Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Anna Stój z Majscowej finalistką Konkursu na plakat Tygodnia Bibliotek 2011

25

Mieszkanka naszego powiatu Anna Stój z Majscowej koło Jasła jest finalistką "Konkursu na plakat Tygodnia Bibliotek 2011" pt."Biblioteka zawsze po drodze, nie mijam - wchodzę".

Do ostatniego etapu weszło 15 plakatów, z których 2 są autorstwa Ani - stop.anna.

Zachęcamy do głosowania. Głosowanie tylko do 3 marca!!!



> http://www.sbp.pl/konkurs/zgloszenia?konkurs_id=1465&strona=1 <

Red.

Reklama

Komentarze: 25

Dodaj komentarz Widok:
0
@ K.
dnia 05.03.2011, 19:32 · Zgłoś
Nie przemawia do mnie ani jeden, ani drugi plakat. Na pewno nie wstąpiłabym do biblioteki widząc takie plakaty :/
Odpowiedz
0
@ kryst.jan
dnia 03.03.2011, 09:44 · Zgłoś
Adamie, takim jesteś fachowcem od plakatów? A może zazdrościsz Ani pomysłu?
Odpowiedz
1
@ Adam Lęk
dnia 03.03.2011, 07:37 · Zgłoś
Szkoda tylko, że oba plakaty, JAKO JEDYNE nie spełniają warunków technicznych udziału w konkursie!!! no nic, wygrać w ten sposób - żadna chwała...
Odpowiedz
0
@ .
dnia 04.03.2011, 17:05 · Zgłoś
to ciekawe, że przeszły do finału :D
Odpowiedz
0
@ Dzidka
dnia 03.03.2011, 03:44 · Zgłoś
Bardzo fajne plakaty - życzę sukcesu!
Odpowiedz
0
@ Aneta
dnia 03.03.2011, 03:43 · Zgłoś
Podobają mi się te plakaty.
Odpowiedz
0
@ Krzysztof
dnia 03.03.2011, 03:29 · Zgłoś
Fajny ten plakat!
Odpowiedz
0
@ Edyta
dnia 03.03.2011, 03:28 · Zgłoś
Plakat jest ciekawy - od razu przykuł moją uwagę. Głosuję na tak!
Odpowiedz
1
@ malas13
dnia 02.03.2011, 22:09 · Zgłoś
masz mój głos!
Odpowiedz
1
@ kryst.jan
dnia 02.03.2011, 19:50 · Zgłoś
Gratuluję pomysłu.Plakaty są bardzo dobre bo przemawiają do wyobrażni i zachęcają do czytania.
Odpowiedz
0
@ mariusz
dnia 01.03.2011, 16:26 · Zgłoś
w tej bibliotece powinni dawać kawe gratis do picia
Odpowiedz
0
@ mariusz
dnia 01.03.2011, 16:25 · Zgłoś
w tej bibliotece powinni dawać jeszcze kawe gratis di picia tak jak w częstochowie
Odpowiedz
-2
@ mariusz
dnia 01.03.2011, 10:34 · Zgłoś
PIS jeszcze wruci do władzy bo polska ma być prawa i sprawiedliwa albo jej wogule nie będzie, każdy ma mieć prawo do czegoś
Odpowiedz
-1
@ Krys.
dnia 03.03.2011, 03:38 · Zgłoś
Za mało czytasz, zacznij korzystać z biblioteki. (Pisze się "wróci") a ja mam nadzieję że już nigdy nie wróci!
Odpowiedz
0
@ tyktyk
dnia 07.03.2011, 07:10 · Zgłoś
Żenada.... "wruci", "wogule"!! Człowieku! Polecam powrót do lektur z podstawówki
Odpowiedz
1
@ Patrycja
dnia 28.02.2011, 17:45 · Zgłoś
Fajny plakat!
Odpowiedz
0
@ red
dnia 28.02.2011, 15:12 · Zgłoś
trzeba glosowac
Odpowiedz
0
@ eK.
dnia 26.02.2011, 19:27 · Zgłoś
całkiem ładne :) jestem na tak!
Odpowiedz
2
@ sorze
dnia 24.02.2011, 21:50 · Zgłoś
Gratuluję ! Cieszę się, że mój głos na Twój plakat znalazł w większym towarzystwie.
Odpowiedz
-2
@ rogu
dnia 24.02.2011, 15:30 · Zgłoś
Rodzinie za WSZYSTKIE powyższe komentarze już dziękujemy:-)teraz prosimy o dalsze
Odpowiedz
0
@ JASLANKA
dnia 24.02.2011, 11:56 · Zgłoś
BYLAM NA TWOIM WERNISAZU W JASLE W DALSZYM CIAGU JESTEM POD WRAZENIEM TAK TRZYMAJ
Odpowiedz
0
@ j
dnia 24.02.2011, 07:26 · Zgłoś
Świetne plakaty
Odpowiedz
0
@ krewniaczka zPrzysiek
dnia 23.02.2011, 20:18 · Zgłoś
Gratulacjie![czy Twoim [...]kiem był [...] z Przysiek?}
Odpowiedz
1
@ artystka
dnia 23.02.2011, 19:34 · Zgłoś
czyste proste i przejrzyste Brawo!
Odpowiedz
2
@ do Ani
dnia 23.02.2011, 14:07 · Zgłoś
Gratulacje! Świetne plakaty.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.