Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Ciało mężczyzny znalezione w rowie

47

Około godziny 8.30 w miejscowości Kąty, policjanci patrolujący tamtejszy teren zauważyli leżącego bez oznak życia 52-letniego mężczyznę. Funkcjonariusze niezwłocznie wezwali pogotowie ratunkowe.

Mężczyzna zamieszkały w gminie Nowy Żmigród widziany był poprzedniego wieczoru, kiedy wracał do domu. Rano został znaleziony przez patrol policji przejeżdżający przez miejscowość Kąty.

52-latek leżał bez ruchu w fosie. Funkcjonariusze wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe. Lekarz stwierdził u mężczyzny zgon.

Decyzją prokuratora zabezpieczono ciało, celem wykonania sekcji zwłok i ustalenia przyczyny śmierci.

(icz)

Reklama

Komentarze: 46

Dodaj komentarz Widok:
1
@ bela
dnia 05.12.2013, 20:24 · Zgłoś
[komentarz nie na temat.]
Odpowiedz
3
@ kaakaa
dnia 04.12.2013, 20:17 · Zgłoś
Dlaczego piszecie takie głupoty? Znalazł go sąsiad i to grubo przed godziną 8. Jasielscy POlscy ,,dziennikarze"...
Odpowiedz
1
@ bela
dnia 05.12.2013, 20:22 · Zgłoś
masz rację -brak zaangażowania najlepiej jak by ktoś zadzwonił poinformował kiedy jak i na miejsce przywiózł taksówką
Odpowiedz
1
@ gwiazda
dnia 03.12.2013, 17:40 · Zgłoś
dla mnie to jest jakis [...]k co pozjadal wszystkie rozumy a na dodatek jego inteligencja pozostawia wiele do zyczenia
Odpowiedz
6
@ Wojtek
dnia 02.12.2013, 13:08 · Zgłoś
SW. pamięci Mieczysław K. z Pagorka był bardzo dobrym i uczciwym człowiekiem. Tylko w życiu nie miał szczęścia. Swięte odpoczywanie. RomeoIII.
Odpowiedz
11
@ keller
dnia 01.12.2013, 22:55 · Zgłoś
podziwiam Tych odpisujących na zaczepki Svena.Zastanówcie się gdy będziecie odpisywać Svenovi kto jest ... on czy ty. Przestańcie odpisywać i oceniać -przestaniecie go karmić.
Odpowiedz
13
@ rrr
dnia 01.12.2013, 22:51 · Zgłoś
Dla dziennikarzy brak taktu, to norma, więc co dopiero dla takich jasielskich [...]...Jeśli zablokowaliby możliwość dodawania komentarzy, to straciliby tutejsze "intelektualne gwiazdorstwo", a tym samym oglądalność...
Odpowiedz
21
@ DO REDAKCJI W IMIENIU RODZINY!!!!!!!!!
dnia 01.12.2013, 22:30 · Zgłoś
zablokujcie możliwość dodawania komentarzy albo kasujcie te idiotyczne!!! ciekawe pani ilono czy jakby to pani ojciec został znaleziony w rowie i czytałaby pani takie bzdury, czy byłoby pani miło!!! gdzie moderatorzy do [...]?!
Odpowiedz
-5
@ driver
dnia 01.12.2013, 21:15 · Zgłoś
zgadzam się z Sevenem. ludzie w kątach chodzą jak święte krowy, całą drogą. sami nie dbają o własne bezpieczeństwo, mogą tylko kłopotu kierowcy narobić. może się czegoś nauczą szkoda tylko że ktoś musiał zginąć.
Odpowiedz
9
@ gwiazda
dnia 01.12.2013, 20:29 · Zgłoś
ty Sven idz no do dobrego psychiatry albo nie pisz komentarzy ciebie to powinni zablokowac
Odpowiedz
1
@ gwiazda
dnia 01.12.2013, 20:26 · Zgłoś
ktos powinien odpowiedziec jezeli nie udzielil pomocy ale tak to jest jak pil to napewno pijany i sprawa sie konczy takiemu sie nie pomaga to jest myslenie ludzi co jechali na 8 do kosciola
Odpowiedz
1
@ xxx
dnia 01.12.2013, 19:57 · Zgłoś
%%% i nic wiecej
Odpowiedz
26
@ antysven
dnia 01.12.2013, 18:21 · Zgłoś
W takich przypadkach powinno byc zablokowane dodawanie komentarzy. Niektorzy to naprawde maja nie rowno pod sufitem. zal mi niektorych z was.
Odpowiedz
12
@ ghost
dnia 01.12.2013, 18:15 · Zgłoś
Szkoda człowieka.Kondolencje dla rodziny.Ale zastanawia mnie dlaczego leżącego w rowie człowieka przy temperaturze minusowej znajduje policja o 8 30 jak wszyscy katoliccy obywatele jechali na 8 00 do KOŚCIOŁA.ALE ZNIECZULICA.Można mówić ze go nie widzieli ale jakoś policja go zauważyła.AMEN!!!
Odpowiedz
-3
@ obserwatorr
dnia 01.12.2013, 19:04 · Zgłoś
Sugerujesz ,ze to wina Kosciola??? NO brawo, kiedys byla wszystko wina Kaczynskiego. Rozkrecasz sie. Zastanow sie dwa razy zanim cos powiesz na kosciol.
Odpowiedz
-14
@ Sven
dnia 01.12.2013, 19:32 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
-1
@ kolega
dnia 01.12.2013, 19:40 · Zgłoś
Bo taka prawda, sasiedzi podobno nie widzieli gdy jechali do kosciola. Szkoda czlowieka :( ale sasiedzi byli wczoraj zabrac go z tego miejsca ale dlaczego nie wzieli to nie wiem.
Odpowiedz
5
@ Pseudonim
dnia 01.12.2013, 21:08 · Zgłoś
sąsiedzi i rodzina widzieli go w takim stanie praktycznie codziennie i do tej pory zawsze udawało mu się dotrzeć do domu ale tym razem niestety się nie udało. Prędzej czy później musiało to się stać.
Odpowiedz
-3
@ asd
dnia 01.12.2013, 22:38 · Zgłoś
najlepsi katolicy siedza w pirewszych lawkach.
Odpowiedz
-3
@ FiA
dnia 01.12.2013, 23:08 · Zgłoś
A Ty to niby inny??? Nie byłeś dzisiaj w kościele??,he? Katolicki Obywatelu.Amen.Fałsz i obłuda
Odpowiedz
1
@ bela
dnia 05.12.2013, 20:17 · Zgłoś
bo wszyscy co jechali byli na kacu i każdy miał [...]
Odpowiedz
20
@ sroka
dnia 01.12.2013, 17:12 · Zgłoś
kondolencje dla rodziny zmarłego.
Odpowiedz
1
@ kolega
dnia 01.12.2013, 16:51 · Zgłoś
Skonczcie juz pisac na ten temat,,,
Odpowiedz
0
@ a
dnia 01.12.2013, 16:40 · Zgłoś
Co to za gość?
Odpowiedz
31
@ FAN
dnia 01.12.2013, 15:24 · Zgłoś
Masz racje,[...] [...] pogania.Nie warzne ze ktoś umarł,ważniejsze są ich przepychanki słowne.I co najśmieszniejsze ze zazwyczaj zawsze i ci sami MĘDRCY!!.
Wyrazy współczucia dla rodziny i najbliższych.
Odpowiedz
45
@ Wróbel
dnia 01.12.2013, 15:14 · Zgłoś
Czytając te posty ma się wrażenie, że odpowiadają na nie wychowankowie zakładu psychiatrycznego. To jest właśnie obraz społeczeństwa polskiego. D[...] le.
Odpowiedz
-32
@ sroka
dnia 01.12.2013, 17:15 · Zgłoś
mów za siebie.wolny kraj,wolność słowa.a ubliżając innym sam zastanów się nad wizytą u ps...y
Odpowiedz
5
@ lolo
dnia 01.12.2013, 14:39 · Zgłoś
[...]e a nie internauci
Odpowiedz
6
@ Baca
dnia 01.12.2013, 14:37 · Zgłoś
Idę o zakład, że był pod wpływem legalnego [...] - [...] !
Odpowiedz
-24
@ kolega
dnia 01.12.2013, 14:05 · Zgłoś
I lezal juz tam od wczoraj od 22
Odpowiedz
26
@ zzzz
dnia 01.12.2013, 14:11 · Zgłoś
widziałeś i co nic nie zrobiłeś?
Odpowiedz
1
@ bela
dnia 05.12.2013, 20:15 · Zgłoś
a co miał zrobić ? jak tamten już wszystko wypił ?
Odpowiedz
12
@ mieszkanka
dnia 01.12.2013, 14:03 · Zgłoś
Po 1 to nie policja znalaza pana M. Trzeba bylo sie nim wczesniej zajac a nie teraz gdy tak skonczyl.
Odpowiedz
5
@ onaa
dnia 01.12.2013, 14:06 · Zgłoś
no akurat jestes zle doinformowana bo to policja go znalazła wiec nie gadajh głupot i sie nie odzywaj jak nie wiesz...
Odpowiedz
3
@ czy tak musi byc?
dnia 02.12.2013, 21:11 · Zgłoś
teraz pan jak nad jego trumna modla sie ludzie? jak zyl to mieliscie go za nedznego [...] i kryminaliste, wstyd nie czytam wiecej tych [...].wieczne odpoczywanie.
Odpowiedz
0
@ czy tak musi byc?
dnia 02.12.2013, 21:14 · Zgłoś
zal czlowieka wychodzi z (zk)i dalej pije,. jezeli wiezienie za pierwszym razem nie pomoglo to nalezalo isc do innego specjealisty.
Odpowiedz
-28
@ m
dnia 01.12.2013, 13:57 · Zgłoś
"andrzejki"po polsku,naje..c sie i reszte miec w [...]e
Odpowiedz
44
@ do @m
dnia 01.12.2013, 14:10 · Zgłoś
Co ty wiesz o życiu internetowa [...]... Tacy jak ty powinni mieć zablokowane dodawanie tu bezsensownego klepania
Odpowiedz
7
@ mati
dnia 01.12.2013, 13:51 · Zgłoś
pani redaktor ''fosy'' to są w koło zamków.
Odpowiedz
1
@ O.[...]
dnia 05.12.2013, 20:12 · Zgłoś
Jaka redaktor? trzeba się znać na tym co się robi ! za to masz minus ,a plus za komentarz
Odpowiedz
-16
@ OborNikOS
dnia 01.12.2013, 13:34 · Zgłoś
[...] w [...] z takimi kom.
Odpowiedz
15
@ RMN
dnia 01.12.2013, 13:27 · Zgłoś
8:30 to "nad ranem"?
Odpowiedz
-61
@ nbbnbn
dnia 01.12.2013, 13:28 · Zgłoś
jestem drugi-hurrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpowiedz
11
@ Ryszard Riedel
dnia 01.12.2013, 15:26 · Zgłoś
Siódma rano to dla mnie noc ;)
Odpowiedz
-7
@ leyus polyeyus
dnia 01.12.2013, 17:03 · Zgłoś
Rychu rządzisz 10/10
Odpowiedz
3
@ hej:/
dnia 01.12.2013, 21:30 · Zgłoś
ty to chyba na sztuce się człowieku nie znasz, a co? wolisz "ona tańczy dla mnie?"
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.