Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Ciężarowy Mercedes wpadł do rowu, po czym spadło na niego drzewo.

62

Dzisiaj, około godziny 1:15 w Krajowicach samochód ciężarowy marki Mercedes wpadł w poślizg i wjechał do przydrożnego rowu. Na szczęście kierującemu pojazdem nic się nie stało...

Kierowca, obywatel Bułgarii, zjeżdżając ze wzniesienia, na łuku drogi wpadł w poślizg. Wjechał do przydrożnego rowu uderzając w drzewo, które pod naporem siły złamało się i powaliło na samochód. Zadysponowanie na miejsce zdarzenia strażacy PSP Jasło przy użyciu specjalnego sprzętu usunęli drzewo, które uniemożliwiało wydobycie samochodu z rowu.

Kierowca przewoził elementy składowe mebli do supermarketów. Na szczęście kierującemu pojazdem nic się nie stało.

(icz)

Reklama

Komentarze: 62

Dodaj komentarz Widok:
0
@ iga
dnia 05.12.2010, 20:30 · Zgłoś
Jestescie nienormalni co niektorzy.Zajmijcie sie robota.Najwazniejsze ze nikomu nic sie nie stalo nie?????????
Odpowiedz
0
@ Buba
dnia 02.12.2010, 21:19 · Zgłoś
robili do pużnej nocy do około 23.00 byłem przy tym
Odpowiedz
0
@ [...] [...]
dnia 02.12.2010, 12:43 · Zgłoś
ja jechałem o 13.30 i jeszcze byl hhhe :)
Odpowiedz
0
@ ino jo
dnia 02.12.2010, 08:48 · Zgłoś
z biednego chlopa sie smiejecie. a jakby mu sie niedaj boze umarlo... musieliby postawic krzyz i zapalic znicz pod, za przeproszeniem, [...].
Odpowiedz
0
@ jo
dnia 01.12.2010, 21:50 · Zgłoś
a murzynik nie ma
Odpowiedz
0
@ Kszywy Maniek
dnia 01.12.2010, 17:28 · Zgłoś
Ludzie ! Ludzie! W [...] nowy towar! Całuśne i biuściaste Bułgarki! Ludzie! Bierta! Bierta! Bo braknie!
Odpowiedz
0
@ do Brygida i Gregor
dnia 01.12.2010, 17:27 · Zgłoś
Nie umieją. Polecam słownik poprawnej polszczyzny.
Odpowiedz
-1
@ ktos
dnia 01.12.2010, 14:33 · Zgłoś
Beznadziejne komentarze pojawiaja sie tylko dla tego ze buraki z okolicznych wiosek maja za duzo wolnego czasu wiec szukaja sensacji.Nie zdaja sobie sprawy co to znaczy zima i samochod ciężarowy.
Odpowiedz
0
@ tiry na tory
dnia 01.12.2010, 11:03 · Zgłoś
to sie nazywa zawodowy kierowca!!! Buraczyna nie wie czym jedzie?? Dobrze ze nikomu nie zrobil krzywdy!! K[...] uczcie sie jezdzić takimi ciężarówkami a nie tylko w łape dajecie bo pozniej zarobek niezly i efekty tego mamy!!! TIRY NA TORY BEZPOWROTNIE!!! [...] Z NASZYCH DRÓG ŚMIERCIONOŚNE I DROGOPSUJNE KOLOSY!!!
Odpowiedz
0
@ Bender Rodriguez
dnia 01.12.2010, 10:17 · Zgłoś
Ciekawe czy wiedzą o tym jego rodzice?
Odpowiedz
0
@ polak
dnia 01.12.2010, 06:00 · Zgłoś
Wydaje mi się że cenzura internetu powinna surowo karać [...] szydzących z wypadku ,bo sami wycierając [...] nie umieją zrobić tego tak żeby palców nie pobrudzić.Wstyd i pożałowanie ,ale widać to kultura ściany wschodniej naszego kraju.
Odpowiedz
0
@ pp
dnia 30.11.2010, 23:19 · Zgłoś
letnie opony
Odpowiedz
0
@ bibek
dnia 30.11.2010, 22:49 · Zgłoś
ale urwał.......
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 30.11.2010, 19:58 · Zgłoś
ludzie tam dobrze pisze że 1:15 bo jak jechałem tam o 7:30 to już leżało w tej fosie i był przysypany śniegiem tak więc już chwilę tam musiał leżeć
Odpowiedz
0
@ jp
dnia 30.11.2010, 18:27 · Zgłoś
chciał na skróty do lokalu na loda wbić :D
Odpowiedz
0
@ do czytelnik
dnia 30.11.2010, 18:06 · Zgłoś
chyba o 1 bo mam znajomych w pogotowiu. on ma zlamana reke czba
Odpowiedz
0
@ mądra
dnia 30.11.2010, 17:55 · Zgłoś
Weźcie się ludzie stuknijcie w te [...] głowy i pomyślcie 24tony i ma wyrobić na takim zakręcie i przy takich warunkach na drodze
Odpowiedz
0
@ Romek
dnia 30.11.2010, 16:54 · Zgłoś
Sie dziwic wyjezdzał z lokalu i nie zebrał dobrego zakretu:)hehe:)
Odpowiedz
0
@ widział
dnia 30.11.2010, 16:18 · Zgłoś
o 14:30 jeszcze lezał i od 1:15
Odpowiedz
0
@ -
dnia 30.11.2010, 15:46 · Zgłoś
ty A masz racjie ci wszyscy co tu piszom to som nienormalni a nienormalnym sie daruje
Odpowiedz
0
@ Brygida i Gregor
dnia 30.11.2010, 13:57 · Zgłoś
Ale masakra. Nie umia ludzie jeździć ;P
Odpowiedz
0
@ on
dnia 30.11.2010, 11:53 · Zgłoś
życze kultury dla wszystkich piszących komentarze ty max to som gupie ludzie czytać nie umiejom tylko wyzywać wszystkich od najgorszych
Odpowiedz
0
@ A....
dnia 30.11.2010, 10:47 · Zgłoś
Wszyscy jesteście nienormalni....znajdźcie sobie jakieś zajęcie
Odpowiedz
0
@ kicia
dnia 30.11.2010, 10:44 · Zgłoś
hehe moze do palmy chcial zajechac heheh
Odpowiedz
0
@ bb
dnia 30.11.2010, 10:41 · Zgłoś
Gdyby nie ten rów , to pewnie i wielkiego sprzętu nie trzeba by było ściągać na miejsce wypadku ... A rowów wzdłuż dróg coraz więcej i coraz głębsze kopią. I znów drzewo , ... niejeden już przez nie stracił życie ...Dobrze, że tym razem kierowcy nic się nie stało...
Odpowiedz
0
@ john
dnia 30.11.2010, 09:23 · Zgłoś
ALE URWAŁ !!!!!!
Odpowiedz
0
@ maxz
dnia 30.11.2010, 08:42 · Zgłoś
kurde, czytać nie umiecie.. 1,15 to raczej w nocy :D nawet widać po zdjęciach, że sniegiem zasypany jest.. więc musiał chwile już w tym rowie leżeć...
Odpowiedz
0
@ malenstwo
dnia 30.11.2010, 08:05 · Zgłoś
ale urwał!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ i co z tego
dnia 30.11.2010, 00:19 · Zgłoś
Kierowca po prostu był zdziwiony że z nieba sypie śnieg, jest zimno, a przy drodze palmy rosną. Zapatrzył się i wpadł do rowu. Ot i cała historia.
Odpowiedz
0
@ jazda
dnia 30.11.2010, 00:00 · Zgłoś
Ojj ta szybka jazda...
Hmm ok godziny 1.15 ?? Myślę, ze wtedy zdjęcia powinny być nocne ^^ No chyba, że o 13 chodziło.
Odpowiedz
0
@ klara
dnia 29.11.2010, 23:51 · Zgłoś
z tego co widzialam ze zdjec to kierowca nie nie mial dluzej niz rok prawojazdy ( L).dobrze ze nic sie nie stalo
Odpowiedz
0
@ olek
dnia 29.11.2010, 23:43 · Zgłoś
tiry na tory - i tyle w temacie tam jest miejsce transportu ciezkiego
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 29.11.2010, 23:40 · Zgłoś
za pomoca specjalnego sprzetu heh... to u nas na wsi tez sami specjalisci z pila po lesie biegaja hehehehe
Odpowiedz
0
@ patolodzy
dnia 29.11.2010, 23:09 · Zgłoś
[...]a ! a jak w gorzycach tir wpadł do rowu to szanowny portal nie mogł sie pofatygowac?! tam było poważniej a może i grozniej...
Odpowiedz
0
@ ponury żniwiarz
dnia 29.11.2010, 22:57 · Zgłoś
Wykosztuje sie chlop za nocleg.
Odpowiedz
0
@ Avangadra1988
dnia 29.11.2010, 22:34 · Zgłoś
Palma mu w głowie zawróciła i się chłopina zagapił haha.
Odpowiedz
0
@ as
dnia 29.11.2010, 22:33 · Zgłoś
i poco te [...] komentarze
Odpowiedz
0
@ kris79
dnia 29.11.2010, 22:01 · Zgłoś
Zagapił się na Flamingo :)
Odpowiedz
0
@ ***
dnia 29.11.2010, 21:57 · Zgłoś
około 1.15 czy 13.15?
Odpowiedz
0
@ czytelnik
dnia 29.11.2010, 21:42 · Zgłoś
Zdarzenie miało miejsce o 13:15 a nie o 1:15 - to jet mała różnica
Odpowiedz
0
@ oOo
dnia 29.11.2010, 21:36 · Zgłoś
rowerzyste z prawa jazdy:D smiech na sali krzesla puste;d
Odpowiedz
0
@ Rolexx
dnia 29.11.2010, 21:26 · Zgłoś
heh pewnie chciał wpasc w inne tereny :d
Odpowiedz
0
@ ehhh
dnia 29.11.2010, 21:25 · Zgłoś
a to drzewo to była może palma?
Odpowiedz
0
@ przejezdny
dnia 29.11.2010, 21:25 · Zgłoś
a przyczyną tego nie były oślepiające błyskowe światła z tego przybytku ?????????????????????????
Odpowiedz
0
@ kddi
dnia 29.11.2010, 20:58 · Zgłoś
Tak , jechał a z góry zauważył co jest , więc przyśpieszył by szybko dojechać do Hotelu ;d
I takie są efekty.
Odpowiedz
0
@ sssssssss
dnia 29.11.2010, 20:49 · Zgłoś
drzewa szkodda...
szkoda ze nie wper...ł w budynek [...] przynajmniej tyle tej kasy by dali na remont za te pieniadze ;-)
Odpowiedz
0
@ ll
dnia 29.11.2010, 20:44 · Zgłoś
zagapił sie na palme ;pp
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 29.11.2010, 20:34 · Zgłoś
ale dowcipni ludzie tutaj komentują szkoda że nie widzą jakie są warunki na drogach!
Odpowiedz
0
@ hh
dnia 29.11.2010, 20:20 · Zgłoś
zagapił się pewnie na gołe [...] z palmy HaHa
Odpowiedz
0
@ simon
dnia 29.11.2010, 20:01 · Zgłoś
do hgn i dobrze że prawo jazdy biorą po rowerze a jeśli chodzi o ciężarowe auta to se statystyki sprawdź kto stwarza niebezpieczeńswo a później pisz
Odpowiedz
0
@ pfff..
dnia 29.11.2010, 19:51 · Zgłoś
A to było duzo wcześniej a nie jak napisaliście 1:15( pm).. Do tej pory przeładowują zawartość ..
Odpowiedz
0
@ MM
dnia 29.11.2010, 19:44 · Zgłoś
@Info A co to jest Flamingo? Obudz się człowieku z 2 letniego snu.
Odpowiedz
0
@ nara
dnia 29.11.2010, 19:42 · Zgłoś
a ja jechałem o 9 i jeszcze lezał
Odpowiedz
0
@ aga
dnia 29.11.2010, 19:42 · Zgłoś
po tych komentarzach widać nasza polską mentalność, najlepiej sie cieszyc z cudzego nieszczęścia, a nikt nie zapyta czy sie gościowi nic nie stało i czy udało się wyciągnąć tira z rowu
Odpowiedz
0
@ lolo
dnia 29.11.2010, 19:42 · Zgłoś
O której go wyciągnęli????
Odpowiedz
0
@ jaslan
dnia 29.11.2010, 19:39 · Zgłoś
Dobrze ze nie wpadł do do klubu ale panienki by s[...]ły z radości
Odpowiedz
0
@ szon
dnia 29.11.2010, 19:38 · Zgłoś
Buhaha , przywiózł tirówki ?
Odpowiedz
0
@ Info
dnia 29.11.2010, 19:29 · Zgłoś
No no wpadł do rowu i na drzewo a chciał zapewne wpaść do domku rozkoszy "Flamingo". Dobrze, że nie było strat w ludziach.
Odpowiedz
0
@ hgn
dnia 29.11.2010, 19:26 · Zgłoś
jeszcze szybciej niech jezdza a policja nic na to nie reaguje a jak zlapia [...] rowerzyste to mu odrazu [...] i prawojazdy biora
Odpowiedz
0
@ hgn
dnia 29.11.2010, 19:24 · Zgłoś
jeszcze szybciej niech jezdza a policja nic na to nie reaguje a jak zlapia [...] rowerzyste to mu odrazu [...] i prawojazdy biora
Odpowiedz
0
@ gienia
dnia 29.11.2010, 19:24 · Zgłoś
Hehe... pewnie się zapatrzył na napis "palma de miretta"
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 29.11.2010, 19:21 · Zgłoś
Hotel po sąsiedzku to sie chłop ogarnoł zaraz po wypadku :D
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.