Basen czynny już od jutra
Jutro zostanie otwarty odkryty basen przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jaśle. Badania Sanepidu wykazały, że woda jest czysta i spełnia wszystkie normy. Ceny biletów w stosunku do roku ubiegłego pozostały bez zmian.

W ramach remontu, który został przeprowadzony po ostatniej powodzi basen został wyczyszczony i zdezynfekowany, uzupełniono także braki po płytkach i pomalowano. Podobne prace przeprowadzono również przy brodzikach. Do porządku doprowadzone zostały także trakty dla pieszych. We wtorek basen został napełniony wodą, a wczoraj pracownicy Sanepidu pobrali jej próbki do badań. – Wynik jest pozytywny dlatego jutro otwieramy – mówi Tadeusz Baniak, dyrektor Miejskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji.
Basen będzie czynny codziennie w godzinach od 10.00 do 20.00. Dla przypomnienia podajemy ceny biletów: dla młodzieży szkolnej oraz studentów w godzinach od 10.00 do 18.00 - 5 zł, a od 18.00 do 20.00 – 3 zł. Dzieci do lat 7 za wstęp na basen nadal będą płacić 3 zł, a dorośli – 7 zł.
(kp)
Fot.: MOSiR Jasło
