Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Antoni Pikul wiceburmistrzem Jasła

70

Od dziś wiceburmistrzem miasta jest ówczesny Kierownik Wydziału Inwestycji Urzędu Miasta w Jaśle. Ze względu na szczególną sytuację, jaka miała miejsce w ubiegłym roku, Andrzej Kachlik został odwołany z funkcji zastępcy burmistrza, a na jego miejsce został powołany Antoni Pikul.

3 października ubiegłego roku Andrzej Kachlik zrezygnował z funkcji I zastępcy burmistrza. Przez trzy miesiące trwał płatny okres wypowiedzenia, który zakończył się 31 grudnia br.

Antoni Pikul z wykształcenia jest architektem. Pracował na stanowisku Kierownika Wydziału Inwestycji w Urzędzie Miasta w Jaśle, aż do czasu powołania na wiceburmistrza. Stanisław Kosiek w ramach awansu wewnętrznego objął obowiązki kierownicze na wydziale inwestycji.

Od początku istnienia NSZZ „Solidarność” Antoni Pikula był jego członkiem w Jaśle. Działał również w podziemiu. W czasie stanu wojennego został aresztowany. Po upadku systemu komunistycznego w Polsce na początku lat 90 został wiceprzewodniczącym rady miejskiej w Jaśle. W tym samym czasie pełnił funkcję wiceprzewodniczącego sejmiku województwa krośnieńskiego. Od 1978 r. do 1985 r. pracował w różnych biurach projektowych. Przez szesnaście lat prowadził własną działalność gospodarczą. W ubiegłym roku został Kierownikiem Wydziału Inwestycji w UM w Jaśle.

Pierwszemu wiceburmistrzowi będą podlegać wydziały techniczne: architektura, gospodarka mieniem, geodezja i ochrona środowiska oraz placówki budżetowe m. in. Zakład Miejskiej Komunikacji Samochodowej i Miejski Zakład Gospodarki Odpadami.

(icz)

Napisany dnia: 01.02.2012, 13:56 , Tagi: UM Jasło, Jasło
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ makaron
dnia 01.02.2012, 14:01
Ocena
komentarza:
4
Powodzenia Panie Antoni. Trzymam kciuki i życzę sukcesów.
@ hawran
dnia 02.02.2012, 09:01
Ocena
komentarza:
10
Co to wogole za news'y? Caly czas wymieniaja sie tylko stolkami, a z nas robia idiotow. Nie dziwie sie ze wszyscy sobie tu gratulujecie skoro nalezycie do jednej bandy i nie puscicie nikogo do koryta:@ moze w koncu stworzycie nowe miejsca pracy dla ludz? Zapomnialem. Bierzecie tych ze znajomosciami.
@ xxxl
dnia 02.02.2012, 15:08
Ocena
komentarza:
0
Rumiany dobrał kompana następnego kolege a pana K pewnie na kierownika teraz wsadzi i banda.Wspolnie będą mogli kręcic lody za pieniądze podatników.
@ koń
dnia 05.02.2012, 13:32
Ocena
komentarza:
4
Jaślanie powinni się zorganizować jak Polacy w sprawie ACTA i zacząć w końcu zbierać podpisy za odwołaniem burmistrza i jego popleczników
@ spoko
dnia 01.02.2012, 14:19
Ocena
komentarza:
5
Bardzo trafna decyzja Pana Burmistrza dużo zdrówka oraz sukcesów w pracy na rzecz naszego miasta Jasła powodzenia
@ po-pis
dnia 02.02.2012, 10:49
Ocena
komentarza:
1
Najważniejsze ,że jest zasłużony i wypuszczony. Jestem pewny ,że postawi Jasło
na głowie, a aktywem się będzie podpierał. Spoko co do zdrowia to masz racje.
Chcąc chorować należy być zdrowym i zasłużonym. A co do trafnej decyzji to się
okaże po pierwszych jego decyzjach. Oby nie ograniczał się do pozowania i
przecinania wstęg .
@ racjo-nalista.com
dnia 01.02.2012, 14:31
Ocena
komentarza:
29
Były I vice zatrzymany przez policję za jazdę po pijaku (*balonik* z ważnym atestem,co ważne) przebywał na 3-miesięcznym płatnym wypowiedzeniu.Gratulacje.Dobre i tyle...
@ jak
dnia 01.02.2012, 17:18
Ocena
komentarza:
11
Miasto stac na utrzymywanie nierobów i pijaków. Wstyd. Powinien byc dyscyplinarnie zwolniony a on trzy miesiące chorował a potem jeszcze 3 miesiące brał kase od Urzędu.
Podatniy zapłacili. A może jeszcze odprawe wziął?
@ do tadeusza poniżej
dnia 02.02.2012, 19:23
Ocena
komentarza:
3
Jeżeli nie możesz spać to licz barany. Jeżli ci braknie jedniego do liczby, obojętnie parzystej czy nieparzystej , to daleko nie szukaj... To dla ciebie będzie pożyteczniejsze i bardziej kształcące zajęcie niż oczernianie innych lub powtarzanie plot i zmyślanie dyrdymałów. Sprawdź najpierw fakty, a możesz to zrobić jednym telefonem, a potem siadaj do klawiatury... I nie myśl, że jesteś anonimowy w internecie...
@ tadeusz
dnia 01.02.2012, 14:47
Ocena
komentarza:
28
Czy dobrze zrozumiałem, że ten facet - (koleś burmistrza Andrzeja jeszcze z poprzedniej firmy projektowej ) Stanisław K, który kiedyś leciał z hukiem za niedociągnięcia w tym właśnie wydziale Urzędu Miasta ( sukces to wspaniała płyta rynku przez niego nadzorowana )teraz znowu jest awansowany? Panie Burmistrzu czy to nie jest kpina z wyborców. Kiedyś go degradowany chyba z Zastępcy bo się nie nadawał a teraz jest wspaniały a może nikt z Panem nie chce współpracować? Proszę traktować miasto i swoich wyborców poważnie. A ten nowo awansowany kierownik mamrzący pod nosem niezrozumiale napewno nie przyniesie panu splendoru. Szkoda gadać.
@ Splendor
dnia 01.02.2012, 15:01
Ocena
komentarza:
-23
Koleś chyba zapaliłeś kadzidełko z pewnym środkiem odurzjącym i pleciesz banialuki. Zrób w swoim życiu 1 % inwestycji, które wspomnana przez ciebie osoba nadzorowała czy projektowała to wtedy bedziesz aspirował wstepnie do oceny osób którym do pięt nie dorastasz. Życzę zdrowia bona rozum to juz na pewno za późno. Zalecam rówwnież uzywanie tej zatyczki co masz na szyi do myślenia a nie do powtarzania plot. Tak samo wiarygodną informacja na temat rynku była wieść, że roboty wykonywał tam dostarczał wujek burmistrza a kostkę na rynek dostarczała firma żony burmistrza. Polewaj sobie pewna część ciała zimna wodą - to ci zrobi dobrze...
@ kleryk
dnia 01.02.2012, 15:23
Ocena
komentarza:
2
[cytat=tadeusz]Czy dobrze zrozumiałem, że ten facet - (koleś burmistrza Andrzeja jeszcze z poprzedniej firmy projektowej ) Stanisław K, który kiedyś leciał z hukiem za niedociągnięcia w tym właśnie wydziale Urzędu Miasta ( sukces to wspaniała płyta rynku przez niego nadzorowana )teraz znowu jest awansowany? Panie Burmistrzu czy to nie jest kpina z wyborców. Kiedyś go degradowany chyba z Zastępcy bo się nie nadawał a teraz jest wspaniały a może nikt z Panem nie chce współpracować? Proszę traktować miasto i swoich wyborców poważnie. A ten nowo awansowany kierownik mamrzący pod nosem niezrozumiale napewno nie przyniesie panu splendoru. Szkoda gadać.[/cytat]

Stanisław K to gość z "łapanki" bo nikt nie chce u leniwego Rumianego pracować.
@ anel
dnia 01.02.2012, 16:22
Ocena
komentarza:
-16
Pan Stanisław K. pracuje w wydziale od dawna. Za czasów pani Kurowskiej też pracował, był inspektorem i prowadził nadzór wielu budów. Z tego, co wiem, całkiem nieźle sobie radził. Chyba jesteś źle poinformowany.
@ xyz
dnia 01.02.2012, 17:22
Ocena
komentarza:
8
Dlaczego nie ogłoszono konkursu na kierownika inwestycji?
Wydział przy takim kierowniku leży na obu łopatkach. Nawet Pikul nie pomoże nadzorując ten wydział i znając jego zadania. Chyba,że Pikul będzie kierował za Kośka wydziałem.
Inwestycje w Jasle pogrzebane.
@ Konkurs
dnia 01.02.2012, 19:49
Ocena
komentarza:
-5
Jesteś źle poinformowany: S.K. tymczasowo przejął na parę miesięcy obowiązki kierownika i wcale o nie nie zabiegał a raczej odwrotnie... Konkurs będzie ogłoszony: możesz startować i popróbować tego miodu... Powodzenia. Za wcześnie ogłosiłeś pogrzeb. Denata nie ma. Inwestycje są w dobrych rękach a będa w dużo lepszych jeżeli obejmiesz to stanowisko. U nas na medycynie, budownictwie i robieniu dzieci zna się przecież każdy...
@ do tadeusza
dnia 01.02.2012, 20:27
Ocena
komentarza:
-2
Sprawdź lepiej kto nadzorował budowę płytę rynku a potem napisz sprostowanie, bo słyszałeś, że gdzieś dzwonili ale nie widomo w którym kościele. Pozostale informacje to również stek bzdur, które łatwo sprawdzić. Zamiast walić na oślep najpierw zapytaj - ludzie, którzy brali w tym udział jeszcze żyją. Z komentarza wynika, że należysz do malkontentów którym zawsze jest źle nawet gdyby im koniec pleców miodem wysmarował. Tęsknisz zapewne do płyty rynku z czasów komuszych z klombem na środku i połamanymi płytkami chodnikowymi. A za Chrobrego to rynek wyglądał naprawdę dużo lepiej niż teraz...
@ tadeusz
dnia 02.02.2012, 07:42
Ocena
komentarza:
2
Ten komentarz "Splendor"to chyba napisał albo Stanisław K. ( bo tak ma w zwyczaju mówić per koleś) albo jego córunia lub służby prasowe UM lub pan Burmistrz. A o wujku i o dostarczeniu kostki przez żonę to jakaś ściema bo był szum ale o to, że nie jest kostka Polska w ramach przetargu chyba ze słowacji i o to, ze Inspektor nadzoru chyba pan S.K nie dopilnował i dlatego źle wykonano. A jakież to inwestycje wykonał tenże pan chyba, że chodzi o robienie prywatnych robót w czasie godzin pracy ale to chyba nie dotyczy działań na zlecenie UM ,oj faktycznioe jest jeszcze jeden ich koleś co mieszka na ul. Jana P.II sąsiad teścia pana Andrzeja i on też bardzo dużo zrobił na zlecenia UM bo to ich koleś. Chyba dosyć dużo konkretów a jeśli potrzeba może ich być mnóstwo. A kto komu do pięt dorasta czy nie nie możesz oceniać mnie bo ja się nie wychwalam a jako mieszkaniec płacący niemałe podatki mam prawo krytykować lub chwalić "Władzę" tych których wybierałem a oni powtarzają swoje błędy mimo tego, że w kampani wyborczej zapewniali, że się to nie powtórzy. Reszta nie wymaga komentarza bo wiele osób zna tego "Wspaniałego fachowca, który aż tyle zrobił" a minusy dla wypowiedzi Splendora świadczą najlepiej. Czyli co Jasło kolesiowskie?
@ gg
dnia 02.02.2012, 08:31
Ocena
komentarza:
-1
Człowieku Stanisław K. nigdy nie był zastępcą, nie miał żadnej poważnej funkcji w tym nędznym zaścianku a wiesz dlaczego, bo jest świetnym fachowcem i choć wszyscy nieraz usiłowali mu wcisnąć te stanowiska to nie zgadzał się tylko z tego powodu, by nie kojarzono go z żadną partią. Gość zna się na rzeczy, nie potrzebuje awansów, zgodził się na to stanowisko bo go wszyscy prosili, bo nikt nie chce się tak naprawdę niczym zajmować w tym zadupiu.
@ Hela
dnia 01.02.2012, 14:51
Ocena
komentarza:
3
To dobra decyzja. Powodzenia Panie Antoni
@ popopo
dnia 01.02.2012, 15:08
Ocena
komentarza:
6
Nastepny do wykarmienia . tylko zmieniaja sie stołkami , banda nierobów
@ az
dnia 01.02.2012, 15:40
Ocena
komentarza:
8
przynajmniej kompetentny
dobry fachowiec a nie polityk
@ kleryk
dnia 01.02.2012, 16:06
Ocena
komentarza:
-4
[cytat=az]przynajmniej kompetentnydobry fachowiec a nie polityk[/cytat]

To ja Ci przypomnę ,że startował w ostatnich wyborach z Komitetu Wyborczego "Jaślanie"
@ xxyyxx
dnia 01.02.2012, 16:03
Ocena
komentarza:
-2
Następny [...] do wyżywienia !
Najniższą krajową i tyle do jasnej ciasnej !
@ jaś
dnia 01.02.2012, 16:33
Ocena
komentarza:
6
w czasie kryzysu w tak dużym mieście nie starczył by jeden burmistrz ???
@ nikodem
dnia 01.02.2012, 22:16
Ocena
komentarza:
5
racja !!!
@ KONRAD
dnia 01.02.2012, 17:14
Ocena
komentarza:
-11
No cóż powiedzieć można.??? Jeżeli założyć,ze dla niektórych ludzi słowo ma jeszcze wartość,to lepiej je zachować dla siebie...Czas leczy rany,czyni zmiany...Wypada czekać nowych wyborów samorządowych ,w przekonaniu,że czas pracuje na naszą korzyść.
@ PiS-fan
dnia 01.02.2012, 17:31
Ocena
komentarza:
7
Dobry wybór, najlepszy z możliwych. Życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.
@ Po co mi jakiś zastępca burmistrza?
dnia 01.02.2012, 18:09
Ocena
komentarza:
1
Może zatrudnijmy jeszcze z NASZYCH podatków ZASTĘPCĘ - ZASTĘPCY BURMISTRZA i wprowadźmy podatek od podatku na węgiel.
Po jaką cholerę tyle tych urzędników państwowych utrzymywać?
@ JA
dnia 01.02.2012, 18:18
Ocena
komentarza:
-6
dramat ! żaden z nich nie nadaje się na te stanowiska które objęli ! katastrofa ! burmisrz kłamał w kampanii wyborczej, że ma fachowców ! nikt z nim nie chce współpracować i wcale się temu nie dziwię !
wolałbym kamienie na drodze łupać jak z takim osobnikiem przebywać !
podobno przetacznik - jego poplecznik na ostatniej sesji miał ostrą interpelację, czy ktoś o tym coś wie ?!
@ jaś
dnia 02.02.2012, 09:43
Ocena
komentarza:
1
[cytat=JA]dramat ! żaden z nich nie nadaje się na te stanowiska które objęli ! katastrofa ! burmisrz kłamał w kampanii wyborczej, że ma fachowców ! nikt z nim nie chce współpracować i wcale się temu nie dziwię ! wolałbym kamienie na drodze łupać jak z takim osobnikiem przebywać !podobno przetacznik - jego poplecznik na ostatniej sesji miał ostrą interpelację, czy ktoś o tym coś wie ?![/cytat]

przetacznik mieszał Rumianego z błotem bo warta
@ szejk
dnia 01.02.2012, 18:26
Ocena
komentarza:
2
Moje malutkie chlebuś podrożał to trzeba się pchać do państwowego korytka,dobrze że się ma kolegów,zawsze ktoś poratuje.
@ juljan i kazimierz
dnia 01.02.2012, 18:51
Ocena
komentarza:
0
Co wy morzecie wiedzieć opanu Pikulu,my murarze znamy go bardzo dobrze to jest swuj chłop bardzo miły i uczynny zawsze dał pomocną dłoń Życzymy mu dużo wytrwałości w nowej pracy i zapraszamy na jednego.
@ gg
dnia 01.02.2012, 19:11
Ocena
komentarza:
1
do szejk Moje malutkie chlebuś podrożał to trzeba się pchać do państwowego korytka,dobrze że się ma kolegów,zawsze ktoś poratuje.

Ciebie niestety już nikt nie poratuje, za późno...
@ No anonimowy
dnia 01.02.2012, 19:37
Ocena
komentarza:
9
wszyscy specjalisci a jak cos nie tak to na zwolnienie chorobowe na pol roku jak ten nauczyciel wf ktory byl wice teraz juz wyzdrowial ?
@ Sven
dnia 01.02.2012, 19:38
Ocena
komentarza:
-2
Na pewno zrobią szarym ludzią tak,że szwedzka opieka i byt przy nich wysiadnie...DEN SVENSKA SYNDEJ...
@ Sven
dnia 01.02.2012, 19:40
Ocena
komentarza:
1
Nie mogę się już doczekać pomnika papieża w Jaśle najlepiej żeby kosztował 3 miliony---BÓG ZAPŁAĆ...
@ racjo-nalista.com
dnia 02.02.2012, 11:16
Ocena
komentarza:
-1
Ale będzie jazda. Ilu czarnych,czerwonych i kolorowych już ostrzy nożyczki,czyści kadzielnice i kropidła. Opcja rządząca nie jest w stanie powstrzymac takiego owczego pędu...
@ Sven
dnia 01.02.2012, 19:45
Ocena
komentarza:
-2
ich bin eizatzgruppen fur ihnen...gern !
@ czarny
dnia 01.02.2012, 21:05
Ocena
komentarza:
0
uczciwy porzadny człowiek bardzo dobry specjalista powodzenia tosiu
@ JAK URZĘDASY TROLUJĄ I SPAMUJĄ
dnia 01.02.2012, 21:29
Ocena
komentarza:
12
!!!uwaga, warning!!!

!!!ludziska, patrzcie jak ludzie z urzędu spamują i trolluja ten wątek- wszystkie komentarze anty władza, anty zastępca burmistrza zminusowane i krytykowane. ;d

no widać, że nudzi się wam po godzinach urzędnicy za nasze pieniądze!!! do roboty!!! :)
czekam na atak minusów :):) :d
@ Urząd
dnia 02.02.2012, 15:47
Ocena
komentarza:
1
urzędy są do reprezentacji a nie do pracy !

stoją w rynku i należy je podziwiac !

praca jest w terenach przemysłowych poza centrum miasta ! ok?
@ koń
dnia 05.02.2012, 12:42
Ocena
komentarza:
2
Grubo się użytkowniku 443f6bd040ae mylisz
Urzędnik administracji powinien obywatelowi służyć od administrare - Łac.
Najlepiej jak potrafi . Wtedy jest osobą kompetentną.
@ koń
dnia 05.02.2012, 13:06
Ocena
komentarza:
0
powinni cię namierzyć po numerze ip bo na pewno pisałeś (łaś) to za służbowego komputera i wywalić cię na zbity pysk z tego urzędu. Żebyś trochę popracował (a)na terenach przemysłowych po za centrum miasta .
@ jaślan
dnia 01.02.2012, 21:36
Ocena
komentarza:
1
Sądząc po treści powyższych komentarzy stwierdzam, że piszą je, w większości, osoby z wykształceniem nie pełnym gimnazjalnym... Osobiście, mając niejednokrotnie kontakt z P. Pikulem mogę śmiało powiedzieć, że jest to jedna z nielicznych osób, która wie co robi. A najbardziej cieszy fakt, że podlega mu wydział gospodarki mieniem. Może, pożal się boże kierownik tego wydziału weźmie się w końcu do roboty:-)) Najlepiej pozbyć się tego pracownika. Z korzyścią dla wszystkich.
@ Sven
dnia 01.02.2012, 21:58
Ocena
komentarza:
1
Dlatego mamy w powiecie jasielskim 30 procentowe bezrobocie i zarobki 1000 złotych faktycznie są bardzo wysokie kompetencje i w ogóle całe dziadostwo...Ludzie mówią jak ci osobnicy sprawują władzę bo jakie kompetencje urzędasów taki status i dobrobyt ludzi Coś ci się porypało !
@ do jaślana
dnia 01.02.2012, 22:10
Ocena
komentarza:
-3
Jesteś za murzynami: wydziału gospodarki mieniem już dawno nie ma ani jego kierownika. Zwróć się po informacje do ludzi zorientowanych w temacie a nie pisz dyrdymały z głowy ... czyli z niczego. Z twojej wypowiedzi przebija ogromna tęsknota za wiedzą i rozumem...
@ jaślan
dnia 02.02.2012, 10:14
Ocena
komentarza:
1
"Pierwszemu wiceburmistrzowi będą podlegać wydziały techniczne: architektura, gospodarka mieniem, geodezja i ochrona środowiska oraz placówki budżetowe m. in. Zakład Miejskiej Komunikacji Samochodowej i Miejski Zakład Gospodarki Odpadami."
Jakbyś czytał ze zrozumieniem to ryja byś nie darł. Struktura UM też jest ci obca. Urząd widziałeś tylko z zewnątrz więc się nie wypowiadaj. Błyskotliwość nie jest, jak widać, twoją mocną stroną. Na szczęście do zamiatania ulic nie ma zbyt wysokich wymagań...
@ odpo
dnia 02.02.2012, 15:24
Ocena
komentarza:
4
Wydział jest i dobrze się ma.
Jego pracowniczki też, siedzą i gadają.
nie ma mieszkań -nie ma roboty,
nie ma pieniędzy - nie ma za co remontowac,
nie ma już majatku miasto - nie ma co sprzedac
zostały tylko cmentarze - i jest dobrze.
Tak ma byc!
@ inwestorka
dnia 01.02.2012, 22:12
Ocena
komentarza:
5
Dobra "Inwestycja", pod warunkiem, że będzie decyzyjny w swojej dziedzinie. Jeżeli nie, nic z tego nie będzie.
@ ten obcy
dnia 02.02.2012, 08:53
Ocena
komentarza:
1
Nie znam Pana A.Pikula. Prawdopodobnie jest zięciem św.p. Mariana Matysika, byłego nauczyciela I LO w Jaśle. Jego żona, również nauczycielka w Zespole Szkół Chemicznych
w Jaśle (ale to przypuszczenia).

Skoro jest osobą publiczną, powinniśmy więcej o nim wiedzieć.
@ jaś
dnia 02.02.2012, 11:22
Ocena
komentarza:
1
jeżeli z tak zacnej rodziny pochodzi to powinien to stanowisko piastować dożywotnio,a następnie jego dzieci i wnuki ???
@ katula
dnia 02.02.2012, 12:03
Ocena
komentarza:
-1
nie ma co pintrolic tylko bierz sie chłopie do roboty i działaj DZIAŁAJ!!!
@ sk
dnia 02.02.2012, 12:47
Ocena
komentarza:
1
fajny chłop ..tylko nigdy nic nie wie
@ dd~`ww+
dnia 02.02.2012, 14:42
Ocena
komentarza:
-3
Tylko proszę uważac Panie Antoni na sekretarkę Panią I. jeśli Pan nie chce wyleciec jak Pan Zduński.
@ Sekretarka
dnia 02.02.2012, 21:00
Ocena
komentarza:
2
Nowy Kandydat na gale MMA w Jaśle
@ Sekretarka
dnia 02.02.2012, 21:00
Ocena
komentarza:
2
widze że nowy kandydat na Jasielską gale MMA
@ koń
dnia 02.02.2012, 21:38
Ocena
komentarza:
4
Proponuję zbierać podpisy za odwołaniem burmistrza
Bo nic nie robi
Gdzie jest specjalna strefa ekonomiczna dla coraz biedniejszego Jasła?
gdzie droga do terenów przemysłowych?
i po co 16 hektarów w planie zagospodarowania pod nowe markety?
Chcemy rozwoju przemysłu i nowych miejsc pracy !.
@ anel
dnia 03.02.2012, 10:14
Ocena
komentarza:
-1
A kto ma stworzyć te miejsca pracy? Państwo? Samorząd? Mamy kapitalizm! Chcesz miejsca pracy? Zakładaj firmę. Najlepiej nic nie robić, siedzieć przed komputerem i czekac na mannę z nieba. Samo sie zrobi. Opieka społeczna pomoże.
@ koń
dnia 05.02.2012, 09:22
Ocena
komentarza:
2
źle trafiłeś "anelu" bo ja właśnie tworzę miejsca pracy i zatrudniam ludzi.
Przed komputerem siędzę po 21 godzinie albo w niedzielę.
Poszukuję działki przemysłowej aby zbudować tam nowy zakład.
i zobacz sobie w planie zagospodarowania gdzie są tereny przemysłowe w Jaśle.
Pani Kurowska chciała zrobić drogi do tych terenów.obecny burmistrz nic nie robi w tym kierunku . przez poprzednie kadencje zadłużył tylko Miasto i zapodał sobie ogromny telewizor ,czy tam kino domowe do urzędu.
ale dostał ogromne poparcie kolesiów i ich rodzin i znowu "rządzi"
@ obiektywny
dnia 03.02.2012, 09:40
Ocena
komentarza:
1
Czyli Urząd Miejski w Jaśle bez reszty opanowany przez Żydokomunę! A przecież Jasło jest PiS-owskie?
@ antyurzędas
dnia 03.02.2012, 13:05
Ocena
komentarza:
6
Witam.
Kilka miesięcy temu miałem do czynienia z tym Panem, co prawda nie osobiście, ale załatwiając sprawę listownie. Okazał się wyjątkowym ignorantem, a co za tym idzie urzędnikiem niekompetentnym i w dodatku niezrozumiale upartym.
Właśnie z tego powodu skierowałem pismo bezpośrednio do Burmistrza, w którym precyzyjnie przedstawiłem Mu jakiego indolentna zatrudnia na kierowniczym stanowisku i poprosiłem o właściwą reakcję. Jakie było moje zdziwienie, gdy otrzymałem odpowiedź znów od Pana kierownika pozbawioną logiki. Moje wcześniejsze argumenty okazały się niezrozumiałe dla obu Panów urzędników. Ale jak widać są siebie warci. Tylko strach pomyśleć o tym, że może być potrzeba, żeby coś z Nimi załatwić.
Pozdrawiam.
@ mariusz
dnia 03.02.2012, 13:26
Ocena
komentarza:
-3
dobra decyzjia fajny gościu zniego a co tamten nie chciał być
@ edek
dnia 03.02.2012, 17:12
Ocena
komentarza:
-5
dobra decyzja fajny gościu
@ rt
dnia 03.02.2012, 23:06
Ocena
komentarza:
1
nie chwalcie dnia przed zachodem słońca !
@ edek
dnia 19.03.2012, 16:23
Ocena
komentarza:
-1
super człowiek gratulacje bardzo miły cierpliwy i pomocny
@ Bartek
dnia 07.12.2016, 19:44
Ocena
komentarza:
-1
to bardzo dobry i mądry człowiek. uczciwy pracowity i prawy.Szkoda, ze ma podłych sąsiadów Pisowców. Oprawca jego Piotrowicz winien mu czyścić buty A wieczorami Kaczce sprzątać klatkę schodową. zdradliwa świnia
@ shade57
dnia 07.12.2016, 19:48
Ocena
komentarza:
-1
Panie Antoni jestem z Legnicy to daleko od pana w kilometrach ale sercem jestem tak blisko że czuję ciepło pańskiej osoby jestem za panem po tysiąckroć serdecznie pozdrawiam powodzenia.
@ Kasięnka.
dnia 07.12.2016, 22:19
Ocena
komentarza:
0
Panie Antoni- jest Pan Wielkim Człowiekiem. Chylę przed Panem czoła. Jest Pan wzorem mężczyzny.
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Cały czas trwają poszukiwania jaślanina w Tatrach na Słowacji

  Do tej pory ratownikom górskim nie udało się odnaleźć 50-letniego jaślanina, który w sobotę zaalarmował służby, że jest poszkodowany i nie może samodzielnie kontynuować wyprawy. Horska Zachranna Służba we wtorkowym komunikacie poinformowała, że dalsze działania poszukiwawcze zostaną dzisiaj wznowione.

   

 • "Proszę tylko o wielką modlitwę za ojczyznę" – wyjaśnia posłanka Maria Kurowska

  W sieci zawrzało po tym, jak posłanka Maria Kurowska w imieniu posłów z Suwerennej Polski oraz kandydatów na posłów przesłała do proboszczów pismo z prośbą o modlitwę za ojczyznę. Internauci są oburzeni i uważają, że jest to agitacja polityczna poprzez angażowanie w to duchowieństwa. - Widząc jaki jest walec propagandy lewackiej zwyczajnie w trosce o to, aby zwyciężyli ci, którzy będą prowadzić Polskę w dobrym kierunku poprosiłam o modlitwę, a jej nigdy za dużo ani ludziom prywatnym ani państwu polskiemu – mówi posłanka Maria Kurowska.

 • Czas na zmiany – jak znaleźć wymarzoną pracę?

   

  Nie tylko osoby, które dopiero wkraczają na rynek pracy, szukają wymarzonego dla siebie stanowiska. Często mając już pierwsze doświadczenia, a nawet wieloletnią praktykę w zawodzie czujemy, że nie spełniamy się na danym stanowisku i nasza praca nie przynosi nam satysfakcji. Wówczas warto podjąć kroki, dzięki którym uda nam się dokonać zmian w tym aspekcie naszego życia. Jak jednak znaleźć wymarzoną pracę? Podpowiadamy.

 • Wmurowano kamień węgielny pod rozpoczętą budowę nowego pawilonu penitencjarnego w Zakładzie Karnym w Jaśle

  Trwa rozbudowa Zakładu Karnego w Jaśle. Inwestycja opiewa na ponad 40 mln zł i jest realizowana z "Programu modernizacji Służby Więziennej na lata 2022-2025". - Jest to inwestycja w postaci nowego pawilonu mieszkalnego oraz rozbudowy dotychczas istniejącej infrastruktury m.in. budynku wielofunkcyjnego, w którym pełnią służbę funkcjonariusze naszej formacji – mówi ppłk Jacek Paśko, dyrektor Zakładu Karnego w Jaśle.

 • Samorządy dostrzegają pilną potrzebę poszerzenia drogi powiatowej w Kołaczycach w kierunku Brzysk

  W poniedziałek popołudniu w Kołaczycach odbył się briefing prasowy na temat przygotowań do rozpoczęcia realizacji inwestycji polegającej na poszerzeniu drogi powiatowej relacji Kołaczyce - Brzyska na odcinku od skrzyżowania z dk73 w stronę mostu na rzece Wisłoce. Potrzebę realizacji tego przedsięwzięcia zauważają samorządy zarówno powiatowy, jak również gminny, bowiem jest to związane z rozbudową drogi krajowej i koniecznością zorganizowania alternatywnych objazdów.

 • Szpital otrzymał ponad 7 mln zł na przebudowę i doposażenie SOR

  Dyrektor Szpitala Specjalistycznego w Jaśle odebrała dzisiaj z rąk starosty Adama Pawlusia czek na kwotę ponad 7,5 mln zł. Środki przyznane na przebudowę SOR oraz pracowni diagnostycznych wraz z adaptacją pomieszczeń oraz zakup potrzebnego sprzętu pochodzą z Funduszu Medycznego. - Prace rozpoczną się niezwłocznie od zaprojektowania, a następnie wyboru wykonawcy robót – podkreśla Beata Trzop, dyrektor jasielskiego szpitala.<FOTORELACJA>

 • Pies Kudłaty – nowy salon groomerski na mapie Jasła

 • Czarni z kolejnym wysokim zwycięstwem w lidze. Jaślanie rozbili osłabione Zamczysko Odrzykoń 5:0

   

  Czarni Jasło kroczą w tym sezonie od zwycięstwa do zwycięstwa. W minioną sobotę (23 września) podopieczni trenera Mateusza Ostrowskiego zmierzyli się na własnym stadionie z Zamczyskiem Odrzykoń. Osłabieni kadrowo goście zainkasowali aż pięć goli. Trzy trafienia padły łupem Karola Potery.

 • „To mogą być ostatnie demokratyczne wybory”

  Dzisiaj na jasielskim rynku odbyła się konferencja z udziałem polityków oraz kandydatów z listy Koalicji Obywatelskiego z okręgu 22 przemysko-krośnieńskiego do polskiego parlamentu. Wśród nich były osoby znane z Jasła, które apelowały do mieszkańców o podjęcie właściwej decyzji 15 października.

 • Szukasz legalnej pracy w Holandii? Oferty już na Ciebie czekają!

   

  Mieszkańcy Podkarpacia chętnie poszukują pracy za granicą. Dużą popularnością cieszy się wśród nich między innymi Holandia. Biura pracy Work Centre zajmujące się pośrednictwem pracy u pracodawców, w tym właśnie kraju, poszukują obecnie pracowników do niemal każdej branży, w szczególności jednak na produkcji przy rybach. Z aktualnymi ofertami można zapoznać się w biurach w Jaśle, Tomaszowie Lubelskim i Opolu.

 • W Jaśle powstaną dwa zielone przystanki

  W centrum Jasła powstaną dwa zielone przystanki. Zadanie jest realizowane przez Związek Gmin Dorzecza Wisłoki w Jaśle w ramach projektu „Realizacja inwestycji w zakresie zielononiebieskiej infrastruktury na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki".

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657