Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Burmistrz Jasła zarządziła ewakuację kolejnych osiedli

41
W związku z zagrożeniem powodziowym na terenie Miasta Jasła dzisiaj tj. 4 czerwca 2010r. o godzinie 9.15 Burmistrz Miasta Jasła Maria Kurowska podpisała zarządzenie o ewakuacji mieszkańców Osiedla Gądki, Rafineria, Mickiewicza, Kaczorowy, Ulaszowice, Krajowice w mieście Jaśle.

Zarządzenie weszło w życie w życie z dniem i godziną podpisania.


Mieszkańcy ewakuowanych osiedli mogą  zgłaszać się w następujące miejsca:

Szkoła Podstawowa nr 2    ul. Koralewskiego
Szkoła Podstawowa Nr 4   ul.W. Pola
Szkoła Podstawowa Nr 4
Przedszkole Miejskie Nr 6    ul. Kopernika
Gimnazjum Nr 1    ul. Czackiego
I Liceum Ogólnokształcące   ul. Czackiego


 


Red.

Reklama

Komentarze: 41

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ...
dnia 06.06.2010, 14:27 · Zgłoś
czyli uczniowie gimnazjum numer 1 w Jaśle nie idą do szkoły??
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 05.06.2010, 13:20 · Zgłoś
pan krzysztof czeluśniak pewnie uciek z jasła z całom rodzinkom przed powodziom pan krzysztof zawsze same mądre rzeczy wymyśla ty greku
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 05.06.2010, 13:18 · Zgłoś
ludzie poprawcie sie to więcej nie będzie powodzi
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 05.06.2010, 13:16 · Zgłoś
nie byli wysiedleni ludzie wszyscy z [...] ludzie po domach siedzieli
Odpowiedz
0
@ Greg
dnia 05.06.2010, 08:24 · Zgłoś
A GDZIE JEST AKTYWNY RADNY PAN K.CZELUSNIAK ! MOZE TERAZ COS WYMYSLI COS MADREGO !!!
Odpowiedz
0
@ kicia.. smutasek ;(
dnia 04.06.2010, 22:31 · Zgłoś
Moim zdaniem można to określic tylko 1 słowem..
a mianowicie MASAKRA...
ludzie (dzieci i młodzież) ja was nie ogarniam... jak możecie się cieszyć że szkoły zalało?? przygrzało wam?? jeste teraz masakra i ponoć dziś o koło godziny 23 .. bedzie kolejna fala z Klimkówki bo podobno tam tama zaczęła pękać... to nie są żarty... ;///
Odpowiedz
0
@ [...] [...]
dnia 04.06.2010, 22:21 · Zgłoś
Za wały należą się pały. Nie widziały gały co wybierały?
Odpowiedz
0
@ Kryspin
dnia 04.06.2010, 21:01 · Zgłoś
A gdzie jest J.Kaczynski ?- juz nie pomaga ! Moze przyjedzie i powie coś mądrego na wałach. Pis nic nie zrobił dla Jasła tylko liczy na głosy.
Odpowiedz
0
@ Kiper60
dnia 04.06.2010, 18:51 · Zgłoś
Krajanie z Jasla, trzymajcie sie !!!
Pozdrawiam z Kostrzyna nad Odrą.
Odpowiedz
0
@ yyy
dnia 04.06.2010, 18:39 · Zgłoś
po co te [...] komentarze to ja nawet nie wiem
Odpowiedz
0
@ hjjhkkh
dnia 04.06.2010, 17:22 · Zgłoś
najwidoczniej zasluzylo Jaslo na powodz , zamiast ogladac w tv macie live heh moze sie gangsterki odechce [...] i zaczna myslec normalnie
Odpowiedz
0
@ Kuba
dnia 04.06.2010, 17:01 · Zgłoś
Byłem godzinę temu za mastem w Topolinach jest NIECIEKAWIE jak żyje ponad piędziesiąt lat czegoś takiego NIE WIDZIAŁEM od mostu tylko woda widać tylko znaki drogowe i latające śmigłowce w dali ewakujących ludzi pozostałych w domach dez szans na wydostanie się z nich jest i Radio Rzeszów wchodzą tylko na krótkie relacjie . ALE WODA OPADŁA O 20CM CO WIDAĆ PO ELEWACJIACH BUDYNKÓW . A JEST TO DROGA Jasło Gorlice.
Odpowiedz
0
@ kaś
dnia 04.06.2010, 14:51 · Zgłoś
ty a tam jest wszystko dobrze jest ''4 czerwca''
Odpowiedz
0
@ jam
dnia 04.06.2010, 14:49 · Zgłoś
no to po mojej Szkolnej słyszę w radiu...:(
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 04.06.2010, 14:34 · Zgłoś
Tragedia normalna tragedia 6 tys ludzi sie juz ewakuuje z jasła wały poszły koło basenu wszytsko pływa i wsie okoliczne i dobrze ktos napisał ze [...] dzieci módlcie sie zebyscie mieli lekcje i zbey waszych domow niezalało bo nie ma sie z czego cieszyc... straszna tragedia...
Odpowiedz
0
@ Kurak
dnia 04.06.2010, 14:22 · Zgłoś
No to macie przepier.... ale cieszcie się że kampania wyborcza trwa, to i znajdzie się kasa na odszkodowania :)
Odpowiedz
0
@ adzia277
dnia 04.06.2010, 13:56 · Zgłoś
do "zalało mi dom" mieszkam w Trzcinicy i ze tak ujmę sytuacja jest tragiczna. To przez Ropę bo wyszła pora tory ;/ i potopiło topoliny..Droga przez Trzcinicę na Osobnicę kompletnie zalana nie widać nawet aut.
Odpowiedz
0
@ ania
dnia 04.06.2010, 13:38 · Zgłoś
czy ktoś wie gdzie mozna otrzymac jakies dokładne informacje czy w jakikolwiek sposób mozna sie teraz dostac do jasło z nowego sącza???
Odpowiedz
0
@ mmmmmmmmmm
dnia 04.06.2010, 13:29 · Zgłoś
ale macie problem czy 4 maja czy 4 czerwiec są informacje i każdy patrzy żeby były na bieżącą podawane
Odpowiedz
0
@ sajm
dnia 04.06.2010, 13:27 · Zgłoś
Gdzie jest zapora w Myscowej???!!! Zamiast wydawac pieniadze na "[...]" niech wladze zaczna budowac tape!! Moim zdaniem władze do wymiany!!!
Odpowiedz
0
@ asd
dnia 04.06.2010, 13:26 · Zgłoś
Topoliny i Trzcinica podobno kompletnie zalane, zerwał się [...] na Ropie.
Odpowiedz
0
@ sajm
dnia 04.06.2010, 13:23 · Zgłoś
Gdzie jest zapora w Myscowej???!!! Zamiast wydawać pieniądze na "[...]" to niech władze buduja tame!!! Władze do wymiany
Odpowiedz
0
@ K.a.d.a
dnia 04.06.2010, 13:19 · Zgłoś
tak jeszcze nigdy nie bylo!!!
Odpowiedz
0
@ dds
dnia 04.06.2010, 13:17 · Zgłoś
ponoc maja wysadzac waly na 17 stycznia...[...]!!!
Odpowiedz
0
@ jaślanin
dnia 04.06.2010, 13:12 · Zgłoś
co się dzieje na szajnochy?
Odpowiedz
0
@ re
dnia 04.06.2010, 13:08 · Zgłoś
kto kazał tym policjantom kierować samochody na objazd w majscowej? dojechałem 500 m i musiałem zawrócić.bo następni nie kazali jechać w strone jasła, wróciłem z powrotem,to ci pierwsi chcieli mnie skierować znow w strone żmigrodu(skąd przyjechałem),twierdzili,że do jasła nie dojade, okazało sie,że droga jest jak wczesniej całkiem przejezdna i dojechałem bez problemu. może gdyby mieli jeszcze psa,to choć pies by myslał
Odpowiedz
0
@ hmm
dnia 04.06.2010, 13:03 · Zgłoś
podziękować [...] z klimkówki. Zamiast spuścić przed deszczami wode to oni teraz od 6 albo 8 zpuszczają bo czekali do ost chwili i się im przelewa. Potem sie dziwić, że na ropie większa woda niż na wisłoce.
Odpowiedz
0
@ draught
dnia 04.06.2010, 12:44 · Zgłoś
pisze sie EWAKUOWANE :-)
Odpowiedz
0
@ zalalo mi dom
dnia 04.06.2010, 12:44 · Zgłoś
czy ktoś moze mi napisać jaka jest sytuacja w Topolinach?? wiem że mi juz wszystko pływa w domu:( ale czy to przez Ropę czy przez cos innego prosze mi napisać jeśli ktoś wie. ;(
Odpowiedz
0
@ .....
dnia 04.06.2010, 12:43 · Zgłoś
Ludzie trzymajcie sie!!
Odpowiedz
0
@ ja!!
dnia 04.06.2010, 12:36 · Zgłoś
[...] dzieciaki odejdzcie od komputerow, bo ludzie przezywaja tragedie a wy sobie jaja robicie!! modlcie sie zebyscie mieli zajecia w szkole w poniedzialek, bo jak zaleje jaslo, i nie bedzie zajec to wam wakacje przesuna bo rok szkolny trzeba zaliczyc okreslona iloscia dni!! i pomyslcie troche o ludziach ktorzy teraz zostaja z niczym zanim zacznicie pisac kolejne takie bzdury i radowac z tego powodu!
Odpowiedz
0
@ parafianin
dnia 04.06.2010, 12:35 · Zgłoś
A wczoraj ks. proboszcz Putyra na kazaniu mówił, jak to we Wrocławiu pozwolili nieodpowiedzialni ludzie na budowę domów na terenach zalewowych.
Odpowiedz
0
@ znajomy!
dnia 04.06.2010, 12:05 · Zgłoś
a co z gim 2 w jaśle -też ewakułowane?;D
Odpowiedz
0
@ PoSS
dnia 04.06.2010, 11:59 · Zgłoś
Przyjmę ładne młode powodzianki ;]
Odpowiedz
0
@ : )
dnia 04.06.2010, 11:59 · Zgłoś
haha moja szkola . czyli mozliwe ze nie bd miec w poniedzialeklekcji no bo w mojej szkole ludzie mieszkaja ...
Odpowiedz
0
@ datownik
dnia 04.06.2010, 11:25 · Zgłoś
Napisany dnia: 04.06.2010, 10:52, 3588 czytań
W związku z zagrożeniem powodziowym na terenie Miasta Jasła dzisiaj tj. 4 maja 2010r. o godzinie 9.15 Burmistrz Miasta Jasła Maria Kurowska podpisała zarządzenie .Sory po miesiacu czasu ,czy daty zle wpisaliscie?
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 04.06.2010, 11:13 · Zgłoś
<zalamka>...
Odpowiedz
0
@ łukasz
dnia 04.06.2010, 11:11 · Zgłoś
TRZYMAJCIE SIĘ !
Odpowiedz
0
@ tomciooo
dnia 04.06.2010, 11:09 · Zgłoś
Każdy zadaje sobie pytanie kiedy przestanie padać!!!!??? Z tego co mi wiadomo idzie następna fala powodziowa... Co będzie dalej??? ;) ;( ;( ;/ ;]
Odpowiedz
0
@ a
dnia 04.06.2010, 11:05 · Zgłoś
pomyłka:"dzisiaj tj. 4 maja 2010r. o godzinie 9.15" 4 czerwca powinno być.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.