Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Basen czynny już od jutra

20

Jutro zostanie otwarty odkryty basen przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jaśle. Badania Sanepidu wykazały, że woda jest czysta i spełnia wszystkie normy. Ceny biletów w stosunku do roku ubiegłego pozostały bez zmian.


W ramach remontu, który został przeprowadzony po ostatniej powodzi basen został wyczyszczony i zdezynfekowany, uzupełniono także braki po płytkach i pomalowano. Podobne prace przeprowadzono również przy brodzikach. Do porządku doprowadzone zostały także trakty dla pieszych. We wtorek basen został napełniony wodą, a wczoraj pracownicy Sanepidu pobrali jej próbki do badań. – Wynik jest pozytywny dlatego jutro otwieramy – mówi Tadeusz Baniak, dyrektor Miejskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Basen będzie czynny codziennie w godzinach od 10.00 do 20.00. Dla przypomnienia podajemy ceny biletów: dla młodzieży szkolnej oraz studentów w godzinach od 10.00 do 18.00 - 5 zł, a od 18.00 do 20.00 – 3 zł. Dzieci do lat 7 za wstęp na basen nadal będą płacić 3 zł, a dorośli – 7 zł.

(kp)

Fot.: MOSiR Jasło

Reklama

Komentarze: 20

Dodaj komentarz Widok:
0
@ asula
dnia 12.07.2010, 12:49 · Zgłoś
no a ja już sie balam że w tym roku nie bendzie basenu! jupii!!!!1
Odpowiedz
0
@ Do =)
dnia 06.07.2010, 10:21 · Zgłoś
za cały dzień
Odpowiedz
0
@ =)
dnia 05.07.2010, 09:12 · Zgłoś
cena biletu 5 zl to jest na caly dzien czy tylko godzine??
Odpowiedz
0
@ jaślanka
dnia 04.07.2010, 22:24 · Zgłoś
dlaczego tak kłamiecie,już w tamtym roku bilety dla młodzieży kosztowały 6 zł i tyle samo pobieracie w tym roku,więc nie piszcie,że kosztuje 5 zł...
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 04.07.2010, 17:39 · Zgłoś
ale wczoraj woda była czysta i przez kilka dni tak zostanie
Odpowiedz
0
@
dnia 03.07.2010, 21:50 · Zgłoś
hehe popieram cala ;d
ale super ze otwiraja
Odpowiedz
0
@ cal
dnia 03.07.2010, 19:00 · Zgłoś
Trzeba sie spieszyc bo po tygodniu babramy sie w brudnej wodzie tzw.ROSOLKU..........
Odpowiedz
0
@ cyryy
dnia 03.07.2010, 11:31 · Zgłoś
no wkoncu :)
Odpowiedz
0
@ Towarzyszka "sukces"
dnia 03.07.2010, 09:06 · Zgłoś
Pytałam pracowników mosir. Ceny będą na poziomie zeszłorocznego poziomu. Redakcja portalu myli się. Rozumiecie?
Odpowiedz
0
@ hejka :)
dnia 02.07.2010, 22:25 · Zgłoś
To piękna wiadomość :) zwłaszcza że jest wzorcowa pogoda. Wszystkie dziewczynki zapraszam do opalania w topless :)
Odpowiedz
0
@ Użytkownik 16
dnia 02.07.2010, 17:27 · Zgłoś
Weźcie przestańcie biadolić już cały czas że za drogo i za drogo już staje się to nudę dobrze że wogule otwierają i bądźcie szczęśliwi z tego co macie
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 02.07.2010, 16:44 · Zgłoś
to nie są aktualne ceny biletów!!
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 02.07.2010, 16:35 · Zgłoś
to wrescie ile za wstep pisze 5 zł a potem sie okaze ze trzeba wiecej płacic zal niech sie zastanowią










Odpowiedz
0
@ Do jjjjjjjlb
dnia 02.07.2010, 16:24 · Zgłoś
Okaże się ,że 6zł :) a [...] 8zl ;/
Odpowiedz
0
@ nemo
dnia 02.07.2010, 13:33 · Zgłoś
tysia- popraw ortografię !!!
Odpowiedz
0
@ sukces
dnia 02.07.2010, 13:32 · Zgłoś
Kolejny sukces tow. B. Ach! aż sie w głowie kręci od tych sukcesów - raz zamyka, raz otwiera, ruch w interesie, aż miło patrzeć.
Odpowiedz
0
@ qwe
dnia 02.07.2010, 12:41 · Zgłoś
w tamtym roku cena bulety wynosiła 6zł dla młodzieży szkolnej
Odpowiedz
0
@ jjjjjjjlb
dnia 02.07.2010, 11:53 · Zgłoś
Tu piszą że młodzież po 5 zł za bilet, ciekawe ile sie okaże przy wejściu.
Odpowiedz
0
@ tysia
dnia 02.07.2010, 11:22 · Zgłoś
nareście
Odpowiedz
0
@ UżytkowniK
dnia 02.07.2010, 11:17 · Zgłoś
fajnie że wreszcie go otwierają :D
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.