Andrzej Kachlik został pierwszym wiceburmistrzem
Dzisiaj został wyznaczony pierwszy zastępca burmistrza. Andrzej Czernecki powołał na wiceburmistrza Andrzeja Kachlika...

Od tej pory głównym zadaniem nowego wiceburmistrza będzie podejmowanie ważnych decyzji w sprawach Zakładu Miejskiej Komunikacji Samochodowej i Miejskiego Zakładu Gospodarki Odpadami.
Andrzej Kachlik jest postacią dobrze znaną Jaślanom. Od 1990r. do 1994r. sprawował urząd burmistrza Jasła. Za rządów Marii Kurowskiej był wiceburmistrzem, niestety po pewnym czasie odwołanym. Burmistrz Czernecki uważa Kachlika za człowieka doświadczonego i kompetentnego, który sprosta trudnym zadaniom. Najważniejszym z nich w obecnej sytuacji będzie podjęcie konkretnych działań, które pozwolą ZMKS-owi wyjść z trudnej sytuacji.Wszystko zaczyna się od zmiany dyrekcji miejskiego przewoźnika, na którego został ogłoszony konkurs.
Nie znamy jeszcze drugiego wiceburmistrza Czerneckiego. Prawdopodobnie zostanie on powołany w najbliższych dniach. Osoba wybrana na ten urząd będzie zajmować się sprawą oświaty w Jaśle.
(icz)
