Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Budżet Powiatu Jasielskiego na rok 2011 został przyjęty

9

Na wydatki w powiecie planowo zostanie przeznaczonych 108 169 504 złotych, z czego na same inwestycje zostanie wydanych 20 045 758 złotych. Możliwe jest że dochody, które planowo wyniosą 97 525 660 złotych, w ciągu roku zwiększą się i inwestycji będzie w powiecie znacznie więcej.

Wszystkie kluby jednogłośnie wyraziły chęć przyjęcia budżetu powiatu na 2011r. Kontynuowane będą zadania związane z remontami dróg i mostów. W zbliżającym się nowym roku, zostaną wyremontowane budynki szkół, ale również kolejne oddziały w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle. W Starostwie Powiatowym zostaną  zakończone inwestycje związane z termomodernizacją budynku.

- Priorytetem jest zakończenie oddziału ginekologiczno-położniczego. Chcemy również doposażyć inne oddziały sprzętowo. Odnośnie dróg, remontowane będą te, na które otrzymaliśmy dofinansowanie lub zostały podpisane umowy. Są to drogi: Jasło- Zręciń, Trzcinica- Jareniówka i Jasło-Folusz. Mniejsze drogi będą remontowane z bieżących środków. - powiedział Adam Kmiecik, starosta jasielski.

Deficyt w wysokości 10 643 844 złotych zostanie pokryty kredytem bankowym.

Ilona Czarnecka

Reklama

Komentarze: 9

Dodaj komentarz Widok:
0
@ anty era b.rz.
dnia 03.01.2011, 07:08 · Zgłoś
a bogdan z ery dalej przy korycie? śmiesznie wygląda [...] [...]
Odpowiedz
0
@ kierowca2
dnia 02.01.2011, 22:14 · Zgłoś
A ja bym tam wolał zęby wszystkie szpitale sprywatyzowali wtedy by te [...] doktorki robili by w szpitalu a nie jak jest do tej pory w szpitalu przyjmują i po ośrodkach i jeszcze w tej samej porze pracy przyjmują prywatnie i ja w tym momencie jestem z prywatyzacja bo jak w jednym momencie można być w 4 miejscach to jest nie realne! Sami sobie na to pytanie odpowiedzcie płacicie te składki a skierowania ci lekarz nie przepisze bo prywatnie nie było się u niego to lepiej raz płacić prywatnie a nie dwa razy. Raz państwowo a drugi prywatnie bo i tak musisz iść prywatnie bo inaczej w szpitalu to cie maja za jakiegoś [...] to ja wole prywatyzacje szpitali i raz płacić za wizytę u lekarza.
Odpowiedz
0
@ wwww
dnia 31.12.2010, 13:45 · Zgłoś
tak szpital remontujcie i zachwile bedzie prywatyzacja i natym sie zakonczy po robi wszystko ku temu
Odpowiedz
0
@ HIHIHIHIHIHI
dnia 31.12.2010, 09:32 · Zgłoś
20 mln na inwestycje a cala reszta w kieszen:) bierzcie bierzcie bo macie malutko:) podatnika stac na to zeby wam dac:)
Odpowiedz
0
@ do olka k.
dnia 31.12.2010, 00:25 · Zgłoś
Przecież [...] przygotowywały ten budżet a kmiecik tylko wolne i pszczoły!
Odpowiedz
0
@ czesio
dnia 30.12.2010, 23:13 · Zgłoś
heh do takiego kredyta to trza ze 100 żyrantów...:)
Odpowiedz
0
@ olek
dnia 30.12.2010, 20:39 · Zgłoś
Czyżby [...] nie były w opozycji?
Odpowiedz
0
@ vvv
dnia 30.12.2010, 19:41 · Zgłoś
vvvv
Odpowiedz
0
@ marta
dnia 30.12.2010, 18:40 · Zgłoś
na wypłatę dla Starosty nie zabrakło w budżecie?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.