Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Cieklin, Wrocanka – ukończone remonty dróg powiatowych

14

Droga łącząca Cieklin i Dzielec ma nową nawierzchnię. W Wrocance drogę odbudowano i ustabilizowano osuwisko.

Przed remontem stan drogi powiatowej nr 1868R w Cieklinie i Dzielcu wyglądał bardzo źle.

- Dziur, które tutaj były nie dało się ominąć nawet idąc na piechotę, nie wspominając o tym, co się działo jadąc samochodem. – powiedziała nam jedna z mieszkanek Cieklina. 

- Teraz droga wygląda porządnie. Wcześniej nie można było mówić o dziurach w drodze, tylko o kawałkach drogi na jednej, wielkiej dziurze. – mówił z kolei kierowca spotkany w Dzielcu.

- Remont drogi powiatowej nr 1868R Trzcinica – Osobnica – Cieklin – Dobrynia w miejscowości Cieklin i częściowo Dzielec wykonano w sierpniu. – poinformowała nas Elżbieta Motkowicz, Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Jaśle. – Remont polegał na ułożeniu nowej nawierzchni bitumicznej, odmuleniu rowów w miejscach tego wymagających oraz uzupełnieniu poboczy mieszanką tłuczniową. Prace objęły łącznie 1232 metry bieżące drogi, na łączną wartość 312,5 tysiąca złotych.

- Prowadzenie dalszych prac w ciągu tej drogi w miejscowościach Dzielec i Radość uzależnione będzie od pozyskania środków finansowych – dodawała dyrektor.

Z kolei we Wrocance w ciągu drogi powiatowej nr 1982R (Tarnowiec – Wrocanka – Piotrówka) ustabilizowano osuwisko i odbudowano drogę na odcinku 100 metrów bieżących, na łączną kwotę 576.900 złotych.

Kamil Sokołowski
sokolowski@jaslo4u.pl

Reklama

Komentarze: 14

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ja
dnia 26.08.2010, 10:53 · Zgłoś
I tak najgorzej jest w Roztokach, tam praktycznie nie ma już drogi...
Odpowiedz
0
@ ;)
dnia 26.08.2010, 10:02 · Zgłoś
Odnośnie drogi JASŁO - folusz najlepiej [...], zwinąć asfalt tam KUPSZTALEM [...] to po co tam jeździć haha
Odpowiedz
0
@ e tam
dnia 25.08.2010, 23:58 · Zgłoś
no i co że robią te remonty teraz jak u nas robią te drogi oszczędnie i wytrzymują max 10 lat bo jak tir kilka razy obróci to droga już zrąbana w ameryce przynajmniej jak postawią drogę to się trzyma
Odpowiedz
0
@ .....
dnia 25.08.2010, 23:48 · Zgłoś
Soltys gminy Dębowiec pochodzi z Cieklina to droge zrobil tak samo jak i sale tez w Cieklinie a przez Dębowiec ciezko przejechac takie dziury i 3/4 pracownikow urzedu gminy to Cieklin
Odpowiedz
0
@ bla-bla-bla
dnia 25.08.2010, 20:28 · Zgłoś
ten słup to dzieło ekipy tel-budu i wygląda tak od nowości:-) śmiało można powiedzieć że jest on ich wizytówka hehe
Odpowiedz
0
@ igorek
dnia 25.08.2010, 19:53 · Zgłoś
a na ostatnim zdjeciu cos sie slup przechyla, czyzby sie robilo juz osuwisko?????
Odpowiedz
0
@ jork
dnia 25.08.2010, 15:53 · Zgłoś
droga cieklin- dzielec byla okropna, wrecz nie dalo sie po niej normalnie jezdzic.dobrze ze ja zrobili ale troche szkoda ze dopiero teraz.wygladala gorzej niz fatalnie.teraz w koncu bedzie sie nia mozna normalnie poruszac.oby wiecej takich drog naprawili.
Odpowiedz
0
@ czesio podatnik
dnia 25.08.2010, 14:00 · Zgłoś
Pan Zbyszek zafundował nam kiełbaske przedwyborczą?szacun,lepiej pózno niż wcale jak to bywało za jego poprzedników:)
Odpowiedz
0
@ XXX
dnia 25.08.2010, 13:58 · Zgłoś
a co z drogą FOLUSZ - JASŁO której to remont tak nam obiecywano?????
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 25.08.2010, 13:13 · Zgłoś
noi to jest obiektywny portal:) Nie pisze tylko o złych drogach, ale i o dobrych:)
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 25.08.2010, 13:12 · Zgłoś
no no brawo, wkońcu coś się dzieje!
Odpowiedz
0
@ staszek
dnia 25.08.2010, 12:57 · Zgłoś
A kiedy naprawa drogi w Świątkowej Wielkiej? Na rybke to sie jeździ, ale o drodze to nikt nie pomysli.
Odpowiedz
0
@ doris
dnia 25.08.2010, 11:31 · Zgłoś
a kiedy naprawa drogi w Gliniczku i ROztokach ?????????????????
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.