Ciało mężczyzny znalezione w rowie
Około godziny 8.30 w miejscowości Kąty, policjanci patrolujący tamtejszy teren zauważyli leżącego bez oznak życia 52-letniego mężczyznę. Funkcjonariusze niezwłocznie wezwali pogotowie ratunkowe.

Mężczyzna zamieszkały w gminie Nowy Żmigród widziany był poprzedniego wieczoru, kiedy wracał do domu. Rano został znaleziony przez patrol policji przejeżdżający przez miejscowość Kąty.
52-latek leżał bez ruchu w fosie. Funkcjonariusze wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe. Lekarz stwierdził u mężczyzny zgon.
Decyzją prokuratora zabezpieczono ciało, celem wykonania sekcji zwłok i ustalenia przyczyny śmierci.
(icz)
