Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Ciało mężczyzny w rowie melioracyjnym

28

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 63-letniego mieszkańca gminy Kołaczyce. Ciało mężczyzny znaleziono w rowie melioracyjnym. Wstępnie wykluczono, aby do jego śmierci przyczyniły się inne osoby.

Wczoraj rano dyżurny komendy został zawiadomiony o znalezieniu w Sieklówce ciała człowieka. Mężczyznę leżące w rowie melioracyjnym, częściowo zanurzonego w wodzie, zauważył jego brat.

Po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce skierowani zostali policjanci z grupy operacyjno-dochodzeniowej. W czynnościach uczestniczył również prokurator i biegły lekarz sądowy. Policjanci przeprowadzili szczegółowe oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną.

Decyzją prokuratora zwłoki zabezpieczono celem przeprowadzenia dalszych badań. Wstępnie wykluczono, że śmierć mężczyzny nastąpiła w wyniku przestępstwa. Obecnie trwają policyjne czynności mające na celu ustalenie okoliczności zdarzenia.

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 28

Dodaj komentarz Widok:
-4
@ Rysiek
dnia 08.12.2013, 21:27 · Zgłoś
Lubie MINUSY prosze o więcej taki jestem [...] minusami , to gra wstępna ?
Odpowiedz
3
@ wert
dnia 09.12.2013, 00:48 · Zgłoś
I tak ci nie stanie.
Odpowiedz
1
@ Madam
dnia 09.12.2013, 07:49 · Zgłoś
A przecież jest zakaz znęcania się nad zwierzętami.
Odpowiedz
-3
@ Rysiek
dnia 08.12.2013, 21:06 · Zgłoś
To oni doprowadzili do tego
Odpowiedz
1
@ agent 009
dnia 08.12.2013, 20:54 · Zgłoś
Rysiek! ponawiam pytanie - co bierzesz?,bo widzę,że działa zajefajnie.
Odpowiedz
-2
@ Rysiek
dnia 08.12.2013, 20:48 · Zgłoś
Na Styczeń będzie gotowe, Edek z krainy Kredek
Odpowiedz
-3
@ kolega
dnia 08.12.2013, 20:01 · Zgłoś
Pewnie tak samo sie utopil jak ten czlowiek w katach oststnio
Odpowiedz
-3
@ Rysiek
dnia 08.12.2013, 16:08 · Zgłoś
Ja to bym go pałował ,aż by sie nie przyznał że Z MARSA JEST - ratlerkom sie wydaje że dalej w komunie żyją, co za kretyny !
Odpowiedz
0
@ agent 009
dnia 08.12.2013, 19:55 · Zgłoś
Rysiek powiedz,co bierzesz?
Odpowiedz
-7
@ królik
dnia 08.12.2013, 14:49 · Zgłoś
napewno pijany
Odpowiedz
-2
@ Rysiek
dnia 08.12.2013, 14:31 · Zgłoś
To sie przejechał na policjantach
jak ma resztki godności to odegrał by sie
chłopak nic niewinien , ja mu niebęde mówił co ma robić
ZGŁOSIĆ DO PROKURATURY POTEM ADWOKATA I NAGŁOŚNIĆ SPRAWE jedyne wyjście OKO ZA Oko
Odpowiedz
5
@ bobi
dnia 08.12.2013, 12:23 · Zgłoś
jak niewiecie co tam sie wydarzylo i jak zginol ten czlowiek to nie piszcie GLOPOT!!!
Odpowiedz
-2
@ Rysiek
dnia 08.12.2013, 12:08 · Zgłoś
Komendant niewie co sie dzieje ?
Kto wynosi ? Kto przynosi ?
Ja myśle, że KLĘSKA, PORAŻKA,KATASTROFA to i ratlerki będzie czekało, to sie okaże
Odpowiedz
-5
@ Rysiek
dnia 08.12.2013, 12:04 · Zgłoś
W robocie KABARET po robocie KABARET
.
a może go załatwił ten co iwone wieczorek !
D.n.a , i tak sie doigrają, wszystko ma swój koniec
Odpowiedz
-2
@ Rysiek
dnia 08.12.2013, 11:41 · Zgłoś
[...]one RATLERKI ,13 posterunek
ja niewiem czy ta osoba jest głucha, i ślepa ? Niewidzi co mu zrobili ?
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 08.12.2013, 11:38 · Zgłoś
Podobno dzisiaj znowu kogoś znalezli gdzieś w okolicy Kołaczyc?
Odpowiedz
-1
@ kołacz
dnia 08.12.2013, 20:10 · Zgłoś
No poszła jakaś taka plota że to ktoś z Brzysk.
Odpowiedz
-6
@ Rysiek
dnia 08.12.2013, 11:34 · Zgłoś
Do policji : postaram się poinformować ,jacy piękni jesteście, i co nabroiliście...
Mowa tutaj o marku D i komendancie leszku P i jeszcze paru, m.in ten co brał udział w pobiciu "pod goleszem" KATASTROFA
Odpowiedz
-13
@ anty gowin
dnia 08.12.2013, 10:58 · Zgłoś
ludzie niedopuscie gowina do wladzy ani kaczynskiego
Odpowiedz
-5
@ Rydz Śmigły
dnia 08.12.2013, 10:37 · Zgłoś
Idę o zakład, że był pod wpływem legalnego [...] - [...] !
Odpowiedz
-6
@ bela
dnia 08.12.2013, 08:10 · Zgłoś
to pewnie hydraulik po remoncie
i obfitym zakrapianiu wiechy rurami wypłyną :-)
Odpowiedz
-6
@ Komin
dnia 08.12.2013, 07:23 · Zgłoś
Nie żle dał w palnik...
Odpowiedz
7
@ Myszysław
dnia 07.12.2013, 21:40 · Zgłoś
Jeszcze większe rowy kopcie!
Odpowiedz
7
@ Obi
dnia 07.12.2013, 21:32 · Zgłoś
Niech dadzą zdjęcia z wczorajszego pożaru na Metzgera
Odpowiedz
8
@ rocky
dnia 07.12.2013, 21:30 · Zgłoś
wiemy że było wczoraj ale nie mają żadnego artykulu zowego to dodają to o czym wczoraj pisali haha
Odpowiedz
1
@ osco
dnia 08.12.2013, 20:08 · Zgłoś
Żeby dodali zywcem sciagli z [...] artykuł:D
Odpowiedz
20
@ [...]
dnia 07.12.2013, 21:26 · Zgłoś
Po co odgrzewacie stare wiadomości. Przecież to już było wczoraj.
http://www.jaslo4u.pl/kolejny-denat-znaleziony-w-rowie-newsy-jaslo-16014
Odpowiedz
5
@ 69
dnia 08.12.2013, 08:05 · Zgłoś
bo nie mają nic ciekawszego
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.