Bankomat przy ul. Baczyńskiego był zniszczony, ale bezpieczny
11
W urządzeniu były widoczne otwory, które zaniepokoiły jednego z naszych czytelników.



Pojawiało się podejrzenie, że otwory mogą być oznaką faktu, iż używane w tym bankomacie karty, zawarte na nich dane, a w konsekwencji także pieniądze klientów, nie są bezpieczne. - Czy tak powinien wyglądać bankomat? - pytał jeden z jego użytkowników.
Tomasz Bogusławski z Biura Relacji z Mediami banku PEKAO S.A. uspokaja wszystkich klientów, twierdząc, iż klienci korzystający z bankomatu podczas gdy był on zniszczony nie mają się czego obawiać.

- Bankomat był i jest bezpieczny dla klientów. Niestety jego wygląd był efektem działania wandali. Dziury w jego obudowie nie były próbą montażu jakikolwiek urządzeń skanujących. Bankomat został już naprawiony, dziury zostały „załatane”. Została tylko kamera monitoringu. - napisał Tomasz Bogusławski.
(ks)



Pojawiało się podejrzenie, że otwory mogą być oznaką faktu, iż używane w tym bankomacie karty, zawarte na nich dane, a w konsekwencji także pieniądze klientów, nie są bezpieczne. - Czy tak powinien wyglądać bankomat? - pytał jeden z jego użytkowników.
Tomasz Bogusławski z Biura Relacji z Mediami banku PEKAO S.A. uspokaja wszystkich klientów, twierdząc, iż klienci korzystający z bankomatu podczas gdy był on zniszczony nie mają się czego obawiać.

- Bankomat był i jest bezpieczny dla klientów. Niestety jego wygląd był efektem działania wandali. Dziury w jego obudowie nie były próbą montażu jakikolwiek urządzeń skanujących. Bankomat został już naprawiony, dziury zostały „załatane”. Została tylko kamera monitoringu. - napisał Tomasz Bogusławski.
(ks)
