Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Budynek gospodarczy w płomieniach

30

Na ul. 3 Maja wybuchł pożar budynku gospodarczego. Nadal trwają na miejscu zdarzenia prace związane z dogaszaniem ognia. Ruch na drodze z powodu zaistniałej sytuacji jest utrudniony, dlatego funkcjonariusze Policji pomagają w kierowaniu ruchem...


Prawdopodobnie do powstania pożaru budynku przyczynił się właściciel obiektu, który zaprószył ogień. Na miejsce przybyły trzy wozy strażackie oraz cysterna z 20 tys. litrów wody. Policja przeprowadza oględziny w celu dokładnego ustalenia przyczyny pożaru. Strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle zrobili otwór w dachu celem szybszego usunięcia zadymienia w budynku.

Oprócz właściciela budynku nikogo w nim nie było. Budynek gospodarczy prawdopodobnie nie będzie się nadawał do użytku i zostanie rozebrany.

(icz)

Reklama

Komentarze: 30

Dodaj komentarz Widok:
0
@ kubuś
dnia 07.01.2011, 21:17 · Zgłoś
ale pożar
Odpowiedz
0
@ Ja
dnia 04.01.2011, 09:28 · Zgłoś
Bardzo szkoda człowieka,bo mimo wszystko zainwestował w to trochę gotówki.
Odpowiedz
0
@ kevyn
dnia 02.01.2011, 18:16 · Zgłoś
szkoda mi tego pana jedyne co moge to tylko współczuć taka prawda a wam p[...] lepy pourywam
Odpowiedz
0
@ litościwy
dnia 01.01.2011, 22:30 · Zgłoś
za te wszystkie komentarze to powinniście ciężko odpowiadać nie wiesz!!!nie pisz banałów i nie nabijaj się z faceta,ty też [...]kowego wieku dozyjesz,albo i nie ,a w te stara AUTA też go wrobił taki kto miał na tym interes najlepiej <pilnuj swojego nosa, nie czyjego prosa>
Odpowiedz
0
@ kris79
dnia 01.01.2011, 21:02 · Zgłoś
No ładnie w Jaśle spaliła się stodoła (red. budynek gospodarczy) ;)
Odpowiedz
0
@ DoMądrego
dnia 01.01.2011, 19:07 · Zgłoś
Jesteś głupcem i i[...]ą. Jego budynek gospodarczy ma wszystkie papiery i jest legalny. Jeśli Tobie cos nie pasuje to wybierz się za BURSĘ. Powinienes [...] [...] wziąć opłatek i podzielić sie z tym Panem, złożyć zyczenia bo tak jak piszą jeden ... d[...]l oszukał go a jak widzisz jest to samotny starszy człowiek, gdzie do konca swoich dni bedzie miał własne zdanie i sobie w zyciu poradzi, nie tak jak ty [...].
Odpowiedz
0
@ do Gościówa
dnia 01.01.2011, 16:27 · Zgłoś
jak jesteś taki mądry [...] to postaw temu [...]kowi normalne mieszkanie,które nie bedzie negatywnie wpływac na wizerunek jasła,[...] skończony.Facet budował ten domek własnoręcznie,to że jest biedny i nie stac go na wybudowanie jakiegoś pałacu to nie znaczy ,że taki [...] jak ty może się w ten sposób wypowiadac
Odpowiedz
0
@ JA
dnia 01.01.2011, 14:36 · Zgłoś
[...] z was i tyle:/
ten [...]ek swego czasu został oszukany przez znanego wszystkim biznesmena=złodzieja pana p. na duże pieniądze stracił wszystko kilkaset tysięcy złotych. została mu tylko ta działka, którą powoli zagospodarowywał. szkoda mi tego pana:(
Odpowiedz
0
@ JIM
dnia 01.01.2011, 13:58 · Zgłoś
Ten [...]ek ma kupe chajsu. Koło Merkurego ma też taką ruderę i jeszcze na Floriańskiej ma pustostan.
Nie żałujcie [...]ka - on po prostu lubi byc psujem.
Odpowiedz
0
@ Krzekorz
dnia 31.12.2010, 22:45 · Zgłoś
kupilbym jakies auto od neigo ;p tlyko nmei wiem cvzy on by to sprzedal czy nie? i czy to wogole odpali ?:D
Odpowiedz
0
@ Mądry
dnia 31.12.2010, 20:09 · Zgłoś
powiem tak... jak sobie moj znajomy wybudowal (bez zezwolenia) pomieszczenie gospodarcze - 38 m.kw.w wolicy to mu kazali rozebrac i zapłacic 15000 zł kary , a tu w centrum miasta ktos stawia taki holopas i dopiero jak sie zapali to sie o tym glosno mowi to jest dobrze tak ??? jak by mial [...]ek na to papiery to by nie musiał tego teraz rozbierac !!! obudzcie się
Odpowiedz
0
@ łukasz
dnia 31.12.2010, 19:19 · Zgłoś
szkoda [...]ka tyle wysiłku włozył w tą budowe...
Odpowiedz
0
@ do stasek
dnia 31.12.2010, 19:17 · Zgłoś
fajnie ze sie podpisales:)tez jestem stasek
Odpowiedz
0
@ stasek
dnia 31.12.2010, 17:11 · Zgłoś
Redaktorzyno, co nie masz odwagi się podpisać imieniem i nazwiskiem, absolwencie jakiejś "elitarnej" szkoły, tudzież kursu ESKK - informuję, że pisze się "ZAPRÓSZYŁ"!!! Jak edytor tekstu robi ci pod jakimś wyrazem taki czerwony wężyk to nie robi go po to, aby było ładniej, tylko oznacza błąd!
Odpowiedz
-1
@ przekręt rzeszowski
dnia 31.12.2010, 16:52 · Zgłoś
o prosze nawet widac jelcza z PSP JASŁO którego komendant wojewódzki zrobił przekręt z tym samochodem. KOMENDANT WOJEWÓDZKI PAN SZABLEWSKI ZA KRATY!!
Odpowiedz
0
@ teresa
dnia 31.12.2010, 16:40 · Zgłoś
ciekawe komu zalerzy na tej działce?
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 31.12.2010, 16:27 · Zgłoś
to jak cos nie kumam podkulski sprzedal tzw. [...]kowi czy [...]ek kiedys dawal w najem uwaga posesja obok temat, dla mlodych prawnikow na prace doktorska
Odpowiedz
0
@ Szkoda
dnia 31.12.2010, 16:16 · Zgłoś
Szkoda starszego pana tyle wysilku w to wlozyl, a moze to nie On zaprószył tylko np jacys bezdomni co sie chcieli ogrzac.
Odpowiedz
0
@ lenkamii
dnia 31.12.2010, 15:50 · Zgłoś
jaki budynek gospodarczy?to nie byla stodola ani szopa,tylko wygladem przypominalo budynek mieszkalny.szkoda starszego pana ,ktory sam to budowal,a teraz poszlo to z dymem:(
Odpowiedz
0
@ kks
dnia 31.12.2010, 15:09 · Zgłoś
zeby otrzymac przeglad kominiarski trzeba niec komin...
Odpowiedz
0
@ do lechosław
dnia 31.12.2010, 14:48 · Zgłoś
czytaj ze zrozumieniem [...], przecież wyrażnie pisze ze to budynek gospodarczy a nie mieszkalny...
Odpowiedz
0
@ muminki
dnia 31.12.2010, 14:22 · Zgłoś
a tym razem, gdzie był bziadek???
Odpowiedz
0
@ antyLechosław
dnia 31.12.2010, 13:41 · Zgłoś
lechosław ten budynek miał wszystkie papiery i jest bezpieczny. Szkoda Ci że ten starszy [...]ek sam go budował, ze inni sie nad nim znecali rzucajac kamieniami po samochodach i na jego posesję. Szkoda Ci bo stary [...]ek sam cos zbudował a Ciebie nie stać pewnie na paczke fajek.
Odpowiedz
0
@ Gościówa
dnia 31.12.2010, 13:38 · Zgłoś
[...]ek sam ruderę postawił, ku ogólnemu rozbawieniu okolicy. [...] [...] całej działce, na znosił śmieci - to naprawdę była przepiękna wizytówka przy wjeździe do Jasła.
Odpowiedz
0
@ dadi
dnia 31.12.2010, 13:19 · Zgłoś
to jasielska mafia podpaliła
Odpowiedz
0
@ dadi
dnia 31.12.2010, 13:13 · Zgłoś
to jasielska mafia podpaliła potrzebują ten plac.
Odpowiedz
0
@ jaslak
dnia 31.12.2010, 12:28 · Zgłoś
On wogóle mial zgode na budowe tej stajni ???
Odpowiedz
0
@ Zal
dnia 31.12.2010, 11:58 · Zgłoś
Budynek sie nadaje nie wiem co wy piszecie. Macie błedne informacje probujecie Zrobić SHOW nie uda wam sie
Odpowiedz
1
@ ehh
dnia 31.12.2010, 11:53 · Zgłoś
Szkoda [...]ka
Odpowiedz
0
@ lechosław.pl
dnia 31.12.2010, 11:50 · Zgłoś
Kto w ogóle zakwalifikował ten szałas jako budynek mieszkalny?Czy odbyły się wszystkie odbiory(choćby kominiarski)?Po tym co widać nie sądzę by był zasiedlony zgodnie z prawem budowlanym.Wizytówka Jasła,za nim stoi drugi zdewastowany budynek,kolejny po PKP.Wstyd...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.