Bracia Kłeczek z programu „Mam talent” wystąpili w Jaśle. FOTO
Kamil i Krystian Kłeczek, uczestnicy programu „Mam talent” dali popis sowich umiejętności, podczas Otwartych Mistrzostw Miasta Jasła w Judo, w sali sportowej Gimnazjum nr 1. FOTO

Do Jasła zostali zaproszeni przez UKS „ Akademia Sportów Walki Judo – Jasło”, organizatora zawodów.


Bracia Kłeczek pochodzą z Rzeszowa, są bliźniakami, mają 18 lat i uczęszczają do klasy maturalnej. Akrobatykę trenują od 11 lat. Na trampolinie skaczą od 7 lat. Interesują się piłką nożną, siatkówką. Uwielbiają również spacery z czworonożną Avią.
mad
FOT. Marek Dybaś
