Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Będą kolejne miejsca parkingowe

35

Trwają prace przy budowie kolejnego parkingu przy ul. 3-go Maja w Jaśle. Dzięki tej inwestycji przybędzie osiem nieodpłatnych miejsc dla samochodów. Koszt zadania wynosi ponad 52 tysiące zł. Planowany termin zakończenia prac przypada na wrzesień, jednak jak nas zapewnia Lesław Tuchowski w Urzędu Miasta w Jaśle, prace idą tak sprawnie, że z parkingu będzie można już korzystać od przyszłego tygodnia.


Wiadomo także, że nie są to ostatnie miejsca postojowe. Wiceburmistrz Ryszard Pabian zdradza, że będzie ich znacznie więcej. Nie chce jednak powiedzieć, w której części miasta.


(kp)

Reklama

Komentarze: 35

Dodaj komentarz Widok:
0
@ rzk
dnia 18.08.2010, 12:35 · Zgłoś
za 50 tys to tam powinien byc pietrowy, super nowoczesny 100 miejscowy, monitorowany,myjacy samochody parking...ponad 6 tys zl za 1 miejsce ?...az boje sie ile bede musial zaplacic jak bede chcial zrobic kostke pod domem, skoro ceny tak drastycznie skoczyly...
Odpowiedz
0
@ Land
dnia 16.08.2010, 08:02 · Zgłoś
Pani Burmistrz! może wreszcie coś zrobicie z połączeniem parkingu na Zielonej z ulicą P. Skargi, szczególnie w piątek jest horrorem tam wjechać i wyjechać.Tak macie blisko i tego nie widzicie? Pan Burmistrz Pabian dość wysoki ażeby to dojrzeć.
Z poważaniem.
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 15.08.2010, 18:41 · Zgłoś
APELUJE TU DO RADY MIEJSKIEJ O ZAINSTALOWANIE TABLICZKI Z CYT.,,PARKING TYLKO DLA MIESZKAŃCÓW JASŁA''
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 14.08.2010, 11:30 · Zgłoś
Rada miejska powinna uwzgędnić tak jak jest w Rzeszowie-,,Parking wyłącznie dla mieszkańców miasta,,my jako ludzie miastowi płacimy astronomiczne podatki i nie mamy z tego nic na wspomnianych parkingach korzysta [...], [...], [...], brudna, niechlujna, [...], niereformowalna wieś.
Odpowiedz
0
@ koko
dnia 12.08.2010, 23:23 · Zgłoś
kiedy bedzie parking przy kosciele fara,miasto kupilo pole od kosciola pare lat temu i nic,a moze tam nie mial byc parking tylko trzba bylo kupic to pole
Odpowiedz
1
@ rajdowiec 2010
dnia 12.08.2010, 20:50 · Zgłoś
Naszaym lokalnym władzom to brakuje 5 [...].Jak nie macie pojęcia,(a nie macie) na co wydać pieniądze to udzielcie się rady społeczeństwa,ja nie wiem 50 tyś za 8 miejsc, (Z tego co się orientuje ułożenie [...] kostki brukowej standardowo kosztuje 20 zł za metr kwadratowy) ale nie tylko o to mi chodzi-- odcinek między jasłem a żółkowem.Tam chodnik będzie szerszy niż jezdnia..czy tam nie mozna było zrobić dodatkowego pasa ruchu.Jestem zawodowym kierowca zjeździłem pół Europy i nie zauważyłem żeby przy drodze dwujezdniowej znajdowaly się trzy chodniki,.Innym równie śmiesznym przykladem jest układanie kostki jednego roku,a zrywanie,układanie i poszerzanie drogi o 10 cm drugiego roku.Jednym słowem patologia.
Odpowiedz
1
@ BUDOWAĆ WAŁY
dnia 12.08.2010, 16:31 · Zgłoś
WAŁY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BUDOWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!! i UMACNIAĆ!!!!!!!!! a nie jakies parkingi [...] MAC BRAK SŁOW
Odpowiedz
0
@ heee heee
dnia 12.08.2010, 13:55 · Zgłoś
za 50 tys. to ja tez zrobie parking dla 8 aut heheheheh zenada jasło coraz bardziej popada w zenade:) hehe
Odpowiedz
0
@ agat25
dnia 12.08.2010, 13:29 · Zgłoś
SPOKO,SPOKO :) nieodpłatnie ??? :))) za trzy miesiące będzie odpłatnie na 100% Kurosia jeszcze przed wykopem na wiochę o to zadba:)
Odpowiedz
0
@ alpha
dnia 12.08.2010, 13:21 · Zgłoś
Na tym odcinku jezdni od kościoła do skrzyżowania z Dworcową powinny być wysepki, bo niektórzy wyprzedzają jak waryjoty szczególnie na motorach. Po drugie na skrzyżowaniu k.Strasznego Dworu małe rondo a nie światła.
Odpowiedz
0
@ lolo
dnia 12.08.2010, 13:13 · Zgłoś
zamiast tych 8miejsc na parkingu te pieniądze dajcie ludziom ktuzy ucierpieli podczas powodzi im sie napewno przydadza.!!!!!!
Odpowiedz
0
@ jaślanin
dnia 12.08.2010, 12:02 · Zgłoś
co by w Jaśle nie zrobili to zawsze dla większości jest to "niepotrzebne" :P
Odpowiedz
0
@ ;)
dnia 12.08.2010, 11:48 · Zgłoś
Jesteście jacyś upośledzeni ?
Chodnik tam był żenujący !
Na całej długości od kościoła Franciszkanów do wieżowców jest już kostka brukowa więc i tam przyszedł czas na wymianę a że przy okazji zrobili miejsca parkingowe to tylko się cieszyć ;)
Odpowiedz
0
@ lukasz2906
dnia 12.08.2010, 11:17 · Zgłoś
za 50 tys zl to ja sam wezme i zrobie ten parkingale dla 50 aut a nie 8 ludzie urzedasy maja widac troche zaduzo kasy bo wydaja ja bezmyslnie!!! za co te 50 tys zl?!?!?! wiadomo robota kosztuje ale dajcie spokuj nie tyle z tyle!!! ale tak jak by parking byl wiekszy to trzeba by pobierac oplaty za parkowanie a tak jest tylko 8 aut to komu by sie chcialo tam stac i czekac na kolejna ofiare by wyzebrac to 2 zl za godzine. tylko ciekawe jest to za co sie placi ! łataja naszymi pieniedzmi to co tylko chca i woza sie co raz nowszymi autami!!! chca cos zrobic ale jak zwykle i to nie wyjdzie:)!!! pozdro dla tych urzednikow 3/4 z nich powinnno zamiatac na dworcu jesli patrzec by na rozum!!!
Odpowiedz
0
@ Tadek
dnia 12.08.2010, 10:29 · Zgłoś
Robią Mastejowi była SB ma podobno wielkie wpływy w Urzędzie Miasta a szczególne na sekretarza miasta!Ci sekretarze to zawsze nieudani najpierw Górczyk teraz Bajorek i obydwaj na pasku!
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 12.08.2010, 10:25 · Zgłoś
za 50 tys zł udostępnie swoją posejsje, na 30 aut
Odpowiedz
0
@ Aga
dnia 12.08.2010, 10:11 · Zgłoś
A kiedy zrobią parking na przeciw SP 1. Tam też podobno są plany na budowę parkingu.
Odpowiedz
0
@ ehh
dnia 12.08.2010, 10:04 · Zgłoś
nastepnym razem dajcie znac to za 52tys zrobie Wam 8 miejsc + 2 gratis ;)
Odpowiedz
0
@ do xxx
dnia 12.08.2010, 09:53 · Zgłoś
no sory, ale placic 50 000zł. za 8 miejsc parkingowym to trzeba mieć chyba nie po kolei. Za 50 tys, to można zrobić barking na 80 aut
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 12.08.2010, 08:21 · Zgłoś
hahaha szybko sie chlopcy uwinęli :D fajnie xD
A moze jakis Parking teraz na W. pola ?? :D
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec
dnia 12.08.2010, 08:18 · Zgłoś
zastanawia mnie dlaczego po godz. 16.00 kilka miejsc pod "pałacem KRUS" przy Mickiewicza jest zamkniętych. Czyżby samochody prostego ludu bezcześciły te miejsca i nie były godne, aby tam parkować np. między 16.00 a 6.00
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 12.08.2010, 08:16 · Zgłoś
co za [...] to wymyślił? 8 miejsc parkingowych za 50tys zł? POGIEŁO WAS JUŻ CAŁKIEM? Zróbcie dla 80-ciu a nie dla 8 i wtedy sie chwalcie
Odpowiedz
0
@ Głos ludu
dnia 12.08.2010, 08:15 · Zgłoś
8 miejsc parkingowych?
-1 dla niepełnosprawnych pewnie
-3/4 dla pracowników "ZGODY"
Żal...
Odpowiedz
1
@ xxx
dnia 12.08.2010, 08:13 · Zgłoś
widze ze czesci mieszkancow nic nie pasuje (p KUROWSKA) buduja parking zle nie buduja jeszcze gorzej zmienili organizacje ruchu zle itd itd itd ...teraz juz czekam na komentarz w stylu upal winna kurowska pies narobil na chodniku winna kurowska itd itd i zeby byla jasnosc ta pani mnie ani ziebi ani grzeje jak zreszta reszta politykow lokalnych i niech wreszcie dotrze do niektorych [...] glowek ze jaslo nie jest pepkiem swiata i zapewniam ze kurowska nie jest najwiekszym nieszczeciem naszej miesciny ps przepraszam za bledy pozdrowionka dla jaslan wiecej luzu i dystansu bo po troszeczku kazda wladza jest [...]
Odpowiedz
0
@ janII
dnia 12.08.2010, 08:08 · Zgłoś
a ja czekam dalej na odpowiedż z urzędu pani Kurowskiej ,jak naliczyłem to pod Domem kultury jest 12 miejsc dla [...] lubznajomków .Nie są czyste zasady parkowania >dla gości powinny być 3-4 stanowisk.Jeżeli jest jakaż impreza parkin rezerwujemy całkowicie i wówczas jest ok. Więć pytam jeżeli przyjeżdzam korzystać z domu kultury to gdzie mam parkować skoro ci sami mają przepustki. Żądam oficjalnej odpowiedzi na jaskich zasadach funkcjonuje parking przu domu Kultury z tabliczką wyłączności
Odpowiedz
0
@ Jaślak
dnia 12.08.2010, 07:27 · Zgłoś
A mnie sie wydaje że jest to jeden z nielicznych pozytywów obecnej jasielskiej władzy. Parkingi są Jasłu bardzo potrzebne.
Odpowiedz
1
@ do obserwatora
dnia 12.08.2010, 07:21 · Zgłoś
A gdyby tak od Strasznego Dworu wzdłuż 3Maja,Kołłątaja, poprzez rondo Hitlera aż do rynku strzelić deptak?Zero wypadków,czyste powietrze i asfalt?
Odpowiedz
0
@ ????
dnia 12.08.2010, 06:37 · Zgłoś
To znaczy, że powstanie kolejny samochodowo-parkingowy komis??
Odpowiedz
0
@ samson
dnia 12.08.2010, 00:21 · Zgłoś
Ciekawe dla kogo i kto załatwił te miejsca? A tamte płatne w sposób wyśmienity gnębią mieszkańców gdyz samochody zajmują miejsca wszędzie aby nie płacić. ZAPAMIĘTAM TO I W WYBORACH ODPOWIEDNIO ZAGŁOSUJĘ- NAPEWNO NIE NA TYCH którzy są przy władzy.
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 11.08.2010, 23:28 · Zgłoś
Przepraszam za literówkę.
W punkcie 2, powinno być:
Obsesyjnych budowniczych miejsc parkingowych
Odpowiedz
0
@ do obserwator
dnia 11.08.2010, 23:24 · Zgłoś
przenieś się do lasu stary:)
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 11.08.2010, 23:18 · Zgłoś
Tak.........
Tych rządzących zapamiętamy, jako :
1. Największych wycinaczy drzew
2. Obsesyjnych budowniczych miejsc parkowych
3. Betoniarzy miasta
Tylko, dla kogo te parkingi?!
Dla ludzi mieszkających w mięście?! – Nie, bo wieczorami większość jest pusta
Na pewno nie dla inwestorów, którzy mieli być i nie ma, czyli nie ma miejsc pracy.
Do sklepów też przestana ludzi jeździć, bo nie będą mieć pieniędzy ……..
Zostanie dżungla betonu i wspomnienie o „budowniczych tej kadencji „
Koszmar……….
Odpowiedz
0
@ Lol
dnia 18.11.2016, 17:11 · Zgłoś
A kiedy na Betoniarzy zrobia parking bo do okola maja tylko nie betoniarzy 1 ani 3.
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 11.08.2010, 23:02 · Zgłoś
ale sztuka sie liczy zeby nie bylo ze nic sie nie robi dla kierowcow.!!!
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec jasła
dnia 11.08.2010, 22:51 · Zgłoś
8 miejsc - minus dwa znienawidzone drzewa
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.