Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Burmistrz Miasta Jasła nagrodziła nauczycieli

36

W środę, 13 października br., w Urzędzie Miasta w Jaśle burmistrz Maria Kurowska wręczyła szesnastu nauczycielom Nagrody Burmistrza za szczególne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze w pracy zawodowej.

Wśród wyróżnionych znaleźli się dyrektorzy, nauczyciele i wychowawcy przedszkoli miejskich, szkół podstawowych i gimnazjów. Nagrody Burmistrza Miasta Jasła w postaci dyplomów i nagrody pieniężnej w wysokości 2600 zł, przyznawane są ze specjalnego funduszu nagród z okazji Dnia Nauczyciela.

W czasie wręczenia nagród M. Kurowska dziękowała nauczycielom za ich pracę - Przyjmijcie Państwo w dniu dzisiejszym ode mnie serdecznie podziękowania za Waszą dobrą, owocną pracę. To, że nasze dzieci biorą udział w różnych konkursach i bardzo dobrze tam wypadają oraz mają dobre i wysokie wyniki zarówno ze sprawdzianów jak i z egzaminów gimnazjalnych to że dobrze radzą sobie potem w szkołach średnich zawdzięczamy właśnie Wam.

W tym roku burmistrz M.Kurowska wyróżniła dyrektorów szkół z Jasła. Są nimi: Jerzy Gajda - dyrektor z Zespół Szkół Miejskich nr 2, Aleksandra Zajdel-Kijowska - dyrektor Zespołu Szkół Miejskich nr 3, Józefa Zarudzka - dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 9. Nagrody Burmistrza otrzymali również: Ewa Wątroba zastępca dyrektora z Zespół Szkół Miejskich Nr 1, Antoni Zając - Zespół Szkół Miejskich Nr 3, Anetta Bobula - Zespół Szkół Miejskich Nr 4, Alina Lubojemska - Zespół Szkół Miejskich nr 5, Maria Chrząszcz, Aurelia Kurczyńska - Gimnazjum Nr 1, Małgorzata Baran - Przedszkole Miejskie Nr 2, Beata Banaś, Jerzy Łącki - Szkoła Podstawowa Nr 2, Mariusz Delikat, Małgorzata Pasterczyk - Szkoła Podstawowa Nr 4, Krystyna Musiał - Szkoła Podstawowa Nr 7, Lucyna Kuźniarska - Szkół Podstawowa Nr 10.

Dziękując, Burmistrz Miasta, życzyła wszystkim nauczycielom pogody ducha, wiele entuzjazmu i wciąż odkrywania nowych ścieżek: - Życzę abyście się Państwo spełniali
w realizowanych przez siebie rolach, dlatego dedykuję Państwu mój ulubiony cytat Ojca Świętego Jana Pawła II „Człowiek spełnia siebie, realizuje siebie, przekraczając siebie". Myślę, że praca nauczycielska, dyrektorska jest właśnie takim przekraczaniem siebie każdego dnia a ja ze swej strony życzę Państwu tego z całego serca.

UM Jasła

Reklama

Komentarze: 36

Dodaj komentarz Widok:
0
@ CzarnaXD
dnia 03.11.2010, 16:54 · Zgłoś
Pan Zając jest mega : D Należy mu się ta nagroda. Z nim zawsze jest wesoło hehe ^ ^
Odpowiedz
0
@ Baju
dnia 02.11.2010, 11:33 · Zgłoś
heheh Kijowska? za co ona dostala ta nagrode?
Zawsze byłą kiepskim nauczycielem i wszyscy dobrze o tym wiedza.NIe bardzo rozumiem wybór...
Odpowiedz
0
@ Anna
dnia 01.11.2010, 17:52 · Zgłoś
Antoni Zajac nauczyciel jakich malo! To byly lekcje plastyki niezapomniane do dzis w ZSP nr 9! Z chcecia bym wrocila do tamtych chwil.
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 01.11.2010, 15:33 · Zgłoś
do uczeń
Przede wszystkim WZIĄĆ, a nie WZIĄŚĆ! To, oraz reszta wypowiedzi świadczy o tym, że niektórych nie da się nauczyć za żadne pieniądze.
Odpowiedz
0
@ uczeń
dnia 01.11.2010, 10:33 · Zgłoś
a za te korepetycje to mógłby się wreszczie ktoś wziąść bo po pięć dyszek czy sześcz za 45 min to czyba przesada mają po pięciu uczniów dziennie i [...] że mało opodatkować !!! cwaniaków
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 01.11.2010, 10:31 · Zgłoś
tej pani lub panu co odpowiada fizycznym jakby ich niebyło to napewno by brakło po te 2.600 bo wszyscy by byli umysłowi i wyszło by po 26 zetów
Odpowiedz
-1
@ kam
dnia 31.10.2010, 23:11 · Zgłoś
Pani Chrząszcz uczyła mnie w gimnazjum. Naprawdę ma świetne pomysły i metody wychowawcze/nauczania. Nie lubiłam matematyki, ale ona zawsze ma do wszystkich cierpliwość... Wiem, że jak chodziłam do gimnazjum to wciąż się kształciła i rozwijała swoją pasję. Gratuluję pani Mario. Po dziś dzień wspominam lekcje matematyki i chętnie bym na nie wróciła.
Pozdrawiam- studentka.
Odpowiedz
0
@ KaRoLeK
dnia 31.10.2010, 19:45 · Zgłoś
na miejscu (tej no, jak jej to jest???? OOo !!!!! juz wiemM !!!!!!) BÓRMISTŻ ;-)) To w głownym wydaniu wiadomości bym to ogłosiła .. JESZCZE PRZED WYBORAMI rozumiem..te premie są tylko dla tych bardziej wybitiejszych dyrektorów
Odpowiedz
0
@ agat25
dnia 31.10.2010, 09:25 · Zgłoś
ciągły 4 letni piarowski lans !!! ta [...] niczego innego nie potrafi tylko szkodzić naszemu miastu i kreować swój i tak beznadziejny wizerunek .POSZŁA [...] !
Odpowiedz
0
@ L.
dnia 30.10.2010, 23:02 · Zgłoś
Pani Burmistrz Miasta Jasła Maria Kurowska. To nasz Kandydat w nadchodzących wyborach ! Nie ma lepszego kandydata z PSL, aniżeli Pani Burmistrz !
Odpowiedz
0
@ wPiSdu
dnia 30.10.2010, 22:35 · Zgłoś
Tej Pani 21.XI podziękujemy....
Odpowiedz
0
@ do biznesmen
dnia 30.10.2010, 21:48 · Zgłoś
Wiesz, ja miałem podobnie, bo moja mama też jest nauczycielką i również nigdy w te ważne dla mnie dni nie chodziła ze mną do szkoły, bo musiała iść do swojej.A ile ja wtedy dałbym za to, żeby była ze mną!!! A najbardziej bolało mnie i boli nadal, kiedy o swoich uczniach mówi: moje kochane dzieci, moje aniołki, misie, kotki, itp. A tu jak czytam te opinie o nauczycielach to mnie boli serce,bo np. moja mama oddałaby życie za swoich uczniów, a jak poczyta co piszą uczniowie to.....chyba zemdleje!!! Kochani!!! Miejcie trochę szacunku dla tych, dla których to właśnie WY jesteście całym światem!!!
Odpowiedz
0
@ do galik
dnia 30.10.2010, 21:12 · Zgłoś
Jak sie nie znasz, to nie wypisuj głupot. Nauczyciele mają odpis na fundusz nagród z subwencji oświatowej i burmistrz (wójt) tylko się rządzi tym funduszem. I pokazuje palcem, komu dać, a kogo olać.
Odpowiedz
0
@ rob
dnia 30.10.2010, 20:20 · Zgłoś
prawda jest taka ze o pracy w szko0lnictwie marza tysiace magistrow ,ludzi ktorzy maja predyspozycje do tego zawodu ,jednak prace ktora w czasach tzw. demokracji jest przywilejem otrzymuja ludzie z tzw UKLADU ....nawet bez koniecznego wyksztalcenia ... wystarcza PLECY ...wierzcie mi ...
Odpowiedz
0
@ galik
dnia 30.10.2010, 18:33 · Zgłoś
pani burmistrz znow trzesie porami ze trzeba wracac do Blazkowej na smieci to i wymyslila wlasnie nagrody.......gratulacje rzeczywiscie .....a jaslo jak zostaje w dalszej potrzebie tak zostaje
Odpowiedz
0
@ biznesmen
dnia 30.10.2010, 14:04 · Zgłoś
Wiecie co, czytam tak te wasze wypowiedzi i dziwię się, czego zazdrościcie tym nauczycielom!? Ja mam własny biznes, pracuję po 24 godz na dobę, ale w życiu nie chciałbym być nauczycielem. A wiecie dlaczego? Moi rodzice byli nauczycielami i właśnie dlatego ja nim nie zostałem... Otóż wspominam do dziś, jak każdego roku 1 września lub na zakończenie roku zamiast iść do szkoły z mamą lub tatą tak jak inne dzieci, ja najpierw chodziłem z babcią, potem z ciociami i nawet nie pamiętam z kim... i właśnie wtedy pomyślałem sobie, że ja nigdy nie zostanę nauczycielem, bo chcę, żeby moje dzieci miały normalną rodzinę............
Odpowiedz
0
@ do alfa
dnia 30.10.2010, 13:56 · Zgłoś
Po [...] chodziłaś do szkoły w takim razie, mogłaś siedzieć w domu, ciekawe kim byś dzisiaj była???
Odpowiedz
0
@ dodo=a
dnia 30.10.2010, 12:01 · Zgłoś
No nawet nasza Pani Anetka GRATULUJE
Odpowiedz
0
@ do fizycznych
dnia 30.10.2010, 11:05 · Zgłoś
A kto wam każe pracować fizycznie? Pracujcie [...]!!! A jak wam ta praca odpowiada to o co chodzi???
Odpowiedz
0
@ alfa
dnia 30.10.2010, 11:02 · Zgłoś
dzięki rodzicom wychodzimy na ludzi a nie nauczycielom
Odpowiedz
0
@ do alfa
dnia 30.10.2010, 09:16 · Zgłoś
skoro się tyle uczyłaś, trzeba było zostać nauczycielem...a nie zazdrościć im teraz i podziękuj nauczycielom,że wyszłaś na ludzi...
Odpowiedz
0
@ mloody888577259
dnia 30.10.2010, 09:02 · Zgłoś
haaaa nawet moja kochana wychowawczyni z gima 1 jest ah to były czasy
Odpowiedz
0
@ alfa
dnia 30.10.2010, 08:40 · Zgłoś
wiele osób jest po studiach i nie może dostać pracy bo nie ma pleców tak więc nie piszcie że trzeba było się uczyć bo mam dość durnych komentarzy
Odpowiedz
0
@ do olola
dnia 29.10.2010, 23:44 · Zgłoś
Czy mam rozumieć, że nagrodzeni dyrektorzy np. P Kijowska, sami zgłosili sibie do nagrody?
Odpowiedz
0
@ Do oburzonych na Rob
dnia 29.10.2010, 23:40 · Zgłoś
A ja się uczyłam , skończyłam studia, specjalizację, itp. i wiecie co - na wasze nieszczęście im więcej wiem, tym wyraźniej widzę jakie z was nieroby!!! Przy tym wasza postawa roszczeniowa, to zwykła bezczelność. Rynek weryfikuje pracowników, dlatego zazwyczaj Ci, którzy czeszą (nieopodatkowanymi)lekcjami prywatnymi (bo coś sobą reprezentują)zazwyczaj nie biorą udziału w takich [...] dyskusjach. Oni w takich warunkach wychodzą na swoje i w to im graj. Najbardziej [...] ci, którzy trafili do szkół za karę (jak to zdążyła zauważyć jedna z poprzedniczek). Więc skoro jest wam tak źle na państwowych posadkach to czemu się nie pozwalniacie i nie pracujecie na własny rachunek? W szkole i tak (poza nielicznymi)podpisujecie jedynie listę ,a do roboty przykładacie się tylko na korepetycjach.
A tak na marginesie, nie wiem czy wiecie, ale ściganie mobbingu w szkołach zaczyna być popłatniejszym zajęciem niż wasze pensje-
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 29.10.2010, 22:36 · Zgłoś
a mi sie nawet nie chce liczyc ile pracuje godzin w tygodniu i ile razy wieksza mam pensje od sredniaka ( dla sredniakow duzy szacun)..chyba mi sie nie chce glosowac w wyborach samorzadowych..czekam na nastepne wybory prezydenckie...
Odpowiedz
0
@ zuzia
dnia 29.10.2010, 21:08 · Zgłoś
a ja życzę pani burmistrz powrotu do starych ścieżek he he he odkrywanie nowych pozostawmy romantykom i marzycielom...a dlaczego na tym zdjęciu tylko Pani jest uśmiechnięta.....? od ucha do ucha....? Maryś będę się modliła za Ciebie....
Odpowiedz
0
@ X-men
dnia 29.10.2010, 21:03 · Zgłoś
DO rob masz całkowitą racje popieram !!!a co do pozostałych tu komentujących to co gorsi są ci co pracują fizycznie od tych co [...] ???zal mi ale was!!!
Odpowiedz
0
@ studentka
dnia 29.10.2010, 20:07 · Zgłoś
rob - żal mi Cie...
Odpowiedz
0
@ do rob
dnia 29.10.2010, 19:58 · Zgłoś
jak sie rzucało w szkolę kamieniaMI TO MASZ ZA SWOJE ...
Odpowiedz
0
@ do rob
dnia 29.10.2010, 19:46 · Zgłoś
Trzeba się było uczyć rob i .....zostać nauczycielem, a teraz miałbyś dużo wolnego, dużo przywilejów i kare na całe życie: obyś cudze dzieci uczył!!!
Odpowiedz
0
@ olala
dnia 29.10.2010, 19:23 · Zgłoś
gratulacje dla P.Beaty ze Szkoły Nr 2, i drobna uwaga - fundusz nagród dla nauczycieli jest zagwarantowany Kartą Nauczyciela a P.Burmistrz decyduje tylko komu i ile, i robi to na wniosek dyrektora szkoły naprawdę rzetelnie
jeszcze raz gratulacje
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 29.10.2010, 16:41 · Zgłoś
Kiełbasa
Odpowiedz
0
@ ???
dnia 29.10.2010, 16:00 · Zgłoś
A Zając i Łącki to za co te nagrody ???? heheheheh dobre żarty!!!
Odpowiedz
0
@ rob
dnia 29.10.2010, 15:48 · Zgłoś
to jeswt paranoja...przed wyborami ...zawod ktory ma wiele przywilei .ktory jest zarezerwowany dla ludzi z tzw. duzymi plecami ,i co roku nagradzany ...a ja sie pytam gdzie inni ciezko pracujacy nie po 18 czy 20 godzin tygodniowo ale po 60 czy 80 bez urlopow bez zadnych dodatkow socjalnych na tzw dzialalnosciach gospodarczych ...tojest wlasnie ta zachodnia demokracja gdzie robol to czlowiek bez zadnych praw, moze co najwyzej sie pomodlic ....
Odpowiedz
-1
@ Widz
dnia 29.10.2010, 14:45 · Zgłoś
A gdzie Kazek Mikrut z Gimnazjum nr 1?!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.