Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Chciał skoczyć z 10 piętra

48

Policjanci ustalili mężczyznę, który siedząc na parapecie okna na dziesiątym piętrze jednego z bloków w Jaśle, zachowywał się jakby chciał skoczyć. 31-latek był nietrzeźwy, trafił do szpitala.

Wczoraj, dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie, że z okna jednego z bloków przy ul. Baczyńskiego w Jaśle, ktoś zamierza wyskoczyć. Na miejscu policjanci ustalili, że kilka minut wcześniej nieznany mężczyzna wszedł na okno klatki schodowej na dziesiątym piętrze budynku i usiadł na parapecie. Nogi trzymał na zewnątrz. Z jego zachowania wynikało, że może skoczyć. W pewnym momencie został ściągnięty z  parapetu przez osoby, które były na klatce. Następnie schował się w jednym z mieszkań bloku.


Policjanci ustalili kim jest mężczyzna. Okazał się nim 31-letni mieszkaniec Jasła. Po jakimś czasie sam wyszedł do policjantów. Był pod wyraźnym działaniem alkoholu. Po przebadaniu, zgodnie z zaleceniami lekarza,  został przewieziony do jasielskiego szpitala.


KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 48

Dodaj komentarz Widok:
0
@ hehe
dnia 16.07.2010, 22:16 · Zgłoś
ty ooo sam jestes [...]
Odpowiedz
0
@ AAA
dnia 15.07.2010, 22:19 · Zgłoś
[...] (język polski) -źródło wikisłownik
znaczenia:
rzeczownik, rodzaj męski
(1.1) człowiek mieszkający na wsi; chłop
(1.2) pot., pogard. [...], człowiek prymitywny...

I sprawa jasna ;-)))
Odpowiedz
0
@ alusia
dnia 15.07.2010, 22:17 · Zgłoś
do mieszkanki:słuchaj [...] [...] te niby panie siedzące niby 12h pod blokiem uratowały temu pijanemu batmanowi życie!!!co najwazniejsze w tym czasie bawiły sie małe dzieci a on pijany w [...] chciał sie [...] więc zastanów sie co piszesz bo to nie było fair!!!1
Odpowiedz
0
@ Michał
dnia 15.07.2010, 08:12 · Zgłoś
[...] to stan umysłu , a nie miejsce urodzenia. Czy już zawsze poziom dyskusji na j4u będzie taki niski ? O, w miarę poprawnej polszczyźnie to już chyba nie ma co marzyć...
Odpowiedz
0
@ pit bull
dnia 14.07.2010, 22:50 · Zgłoś
wszystko na jedna karte smiertelnie powazna avi valarte
Odpowiedz
0
@ jaślanka41638
dnia 14.07.2010, 21:42 · Zgłoś
cyrk na kółkach w tym jaśle
Odpowiedz
0
@ ixi
dnia 14.07.2010, 19:32 · Zgłoś
oj Pisman..tobie juz nic nie pomoze..jad sie saczy jak rzeki w czasie powodzi!
Odpowiedz
0
@ kinomaniak
dnia 14.07.2010, 18:59 · Zgłoś
kolejny harry potter tylko mietły brak
Odpowiedz
0
@ jaslanka
dnia 14.07.2010, 17:21 · Zgłoś
a czy nikt nie pomyslal ze ten czlowiek mogl miec problemy??byl w desperacji moze i nawet zalamany...:/wiemy [...] to nie rozwiazanie...no ale ludzie choc troche zrozumienia...
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 14.07.2010, 17:11 · Zgłoś
To teraz już nawet sobie z 10 piętra nie można skoczyć, jakby człowiek chciał? :D Normalny, tuskowo-palikoci faszyzm :D
Odpowiedz
0
@ aw
dnia 14.07.2010, 14:17 · Zgłoś
po takich komentarzach widać najlepiej jak to jest że człowiek wyjdzie ze wsi ale wieś z człowieka nigdy
Odpowiedz
0
@ nox
dnia 14.07.2010, 14:14 · Zgłoś
do [aaaaauuuu]bardzo dobrze to okresliles,prawdziwych jaslan,coraz mniej,wspominam czasy kiedy mieszkancy Jasla,znali sie czy to po imieniu,czy chociaz z widzenia.Jaslo bylo miastem spokojnym,czystym,jednym z wielu miast Podkarpacia.
Odpowiedz
0
@ aw
dnia 14.07.2010, 14:01 · Zgłoś
prawdziwych jaślan jest może garstka reszta tych którzy mają się za miastowych przyszli tu ze wsi. ciekawa jestem ilu z Was ma obydwojga rodziców z jasła takich rodowitych jaślan
Odpowiedz
0
@ Głópek?
dnia 14.07.2010, 12:46 · Zgłoś
Ludzie, większość prawdziwych Jaślaninów leży na starym cmentarzu lub nowym na Jareniówce. Reszta '' prawdziwych '' jaślaninów klęczy po kościołach odprawiając różaniec.
Ps. Prawdziwych jaślaninów już nie będzie.
Odpowiedz
0
@ tak o
dnia 14.07.2010, 09:59 · Zgłoś
http://demotywatory.pl/373609/Mieszkanka-wsi-vs .-[...]

ten demotywator mowi prawde...miejsce urodzenia nie ma zadnego znaczenia, [...] nie jest osoba mieszkajaca na wsi ale zachowujaca sie w sposob [...] i hmm 'wiesniacki'. to tyle :)
Odpowiedz
0
@ Jom
dnia 14.07.2010, 09:57 · Zgłoś
Macie problem. Teraz miasta to największe slumsy, na wsiach i na przedmieściach żyją ludzie bogaci, którzy mają za co wybudowac dom.

Jak można "ustalic mężczyznę"? Myślałem że można raczej ustalic jego dane.
Odpowiedz
0
@ hop
dnia 14.07.2010, 09:18 · Zgłoś
ta gadka na temat [...] i [...] jest denna i beznadzieja!!!
Odpowiedz
0
@ CZytelniczka
dnia 14.07.2010, 09:11 · Zgłoś
Jak czytam Wasze komentarze,to aż niedobrze sie robi,obrażacie ludzi ze wsi,a oni lepeij żyją i mieszkają niż niejeden z WAS,to ,że ktos słucha mamusi to też Was drażni to kim lub czym wy jesteście,kto Was wychował,co Wy reprezentujecie?-chyba jasielską patologię!
Odpowiedz
0
@ piter
dnia 14.07.2010, 02:21 · Zgłoś
o Manhattanie kutafony mozecie sobie tylko posnic
Odpowiedz
0
@ dx
dnia 14.07.2010, 01:36 · Zgłoś
""Nogi trzymał na zewnątrz. Z jego zachowania wynikało, że może skoczyć"".
A może nóg niemył i chcialł wywietrzyć je , a oni go odrazu za popieprzeńca go mają!!! Nieładnie, to już niewolno na parapetach siedzieć???
Wandale ławki przed blokiem poniszczyli to chłop na parapet sobie usiadł i przy okazji że 10 piętro i wieje tam silniejszy wiater to nogi wietrzył. Ej ta policja to ma zawsze problem, ale im wolno z komendy się wychylac za okno i nikt nie zgłosi że może wyskoczą, bo są pod wpływem %%%%.
Tym powinien się prokurator zająć .
Odpowiedz
0
@ lizak...
dnia 14.07.2010, 01:26 · Zgłoś
Co za [...] zostawiaj takie komentarze...boze boze ;(
Odpowiedz
0
@ do duch
dnia 14.07.2010, 00:48 · Zgłoś
Jesteś [...] mieszczańskim,tobie brak 5 [...] do rozumu.Spalin sie nawdychałeś w mieście i [...] po żyłach smog.he.he..
Odpowiedz
0
@ kolo
dnia 13.07.2010, 23:55 · Zgłoś
a ja chciałem byc Pezydentem
Odpowiedz
0
@ do [...]
dnia 13.07.2010, 23:38 · Zgłoś
więs spiewa wieś sie bawi...dawniej to był Manhatan...[...] sie bało...jak sie bawił Manhatan to ruch samochodowy zamierał...
Odpowiedz
0
@ duch
dnia 13.07.2010, 23:19 · Zgłoś
Moje zdanie na temat jest takie. Jak komuś się Jasło nie podoba, to niech znajdzie sobie przytulną wioskę, gdzie będzie mógł sobie o każdej porze kolejną dechę przybijać. Może przy okazji przywali sobie jeden z drugim porządnie w [...], to mu się 2 klepka naprostuje. Niestety tylko tyle im zostało. Paszoł [...] [...] [...].
Odpowiedz
0
@ do Jaślanin
dnia 13.07.2010, 22:29 · Zgłoś
Koleś ...

Mówisz żeby nie obrażać twojego miasta OK !
Ale ty obrażasz ludzi ze wsi :/
Nie wiem czemu ludzie często [...] nazywają [...] :/
Odpowiedz
0
@ aaaaaaaaauuuuuuuuuu
dnia 13.07.2010, 22:05 · Zgłoś
Prawdziwych jaślan jest garstka, reszta porozrzucana co świecie. Jeżeli osobom napływowym się tu nie podoba, to droga wolna, ugory w rodzinnych wsiach czekają na powrót właścicieli.Można nawet mamusię zabrać ze sobą, jeżeli tak bardzo się jej to miasto nie podoba.
Odpowiedz
0
@ x-men
dnia 13.07.2010, 21:57 · Zgłoś
Z tych komentarzy wynika że wszyscy nadajecie się do skobierzyna razem z tym co chciał skoczyć.dekle.
Odpowiedz
0
@ S.S
dnia 13.07.2010, 21:50 · Zgłoś
mógł s[...]ć skoro chciał poco straż
Odpowiedz
0
@ do Jaślanin
dnia 13.07.2010, 21:23 · Zgłoś
Piszesz żeby sie nie śmiać z "twojego" City, a sam obrażasz ludzi ze wsi,nazywając ich [...],chociaż mają więcej kultury od ciebie.Jakby nie wieś to ciekawe skąd miasto brałoby jajka,masło, sery,ziemniaki, chyba ze sklepu chemicznego =D I co ci przeszkadza sterta siana??? - spróbował byś sobie taką uzbierać to by ci mina zrzedła !!!
Odpowiedz
0
@ BEZ IMIENNA BO CO
dnia 13.07.2010, 20:56 · Zgłoś
Nic Dziwnego Jasło..!!!
Nizej dna.. hahah
Odpowiedz
0
@ elvis
dnia 13.07.2010, 20:53 · Zgłoś
W tym wszystkim jest jeden pozytyw mianowicie taki że [...] i [...] żyje i EWENTUALNIE umiera na baczyńskiego tudzież innych podobnych gettach...ufff chwała Bogu!
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 13.07.2010, 20:46 · Zgłoś
he he he dyskusja bardzo ciekawa i na temat :)
Odpowiedz
0
@ gośc20
dnia 13.07.2010, 20:32 · Zgłoś
slownik ja z tym zdaniem też mogę się zgodzić że też to trochę dziwacznie brzmi??
Odpowiedz
0
@ adrian
dnia 13.07.2010, 20:10 · Zgłoś
ile ty masz lat facet z jakiego lasu cie wyciągneli [...] ile ty masz lat [...] saska. chyba ci teraz głupio ze wogóle na neta wpadłeś [...]. jak ktos taki inteligetny zeby sie na mamusie powołać na necie to lepiej sie wogóle nie odzywaj bacie!!!
Odpowiedz
0
@ Chamowo
dnia 13.07.2010, 18:53 · Zgłoś
Jakaś [...] potu panka??
Odpowiedz
0
@ Jaślanin
dnia 13.07.2010, 17:22 · Zgłoś
Jestem mieszkancem i bardzo prosze nie smiac sie z mojego City... Który z was [...] wie co to 10 pietro...? chyba tylko tyle co widok z sterty siana... Jak wchodzi taki do Jasła to z komórki se fotki przy fontanie robi a potem o swojej turystycznej atrakcji zle pisze, bardzo nie ladnie:(
Odpowiedz
0
@ do ktosia
dnia 13.07.2010, 16:53 · Zgłoś
Czytam i się zastanawiam co to jest "spłudniczka", pewno Ty siedziałeś w domu jak trzeba było chodzić do szkoły by nauczyć się poprawnie pisać i mówić po POLSKU. Przykład jakich mamy wykształconych ludzi w tym grajdołku zwanym Jasłem - dzieci ery komputerów
Odpowiedz
0
@ gorgio
dnia 13.07.2010, 16:48 · Zgłoś
0
@ ooo
dnia 13.07.2010, 16:46 · Zgłoś
Mama ma racje , u Was to tam same wariaty!!!
Odpowiedz
0
@ radek
dnia 13.07.2010, 16:33 · Zgłoś
ooo - a kaj sie ty rodził ze takie farozy godosz HO ????
Odpowiedz
0
@ ble
dnia 13.07.2010, 16:32 · Zgłoś
ej lepiej na basen nie bo sie utopi ;d hehe lepiej do brodzika co nie ma wody ;d haha albo z mama do brodzika i mama bedzie synka trzymac za raczki zeby sie nie utopil ;d ej przesada zeby sie mamy słuchac ;D
Odpowiedz
0
@ georgio
dnia 13.07.2010, 16:16 · Zgłoś
"...sztyka latania najtrudniejsza ze sztuk... ...ostatni krzyk łabędzia nuta... ..life is brutal.."
Odpowiedz
0
@ mieszkanka
dnia 13.07.2010, 16:15 · Zgłoś
Wielkie halo..... nikt nie skoczyl a panika:) jak bedzie chaial to i tak skoczy proste i logiczne ale na wiezowcach Panie siedzace codziennie 12h pod klatka to jasielskie bohaterki!!! bravo
Odpowiedz
0
@ do ooo
dnia 13.07.2010, 16:04 · Zgłoś
idź ty [...] , mama mi mówiła . jaki typ ,idź dziecko na basen ,a nie do neta się dorwało w wakacje.
Odpowiedz
0
@ ktos.
dnia 13.07.2010, 16:02 · Zgłoś
Prosze odezwał się synek mamusi siedz [...] w domku i trzymaj sie spłudniczki mamuni buahaha
Odpowiedz
0
@ ooo
dnia 13.07.2010, 15:52 · Zgłoś
Te jasło to już gorzej niż slamsy !!!
nawet [...] na ulicach chodzą i chcą s[...]ć z 10 piętra bez spadochronu!!!jaja na całego -co tam się dzieje???
gdzie policja??? dobrze mi mama mówi :""synu niejedź do jasła ""tam same czubki .
No i ma racje.
Odpowiedz
0
@ slownik
dnia 13.07.2010, 15:27 · Zgłoś
"Policjanci ustalili mężczyznę" trochę to nie po polsku
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.