Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Bartek Klocek wygrał warsztaty beatboxowe o wartości 10.000 zł.

40

Kochani! Dzięki Waszej mobilizacji i wsparciu 22-letni Bartłomiej Klocek z Jasła wygrał pierwszy konkurs Projektu Pokolenie, pod nazwą "Beat In The Box".

Konkurs skierowany był dla osób pragnących wyrazić "co im w duszy gra" za pomocą przepony, ust i gardła. Bartłomiej beatboxem interesuje się od 5 lat. Zaczął od naśladowania "malucha" i traktuje go jako formę rozrywki. Studiuje mechanikę i budowę maszyn. Lubi jeździć na motorze.

Nagrodą główną w konkursie był wyjazd na zagraniczne warsztaty beatboxowe o wartości 10.000 zł. Taka niespodzianka będzie dla Bartka wspaniałym przeżyciem, a także okazja do kolejnej próby swoich możliwości.

W imieniu Bartka dziękujemy wszystkim, którzy oddali na niego swój głos.

Red.

Reklama

Komentarze: 40

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ja
dnia 05.01.2011, 21:24 · Zgłoś
nie znam, ale głosowałam ;) szacun!
Odpowiedz
0
@ buziiiii
dnia 04.01.2011, 12:58 · Zgłoś
Gatulacje ^_^
Odpowiedz
0
@ pozdro z Lisowa
dnia 31.12.2010, 16:39 · Zgłoś
warto bylo glosowac:D Bartox tak trzymaj!
Odpowiedz
0
@ nono
dnia 31.12.2010, 13:16 · Zgłoś
Wszystko ok, ale co sie stalo z kierowca autobusu ?
Odpowiedz
0
@ x
dnia 30.12.2010, 23:04 · Zgłoś
hm..te zlośliwe komentarze? Objaw zwykłej zazdrości :) Poprostu kazdy kto jest w czyms lepszy i cos tym osiąga jest gorszy nie?;p Gratulacje;) Doskonal sie w tym coraz głębiej:)
Odpowiedz
0
@ rocznik 1988
dnia 30.12.2010, 22:11 · Zgłoś
gratulacje:)
Odpowiedz
0
@ m t.
dnia 30.12.2010, 08:07 · Zgłoś
Gratulacje Bartox!
Wiedziałam, że prędzej czy później o Tobie usłyszą:):):)
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 30.12.2010, 00:19 · Zgłoś
gratulacje ma talent:)
Odpowiedz
0
@ To JA
dnia 29.12.2010, 19:16 · Zgłoś
Bartek byl najlepszy i dlatego wygral ;-)))

Robi to co lubi a innym sie podoba, co w tym zlego?

Powodzenia na mistrzostwach swiata beatboxerow.

Bedziemy Ci kibicowac!!!!!!
Odpowiedz
0
@ xxxxxxx:)
dnia 29.12.2010, 11:59 · Zgłoś
ale ciacho z tego Bartka:D

gratuluje Bartuś:[...]
Odpowiedz
0
@ chemik
dnia 29.12.2010, 11:54 · Zgłoś
ja widziałem jak jego mama oddawała na niego głosy:D

ale spoko:D fajnie że wygrał:D
tylko jeszcze nie widziałem tak troskliwej mamy:D

GRATULACJE BARTEK:D

a we ludzie nie wypisujcie głupot tylko do roboty se weźcie
Odpowiedz
0
@ aska
dnia 29.12.2010, 03:23 · Zgłoś
Supeer GratulujE :> Ej czy na jaslo4u pod kazdym wydarzeniem korzystnym dla kogos musza byc zlosliwe komentarze. Ja [...] chlopak se wygral i koniec po [...] te zlosliwe komentarze. Dajcie se juz siana bo jak wy cos wygracie to tez wam beda jezdzc. [...] Jasło! zero kultury!!
Odpowiedz
0
@ Aguszka
dnia 28.12.2010, 23:35 · Zgłoś
Gratulacje Bartek zawsze dobrze ci to wychodziło
Odpowiedz
0
@ do xxx...
dnia 28.12.2010, 22:55 · Zgłoś
a co mają rodzice do tego?
hahaha lol
Odpowiedz
0
@ xxx...
dnia 28.12.2010, 20:40 · Zgłoś
A ja się pytam gdzie byli rodzcice??
Odpowiedz
0
@ viking78
dnia 28.12.2010, 18:56 · Zgłoś
Jasielskie piekiełko , Super że się chłopak wybił.Gratuluje.
Odpowiedz
0
@ EeEe
dnia 28.12.2010, 17:30 · Zgłoś
Gratuluję wygranej, dobry jesteś!
Odpowiedz
0
@ o
dnia 28.12.2010, 16:34 · Zgłoś
Gratulacje:)
Odpowiedz
0
@ jox
dnia 28.12.2010, 13:55 · Zgłoś
gratulacje! ;)
Odpowiedz
0
@ kij
dnia 28.12.2010, 13:44 · Zgłoś
jAkie miasto takie wydarzenia.żenada i tylko wypada spytac gdzie jego rodzice?
Odpowiedz
0
@ onaa
dnia 28.12.2010, 12:04 · Zgłoś
super! gratuluje :)
Odpowiedz
0
@ jaslanka
dnia 28.12.2010, 11:54 · Zgłoś
a wy dalej zazdroscicie i takie [...] kom piszecie;-) gr Bartek
Odpowiedz
0
@ do mos
dnia 28.12.2010, 11:35 · Zgłoś
Jak on wygląda jak laluś, to obawiam się, że ciebie nie chciałabym spotkać w najgorszym koszmarze zazdrośniku. I czytać ze zrozumieniem, bo jak widzę jasielskie dzieci zaniedbały naukę czytania!
Odpowiedz
0
@ KolegaZkLasy
dnia 28.12.2010, 11:31 · Zgłoś
Z tego co pamietam to Bartek był nie lubiany w szkole, klasie i sprawiał problemy w nauce.
Odpowiedz
0
@ cztery elementy
dnia 28.12.2010, 11:26 · Zgłoś
sami hejterzy,ktorym zal d[...] sciska.
Pozdro bartox
To jest HIP HOP CHŁOPIE!!!!
Odpowiedz
0
@ happy
dnia 28.12.2010, 10:42 · Zgłoś
super, niech mu sie wiedzie :):)
Odpowiedz
0
@ dod
dnia 28.12.2010, 10:23 · Zgłoś
gratuluje!! :)
Odpowiedz
0
@ mos
dnia 28.12.2010, 01:19 · Zgłoś
wygląda jak laluś
Odpowiedz
0
@ sf
dnia 28.12.2010, 01:04 · Zgłoś
No, to widzę że fala zazdrości i nienawiści rozwija się w równiutkim tempie...
Odpowiedz
0
@ Izolda :)
dnia 28.12.2010, 01:01 · Zgłoś
Gratuluję Bartox, cieszę się razem z Tobą :)
Głosy na Ciebie jak widać, na marne nie poszły ;)
Odpowiedz
0
@ do ania
dnia 28.12.2010, 00:28 · Zgłoś
a czy tu pisze ile dostał?
pisze tylko, że wygrał warsztaty warte 10k :P
Odpowiedz
0
@ do ania
dnia 28.12.2010, 00:05 · Zgłoś
zazdrość to zła cecha
Odpowiedz
0
@ magda
dnia 28.12.2010, 00:02 · Zgłoś
po pierwsze chciała byś tak umieć "jęczeć" jak on po drugie z waszych komentarzy po prostu bije zazdrość ,a po trzecie bartox nie dostał kasy tyko nagrodę o takiej wartości czyt. dobrze...

Ludzie przestańcie wreszcie zazdrościć tylko weźcie się za to co umiecie lub lubicie robić i róbcie to...
a swoją drogą gratuluje Bartox :D wiedziałam ze wygrasz bo kto jak nie Ty !! :D
Odpowiedz
0
@ bb
dnia 27.12.2010, 23:18 · Zgłoś
dlaczego te złośliwe komentarze ??? czy już nikt nie potrafi się cieszyć z tego ,ze komuś się udało? Gratulacje Bartek :)!!! tak trzymaj. Pozdrawiam :)
Odpowiedz
0
@ Tadek G.
dnia 27.12.2010, 22:51 · Zgłoś
Rumiany beze mnie nie ma żadnego pomysłu!!!Tylko ja Babilon mogę coś zdziałać !!Albo za stówkę albo za 5 stówek!!Byle było dobrze a Babilon kwitł!!!Górczyk góra a Kmiecik dolina!!!!!!
Odpowiedz
0
@ do Ania
dnia 27.12.2010, 22:13 · Zgłoś
a gdzie jest napisane, że dostał kasę? :)
Odpowiedz
0
@ ania
dnia 27.12.2010, 21:26 · Zgłoś
wszystko fajnie ze koleś rozwija swoja pasje i wogole gratuluje mu.. ale kogo interesuje ile kasy dostal?
Odpowiedz
0
@ K.
dnia 27.12.2010, 20:51 · Zgłoś
Gratulacje dla kolegi ze szkolnej ławki!
Odpowiedz
0
@ gocha
dnia 27.12.2010, 20:15 · Zgłoś
Ja też potrafie jęczeć
Odpowiedz
0
@ POlak
dnia 27.12.2010, 20:07 · Zgłoś
"lubi jeździć na motorze" - tzn. że jeździ na silniku!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.