Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Będzie druga tura wyborów prezydenckich: Komorowski kontra Kaczyński

62

Niespodzianki nie ma. Zgodnie z wcześniejszymi oczekiwaniami odbędzie się  druga tura wyborów prezydenckich. O najwyższy urząd w państwie, 4 lipca br. ubiegać się będą Bronisław Komorowski (45,07%) i Jarosław Kaczyński (33,2%). Trzecie miejsce w wyścigu o fotel prezydenta, z wynikiem 13,4%  poparcia zajął Grzegorz Napieralski.

Według sondaży, udział w wyborach prezydenckich wzięło 52,3% wszystkich uprawnionych do głosowania. Na terenie powiatu jasielskiego w 100 obwodach głosowało 38.143 na 92.617 uprawnionych. Frekwencja na godzinę 17.00 wyniosła 41,18%, a największą zanotowano w gminie Brzyska. Tam do urn poszło 46,5% osób. Najsłabiej z 37,91% poparciem wypadła gmina Skołyszyn.

Bronisław Komorowski dziękując swoim wyborcom obiecał, że przed drugą turą będzie robił wszystko co w jego mocy, aby pozyskać jak najwięcej głosów. - Przed drugą turą będą robił wszystko, co mogę, co potrafię, licząc także na pomoc wszystkich w całej Polsce, aby trafić do serc i umysłów wyborców, którzy w drugiej turze będą musieli dokonywać drugiego wyboru. Będę zabiegał o wszystkie głosy dlatego, że każdy głos w może okazać się głosem na wagę złota – powiedział marszałek Sejmu, tuż po ogłoszeniu wstępnych wyników.

Pogratulował  także znakomitego wyniku Grzegorzowi Napieralskiemu. - Jest to wynik, który napawa dumą kandydata prezydenckiego i chciałbym bardzo, aby ten wynik oznaczał lepsze czasy dla polskiej lewicy. Bo polska lewica na polskiej scenie politycznej jest absolutnie niezbędna – zaznaczył Komorowski

Na wysokości zadania stanął prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński gratulując pięknego wyniku swojemu konkurentowi. Dodał  jednak, że te wybory jeszcze nie są zakończone. - Kluczem do ostatecznego zwycięstwa jest nasze przekonanie i nasza wiara, że można zwyciężyć i trzeba – tłumaczył Kaczyński.

Jego zdaniem druga tura, to wybory pomiędzy dwoma wizjami polityki i dwoma wizjami Polski. - Między panem Komorowskim, któremu gratuluję pięknego wyniku, a mną są zasadnicze różnice. Inaczej widzimy przyszłość tego kraju, inaczej widzimy drogę do jego pomyślności. Będzie bardzo dobrze, jeżeli Polacy 4 lipca dokonają wyboru w sposób świadomy, wyboru personalnego, ale także wyboru merytorycznego, programowego i wyboru sposobu uprawiania polityki. My chcemy polityki na poważnie, państwa na poważnie – dodał prezes PiS.

Kampanię  wyborczą, prowadzoną w wyjątkowych warunkach podsumował  Grzegorz Napieralski. -  Najważniejsze jest to, że pokazaliśmy, że razem możemy zmieniać Polskę na lepsze. Obudziliśmy w Polakach wielką nadzieję, że uprawianie polityki może być inne, że można być otwartym, że można słuchać i rozmawiać, że mądrość możemy czerpać od ludzi, którzy mówią nam co trzeba zmienić. Dla mnie to była wielka lekcja – mówił zadowolony szef SLD.
 

     
(kp)

Reklama

Komentarze: 62

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Sumo ;)
dnia 02.07.2010, 16:15 · Zgłoś
komorowski idz sobie w [...]!! zostaw polskie w spokoju ty zdrajco kaczynski prezydentem mój głos tylko na niego!!!
Odpowiedz
0
@ kkkk
dnia 29.06.2010, 07:19 · Zgłoś
Biedny, [...] narod opowiadajacy sie za rzadami PO juz niedlugo zobaczy co znacza rzady liberalow i na dokladke wrogim Polsce i tylko nie placzcie bo sami tego chcieliscie, tak [...] i naiwnego narodu to chyba ze swieca szukac!!!
Odpowiedz
0
@ Hmmm...
dnia 24.06.2010, 18:32 · Zgłoś
PiS-man -> pogłębiasz się w swej nicości. Napisz w końcu coś ambitniejszego, bo na razie wygląda intelektualnie to gorzej, niż marnie...
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 24.06.2010, 16:48 · Zgłoś
Hmm - potwierdzam, że rzeczywiście [...] z ciebie :D A
Odpowiedz
0
@ hmmm...
dnia 23.06.2010, 18:12 · Zgłoś
PiS-man - oj słaby jesteś tak samo, jak swój guru...
Widać, że z głupoty jednak się nie wyrasta...
Będę w niedzielę specjalnie głosować w Jaśle, żeby w tym rejonie, czyli [...] trochę statystyki popsuć i w stopniu chociaż minimalnym oszczędzić wstydu miastu na arenie nowoczesności.
Szkoda mi już czasu na riposty z PiS-man'em, bo rozmowa z nim jest poniżej ludzkiej godności, a pojęcia o rzeczywistości nie ma za grosz.
No ale cóż - cieszę się, że są jednak ludzie myślący podobnie do mnie i popierający moje spostrzeżenia, a nie puste dzieciaki, które w merytorycznej rozmowie są dnem, bo nie potrafią ani jednego mądrego i inteligentnego argumentu skonstruować, a dialog opierają na szczuciu przeciwnika, a nie poważnej dyskusji.
Pozdrawiam inteligentnych i nowoczesnych.
Bez odbioru.
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 23.06.2010, 16:42 · Zgłoś
Hmm... - ale [...] z ciebie!
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 22.06.2010, 18:58 · Zgłoś
orestes - ja też jak miałem 26 lat to byłem tak [...] jak ty! :D Ale nie przejmuj się - urodzi ci się dziecko, to za parę lat zmądrzejesz :D p.s. to ile tych kilometrów autostrad, tak od początku do końca, wybudował rząd Donaldiusza z Sopotu? :D
Odpowiedz
0
@ hmmm...
dnia 22.06.2010, 18:28 · Zgłoś
orestes -> w pełni się z Tobą zgadzam. Moje obszerniejsze opinie znajdziesz pod bliźniaczymi artykułami...
Przykro jest patrzeć na opinię młodych ludzi, którzy popierają kociego braciszka i tym samym mają w [...]ie swoją przyszłość...
Odpowiedz
0
@ tomek
dnia 22.06.2010, 14:59 · Zgłoś
Bronek i Tusk to pionki dla Rosji!!
Odpowiedz
0
@ hmmm...
dnia 22.06.2010, 14:41 · Zgłoś
Dobrze jest jednak spędzać więcej czasu w Krakowie, a sporadycznie w Jaśle, bo jak widać - w Jaśle nadal poglądy ciemnogrodzkie ze wskazania kościelnego:/
Najśmieszniejsze, że jednak można mieć krótką pamięć i kupować w podskokach sztuczną maskę kociego braciszka, zapomniawszy już o sytuacji, kłótniach, sposobie uprawiania polityki w tej całej nieszczęsnej "IV RP", dodatkowo u boku swych specjalistów i doradców najwyższej rangi, z Lepperem na szczycie...
Oj ludzie, ludzie - świat idzie do przodu, a tu nadal [...] blok wschodni...
Przykre:/
Odpowiedz
0
@ tangam
dnia 22.06.2010, 14:32 · Zgłoś
Do Orestes. Wiele złego wyrządziliśmy do XVII w. naszym sąsiadom, a wcześniej pokrzywdziliśmy strasznie Popiela szkoda że tego nie pamiętamy i nie przepraszamy wystarczająco często, mam nadzieje że ostatnie trzy lata cudów Tuska otarły ci łzy po tym co przeżyłeś, gdy rządził jak to ująłeś „[...] Kaczyński” Gratuluje ładej żony jak to mówią de gustibus... ;) pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ skad taki wynik?
dnia 22.06.2010, 12:52 · Zgłoś
skad taki wynik macie?? , juz TVN działa na naszym portalu Jasielskim??
Odpowiedz
0
@ Bandog
dnia 22.06.2010, 10:21 · Zgłoś
Do orestes !! Łał fajnie napisałeś !! popieram !! a [...] [...] z Polski !!
Odpowiedz
0
@ Tylko Kaczyński
dnia 22.06.2010, 09:18 · Zgłoś
Proszę zobaczyć na szyderczy uśmiech Komorowskiego - nawet uśmiechnąć się zwyczajnie nie potrafi - wyraz twarzy jest odbiciem człowieka. Pycha, zarozumiałość, udawanie kogoś, kim się nie jest, to cechy Komorowskiego. Kaczyński zachowuje się normalnie - poważny, zatroskany o ludzi i ojczyznę, praktykujący katolik - takiego prezydenta Polsce potrzeba. Proszę wszystkich czytających te komentarze, aby zagłosowali w drugiej turze na Kaczyńskiego i namówili również innych - swoich znajomych, aby oddali swój głos na Jarosława, bo Polska jest najważniejsza.
Odpowiedz
0
@ ajaks
dnia 22.06.2010, 07:06 · Zgłoś
Orestes - to ile kilometrów nowych (czyli od początku do końca) autostrad wybudował przez te 3 lata rząd cudotwórcy z Sopotu? O ile zł obbniżył podatki? I ile spośród 73 złożonych obietnic PO zrealizowała - dla przypomnienia: expose Donalda trwało 185 minut. A przy okazji - to ilu Polaków wróciło z Irlandii, bo radykalnie wzrosły płace, renty i emerytury? Więc nie pieprz [...], że dorobiłeś się wszystkiego w ciągu ostatnich 3 lat, bo wcześniej faszystowsko-kaczystowskie bandy walczyły z twoją przedsiębiorczością. A na Platformę i Komorowskiego nie zagłosuję z powodów estetycznych: nie chcę by kraj w którym mieszkam kojarzył mi się ze świńskim [...] i gumowym [...] wiceprezydenta Palikota i nalaną buźką uczciwego Zbycha...
Odpowiedz
0
@ Leonisko
dnia 22.06.2010, 01:30 · Zgłoś
Orestes dobrze napisane.
PiS-owcy nie widzą swoich błędów, ani obiecanek i tego co zrobili za swoich rządów.Bo co zrobili ? NIC ! 50km autostrady, jak napisałeś.Teraz Kaczyński obiecał pomoc dla powodzian, a Dorn też obiecał i był w Jaśle i co dostaliśmy od PiS-u ? NIC jak i nic teraz nie dostaniemy oprócz pustych słów i obietnic przedwyborczych.
Odpowiedz
0
@ orestes
dnia 21.06.2010, 23:28 · Zgłoś
Do PiS-man, czekam na 3 miliony mieszkań, które wg Ciebie nie oszut Kaczyński obiecał. Czekam też na autostrady, których za PiS-u powstało 50km, czekam też na plan Polski solidarnej, w którym to PiS miał wsperać biedniejszych obywateli. Bo przez 2 lata rządów PIS i 5 Lecha Kaczyńskiego mieszkania to budowali deweloperzy, a Solidarna Polska polegała na obniżeniu podatków najbogatszy,.Dla przykładu ktoś kto zarabia minimalną płacą zyskał na tym około 20zł miesięczne, ale policz ile na tym zyskał ktoś kto zarabia 10 000. Za rządów PiS mieliśmy chyba jednego z najbardziej liberalnych ministrów finansów panią Zytę Gilowską. LIBERALNĄ0 a tego słowa się tak boicie.
Apel do was, ludzie obudzcie się. Nikt wam niggdy pieniędzy za darmo nie da, służba zdrowia, edukacja nigdy nie była i nie będzie bezpłatna, wszyscy za to płacimy. Mam 26 lat, mieszkanie, samochód, piękną żonę, dziecko w drodze, nie pisze tego, żeby się chwalić. Skończyłem studia dzienne, na których utrzymałem się dzieki swojej własnej pracy, sam zapłaciłem za swój ślub i wszystko co mam w życiu zawdziędzam sobie. Nikt mi nie pomógł nie mam znajomości, konekcji politycznych. Wszystko osiągneliśmy razem z żoną, wierząc w siebie i swoje umiejętności. Głosujcie na ludzi, którzy mają pozytywne podejście, są otwarci na konktakty z innymi narodami, którzy zagwarantują wam, że pozwolą się wam rozwijac.
Żal mi, że w moim rodzinnym mieście tyle niepewności, lęków przed jakąś mityczną prywatyzacją, niemcamki, rosjanami. Przestańce patrzeć w przeszłość: Niemcy zrobili nam wiele złego, ale my tez nie byliśmy dłużni to samo Rosjanie. Do XVII wieku najeżdzaliśmy ich, łupiliśmy, szkoda, że tego nie pamiętamy. Nowoczesne społeczeństwa uczą się współistnienia i działania z sąsiadami. Uważam, że takie Państwo zagwarantuje mi rząd PO i Komorowskiego, jeśli wy myślicie inaczej wasza sprawa. Tyle, że nie straszcie ludzi insunuacjami o złodziejach, sprzedawczykach i agentach rosyjskich i niemieckich. Szanuje wasz wybór Jarosława Kaczyńskiego, ubolewam tylko, że daliście się przekonać słowom a nie działaniom. Prywatyzacja szpitali to był również plan PiS i ministra zdrowia Zgigniewa Religi, jeśli chcecie być fair w tym co robicie, powinniście miec tego świadomośc.
Odpowiedz
0
@ myszka***
dnia 21.06.2010, 23:06 · Zgłoś
xxxxxxx -JEDYNA OSOBA KTORA MADRZE PISZE
Odpowiedz
0
@ zal.pl
dnia 21.06.2010, 22:53 · Zgłoś
wkurza mnie tez zalosny usmiech komorowskiego.on jest taki falszywi jak wszyscy w PO
Odpowiedz
0
@ antykomuch
dnia 21.06.2010, 22:40 · Zgłoś
Chore społeczeństwo. Jak można głosować tłumacząc "Bo Kaczyński nam obiecuje a Komorowski nie". Dobrze tym co zagłosowali na [...] i nie narzekajcie w przyszłości. Żal mi Was.
Odpowiedz
0
@ xxxxxxx
dnia 21.06.2010, 22:16 · Zgłoś
zapomnialam o jednej rzeczy ze Lech Kaczynski nie byl złym prezydentem wrecz przeciwnie, to on dazyl aby wszyscy dowiedzieli sie o Katyniu, to on dazyl do tego aby kazdy poznal prawde! gdyby nie wypadek pod smolenskiem,to kandydowal by na prezydenta raz jeszcze, i jak mi wiadomo z wywiadu to wlasnie lech namawial jaroslawa do wyborow.
a o tym ze pod smolenskiem to nie byl wypadek tylko zamach dowiemy sie za jakies 100 lat,prawda wczesniej czy pozniej wyjdzie
Odpowiedz
0
@ xxxxxxx
dnia 21.06.2010, 22:11 · Zgłoś
widac ze duzo osob z glosujacych na komorowskiego chce sprzedac polske :) brawo. a wczoraj z rosjanami komorowski juz zzwyciestwo opijal :/ dziwn jest to ze wieczorem dzien przed tragedia od smolenskiem pan komorowski zrezygnowal z wyjazdu i namowil kogos innego. jezeli pan komorowski bedzie prezydentem to za przyjecie do szpitala bedziemy musieli placcic.taka prawda.:/ w dodatku mezczyzni wtedy beda mogli pojsc sobie na emeryture w wieku 70 lat a ppanie w wieku 65 lat :/
zgodze sie z obserwatorem.miastowi lalusie zglosuja na komorowskiego a potem bedziecie tego zalowac.zarobki beda takie jakie byly albo jeszcze mniejsze a wydatki beda nas przerastac;/
zgodze sie z kati- napisala prawde.za zycia Lech Kaczynski byl wysmiewany,ponizany a po smierci wielu ludzi tych ktorzy najbardziej mu szkodzili mowili jaki on byl dobry.falszystwo! nic wiecej!
do ppp. osoba ktora tak napisala-dobrze sie czujesz? co z tego ze sie wyprowadze jak i tak w calej polsce za przyjecie do lekarza bede placic nawet w panstwowej przychodni.
i owszem zgodze sie placimy za lekarzy ale tylko gdy idziemy prywatnie :) a to juz jest kogos wola do jakiego lekarza idzie. kazdy cie przebada tak samo. a jak ty nie masz kasy w co dawac tylko w lekarzy bo nia szastasz i szzpanujesz jak to nie jestes bogata lub bogaty to twoj problem.sa takie rodziny ktore nie maja na chleb a nie wliczajac w to kosztow jak beda chorzy i jeszcze za panstwowego lekarza przyjdzie im placic. komorowski sprzeda polske. jak donald tusk współczuł Jaroslawowi Kaczynskiemu,a od pogrzebu LEcha razem z komorowskim wielcy przyjaciele .wiekszosc ludzi ze wsi glosuje na Kaczynskiego. a na komorowskiego tylko Ci miastowi bo im bedzie lepiej a komorowski nie bedzie sobie zatruwal glowy "[...]" z ktorych nie ma zadnego pozytku.

KACZYNSKI NIE WSTYDZI SIE POMOC LUDZIOM ZE WSI I ZA TO MUSIMY GO TEZ CENIC !
Odpowiedz
0
@ po
dnia 21.06.2010, 21:38 · Zgłoś
do Jaślanki,a co można sprzedać w tym pięknym mieście podpowiedz mi to podpowiem Komorowskiemu, może pektowin ,szpital,,,,,, czekam na oferty...............
Odpowiedz
0
@ Mateusz
dnia 21.06.2010, 21:32 · Zgłoś
Ciekawy jestem ile osób oddało nieważny głos na Panią Zając, mam nadzieje, że takie dane będa dostępne. Ja osobiście napisałem na karcie, iż nie widzę poważnego kandydata w wyborach senatorskich. No ale taka to już polityka pro-rodzinna na każdym szczeblu władzy. pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 21.06.2010, 21:10 · Zgłoś
1)w kwestii służby zdrowia nie chodzi tylko o prywatyzacje!! Obecny rząd po dojściu do władzy w znacznym stopniu ograniczył nakłady na służbę zdrowia w biedniejszych wschodnich województwach, stąd ciągły brak kasy na leczenie na podkarpaciu i długi szpitali, bo za nadwykonania też NFZ chce płacić. Nie ma się więc co dziwić, że ludzie nie popierają PO.
2) w kwestii polityczno-gospodarczej - ja nie będę głosował na Komorowskiego, który odrzuca wizję niezależności energetycznej, kładąc kłody na drodze nowym technologiom, pozyskiwania gazu ziemnego z łupków. Może Komorowski chce pozostać na łasce Rosji, ale ja wybieram niezależność!
3)co to za ludzie, którzy "kalają własne gniazdo", Jasło to nie żaden [...]! Kaczyński wcale nie miał też w powiecie jasielskim największego poparcia (bo tylko 63%). Większe miał m.in. w powiatach ropczycko-sędziszowskim, kolbuszowskim, leżajskim. Nie mówiąc już o powiecie janowskim na Lubelszczyznie-70%. Kaczyński jest dobrym kandydatem, godnym poparcia, tak twierdzi duża część Polaków, wiec nie ma się czego wstydzić!
Odpowiedz
0
@ normalna
dnia 21.06.2010, 19:34 · Zgłoś
*** [...] co wy gadacie?? komorowski wygra to bedzie w *** pchał tylko miasta a na wsie bomby zesle bo z nich zysku nie bedzie mial...głosujcie na MNIE!!!
Odpowiedz
0
@
dnia 21.06.2010, 18:13 · Zgłoś
czegos tu nie rozumie?dlaczego pani Zajac dostala az tyle glosow?jesli ktos jest za PIS to mial prawo na nia glosowac,ale cala reszta w szczegolnosci PO-wcy nie powinni popierac pania Zajac bo ona jest w PIS!!!
Odpowiedz
0
@ PISOWI nie
dnia 21.06.2010, 17:38 · Zgłoś
[...] znów zadziałały i swój głos oddały:(...
Odpowiedz
0
@ marluś
dnia 21.06.2010, 17:35 · Zgłoś
tylko Pisowcy umieją ludzi straszyć, prywatną służbą zdrowia,ale naród nie ciemny i swój głos odda na PO:) ps. a teraz nie płacimy za lekarzy??????? zastanówmy się?
Odpowiedz
0
@ wojtek
dnia 21.06.2010, 17:16 · Zgłoś
nasze kochane [...] jasło brawo, nieiwem jak ci ludzie mysla ale to jest az smieszne
Odpowiedz
0
@ ojjj
dnia 21.06.2010, 16:44 · Zgłoś
http://www.youtube.com/watch?v=fTbVj9B6O1w&feature=related polecam oglądnąć zwolennikom B. Komorowskiego
Odpowiedz
0
@ Obsrwator
dnia 21.06.2010, 16:43 · Zgłoś
Każdy ma swoje zdanie i głosuje na kogo chce ,a nie jakieś kłótnie o to ,że ludność z podkarpacia głosuję na Kaczyńskiego
Ja będę głosować na Kaczyńskiego bo do niego mam zaufanie a nie do Bronka !!!!!!!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=fTbVj9B6O1w&feature=related dla zwolenników Bronisława Komorowskiego polecam gorąco oglądnięcie tego !
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 21.06.2010, 16:37 · Zgłoś
Orestes - my po prostu nie lubimy oszustów czy innego rodzaju cudaków obiecujących raj na Ziemii :D Płatne usg? - no nie wierzę, żeby twoja ulubiona partia przez 3 lata rządów nie rozwiązała nawet takiej prostej sprawy :D Zbyszek - takich głupot jak ty, to nawet w tygodniku "Nie" już nie piszą :D
Odpowiedz
0
@ Jaślankazzzzzzzzzzz
dnia 21.06.2010, 15:54 · Zgłoś
TYLKO KACZYŃSKI jak przejdzie Komorowski to wszystko sprzeda razem z TUSKIEM wszystko bedzie prywatne i jeszcze bedzie wyciagla pieniadze z nas podatnikow zeby utrzymac swoja liczna rodzinke ktora zamieszka razem z nim a Kaczynski nie zarabia tyle co Komorowski i nie ma na kogo kasy ciagnac wiec Komorowski z tym szyderczym usmiechem moze wystepowac w kabarecie i tak bym go nawet nie obejzala TYLKO KACZYNSKI !!
Odpowiedz
0
@ mariusz
dnia 21.06.2010, 15:42 · Zgłoś
teraz głosowałem na pana marka jurka a teraz bede głosował na pana komorowskiego
Odpowiedz
0
@ Kati
dnia 21.06.2010, 15:37 · Zgłoś
Piszecie, że Kaczyński przed katastrofa była najgorzej oceniamy politykiem.....a dlatego, że media pokazywały przekłamany jego wizerunek. Co było z Prezydentem - jak był ośmieszany, a prawdziwe oblicze media pokazały po jego smierci.....nie daje Wam to do myślenia....
Odpowiedz
0
@ do ppp
dnia 21.06.2010, 15:29 · Zgłoś
to się wyprowadz stąd
Odpowiedz
0
@ Serafina
dnia 21.06.2010, 14:58 · Zgłoś
xxxxxxx <--- poparcie dla Ciebie z mojej strony ^^
Odpowiedz
0
@ xxxxxxx
dnia 21.06.2010, 14:04 · Zgłoś
GŁOSUJMY NA KACZYNSKIEGO !!!!!
NIE DAJMY SIE KOMOROWSKIEMU . JAK ON BEDZIE PREZYDENTEM TO MASAKRA.BEDZIEMY PLACIC ZA PRZYJECIE DO SZPITALA NIE BEDZIE PANSTWOWYCH LEKARZY!!!
Odpowiedz
0
@ maruda
dnia 21.06.2010, 12:22 · Zgłoś
Bez sensu. Proponuję, by w Jaśle (i na całym Podkarpaciu) Jarosław Kaczyński wygrał przez aklamację.
Odpowiedz
0
@ TYLKO KACZYŃSKI
dnia 21.06.2010, 11:28 · Zgłoś
NA NIC PIJAR PLATFORMY I PLASTIKOWE MISKI DLA POWODZIAN - JAŚLANIE OKAZALI SIĘ MĄDRZEJSI OD SZTABOWCÓW KOMOROWSKIEGO. TAK TRZYMAĆ - TYLKO KACZYŃSKI.
Odpowiedz
0
@ orestes
dnia 21.06.2010, 11:16 · Zgłoś
Szkoda, że moje rodzinne okolice tak zagłosowały. Nie wiem czego boicie się w PO i Komorowskim. Może nie są dla mnie idealną partią i kandydatem ale najbliżej mi do nich. Najbardziej jednak nie rozumiem młodych ludzi głosujących na Napieralskiego. Jest bardzo sympatyczny, ale nie ma żadnego doświadczenia a tym bardziej zaplecza. Naobiecywał złote góry, pytanie z czego je realizować. Publiczna słuzba zdowia, ona dawno nie iestenieje. Moja żona w ciązy nawet na usg musi iść prywatnie, bezpłatna edukacja, to też mit. Wolałbym to co co miesiąc odciągała mi z wypłaty na służbe zdrowia zapłacić prywatnemu ubezpieczycielowi i leczyć się w prywatnym szpitalu, gdzie będą czyte łóżka miła i profecjonalna kadra.
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 21.06.2010, 10:42 · Zgłoś
najsłabiej wypadła gmina skołyszyn bo tam ludzie nie som za pisem tylko za panem januszem kołodziejem
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 21.06.2010, 10:35 · Zgłoś
No i teraz będzie tak jak z tą myszką, co z jednej strony serek, z drugiej słoninka, a pod gardłem brzytwa.
Odpowiedz
0
@ kj
dnia 21.06.2010, 10:27 · Zgłoś
no to zobaczymy jak JASŁO na nim skorzysta:]
Odpowiedz
0
@ phi
dnia 21.06.2010, 09:28 · Zgłoś
...a teraz pn/pani redaktor weźmie sobie korektorek i poprawi te wyssane z palca wyniki rodem z smg/krc ;)
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 21.06.2010, 09:21 · Zgłoś
miałem nadzieję,że wygra Napieralski(człowiek młody)a nie te kłapciuchy stare wyjadacze!!!no trudno...trzeba się pogodzić,że [...]ki będą nami rządzić!!!
Odpowiedz
0
@ jaslanin
dnia 21.06.2010, 09:18 · Zgłoś
Po wogole nie widac w Jaśle!
Odpowiedz
0
@ PPP
dnia 21.06.2010, 09:05 · Zgłoś
wstyd..Kaczygród..wstydzę się iż tu mieszkam
Odpowiedz
0
@ Magda
dnia 21.06.2010, 07:41 · Zgłoś
Skad te wyniki? Panie redaktorze czasem trzeba włączyć coś innego niż WSI 24.
Odpowiedz
0
@ zbyszek
dnia 21.06.2010, 07:30 · Zgłoś
Wystarczy przyglądnąć się mapie wyborczej i od razu widać : ściana wschodnia za Kaczyńskim. Czyli mówiąc słowami starego porzekadła "Czegoś biedny boś [...] a czegoś [...] boś biedny". Niestety widać wyraźnie wpływ kościoła w tym TV TRWAM. Ludzie nie chcą zrozumieć, że chierarchowie kościoła chcą mieć jak najlepiej nie patrzą na nasz los dlatego podsuwają takie propozycje jak głosowanie na Kaczyńskiego, który jest od nich uzależniony. Głosowanie na Panią Zając to parodia wypisz wymaluj czysto z czasów najgłębszej komuny!!!
Znowu przyjedzie [...] i obieca - obiecać nic nie kosztuje a księża go poprą i wyborcy z tej biednej części Polski zagłosują na niego. Oj biedny nie tylko finansowo Narodzie ...!
Odpowiedz
0
@ XX
dnia 21.06.2010, 07:19 · Zgłoś
no to [...] ze sklepów zniknie !~!~! bo od dzisiaj obaj będą włazic ...napieralskiemu !!!zobaczymy spektakl bołudy ,zakłamania i fałdzu !!!
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 21.06.2010, 02:06 · Zgłoś
http://prezydent2010.pkw.gov.pl/PZT/PL/WYN/W/index.htm - sondaże jednak przegrały z rzeczywistością, różnica jest zdecydowanie mniejsza niż prognozowano. Kaczyński, który w mojej opinii będzie bronił interesów biedniejszych województw (w tym naszego) ZDECYDOWANIE wygrywa w naszym regionie. Wyborcy okazali się czujni i nie dali się uwieść nagłej przedwyborczej "aktywności" działaczy PO dla dobra społeczeństwa, chwała im za to.
Odpowiedz
0
@ CHORE PANSTWO !!!
dnia 21.06.2010, 00:18 · Zgłoś
CENZURA DZIALA JAK ZA KOMUNY ....
Odpowiedz
0
@ CHORE PANSTWO !!!
dnia 21.06.2010, 00:16 · Zgłoś
CZY KTOS MA PROGRAM POPRAWY ZYCIA NA TZW. SCIANIE WSCHODNIEJ ...
Odpowiedz
0
@ CHORE PAŃSTWO I ZOZ!
dnia 21.06.2010, 00:14 · Zgłoś
DLACZEGO NA TYM PORTALU NIE MOZNA BYLO WYPOWIEDZIEC SIE W SPRAWIE PSEUDO WZBOROW Z OPLACANYMI SADAZAMI !!!
Odpowiedz
0
@ ixi
dnia 20.06.2010, 23:37 · Zgłoś
wy sie niczego nie nuczycie i zawsze bedziecie [...] i slugami..dalej glosujcie na PiSokomune i badzcie posmiewiskiem i zakala dla Polski!
Odpowiedz
0
@ Sure the Great
dnia 20.06.2010, 23:17 · Zgłoś
Sciana wschodnia tradycyjnie poparła [...],brak słow, [...] stan ...
Odpowiedz
0
@ sławas
dnia 20.06.2010, 22:52 · Zgłoś
Tylko Bronisław Komorowski.Dość żerowania na katastrofie samolotu pod Smoleńskiem!Jarosław Kaczyński,który przed tą katastrofą był najgorzej ocenianym politykiem skorzystał na tej tragedii.
Odpowiedz
0
@ krzys
dnia 20.06.2010, 22:27 · Zgłoś
Gratulacje Panie Bronisławie i trzymam kciuki...
Odpowiedz
0
@ jaslanin
dnia 20.06.2010, 22:13 · Zgłoś
T Y L K O P I S ! ! ! !
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 20.06.2010, 22:09 · Zgłoś
Skąd wy bierzecie te wyniki? :D Z TVN-u? :D
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.