Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Bilans jazdy pod wpływem alkoholu: uszkodzone ogrodzenie i trzy samochody

109

W nocy 26 grudnia w miejscowości Kołaczyce doszło do wypadku drogowego z udziałem nietrzeźwego osiemnastolatka. Poszkodowany kierowca trafił do jasielskiego szpitala. Badanie na zawartość alkoholu wykazało blisko dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Fot. tvkolaczyce.pl

Do wypadku doszło tuż po godzinie pierwszej. Z informacji jakie udało nam się uzyskać wynika, że jadący samochodem marki Audi ulicą Jagiełły w Kołaczycach najprawdopodobniej w wyniku nadmiernej prędkości na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z jezdni uszkadzając ogrodzenie jednej z posesji i dwa zaparkowane samochody.  

Poszkodowany został przewieziony do jasielskiego szpitala. Jego obrażenia okazały się niegroźne.

Red.
Źródło: tvkolaczyce.pl

Reklama

Komentarze: 104

Dodaj komentarz Widok:
2
@ Lakiernik Jasło
dnia 20.01.2014, 12:56 · Zgłoś
a ten "zbylut" chociaż na legalu robi skoro ma takie niskie ceny? bo w tej sieklówce czy tam bieździadce w co drugiej stodole jest jakiś specjalista który twierdzi że porządnie naprawi auto a tylko sobie kosztów i problemów przez to narobi.
Od kiedy to wg ciebie tanio znaczy dobrze? każdy myśli że w tym kraju wszystko wszędzie zrobi za pół ceny a najlepiej za flaszkę [...] tylko że wyposażyć lakiernię albo warsztat to trzeba nawet kilkaset tysięcy zł i jeśli komuś się udało to reszta [...] z zazdrości gościa oczernia "bo drogi". chcesz mieć za darmo to zrób sobie sam.
Odpowiedz
1
@ Xxxxxxx
dnia 06.01.2014, 02:57 · Zgłoś
Wszystkie komentarze to porazka!!!
Odpowiedz
0
@ auto
dnia 02.01.2014, 22:27 · Zgłoś
najlepiej robi auta Zbylut tanio a dobrze a Jantek niezły zdzierca
Odpowiedz
0
@ aaa
dnia 02.01.2014, 01:47 · Zgłoś
...
Odpowiedz
6
@ Sylwester
dnia 30.12.2013, 19:58 · Zgłoś
Tam żaden Makara już nie mieszka. A sąsiadów wszędzie pełno się kłóci.
Odpowiedz
-1
@ ;) Gwint
dnia 30.12.2013, 13:05 · Zgłoś
No, co jak co, ale hyundai to ma dobrą glebe :) gwint skręcony na maksa i to jeszcze mocowania przespawane bo był ''za wysoki'' :D
Odpowiedz
4
@ opek
dnia 29.12.2013, 22:28 · Zgłoś
bo tam nie wiadomo kto z kim sie kłóci zawsze tam sa atrakcje i beda jeszcze wieksze,mozna sie z niektórycz posmiac jak drą [...].
Odpowiedz
2
@ Kołcz
dnia 30.12.2013, 17:18 · Zgłoś
A mi go szkoda!
Odpowiedz
-2
@ [...]
dnia 29.12.2013, 18:59 · Zgłoś
cwaniak...a fuj z takimi!!!ma za swoje!po co pijany jeździ
Odpowiedz
-5
@ janko muzykant
dnia 29.12.2013, 18:58 · Zgłoś
mało brakowało aby ludziom do domu wjechał...
Odpowiedz
-2
@ [...]
dnia 29.12.2013, 18:57 · Zgłoś
jak pijesz nie jedz!!!
Odpowiedz
1
@ Pfff
dnia 29.12.2013, 18:31 · Zgłoś
Z tego co widać to większe zainteresowanie jest sąsiadami z ulicy jagielly niż chłopakiem !
Odpowiedz
2
@ !!!!
dnia 29.12.2013, 17:26 · Zgłoś
Miejmy nadzieje ,ze chlopach poniesie konsekwencje. Z drugiej strony czlowiek uczy sie na bledach . Wiecej razy juz po pijanemu nie wsiadze za kolko!
Odpowiedz
-4
@ antysven
dnia 29.12.2013, 15:07 · Zgłoś
[komentarz nie na temat..]
Odpowiedz
3
@ Byc moze wlasnie svenem jest ten
dnia 29.12.2013, 16:44 · Zgłoś
co narobil tego bajzlu...
Odpowiedz
1
@ rasta
dnia 29.12.2013, 17:06 · Zgłoś
Może to Tarzan-zan spec motoryzacyjny, chyba go jakiś passat w dieselku potrącił;)
Odpowiedz
2
@ BYCEK
dnia 29.12.2013, 11:43 · Zgłoś
policja jasielska kolaczycka itd. w tym regionie jest do niczego podkreslam do niczego łapia jadacych rowerami i pieszo itd bo tych potrafia a [...] jadących i przestepców nie potrafia bo co to [...] jadącego rowerem jest złapać nic a wykrywalność jak by nie było jest i jest ok. a złodzieje dalej okradaja nasza gmine i okradac beda dalej taka mamy policje he he he he he he
Odpowiedz
4
@ azalia
dnia 29.12.2013, 11:16 · Zgłoś
I czym teraz bedzie wozil zebatke tokami sprawiedliwosc dopadla go
Odpowiedz
4
@ Kus....
dnia 29.12.2013, 18:24 · Zgłoś
To przez tego Mikołaja co wiewiórka wywiesiła na balkonie hahahahhahaha
Odpowiedz
4
@ bandziorno
dnia 29.12.2013, 10:07 · Zgłoś
za duzo ma kasy syn firmy budowlanej pije i bedzie pil a prawo jazdy trzeba mu zabrac na 10 lat hha
a zyglowicz kypil nowa terenowke i bedzie mial nowy lakier na nowym aucie hha porazka
Odpowiedz
2
@ ada1.
dnia 29.12.2013, 00:51 · Zgłoś
Przynajmniej jestes sławny, szkoda rodziców i sióstr, bo urządziłeś im święta jak z bajki!
No ale zawsze jakiś zakalec w rodzinie musi sie trafić, dziękuj Bogu że nie [...] kogoś po drodze!
Oj nie ma to jak na własne życzenie z buta zapylać teraz do szkoły!! No ale jak się nie ,ma zajęcia, ani dziewczyny to się tak właśnie w łebie przewraca...Zmądrzałbyś człowieku!!!
Odpowiedz
-2
@ Przez dziewczyne
dnia 29.12.2013, 11:43 · Zgłoś
miałby jeszcze wiecej nerwow
Odpowiedz
0
@ hm
dnia 28.12.2013, 21:33 · Zgłoś
Znów doświadczony as szos.
Odpowiedz
3
@ ostatni11
dnia 28.12.2013, 17:38 · Zgłoś
Dlaczego Policja nie moze takich ludzi zabierac w srodku nocy przez np. 2 tygodnie do wypadkow smiertelnych?Dlaczego nie moga zlapac za kark i na odleglosci 2 cm pokazac im jak to wyglada naprawde?Cialo i krew itp?Dlaczego [...] nie wysla aby poinformowali rodzine ze ich brat,ojciec czy nawet kochanka nie zyja tylko dlatego ze pijanemu cholernemu polakowi zachcialo sie jechac po pijanemu?
Odpowiedz
-2
@ Lola
dnia 28.12.2013, 17:35 · Zgłoś
tak to jest da dZiecko samochód a nie a nie mleko
Odpowiedz
-3
@ JOE
dnia 28.12.2013, 12:40 · Zgłoś
O kur.a, jak to możliwe auto przecież nie pijane było hehe
Odpowiedz
-1
@ mars
dnia 28.12.2013, 11:59 · Zgłoś
nauczy sie mleka pic bo nie dla dzieci [...]
Odpowiedz
0
@ mars
dnia 28.12.2013, 11:55 · Zgłoś
niech się cwaniak jeździc nauczy powinni go zamknąć :p i skończyło się dowoźenie pizzy:D haha
Odpowiedz
-4
@ XXX
dnia 28.12.2013, 00:01 · Zgłoś
powinni dożywotnio zabrać prawo jazdy, mógł kogoś [...]!! Tępić takich [...]!!!
Odpowiedz
2
@ Nina
dnia 28.12.2013, 08:14 · Zgłoś
Ty potrafisz tylko narzekać wszystkim burakom odebrać prawo jazdy i miedzy innymi toooobieeeee
Odpowiedz
-1
@ anka
dnia 27.12.2013, 21:50 · Zgłoś
Nikt nie wie skąd ten chłopak?
Odpowiedz
0
@ Znawca
dnia 27.12.2013, 21:55 · Zgłoś
Z biezdziedzy
Odpowiedz
-1
@ xx
dnia 27.12.2013, 16:07 · Zgłoś
A co Kołaczycom do Jasła ? Tu się już nic nie dzieje?
Czy redakcja na świątecznych urlopach?
Odpowiedz
4
@ znający temat
dnia 27.12.2013, 11:07 · Zgłoś
"Fiat czy skoda rozpadły by sie na 3 częsci a audi nie.Stare audi były the best". Audi się ie rozpadło, bo po wielokroć spawane., jakby było dobre to do dzisiaj by jeździło w Niemcach.
Co do młodego, to sąd winien mu zabrać prawo jazdy na conajmniej 5 - 7 lat i zakazać jazdy rowerem, niech chłpoczysko sobie chodzi i myśli, się dotleni, to rozumu nabierze,
Odpowiedz
1
@ iuli
dnia 06.01.2014, 17:53 · Zgłoś
[...] w niemczech ludzie zarabiają kilka krotnie więcej więc ich stać na lepsze samochody
Odpowiedz
3
@ Baca
dnia 27.12.2013, 10:41 · Zgłoś
I znowu legalny [...] w akcji - [...] !!!
Odpowiedz
5
@ załamana
dnia 27.12.2013, 10:38 · Zgłoś
Nie wiem , nie byłam , nie widziałam , ale jak czytam Wasze komentarze to mam ochotę wręczyć wszystkim słowniki. Ludzie opanujcie się , nauczcie się ortografii i podstawowej obsługi komputera tzn . używać polskich znaków.
Odpowiedz
7
@ Nie łam się
dnia 27.12.2013, 12:25 · Zgłoś
Przed przecinkami "," nie wstawiamy spacji i generalnie używamy interpunkcji w zdaniu.
Odpowiedz
-7
@ [...]
dnia 27.12.2013, 10:14 · Zgłoś
nie znacie gościa to nie komentujcie. a jak macie [...] do powiedzenia to sie nie odzywajcie, bo [...] komentarzy jest od groma. śmiejecie sie z niego i jego rodziny, a połowa osob ktore dodaja komentarze też lansuje sie na kase ojca jego auta itp.
Odpowiedz
15
@ l
dnia 27.12.2013, 10:23 · Zgłoś
nie trzeba go znać, czyny świadczą o człowieku - czyli łatwo wywnioskować , że jest [...] [...], który nie powinien jeszcze pic ani samodzielnie wsiadać do samochodu
Odpowiedz
-4
@ Tarzan-zan
dnia 27.12.2013, 10:57 · Zgłoś
"LANS" na audi A4 1 generacji... Człowieku... Ty wiesz co ty piszesz ???
To tak jak byś powiedział że ktoś się "lansuje" chodząc w dżinsach kupionych na bazarze za 30 zł :)
Odpowiedz
7
@ ---
dnia 27.12.2013, 10:05 · Zgłoś
państwo IIIRP stanowczo nadopiekuńcze, każdy pijany sprawca powinien przejść obowiązkowe leczenie na swój koszt (nie na koszt NFZ czyli podatników) tzn. po wszystkim powinien zostań finansowo skasowany plus prace społeczne polegające na sprzątaniu np. psich kup i zamiataniem lub odśnieżaniem przez miesiąc, kwartał, pół roku z nadzorem strażnika municypalnego, przy braku funduszy na koszty leczenia możliwe wydłużenie prac społecznych lub kilkutygodniowa dieta w lekkim więzieniu półotwartym ale za to na cienkiej diecie tzn. herbatka marki lura, czerstwy chleb + smalec plus kiszona kapusta lub ogórki (by nie dostał szkorbutu) bo podatnicy nie powinni być obciążaniu kosztami utrzymania delikwenta i wygórowanej diety (od razu znalazłyby się pieniązki na lepsze żywienie, płaciłby chociażby wcześniej deklarował że biedny i bezrobotny, najważniejsze to nieuchronność dotkliwość i pewność kary (doba odsiadki liczona za 30-50zł należnej opłaty za leczenie)
Odpowiedz
3
@ stary
dnia 27.12.2013, 09:53 · Zgłoś
dał tatko na samochodzik i [...] to teraz będzie musiał dać na wyrządzone szkody ???
Odpowiedz
9
@ Tarzan-zan
dnia 27.12.2013, 11:00 · Zgłoś
A no niestety będzie musiał dać, bo jak kierowca pijany to OC nie działa... Więc skrobnie tatusia ojjjj skrobnie...
Odpowiedz
1
@ LALA
dnia 28.12.2013, 17:34 · Zgłoś
Niech skrobnie tzlko tak konkretnie
Odpowiedz
1
@ Pewnie jakies
dnia 29.12.2013, 11:42 · Zgłoś
50 tysiakow to wyniesie tatusia
Odpowiedz
13
@ JUZEFF
dnia 27.12.2013, 08:15 · Zgłoś
[...] + alkohol = wypadek
Odpowiedz
-1
@ STANLEY
dnia 26.12.2013, 23:43 · Zgłoś
Musiał jechać chodnikiem bo dobre 500 metrów jest co kawałek chodnik odłamany/obzunięty itp
Odpowiedz
-4
@ Tarzan-zan
dnia 27.12.2013, 11:04 · Zgłoś
Pewnie po [...] mu się pomylił gaz z hamulcem, całe szczęście że to A4 to muł większy od poloneza na gaz :) więc szkody tylko takie... Gdyby to miało choć z 60 koni :) to by porozbijał dużo więcej :)
Odpowiedz
2
@ opek
dnia 26.12.2013, 23:11 · Zgłoś
szkoda by bylo tylko Królewny z tej ulicy
Odpowiedz
0
@ Pewnie mówisz
dnia 26.12.2013, 23:40 · Zgłoś
o Miss Kołaczyc xDD
Odpowiedz
2
@ Lajk
dnia 27.12.2013, 21:07 · Zgłoś
Jaka tam królewna mieszka ? Tam same [...] mieszkają !!!
Odpowiedz
-2
@ TK
dnia 26.12.2013, 23:06 · Zgłoś
gimbus myślał że jest w NFS hehe :D
Odpowiedz
14
@ tirman
dnia 26.12.2013, 22:55 · Zgłoś
DOŻYWOTNI zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych bez dwóch zdań.
Odpowiedz
-5
@ Tarzan-zan
dnia 27.12.2013, 14:16 · Zgłoś
Tiry na Tory !!!
Odpowiedz
-5
@ mieszkaniec gminy
dnia 26.12.2013, 22:49 · Zgłoś
co to za kierowca
Odpowiedz
-3
@ Eugeniusz
dnia 26.12.2013, 23:04 · Zgłoś
jakieś genialny
Odpowiedz
-1
@ Mi
dnia 28.12.2013, 17:39 · Zgłoś
to za mało powiedizane
Odpowiedz
-5
@ pogromca szos
dnia 26.12.2013, 22:47 · Zgłoś
K u b i c a :D
Odpowiedz
16
@ XXX
dnia 26.12.2013, 22:42 · Zgłoś
częściej kontrolować kierowców!!! zwłaszcza pod względem [...]
Odpowiedz
3
@ normlany 28
dnia 27.12.2013, 15:36 · Zgłoś
popieram! pełno [...] i [...] jeździ po [...]. od razu powinni zamykać w pudle takich [...]!
Odpowiedz
33
@ Eugeniusz
dnia 26.12.2013, 22:25 · Zgłoś
mleka mu jeszcze trzeba a nie [...]
Odpowiedz
15
@ l
dnia 27.12.2013, 10:20 · Zgłoś
i rowerek, a nie auto
Odpowiedz
0
@ gosc
dnia 28.12.2013, 14:24 · Zgłoś
żeby jezdzic rowerem trzeba mieć mocne nogi a do samochodu ? ...
Odpowiedz
14
@ gosc
dnia 26.12.2013, 21:48 · Zgłoś
Dać dziecku auto. Rodzice nie upilnowali i takie skutki picia [...]... ;]
Odpowiedz
-1
@ Eugeniusz
dnia 26.12.2013, 23:07 · Zgłoś
to rodzicom [...] przetrzepac, bo aby dac takiemu beztalenciu auto, trzeba miec troche [...] w główce
Odpowiedz
-1
@ [...]
dnia 27.12.2013, 10:23 · Zgłoś
[...]zia, nie wiesz jak bylo wczesniej przed wypadkem to nie komentuj.
Odpowiedz
1
@ Tarzan-zan
dnia 27.12.2013, 10:54 · Zgłoś
Ale kiedy rodzice tak samo "rozwinięci" jak syn - to czego oczekujesz... W końcu po kimś tą "mądrość" odziedziczył - nieprawdaż ??
Odpowiedz
-1
@ Ano jak niby bylo..
dnia 27.12.2013, 12:03 · Zgłoś
przywiezli go juz narąbanego do domu,ten sie wkurzył zabrał ojcu kluczyki i pojechal.Jakby jechal 50 na godz to by czegos takiego nie bylo
Odpowiedz
0
@ Tarzan-zan
dnia 27.12.2013, 14:15 · Zgłoś
:) Myślisz że jak by z 50km/h przyrżnął w te auta stojące na chodniku to by na nich śladu nie było ???
Odpowiedz
2
@ slady byly by
dnia 27.12.2013, 15:08 · Zgłoś
na pewno ale nie az taki bajzel jak teraz
Odpowiedz
2
@ Nina
dnia 27.12.2013, 17:30 · Zgłoś
Tarzan do dżungli
Odpowiedz
2
@ Tarzan-zan
dnia 28.12.2013, 11:57 · Zgłoś
A tiry na tory
Odpowiedz
29
@ lik
dnia 26.12.2013, 21:28 · Zgłoś
jak chamował od ksiegarni to zatrzymał sie na ogrodzeniu krakowianki potem zaliczył sypialnie skickiego znowu odbicie na zygłowicza mercedesy ominął makare i zatrzymał sie przy franku bernalu tylko pogratulowac
Odpowiedz
-19
@ Ano widzisz..
dnia 26.12.2013, 22:52 · Zgłoś
Fiat czy skoda rozpadły by sie na 3 częsci a audi nie.Stare audi były the best
Odpowiedz
-22
@ Tarzan-zan
dnia 26.12.2013, 23:07 · Zgłoś
taaa, stary [...] A4... Nie rozpadł się bo jest pospawany z czterech aut :) to się kupy trzyma na tych spawach co w stodole dwa kowale spawali żeby potem sprzedać tego strucla jako "niebity, bezwypadek"
Odpowiedz
-21
@ ggg
dnia 27.12.2013, 01:10 · Zgłoś
fiat czy skoda by nie wypadły z drogi chocby kierowca miał 5 promili-a [...] audi 30 na godzine na prostej to juz zagrozenie
Odpowiedz
-27
@ uu
dnia 27.12.2013, 01:14 · Zgłoś
jakim trzeba byc wsiorem by kupic to starozytnoszwabskie kanciaste rzepolisko i jeszcze miec odwage sie ludziom pokazac tym na ulicy??? vietnamczyk by za rok wyprodukował lepsze niz te [...] hitlery zfazyli za 80!!!
Odpowiedz
-16
@ lol
dnia 27.12.2013, 01:19 · Zgłoś
pewnie prowadził w masce-bo gdybym zasiadł w takim "bolidzie" to musiałbym miec szyby pomalowane na czarno z noktowizorem-jakim trzeba byc [...] bez wstydu by czyms takim moc sie ludziom pokazac???
Odpowiedz
-14
@ ech
dnia 27.12.2013, 01:22 · Zgłoś
polonezy tansze-a 30 lat przed tymi kwadratowymi muło-zlomami niemieckimi-[...] produkowac lopaty i wiertarki
Odpowiedz
-16
@ Tarzan-zan
dnia 27.12.2013, 10:52 · Zgłoś
Popieram wszystkie powyższe bluzki pod adresem tego wsiowego A4 ale musicie wiedzieć o jednym - połowa wsi jeździ A4, druga połowa [...] B5 więc te auta są KUUUUL, takie auto mieć to jest COŚ !!! (na wiosce oczywiście)...

Więc jak do "miasta" pojechał po flaszkę bo akurat brakło - cóż - trzeba mu wybaczyć :D
Odpowiedz
-2
@ Mówcie co chcecie
dnia 27.12.2013, 11:12 · Zgłoś
Buda A4 jest ponad czasowa i dalej sie podoba,zwykle silniki 8v mają do tej pory fabryczne spręzanie.I zero rdzy w porownaniu do 5 letnich fiacin czy rdzopli,a koreancem to dopiero wstyd sie pokazac,albo skodzina.Skoda to popluczyny po prawdziwym aucie,czesci z odpadu produkcyjnego dostaje,anjgorsza jakosc materialow i plastiki.To samo sie tyczy seata,to zwykle budzetowki dla biedy ale ale audi to jest premium i sie [...] biedaku jeden z drugim nie wychylaj z zawisci jak cie nie stac,
Odpowiedz
1
@ ooo
dnia 27.12.2013, 12:23 · Zgłoś
audi to technologicznie 80-lata-a rdza wychodzi na gwarancji juz
Odpowiedz
0
@ Tarzan-zan
dnia 27.12.2013, 14:12 · Zgłoś
Też żeś porównanie zrobił... że A4 lepsze od astry czy skody... no chyba od skody favorit :) bo np do Yeti czy SuperB to jest przepaść jak z Kołaczyc na księżyc...
Silniki 8V to były w latach 80-tych modne... Może się i nie psują bo budowę mają prostą jak wóz drabiniasty, ale i "przyjemność" z jazdy takim struclem przypomina jazdę na furmance po oranisku :D
Odpowiedz
5
@ Tarzan-zan
dnia 27.12.2013, 14:14 · Zgłoś
PREMIUM to jest np Audi Q7... i inne z tej półki... A stare A4 to ma tyle z premium wspólnego co michał szpak ze śpiewaniem...
Odpowiedz
-13
@ Skoda jest robiona z odpadow
dnia 27.12.2013, 15:07 · Zgłoś
najtanszym kosztem żeby sobie vw mogl odblokowac magazyny przestarzałym sprzętem.W życiu nie wsiadl bym do nowej skody,bo sobie mozna dlonie poprzecinac na tym bida-plastiku.Skoda to takie winsko za 5 zl wsrod porrządnych win.Najgorszy jakosciowo [...] [...] z dobrych silnikow,ale to tylko przez to że VW tak chce.
Odpowiedz
9
@ Tarzan-zan
dnia 27.12.2013, 17:11 · Zgłoś
Za to Audi A4 z silnikiem 8V (nie mylić z V8) to szczyt marzeń i technologia kosmiczna... Do nowej skody byś nie wsiadł bo cię na to nie stać... A starego [...] za 2-3 tysiące kupisz, to jest w twoim zasięgu finansowym... Potem tylko dorobisz sobie teorię jaka to klasa premium i ponadczasowa, i śmigaj "prawie nowym" audi A4 z 96 roku :D
Odpowiedz
-2
@ yoi
dnia 27.12.2013, 19:01 · Zgłoś
pokaz sie swoim wolswagenem
Odpowiedz
-5
@ A wiesz co [...]
dnia 27.12.2013, 20:00 · Zgłoś
wole za te samą kase kupic 3 letnie zarepiscie wygladajace i wyposażone audi niz nowa wykastrowana ze wszystkiego nówke skode w salonie co nawet do radia trzeba doplacic.
Odpowiedz
2
@ Big ben
dnia 27.12.2013, 21:03 · Zgłoś
Makara już tam nie mieszka!
Odpowiedz
5
@ peak
dnia 27.12.2013, 21:59 · Zgłoś
tam teraz mieszka dziedziczka!!!
Odpowiedz
1
@ Kaw
dnia 28.12.2013, 00:31 · Zgłoś
To jakim ty [...] jeździsz Hrabio? Pewnie sobie walisz do plakatu, że będziesz miał takiego jak stara umrze i majątek zapisze.
Odpowiedz
1
@ Tarzan-zan
dnia 28.12.2013, 11:55 · Zgłoś
Trzyletnie Audi A4 to było 15 lat temu :) wtedy do nowej skody (favorit) za radio trzeba było dopłacić... Do Audi tez nie dawali gratis radia (na kasety)...
Odpowiedz
3
@ hit zimy
dnia 28.12.2013, 12:24 · Zgłoś
komentarz trafny ale chodzi o hamerykanskie auto marki japonskiej i [...]naja wlasciciel nie dopilnowal wlasciwego zaparkowania bo parkowal w tym czasie w sypialni wszystkim wiadomo z kim hi hi hi hi hi
Odpowiedz
-1
@ Hrab
dnia 28.12.2013, 19:54 · Zgłoś
Najnormalniejsza z tej ulicy
Odpowiedz
-1
@ kolaczycanin
dnia 28.12.2013, 21:32 · Zgłoś
ewa najnormalniejsza na tej ulicy - jak wytrzymujesz z tymi głupiokami wyprowadzaj sie jak najszybciej!!!
Odpowiedz
1
@ hm
dnia 28.12.2013, 21:32 · Zgłoś
"Chamujesz" to może ty. Pisze się: hamował. Przecinków tez się używa, by coś zrozumieć
Odpowiedz
-1
@ Zuzu
dnia 29.12.2013, 12:38 · Zgłoś
Biedna Makara !!!
Odpowiedz
2
@ dano
dnia 29.12.2013, 12:56 · Zgłoś
Dobrze że stały auta bo by sołtysowy zaklad fryzerski ucierpial.
Odpowiedz
-1
@ Brama
dnia 29.12.2013, 17:21 · Zgłoś
Dibrze ze u makarow nowego ogrodzenia nie rozawil
Odpowiedz
1
@ hit zimy
dnia 29.12.2013, 17:40 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
3
@ kołaczycanin
dnia 30.12.2013, 10:38 · Zgłoś
nie ma jak po[...]o... Boryno pisać komentarzy siebie chwalących!!!
Odpowiedz
-1
@ Łyba
dnia 30.12.2013, 13:23 · Zgłoś
W nowych samochodach o to właśnie chodzi, żeby się gięły i rozpadały. Dzięki temu samochód pochłania energię uderzenia i mniejsza siła działa na ludzi wewnątrz auta. Uderz starym autem w cokolwiek. Może nie zgniecie się aż tak jak nowe, ale pasażerowie ucierpią znacznie bardziej niż w tym zgniecionym.
Odpowiedz
1
@ iuli
dnia 06.01.2014, 17:46 · Zgłoś
mam takie samo auto i jest nie do zdarcia
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.