Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Ciało 80-letniego mężczyzny znalezione w rzece

79

Dzisiaj w godzinach przedpołudniowych w Dąbrówce, w korycie Wisłoki  odnaleziono ciało 80-letniego mężczyzny. Zwłoki znalazł przechodzący tamtędy mieszkaniec wsi, który natychmiast poinformował o tym policję. Na miejsce przyjechała jasielska policja, straż pożarna i prokurator...

- Po przybyciu na miejsce, policja zabezpieczała teren. Okazało się, że na środku rzeki znajdują się zwłoki mężczyzny  - powiedział Dariusz Łaba, asp. szt. Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle.

Działania straży pożarnej polegały na wyciągnięciu ciała z wody. Jednocześnie w tym samym czasie zaginięcie mężczyzny zgłosił jego zięć.

- Policja pokojarzyła, że zgłoszenie zaginionej osoby, może mieć związek z tym zdarzeniem - powiedział Zbigniew Mijal, zastępca naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

Na miejscu zdarzenia była rodzina, która potwierdziła tożsamość 80-latka.

(icz)


Reklama

Komentarze: 79

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ lisek
dnia 21.03.2011, 14:10 · Zgłoś
Upada szpital w Jaśle co będzie z panem O. wielkim bismenem jak upadnie PROSEKTORIUM.Oprócz umiejętności pisani,kult zmarłych jest jedyną z niewielu czynności odróżniających nas od zwierząt.... taka to różnica.
Odpowiedz
1
@ *
dnia 15.03.2011, 22:17 · Zgłoś
Dziękuję bardzo.
Odpowiedz
3
@ Bodzio
dnia 14.03.2011, 00:10 · Zgłoś
Okarma ma to wszystko gdzieś! Liczy się kasa i [...] . Chwalił się wszędzie swoją nową lubą a gdy z nią skończył to szuka nowej "panienki do towarzystwa" na portalach społecznościowych... Cały on :D
Odpowiedz
-1
@ ktoś !
dnia 12.03.2011, 00:07 · Zgłoś
uff i na reszcie cisza !!!a ktoś tu pierniczy o zazdrości he heee dobry kawał panie Okarma !!!!PIERNICZY PANA ZAKŁAD WIĘKSZOŚĆ RODOWITYCH JAŚLAN !! I OBY TAK DALEJ!! ZWIERZĘCIE W POSTACI LUDZKIEJ POWINNO PONIEŚĆ KONSEKFENCJĘ !!CZY POMYŚLAŁ PAN O TYM CO PAN STRACIŁ I NIE DA SIĘ TEGO ODZYSKAĆ ?? CZY TYLKO LICZY SIĘ PACZKA ....... A GDZIE UCZUCIA I RODZINA A PRZEDE WSZYSTKIM SYN !!!
Odpowiedz
-1
@ Dobre rady Inspektora
dnia 03.03.2011, 18:29 · Zgłoś
art. 54 Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej

Lekceważenie prawa, arogancja, bezmyślność i zwykła głupota to spadek i pozostałość po zeszłej epoce historycznej
w m. in. Polsce, charakterystyczna dla tzw. "elit"
(w mniejszym stopniu dla tzw. "[...]") które zawłaszczyły sobie i zmonopolizowały sprawowanie różnych funkcji społecznych czy zawodów, wykorzystując majątek publiczny, naginając prawo do ukrycia nadużyć, wpływy i kryminogenne powiązania do tuszowania przestępczej działalności...
Oto prawdziwy obraz "elit" (w mniejszym stopniu "[...]") - ludzi, którzy swoją pozycję zawdzięczają bezczelności i bezgranicznej chciwości, a przy tym dyletanctwu i niekompetencji.

Dość ochłapów z pańskiego stołu.
Niechaj się miarkują ci uwikłani w lokalne układy...

Kłania się art. 286
Odpowiedz
-1
@ Spartan
dnia 25.02.2011, 22:55 · Zgłoś
Szkoda czasu na te [...]!!!Są milsze rzeczy.
Odpowiedz
1
@ Jaslanie
dnia 25.02.2011, 16:03 · Zgłoś
Konkurencja pisze płacze bo niema pogrzebów HI HI HI HA HA HA
Odpowiedz
-1
@ ktoś !
dnia 25.02.2011, 23:45 · Zgłoś
tak PANIE OKARMA.... KONKURENCJA NIE PŁACZE TYLKO PANA ŻAŁUJE....NA TYLE TYLKO PANA STAĆ...POGRZEBY??? CZY TO COŚ FASCYNUJĄCEGO W PANACH OCZACH???...CZYŻBY POGRZEB BYŁBY CZYMŚ ŚMIESZNYM ?? NIE ROZUMIE ZWIERZĄT??? TO SŁOWA OKARMY !!ZERO UCZUĆ DO WSZYSTKIEGO OD PEWNEGO CZASU !
Odpowiedz
1
@ Do Obserwator!
dnia 24.02.2011, 21:08 · Zgłoś
Do Obserwator!

Napisz coś o tych przekrętach - forumowicze chętnie dowiedzą się jaka to "solidna firma". Na tyle lat wyrobili sobie dość ciekawą opinię wśród ludzi więc jako "forumowicze" chętnie dowiemy się czegoś od Ciebie.
Odpowiedz
-1
@ Lisek
dnia 23.02.2011, 21:19 · Zgłoś
niezły dialog się tu wytworzył widać że piszą te same osoby a między innymi broni się chyba sam Okarma i ma za nie wiadomo kogo
mój kolega chodził w ekipie u niego. Rodziny płacą ogromną kasę za pogrzeb i zaliczki na wszystkie łapówki- do prosektorium, dla księży, kościelnych, grabarzy- prawdziwe haracze. jakby nie łapówki i przesyłanie rodzin to nawet połowy pogrzebów z tego by nie miał.

I dla wyjaśnienia- nie jestem związany z pogrzebami- potrafię słuchać i obserwować.
Odpowiedz
-1
@ Obserwator!
dnia 23.02.2011, 08:39 · Zgłoś
Ludzie mało wiecie o przekrętach w tej firmie ale wszystko ma swój początek i koniec.....:)po trupach do celu!!!
Odpowiedz
-1
@ ktoś !
dnia 22.02.2011, 21:56 · Zgłoś
fobię ???- legalny interes owszem....ale czy uczciwie o to jest pytanie ??? haha po prostu śmieszy mnie twój komentarz :):):)- wierząca kobieto !!!
Odpowiedz
1
@ Do ktoś!
dnia 21.02.2011, 20:56 · Zgłoś
Od dłuższego czasu czytam Twoje wypowiedzi i jestem zszokowana ,Ty chyba cierpisz na jakąś Fobie a raczej syndrom zakładu pogrzebowego każdy ma prawo do wypowiedzi swoich poglądów, a według ciebie to ten jest tylko dobry kto jest przeciwko panu O,Facet prowadzi chyba legalny interes ,płaci podatki i zatrudnia ludzi a za ile pracują to ich sprawa wydaje Ci się, że wypowiedz polega na ubliżaniu komuś kto ma inne zdanie niż Ty? wcale nie dziwie się Zombiemu ,że uważa Cię za konkurencje ,bo bez przerwy tylko szkalujesz pana O,wstyd mi za Ciebie zwłaszcza po tym jak nazwałaś się Rodowitą Jaślanką ,normalny wykształcony i wierzący człowiek nie [...] taką nienawiścią do drugiego człowieka choćby był jego wrogiem
Odpowiedz
-1
@ Do ktoś !
dnia 21.02.2011, 11:49 · Zgłoś
Masz rację - szkoda się takim kimś jak ZOMBI przejmować, sam nie czyta tekstu ze zrozumieniem a poucza innych...
Widocznie to sam Boss albo jego Robaczek broniący dobytku. Jeśli to pracownik to i tak z pewnością prędzej czy później zostanie wyrzucony za "nadgorliwość" ;)
Odpowiedz
-1
@ ktoś !
dnia 20.02.2011, 19:06 · Zgłoś
ZOMBI nie jestem panią :):):) w najbliższym czasie i w przyszłym na pewno nią nie będę!!!! JESTEŚ PRZYKRY I DRĘTWY CZŁOWIEKU TWÓJ POZIOM INTELIGENCJI JEST PONIŻEJ ZERA !!!!! SZKODA MI CZASU ODPOWIADAĆ NA TWOJE KOMENTARZE ,KTÓRE NIE MAJĄ ŻADNEGO ZNACZENIA !! DLA MNIE słowo KONKURENCJA nie ma żadnego ZNACZENIA - każdy orze jak może !!!!- CZYTAJ ZA ZROZUMIENIEM !!!!
Odpowiedz
1
@ Zombi
dnia 21.02.2011, 17:26 · Zgłoś
Jeżeli ja jestem przykry i drętwy to trudno będzie sklasyfikować ciebie , bo na pewno nie mieścisz się w żadnych normach etycznych i społecznych,nie używaj również słowa Inteligencja, bo żeby móc klasyfikować czyjąś inteligencje trzeba posiadać swoją , no cóż głębokie wyrazy współczucia dla ciebie tego towaru nie kupisz w sklepie,więc może nie wysilaj się już więcej na tym forum ,bo mi ciebie żal ,a zanim coś napiszesz to przeczytaj dobrze swoje poprzednie posty, bo każdy następny jest coraz bardziej Drętwy i Bezsensowny.
Odpowiedz
-1
@ ktoś!
dnia 20.02.2011, 00:27 · Zgłoś
przykro mi ZOMBI,ale jestem rodowitym/tą jaślaninem/ką niestety nie przybłędą !!! jesteś cały czas w błędzie NIE JESTEM ŻADNĄ KONKURENCJĄ !!!!!
Odpowiedz
1
@ Zombi
dnia 20.02.2011, 16:37 · Zgłoś
I tutaj po raz pierwszy muszę się z Panią zgodzić,ale tylko w kwestii drugiej części Pani wypowiedzi,bo na pewno nigdy nie będzie Pani konkurencją i to w dosłownym tego słowa znaczeniu.
Odpowiedz
-1
@ ktoś!
dnia 19.02.2011, 00:27 · Zgłoś
niestety ZOMBI mylisz się nie posiadam żadnego zakładu i nie jestem konkurencją :) i nie tracę żadnych klientów...a do prokuratury była sprawa zgłoszona i jak ktoś nie wie ,więc najlepiej jak by na ten temat nie pisał !!! chciałam zapytać a jaki ziomal??- pan [...] pochodzi z Lipnicy :)
Odpowiedz
1
@ Zombi
dnia 19.02.2011, 21:40 · Zgłoś
Droga Pani a może pochodzę z Osobnicy i jestem Pani Ziomalem?
Odpowiedz
-1
@ Do Zombi
dnia 18.02.2011, 23:29 · Zgłoś
Ty sam jesteś "przestępstwem" wierny ZIOMALU ;) Potrafisz tylko straszyć prokuraturą tak samo jak [...] HA HA HAA!!

Do ktoś! - Zombi to na bank robi za parę groszy u Bossa albo to sam Boss broniący za wszelką cenę swojego dobytku ( i tak już trochę stracił), więc nie masz się czym przejmować :)

I na koniec do "ziomala i fana solidnej firmy" czyli Zombi - poziom twoich wypowiedzi budzi we mnie obawę czy aby ukończyłeś szkołę średnią albo chociaż PODSTAWÓWKĘ?!
Odpowiedz
1
@ Zombi
dnia 19.02.2011, 21:46 · Zgłoś
Widzę, że masz poważne kłopoty ze zrozumieniem tekstu ,ja nikogo nie straszę a poziom twoich wypowiedzi wskazuje , że pewnie ukończyłeś zaledwie zerówkę,i stąd twoje problemy z czytaniem współczuje!
Odpowiedz
-1
@ Prosektorant
dnia 18.02.2011, 23:12 · Zgłoś
Ej [...] , teraz chcesz wmieszać do tego bajzlu inne porządne firmy pogrzebowe.
Odpowiedz
-1
@ Wielki BOSS wszystkich BOSSÓW :)
dnia 18.02.2011, 23:09 · Zgłoś
Ooo widać że [...] BOSSA się odezwały albo sam BOSS broniący swojej "mega solidnej firmy" zwanej "SUPER TANIM ZAKŁADEM POGRZEBOWYM - [...] i SPÓŁKA & etc"
który GRATISOWO obsługuje pogrzeby nie mając z tego nic!
Ha ha haaaaaa dobre ale fałszywe!!!

Ps. A ty Ciomcio czy panie [...] nie pitol takich głupot bo to najdroższy i najmniej solidny wg mnie zakład na jaśle..
POZDRO for All z Anglii czy Biezdziedzy czy z Koko-Bongo ;)
Odpowiedz
1
@ Ciomcio
dnia 13.02.2011, 16:07 · Zgłoś
Konkurencja chce Pana O....e zniszczyc ale ja załatwiałem 3 pogrzeby w rodzinie i chodziłem po zakładach pogrzebowych Hades, Betlej, Kalia, Ryznar, Mikus, Szurek, Witusik, Janowski to u pan Okarmy miałem ceny najniższe i u niego załatwiłałem pogrzeby a wy konkurenca niech wsztydza jaki ceny mi dawaliscie jak mi wiadomo to Pan O..... nawet zadarmo zrobi Pochuwek tak. nap. [...] Pozdrowienia z Bieździedzy
Odpowiedz
0
@ Merika
dnia 13.02.2011, 20:52 · Zgłoś
A z kąd ty znasz te wszystkie zakłady po nazwiskach,dziwne bardzo obrona jak swoje pieski.Zadarmo to nawet kromki byś nie dostał od Pana O...
Odpowiedz
1
@ kupa
dnia 13.02.2011, 08:28 · Zgłoś
Konkurencja była jest i będzie zawsze, a robienie przysłowiowej „kupy” na ową konkurencję zawsze wcześniej czy później się zemści.
Odpowiedz
1
@ Jaślanka
dnia 13.02.2011, 08:07 · Zgłoś
Hej!!!tam ktoś! jak masz dowody na wiele spraw to dlaczego nie zgłosisz do Prokuratury to jest twoje ha ha a może Pan Okarma zgłosił juz do Prokuratury ze tak go opisujecie jak mi wiadomo to jedna juz jest sprawa w sądzie za takie komentarze ktoś za to odpowie i sprawiedliwie zostanie ukarany
Odpowiedz
-1
@ ktoś!
dnia 12.02.2011, 01:26 · Zgłoś
ludzie co za brednie ten ZOMBI wypisuje ciekawa/y jestem ile kasy dostał od tego bossa ha haaa ..a w świetle PRAWA czy zamiana pochówku po kilku dziesięciu latach bez żadnego zezwolenia jest legalna??? OTO JEST PYTANIE -GDZIE PRAWO !!!!ale widzę ,że administrator nie zamieszcza wszystkich konkretnych komentarzy - a jestem ciekaw /a dlaczego?? czyżby też w grą wchodziły znajomości ,bo wpisałem /am wiele komentarzy i to całkiem normalnych bez używania niecenzuralnych słów -jedynie PRAWDA i niestety nie zamieszczono aaaa DLACZEGO ??? ok ja mam dowody na wiele spraw czekam na komentarze !!! serdecznie pozdrawiam !
Odpowiedz
0
@ Zombi
dnia 13.02.2011, 21:30 · Zgłoś
Ktosiu!czy może raczej Pani Ktosiu!Pan O....a nie musi mi nic płacić za wypowiedzi ponieważ jest solidną firmą o czym świadczy liczba pochówków jaką obsługuje jego firma ,poza tym jest mieszkańcem Jasła czyli moim Ziomalem,natomiast żal mi pani ponieważ zamiast zyskać klientów pani zakład traci tych potencjalnych , których mogla by zyskać,ale widzę że w oczach czytelników tego portalu chce pani być bez skazy niestety tak nie jest ponieważ jak pani pisze,,ja mam dowody na wiele spraw"ponieważ nie chce się pani nimi podzielić z Prokuraturą rejonową więc ukrywa pani dowody niestety przykro mi ale TO TEŻ JEST PRZESTĘPSTWEM !!!!
Odpowiedz
1
@ Jaślak
dnia 10.02.2011, 14:41 · Zgłoś
Jak tak dobrze wiesz ze kierują do O.....y to dlaczego nie zgłosisz do Prokuratury tylko takie głupoty i bzdury piszesz
Odpowiedz
-1
@ Do Zombi
dnia 09.02.2011, 23:23 · Zgłoś
"żaden normalnie żyjący człowiek nie chodzi po instytucjach gdzie załatwia się sprawy związane z pogrzebem" - wystarczyło mi kilka pogrzebów w rodzinie w bardzo krótkim czasie by zbadać lokalny rynek pogrzebowy więc chyba sam jesteś Starym [...]. Każdy może wyrazić swoje zdanie i ja właśnie to robię bo załatwiając formalności byłem zaskoczony że w kilku miejscach "NACHALNIE" usiłowano wlepić mi tą firmę i samo się nasuwa że widocznie ktoś dostał "prezent" by polecał...

Ps. Nie jestem konkurencją bo pracuję w zupełnie innej branży jeśli chcesz wiedzieć.

Na koniec - widać pewnie Ty i "mieszkaniec Jasła" robicie za parę groszy u Bosa tak jak zapewne wielu innych że go tak bronicie :)
Odpowiedz
1
@ Zombi
dnia 10.02.2011, 23:01 · Zgłoś
No gościu rozwalasz mnie tym ,,kilka pogrzebów w mojej rodzinie"jakiś pomór czy co to może zakład pogrzebowy otwórz będzie taniej bo rynek pogrzebowy już masz zbadany proponuje Ci nazwę,,OTWARTE WIEKO", a co do tych nachalnych propozycji proponuję Ci wizytę w prokuraturze a nie samozwańcze linczowanie człowieka na jasielskim portalu,natomiast jeżeli chodzi o miejsce twojej pracy to nie jestem zainteresowany takimi informacjami poziom twoich wypowiedzi sam mówi za siebie nic dodać nic ując,niestety nie mam tej przyjemności pracować u Pana O....y ale ponieważ to mój ziomal i solidna firma to zawsze będę stawał w jego obronie do puki nic mu się nie udowodni w świetle prawa jest niewinny więc powstrzymaj się lepiej od oskarżeń,bo jest różnica pomiędzy wyrażaniem swoich opinii,a bezpodstawnymi oskarżeniami ale ludzie twojego pokroju najwyraźniej nie widzą tej różnicy
Odpowiedz
1
@ mieszkaniec Jasła
dnia 08.02.2011, 20:11 · Zgłoś
Zombi dobrze to napisałes a konkurencja niewie jak tu O....e u [...]ic i jest im z tego żal!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
-1
@ Do Zombi
dnia 29.01.2011, 22:12 · Zgłoś
To czy wg. Ciebie wsadza do "piórnika" czy nie, niech ocenią inni ale jedno mnie zastanawia i dziwi - gdzie by nie poszedł (mowa o różnego rodzaju miejscach i instytucjach gdzie ludzie załatwiają formalności związane z pogrzebem) to większość "k i e r u j e" do O...
Czy to nie dziwne? A może układy? Niech ludzie ocenią.
Wg. mnie za kasę można dzisiaj wiele zdziałać...

Zombi - gdybyś miał trochę KULTURY i POWAGI, to nie pisałbyś tutaj tekstów typu "kupujcie drewniane śpiwory" czy "czekajcie na martwe mięso"...
Odpowiedz
1
@ Zombi
dnia 05.02.2011, 17:10 · Zgłoś
Coś Ci powiem wydaje mi się,że albo jesteś Starym [...],albo konkurencją PANA O...Y bo żaden normalnie żyjący człowiek nie chodzi po instytucjach gdzie załatwia się sprawy związane z pogrzebem( chyba że musi )więc jeżeli masz jakieś podejrzenia co do Pana O...y to zawiadom Prokuraturę bo przecież według Ciebie ,,za kasę można dzisiaj wiele zdziałać" a co do mojej kultury to raczej popracuj nad swoją zanim zaczniesz kogoś oskarżać o tag zwane Układy ,bo najpierw trzeba człowiekowi coś udowadnia ,a dopiero później wydaje wyrok.
Odpowiedz
1
@ Zombi
dnia 26.01.2011, 20:06 · Zgłoś
Jeżeli tak zazdrościcie Panu O...mie to otwierajcie zakłady pogrzebowe,kupujcie drewniane śpiwory i czekajcie na martwe mięso może ktoś się do was zgłosi, on nikogo na siłę do piórnika nie wsadza widocznie jest solidną firmą skoro większość ludzi właśnie u niego załatwia ostatnią posługę,bo chyba z jego usług korzysta większa rzesza pogrążonych w smutku rodzin zmarłych.
Odpowiedz
-1
@ dzisek
dnia 26.01.2011, 00:15 · Zgłoś
Przeczytałem wasze komentarze i nie znajduję sensu ich zamieszczania w kontekście treści informacji. Ocena komentarzy pochodzi ode mnie.
Do "..." : dziękuję i pozdrawiam.
"zięć"
Odpowiedz
-3
@ czarnijaslo
dnia 25.01.2011, 11:38 · Zgłoś
Wrócił ? Wątpię , na pewno znów będzie szukał nowej naiwnej [...] . Ten koleś chyba ma słabe mniemanie o sobie , porażka...
Odpowiedz
-1
@ sasiadka
dnia 24.01.2011, 22:21 · Zgłoś
Mimo tej całej antypatii społecznej do Pana osoby,jest jeden plus,powrót do syna i żony.Na pewno dużo Pan na tym zyska.Prosze codziennie wreczac żonie kwiaty bo jest tego warta.Całym sercem jestem z Panem.
Odpowiedz
-2
@ ktoś !
dnia 24.01.2011, 16:10 · Zgłoś
do mmarek :przypatrz się człowieku na te pojazdy od Pana O. a potem pisz ,że to najlepszy zakład ,a NIKIM TO JESTEŚ TY!!!!!
Odpowiedz
-2
@ haha
dnia 24.01.2011, 12:19 · Zgłoś
o jego niesławienie[...] radca naucz sie najpierw poprawnie pisac a pozniej udzielaj sie na forum.masz racje najlepszy..w przekretach na prawo i lewo..trzeba było do szkoły chodzic a nie wagarowac..jak mozna kogos niesławic..pekne ze smiechu..do nauki tepaku!!!
Odpowiedz
-2
@ Znajoma
dnia 24.01.2011, 10:32 · Zgłoś
Niech nie farbuje włosów i nie myśli o d[...]ch to się przestaną śmiać
Odpowiedz
-2
@ Czarny
dnia 24.01.2011, 10:28 · Zgłoś
On jezdzi za pare groszy po wypadkach bo liczy na pogrzeb , a potem jak rodzina go wybierze do pogrzebu to drze ile się da..
Odpowiedz
-1
@ Do Panów Policjantów
dnia 23.01.2011, 23:53 · Zgłoś
DZIWI MNIE ŻE TO COŚ NA PIERWSZYM ZDJĘCIU CO WOZI ZMARŁYCH, JEŹDZI JESZCZE PO NASZYCH DROGACH. CZASAMI MAM OKAZJĘ WIDZIEĆ NA MIEŚCIE JAK TO JAPOŃSKIE MAZDO-CUDO JEDZIE Z CAŁĄ EKIPĄ, TRUMNĄ I CO NAJLEPSZE ŻE JADĄ ZGNIECENI W TYM AUCIE DOSŁOWNIE JAK SARDYNKI (NIEKTÓRZY NAWET RAMIONA WYSTAWIAJĄ ZA SZYBĘ BO TAK IM PEWNIE CIASNO).

MAM PYTANIE DO PANÓW MUNDUROWYCH - CZY TAKA JAZDA W 7 OSÓB W TAKIEJ CIASNOCIE NIE ZAGRAŻA ICH BEZPIECZEŃSTWU W RAZIE WYPADKU???
PODOBNO NIE TAK DAWNO JUŻ MIELI STARCIE Z INNYM AUTEM.

WIDAĆ, ICH SZEF MA TO WSZYSTKO GDZIEŚ BO NIE JEŹDZI Z NIMI TYLKO GRZEJE TABORET.

ZRÓBCIE COŚ Z TYM BO AŻ STRACH POMYŚLEĆ CO BY BYŁO GDYBY...
Odpowiedz
-2
@ U K Ł A D Y
dnia 23.01.2011, 23:35 · Zgłoś
Pan O. tylko prokuraturą i sądami potrafi straszyć.
Myśli że brat w policji to mu wolno wszystko.
Wez się lepiej do uczciwej i sumiennej pracy a nie do zdzierania z rodzin ostatnich pieniędzy z zasiłku. Przychodzisz do niego i mówi tyle i tyle za pogrzeb - chcesz płacić za usługę, całkiem inna kwota... Niepoważny
Odpowiedz
-2
@ Do Radcy Prawnego
dnia 23.01.2011, 23:22 · Zgłoś
Powiedz mi dlaczego O. nie wytoczył komuś procesu za tą rzekomą "podmianę zwłok"? Co? Jeśli nie wiesz to ja Ci wytłumaczę - otóż gdyby był niewinny to już by to dawno zrobił ale wie że jeśli kogoś poda to za tym kimś pójdzie reszta i wyjdą te całe MACHLOJE i UKŁADY - będzie miał aferę na cały kraj!!!

"Oferta jest co 2 lata Prokuratura wybiera najlepszą oferte to znaczy że Pan O[...] jest najtańszy a inne zakłady droższe" - bo inne zakłady nie schodzą poniżej kosztów i nie korzystają na tragedii innych!
Parę lat temu zginęła w wypadku moja ciotka, przyjechał zakład O. i powiedzieli rodzinie że jeśli weźmie u nich pogrzeb to nie będą płacili za zwózkę ani grosza - a podobno nie mają prawa pobierać wynagrodzenia za takie czynności bo płaci im prokuratura!
Ciekaw jestem ile rodzin tak naciągnęli...
Odpowiedz
2
@ Radca Prawny
dnia 23.01.2011, 15:13 · Zgłoś
Oferta jest co 2 lata Prokuratura wybiera najlepszą oferte to znaczy że Pan OKARMA jest najtańszy a inne zakłady droższe i nie rządzi Jasło tylko Krosno kto ma zwłoki zabezpieczać A pan Okarma niech zgłosi do Prokuratury o jego niesławienie i ośmieszanie na terenie Jasła i inne miejscowości TAK niech Pan Okarma trzyma bo to jest najlepszy zakład na terenie Jasła i okolic Jasła pozdrowiena do Pana O....
Odpowiedz
-2
@ KOCUR
dnia 23.01.2011, 15:08 · Zgłoś
HA HA HA ZAZDROSC?A CZEGO TU ZAZDROSCIC...WROCIŁ JAK SYN MARNOTRAWNY DO DOMU BO ZA DUZO KASY POSZLO..INTERES PADA I TYLE..
Odpowiedz
1
@ filozofka
dnia 23.01.2011, 15:04 · Zgłoś
komentarze jak to na podkarpaciu tylko być potrafią :zawiść,kłótnie,ploty i [...] ot mentalność galicyjska :) mniej goryczy życzę :)
Odpowiedz
0
@ CHICAGO- SIEKLÓWKA
dnia 23.01.2011, 14:39 · Zgłoś
To jest Zazdrość KONKURECJA O..... nie daje spokoju że ma tyle pogrzebów a inne zakłady niemają i tak piszą pozdrowiena z Chicago dla Jaślan i okolic panie Okarma nie dawaj się tym DARMOZJADĄ ja za Pana czym ciuki
Odpowiedz
0
@ mmarek
dnia 23.01.2011, 14:25 · Zgłoś
Bo to jest najlepszy zakład na Podkarpaciu a ciebie nawet na takiej pace nie będa wiezli bo jestes nikim !!!!!
Odpowiedz
0
@ KICIA
dnia 23.01.2011, 11:14 · Zgłoś
Zazdrość [...] ściska i tak Pana O... opisuje!!!
Odpowiedz
-1
@ Krosno
dnia 23.01.2011, 11:10 · Zgłoś
A ty ani pewnie ogórka nie masz i kobiety za tobą nie szaleją jak za O. Pozdrowienia z Krosna
Odpowiedz
0
@ Jaślanka
dnia 23.01.2011, 08:27 · Zgłoś
Jak jesteś taki cwaniak co tak piszesz to zgłos do prokuratury ze O.inne daje trumny i ze zwłoki podmienił a nie pisz taki głupot bo tobie pewnie w mózgu chomiki w ping-ponga grają KONKURENCJA -ZAZDROŚĆ!!!!!!!
Odpowiedz
-2
@ ktoś!
dnia 22.01.2011, 22:38 · Zgłoś
szkoda człowieka,ale jeszcze bardziej mi go żal,że na takiej pace będzie wieziony w ostatnią drogę:( -przecież ten powóz przypomina nyskę :(:( a tak poza tematem ,ale i w temacie dlaczego akurat zakład pana Okarmy był na miejscu wypadku a nie np ..HADES CZY KALIA CZY ZAKŁAD PANA BETLEJA???? noo tak czyżby znajomości w prokuraturze???
Odpowiedz
1
@ byl se chlop
dnia 21.01.2011, 22:34 · Zgłoś
byl i go nima:d a policja oczywisci najlepsza w oczach spoleczenstwa na kazdym zdjeciu zeby bylo ze cos robia!! po prostu [...] a nie wladza:D
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 21.01.2011, 22:24 · Zgłoś
Wie ktoś może skąd pochodził ten Pan?
Odpowiedz
-2
@ Peter
dnia 21.01.2011, 21:34 · Zgłoś
No tak solidna. Tylko już wszyscy zapomnieli jak podmienił ciała w sierpniu- i wszyscy obsmarowali mu [...] w komentarzach.
Cudze [...] nawet dobrze obrabia- zbereźnik !!!
Odpowiedz
-2
@ ALA
dnia 21.01.2011, 19:38 · Zgłoś
Robak masz racje,chłop wie jak sie ustawic w zyciu,zawsze kosztem innych.A ten ogórek przy radiowozie to istny obciach ha ha ha
Odpowiedz
-2
@ olo
dnia 21.01.2011, 19:35 · Zgłoś
Takim karawanem to bym nawet psa zdechłego nie przewiózł...ochyda. Widocznie kasa idzie na [...] a nie na rozwój firmy...
Odpowiedz
-2
@ rodak
dnia 21.01.2011, 19:33 · Zgłoś
Zdziercy nie z tej ziemi.Wybierasz drogą trumnę a dostajesz najtańszą. O[...]a to cwaniak i ma plecy w prokuraturze , ale wszystko do czasu....
Odpowiedz
-1
@ ktoś
dnia 21.01.2011, 19:07 · Zgłoś
To nie jest rzeka Wisłoka tylko rzeka Jasiołka.
Odpowiedz
2
@ ona
dnia 21.01.2011, 17:36 · Zgłoś
co przyczepiliście się do zakładu pogrzebowego? przecież ktoś tą pracę robić musi. I po was też kiedyś przyjdą!
Odpowiedz
0
@ AntyFirma
dnia 21.01.2011, 16:24 · Zgłoś
Firma pożadna. W braniu na lewo to tak jest dobrze
Odpowiedz
1
@ mieszkanka..
dnia 21.01.2011, 16:01 · Zgłoś
co się już w tych Krajowicach nie dzieje......;/
Odpowiedz
-1
@ ok
dnia 21.01.2011, 10:16 · Zgłoś
b[...]t.. jak szeffffffff cheche
Odpowiedz
2
@ [...]!!!!
dnia 21.01.2011, 07:57 · Zgłoś
jedna tylko firma ma podpisaną umowe z prokuratorem wiec jeden tylko zakład jeżdzi na takie przypadki.a firma solidna i pożadna:P
Odpowiedz
2
@ Jaślak
dnia 21.01.2011, 06:51 · Zgłoś
I przynajmniej bardzo dobrze, że jest w Jaśle jeden zakład pogrzebowy tani i solidny i można na niego liczyc.
Odpowiedz
0
@ Krzyś
dnia 20.01.2011, 21:50 · Zgłoś
Zupełnie nie pojmuję po co pokazujecie zdjęcie numer 1,2,3 - przecież to szok dla rodziny. I jak zwykle na 2 zdjęciu największe jasielskie [...].
Odpowiedz
-2
@ funky
dnia 20.01.2011, 21:35 · Zgłoś
a gdzie byli rodzice?
Odpowiedz
-1
@ Przewidywalny
dnia 20.01.2011, 20:46 · Zgłoś
"Jednocześnie w tym samym czasie zaginięcie mężczyzny zgłosił jego zięć." Hmm może to cieńciu wepchnoł go do wody??
Odpowiedz
-1
@ On..
dnia 20.01.2011, 20:07 · Zgłoś
Bo Tylko Oni w takim czymś uczestniczą?
Odpowiedz
-1
@ wędkarz z Jasła
dnia 20.01.2011, 19:50 · Zgłoś
Dobrze że nie wybrałem się dziś na ryby bo pewnie by te zwłoki płynęły - szok !!! Ciekawe skąd ten człowiek?
Odpowiedz
-1
@ natala
dnia 20.01.2011, 19:28 · Zgłoś
a kto to zrobił [...] czy udział osób trzecich
Odpowiedz
-3
@ Znajomości...
dnia 20.01.2011, 18:49 · Zgłoś
Widzę, że pracownicy jednej firmy pogrzebowej też szybko się na tym miejscu znaleźli...
Odpowiedz
1
@ ...
dnia 20.01.2011, 18:47 · Zgłoś
[...]! kondolencje dla rodziny
Odpowiedz
-1
@ xxxxx
dnia 20.01.2011, 18:36 · Zgłoś
zb[...]krokiem wojskowym podąża na szeregowym tomalem:):)
Odpowiedz
-1
@ sieka
dnia 20.01.2011, 17:32 · Zgłoś
Jak zwykle O[...]a w akcji tego typu uczestniczy
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.