Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Budowa mostu Kołaczyce - Brzyska na rzece Wisłoce zbliża się do finału

21

Prace przy budowie mostu przebiegają zgodnie z harmonogramem. Zakończono wykonanie izolacji na betonowej płycie mostu a w następnym tygodniu zostanie ułożona nawierzchnia asfaltowa. Do wykonania pozostały jeszcze ciągi piesze na moście, balustrady oraz ostatnia nawierzchnia asfaltowa na dojazdach.

Przewidywany termin ukończenia prac przypada na 30 listopada br. Po moście odbywają się już przejazdy techniczne sprzętu i maszyn wykorzystywanych przy budowie. „Po wybudowaniu mostu powstanie nowy problem związany z wykonaniem dróg dojazdowych, ponieważ obecne drogi na pewnych odcinkach nie spełniają wymogów drogi powiatowej" - powiedział Adam Pawluś Etatowy Członek Zarządu Powiatu w Jaśle.

Powiat Jasło

Reklama

Komentarze: 21

Dodaj komentarz Widok:
0
@ brzyska
dnia 10.12.2010, 16:00 · Zgłoś
MOST GOTOWY JUTRO OTWARCIE BRAWO... A CO Z DROGAMI...?
Odpowiedz
0
@ kolacz
dnia 12.11.2010, 13:21 · Zgłoś
Polska, kraj absurdow!!!! hahahhahahahahahhahahahhaahahahahaah
Odpowiedz
0
@ pat
dnia 11.11.2010, 23:59 · Zgłoś
do gość: faktycznie, żeby wypełnić wniosek, nawet kilka to straszna filozofia, przecież trzeba aż siedzieć w pokoju, pójść na kilka spotkań i umieć pisać. A co do pozyskiwania pieniędzy z unii to bardzo dobrze się orientuję co i jak więc wiem, że nie dużo trzeba żeby dostać pieniążki. Mało wysiłku ale za to efekt (most) ku uciesze wyborców spektakularny.
Odpowiedz
0
@ do koko.....
dnia 11.11.2010, 20:57 · Zgłoś
koko popatrz z której strony jest lepsza droga pa**nie, tam w tym grajdołku w kołaczycach to nie idzie normalnie rowerem przejachać a co dopiero samochodem...
MIASTO??? prosze cie co to ma wspólnego z miastem??? ha ha
4domy i 2ulice. zal mi cie [...]
Odpowiedz
0
@ polewka
dnia 11.11.2010, 18:03 · Zgłoś
Mam polewke jak czytam ze w Kolaczycach jest burmistrz. Burmistrz jak sie patrzy, w 3 minuty obejdzie cale "miasto" :):):):):)
Odpowiedz
0
@ koko
dnia 11.11.2010, 17:48 · Zgłoś
będzie most z miasta do [...] bez drogi
Odpowiedz
0
@ sdf
dnia 11.11.2010, 14:50 · Zgłoś
a bedzie tam jezdil autobus jakis?
Odpowiedz
0
@ gość
dnia 11.11.2010, 13:56 · Zgłoś
Nie bronie tu nikogo ani tym bardziej pani Burmistrz. Staram się być obiektywny. DO PAT i innych - aby zdobyć środki z unii trzeba wypełnić wnioski odpowiednie tj.(sterta papierów), trzeba mieć poparcie wojewody aby zatwierdzić taki wniosek - dobrze wypełniony wniosek. W tym własnie pomogła pani burmistrz i nie oszukujmy się bo odkąd zaczęła być wójtem to zaczęło się tez pozyskiwanie pieniędzy z unii. Podejrzewam, że wszyscy którzy tu takie mądre komentarze wypisują to prawdopodobnie mieli by problem z napisaniem własnego CV, a co dopiero skomplikowanych wniosków o dotacje z unii. Oszczędźcie proszę przynajmniej [...] komentarze jak nie macie o czymś żadnego pojęcia.
Odpowiedz
0
@ do pat
dnia 11.11.2010, 12:59 · Zgłoś
szkoda.że to nie Ty o te fundusze się postarałeś.Byłoby wtedy, brawo Pat, i o to Ci pewnie chodzi,zawiść to straszna rzecz.Nic nie robić,a krytykować to najłatwiej.BRAWO P.BURMISTRZ
Odpowiedz
0
@ kierowca
dnia 11.11.2010, 10:57 · Zgłoś
a może by tak wybudować most w samych kołaczycach na trasie jasło-pilzno?? a nie do jakiejs [...] gdzie dziennie przejadą 3 auta...
Odpowiedz
0
@ pat
dnia 11.11.2010, 09:21 · Zgłoś
przecież to nie zasługa burmistrz tylko środków z unii europejskiej, swojej kasy przecież nie wyłożyła, i akurat ukończenie mostu zbiega się z wyborami hmmmm ciekawe
Odpowiedz
0
@ Hmm...
dnia 11.11.2010, 08:23 · Zgłoś
(koko dnia 10.11.2010, 19:31
brawo pani małgośiu)
Pani Małgosia niewiele ma wspólnego z tym mostem. Raz - że nie jest to inwestycja gminna, a dwa - prace nad budową rozpoczęły się dużo wcześniej zanim na budowę wjechał sprzęt.
A Pani Małgosia nauczyła się spijać śmietankę po poprzednikach.
Odpowiedz
0
@ dd
dnia 10.11.2010, 22:39 · Zgłoś
zawitała Europa do Kołaczyc.......ale chyba na tym moście co się zawalił ;-)
Odpowiedz
0
@ ps
dnia 10.11.2010, 22:38 · Zgłoś
no coz jak w ciagu jednego dnia ( nie mowimy tu o kilkunastu) jezdza wywrotki (nie mowimy tu o innym ciezkim sprzecie) tyle razy przed oczami ze nie idzie policzyć... aż czuc po nogami ....to sie nie ma co dziwić...
brawo Pani Małgosiu ? po pierwsze, nalezy się zwracać Pani Burmistrz...
a po drugie co do tego ma Pani Małgosia? .....................
Odpowiedz
0
@ elrkt
dnia 10.11.2010, 22:22 · Zgłoś
jest mos agdzie jest jakaś normalna droga
Odpowiedz
0
@ ona
dnia 10.11.2010, 21:55 · Zgłoś
Sprostowanie, budowa mostu Kołaczyce - Kłodawa a nie Kołaczyce - Brzyska.Do brzysk to daleka droga. A co do budowy drogi to były one jeszcze w miare oki ale przez budowe mostu droga od strony Kłodawy nie nadaje sie do użytku.
Odpowiedz
0
@ LIPATON
dnia 10.11.2010, 21:45 · Zgłoś
Europa zawita do KOLACZYC! SUPER
Odpowiedz
0
@ ff
dnia 10.11.2010, 21:10 · Zgłoś
wow........... ;-)
Odpowiedz
0
@ RJS
dnia 10.11.2010, 20:27 · Zgłoś
A 22 listopada pp. Pawluś, Lechowski i Kmiecik uroczyście rozpoczną pod "Drzewem" (TW) pożegnalny remont.
Odpowiedz
0
@ tak
dnia 10.11.2010, 20:21 · Zgłoś
No to masz [...] placek,powstal problem z droga dojazdowa,a gdy budowali most to nie bylo czasu przebudowac ten odcinek dojazdu przez blonie do mostu,czy za mostem.Rozumiem ze trzeba dowiezc material,itd ale mozna to robic raz z jednej,a raz z drugiej strony.No i jeszcze tylko ten ETATOWY CZLONEK ZARZADU POWIATU w JASLE,co wspanialy tytul,czy stanowisko,czort to wie kto to wymyslil.
Odpowiedz
0
@ koko
dnia 10.11.2010, 19:31 · Zgłoś
brawo pani małgośiu
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.