Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Awanturnik wyskoczył z drugiego piętra

26

O dużym szczęściu może mówić 32-letni mieszkaniec Jasła. Pijany mężczyzna wszczął awanturę z domownikami. Gdy zorientował się, że rodzina wezwała policyjny patrol, wyskoczył z okna mieszkania na drugim piętrze. Na szczęście mężczyźnie nic poważnego się nie stało.

Wczoraj po południu policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań w Jaśle. O pomoc prosiła kobieta, która zgłosiła interwencję domową. Jej nietrzeźwy syn wszczął awanturę, demolował mieszkanie i był agresywny.

Na miejscu policjanci zastali zgłaszającą i jej męża. 32-letni awanturnik był w jednym z pokoi. Gdy usłyszał, że do mieszkania weszli funkcjonariusze wyskoczył przez okno. Mieszkanie znajdowało się na drugim piętrze. Policjanci natychmiast wezwali karetkę pogotowia. Mężczyzna trafił do szpitala. Po wykonaniu badań lekarskich nie stwierdzono u niego poważnych obrażeń.

32-letni mieszkaniec Jasła był pijany, miał 1,7 promila alkoholu w organizmie. Od dłuższego czasu przebywa pod stałą opieką lekarską. Pozostał na obserwacji w szpitalu.

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 25

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ gruby
dnia 12.10.2013, 18:16 · Zgłoś
takiego [...] rodzice utrzymują
Odpowiedz
-1
@ aaa
dnia 10.10.2013, 15:44 · Zgłoś
To było na kotlinie :D
Odpowiedz
2
@ czesio
dnia 10.10.2013, 06:24 · Zgłoś
proponuję wybetonować gościowi podwórko pod oknem...
Odpowiedz
-1
@ tak powinno sie to zakonczyc,.
dnia 09.10.2013, 21:27 · Zgłoś
pala i wazkie drzwi.
Odpowiedz
0
@ a po końcu co?
dnia 28.05.2014, 12:16 · Zgłoś
czytamy wasze wpisy
Odpowiedz
-3
@ Lord
dnia 09.10.2013, 19:42 · Zgłoś
To wszysko przez ideologię Pis-u o " lataniu" no i chłop wyskoczył...
Odpowiedz
1
@ 13xx
dnia 09.10.2013, 19:24 · Zgłoś
s[...]łem z radości bo myślałem że sven albo tarzan zrozumieli że nie ma sensu tutaj pisać i skoczyli ale nie oni za [...] są na to i dalej będą gwiazdorzyć po snikersach z biedronki
Odpowiedz
-3
@ Sven
dnia 09.10.2013, 18:40 · Zgłoś
...A policjanci grzeczne chłopczyki i dziewczynki,które w podstawówce czytały na apelach wierszyki przyjechali i sprawę rozwiązali NO ... ja gleich (glajś) fur dich und fur mich...
Odpowiedz
4
@ sven- wiem juz kim jestes.!
dnia 09.10.2013, 21:31 · Zgłoś
seweryn b- sprawa rozwiazana,.
Odpowiedz
3
@ Czyżby sven?
dnia 09.10.2013, 18:02 · Zgłoś
Masz rację to chyba sven jakoś nie widać jego ... wypowiedzi.
Odpowiedz
3
@ JAZDAAA
dnia 09.10.2013, 17:18 · Zgłoś
to pewnie sewen!!!
Odpowiedz
1
@ Ania
dnia 09.10.2013, 17:01 · Zgłoś
Ludzie czy nic ciekawszego nie dzieje się na terenie powiatu, piszą o takich bzdurach, wielki wyczyn facet w sile wieku skoczył z sześciu metrów na prawdę temat na pierwszą stronę, raczej parodia.
Odpowiedz
9
@ qq
dnia 09.10.2013, 16:19 · Zgłoś
skoczył po małe co nieco dla przybyłych gości ;]
Odpowiedz
-1
@ pss
dnia 09.10.2013, 15:18 · Zgłoś
Kotlina...
Odpowiedz
0
@ Asia
dnia 09.10.2013, 15:04 · Zgłoś
Do "kazikkozik" masz tupet człowieku,jak można bezczelnie pytać jak się nazywa i gdzie mieszka gość.A co Cię to obchodzi,zachowujesz się jak taka [...] co musi wiedzieć kto gdzie [...] sobie.To [...].
Odpowiedz
5
@ XO XO
dnia 09.10.2013, 14:10 · Zgłoś
kotlinaaa !!! :d
Odpowiedz
-4
@ kazikkozik
dnia 09.10.2013, 13:18 · Zgłoś
na jakiej ulicy to bylo w jaśle? ? jak nazywa sie ten gosc co wyskoczył??
Odpowiedz
14
@ xxxx
dnia 09.10.2013, 13:32 · Zgłoś
pewnie magik
Odpowiedz
3
@ looy
dnia 09.10.2013, 16:30 · Zgłoś
nie masz innych pomysłow na zycie panie Kazik ???
Odpowiedz
0
@ kamrat
dnia 20.10.2013, 21:48 · Zgłoś
shagrat i huncwot
Odpowiedz
2
@ znający temat
dnia 09.10.2013, 11:45 · Zgłoś
Na jego nieszczęście,źle się stało,że mu się nic nie stało?
Odpowiedz
-6
@ [..]
dnia 09.10.2013, 10:52 · Zgłoś
"na szczęście mężczyźnie nic poważnego się nie stało" - dlaczego na szczęście skoro sam wyskoczył?!
Odpowiedz
6
@ zrozum sam siebie
dnia 09.10.2013, 11:16 · Zgłoś
przeczytaj swój komentarz jeszcze raz i przemyśl go
Odpowiedz
-1
@ Tarzan-zan
dnia 09.10.2013, 15:39 · Zgłoś
no właśnie... NIESTETY nic mu się nie stało a nie "na szczęście"... Bo by miał nauczkę, a tak - następnym razem wyskoczy z czwartego piętra...
Odpowiedz
35
@ ;)
dnia 09.10.2013, 10:39 · Zgłoś
[...] ma zawsze szczęście.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.