczenie głosów w urnach.. A głos,wiedza obywatela,to balast,trzymany w katakumbach,by nie błysnał promieniem swiatła ponad tym co ciągnie do lepu!!! Zatem ,jak zawsze.Było si się odbyło,co obwieściło.
@ niezalezny..
dnia 19.01.2015, 17:18
Ocena
komentarza:
7
Ludzie !!!..co mieliscie wiecie ..a co bedziecie miec ..niewiadomo.A ja wiem ..bedziecie miec ,za rzadzenia PiS ..gó..no. i dalej bedziecie tylko pariasami w Najjaśniejszej RP. Ten Pan jest dobrze ustawiony ..i za 4 lata jako Europosel bedzie milionerem ..( okolo5 mln zl)..a wy mlodzi dalej bedziecie biedokami ..bo juz wiecie dlaczego? bo jestescie glupcy. Ta wizyta ma na celu dac wytyczne kolesiom zeby urabiali "motloch" jasielski na glosowanie na niego..przejśc nie przejdzie to wiem. A nie interesuja go sprawy Jaslan, mieszkania , miejsca pracy , problemy, ..tylko szuka glosow poparcia wsrod tych biedokow bezmyslnie glosujacych na PiS i etos-Solidarnosc, ktorzy wam krajanie taki zgotowali los jaki macie. Pismaki do roboty ..weźcie wszystko mlodzi w swoje rece. Pozdrawiam
@ dudek
dnia 19.01.2015, 21:43
Ocena
komentarza:
0
a co na to wszystko PIS-man
@ mowy nie ma
dnia 24.01.2015, 11:22
Ocena
komentarza:
0
Dialog ? Na temat wysłania Polskich wojsk na Ukrainę ?
@ F3
dnia 27.01.2015, 15:04
Ocena
komentarza:
0
I zapewne Duda jestes otwarty na dialog teraz, przed wyborami! A potem? będzie:. walcie się jam władza. Ostatnią rzeczą jaka w życiu jest to to wierzyć politykowi
@ Walter Genz
dnia 10.07.2020, 08:49
Ocena
komentarza:
0
Karykatura Prezydenta z perspektywy 2020 roku . Opiekun pedofili , ulaskawil ojca , ktory zgwalcil wlasna córke
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Pociągiem z Jasła do Krynicy-Zdroju. „Włóczykij” wraca na tory

   

  „Włóczykij” ponownie znalazł się w ofercie połączeń kolejowych Kolei Małopolskich. Wakacyjnym pociągiem znów będzie można podróżować w weekendy z Jasła do Krynicy-Zdroju. Co więcej, od 24 do 30 czerwca „Włóczykij” kursował będzie codziennie.

 • Ulicami Jasła przeszła kilkutysięczna procesja Bożego Ciała

   

  Pomimo kapryśnej pogody jaślanie tłumnie wzięli udział w uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Ulicami miasta przeszła kilkutysięczna procesja. Dziewczynki tradycyjnie rzucały kwiaty. Chłopcy z kolei dzwonili dzwoneczkami.  

 • Obawiają się, że park linowy zostanie zlikwidowany. Burmistrz uspokaja i tonuje nastroje

   

  Wciąż nie wiadomo, jaka będzie przyszłość parku linowego w Jaśle. Wyniki ekspertyzy dendrologicznej wskazują bowiem, że stan zdrowotny drzew, które stanowią jego integralną część, pozostawia wiele do życzenia. Pięć z nich nadaje się do natychmiastowego wycięcia. Jeszcze większa ich liczba nie nadaje się do tego, aby mogły pełnić rolę podpór dla elementów konstrukcji parku linowego. Są osoby, które obawiają się likwidacji parku linowego. W gronie tym znajduje się radny Krzysztof Czeluśniak, który zachęca mieszkańców miasta do skłania podpisów pod petycją w tej sprawie.

 • A może by tak zdobyć nowe kwalifikacje za 0 zł?

   

  Praktyczna nauka może Cię kosztować tyle co nic - czyli 0 zł. Dowiedz się jak zdobyć wykształcenie całkowicie za darmo!

 • W jakim celu biegły sądowy kontaktował się z oskarżonym Grzegorzem S.?

  Obrońca przedsiębiorcy Grzegorza S. oskarżonego o niewłaściwe postępowanie z odpadami wniósł o powołanie nowego biegłego oraz dopuszczenie dowodu z prywatnej ekspertyzy na okoliczność wykazania, że odpady, które znajdowały się na działce były odpadami obojętnymi, a jednocześnie nie mogły spowodować obniżenia jakości wody, powietrza, gleby, a także zniszczeń w świecie roślinnym i zwierzęcym. Podważył wiarygodność dotychczasowego biegłego sądowego, który w ostatnim czasie kontaktował się z oskarżonym...

 • Minister Zbigniew Ziobro z wizytą w Jaśle

  W sobotę w Jasielskim Domu Kultury odbyło się spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości Zbigniewem Ziobro, prezesem Suwerennej Polski. Pol przyjechał na spotkanie z mieszkańcami na zaproszenie posłanki Marii Kurowskiej. Podczas swojego wystąpienia mówił o polityce Niemiec, Donaldzie Tusku, a także o obronie polskich rolników.

 • Jasielscy strażacy obchodzili swoje święto

   

  Choć dzień Świętego Floriana, w którym strażacy obchodzą swoje święto minął kilka tygodni temu, to w Jaśle uroczyste obchody Dnia Strażaka odbyły się w miniony piątek (2 czerwca). Apel z udziałem strażaków jasielskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej tradycyjnie zorganizowano na placu przy siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Jaśle. T

 • Dofinansowanie na studnię głębinową - jak uzyskać?

   

  Studnią głębinową nazywamy sztucznie wykonane, pionowe ujęcie wody. W zależności od głębokości warstwy wodonośnej studnie bywają wiercone nawet do kilkudziesięciu metrów w głąb ziemi i zapewniają wodę bardzo dobrej jakości!

 • Ogród Jordanowski znów tętnił życiem. Najmłodsi jaślanie obchodzili dzisiaj swoje święto

   

  Datę 1 czerwca znają dosłownie wszyscy, bez względu na wiek. Nic w tym dziwnego. Tego dnia bowiem na całym świecie obchodzony jest Dzień Dziecka. Najmłodsi jaślanie świętują swój dzień nie tylko w wąskim gronie rodzinnym. Od wielu lat chętnie odwiedzają również Ogród Jordanowski, gdzie czekają na nich atrakcje przygotowane przez pracowników jasielskich instytucji kultury.

 • Buduj i remontuj z "Pszczółką". Mega oferta cenowa na pustaki już czeka na Ciebie

  Budujesz dom? A może planujesz remont mieszkania? Zapraszamy do "Pszczółki" gdzie znajdziesz wszystko co niezbędne do wybudowania oraz remontu domu lub mieszkania.

 • Generator Nauki GEN zacieśnia współpracę z Instytutem Fizyki Jądrowej PAN w Krakowie

   

  Miasto Jasło zawarło dzisiaj porozumienie z Instytutem Fizyki Jądrowej PAN w Krakowie. Dotyczy ono zacieśnienia współpracy pomiędzy instytutem a jasielskim Generatorem Nauki GEN w zakresie popularyzacji nauk ścisłych. Beneficjentami porozumienia mają być przede wszystkim uczniowie jasielskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Już niebawem do Krakowa uda się pierwsza grupa młodych jaślan, głodnych naukowej wiedzy.

 • Ogromny zastrzyk finansowy dla Gminy Brzyska. W przyszłym roku powstanie boisko wielofunkcyjne

  Gmina Brzyska otrzymała blisko 3 mln zł dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki na budowę boiska wielofunkcyjnego wraz z zadaszeniem. Inwestycja ma być realizowana przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Brzyskach w 2024 r.

 • Szukasz zacisznego miejsca do wypoczynku? Odwiedź „Siedlisko Sielska Dolina Nad Stawem”

   

  Masz dosyć miejskiego zgiełku? Szukasz miejsca, w którym mógłbyś odpocząć w bezpośrednim kontakcie z naturą? Koniecznie odwiedź „Siedlisko Sielska Dolina Nad Stawem”. To urokliwy i zaciszny zakątek w malowniczej wsi Potakówka na Podkarpaciu. Dwa piękne domki położone na terenie rekreacyjnym wraz z zarybionym stawem i zagrodą danieli to miejsce wprost idealne na spędzenie wakacyjnego urlopu lub weekendową ucieczkę na wieś.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657