Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Ciężki sprzęt spadł z naczepy samochodu ciężarowego

42

Zdarzenie miało miejsce około godz. 14. 00 niedaleko skrzyżowania ulic Kasprowicza z Piłsudskiego. Z pojazdu ciężarowego spadł na jezdnię ciężki ładunek, którego z jezdni można usunąć jedynie za pomocą specjalistycznego dźwigu.

Kierujący pojazdem Słowak jechał ul. Piłsudskiego od strony Krosna. Z naczepy ciężarówki z niewyjaśnionych przyczyn spadł kilkutonowy sprzęt. Miało to miejsce na drodze krajowej nr 28. Ponadto z jednego ze zbiorników ciężarówki wyciekał płyn. Strażacy zebrali substancję z jezdni drogi przy pomocy sorbentu.

Ciężki ładunek mógł zostać usunięty z jezdni drogi przy użyciu specjalistycznego dźwigu, na który czekano przez kilka godzin.

Policja ukarała kierowcę mandatem karnym.

Red.

Reklama

Komentarze: 42

Dodaj komentarz Widok:
0
@ inny...
dnia 28.08.2013, 14:07 · Zgłoś
ludzie czytajcie artykuly a wtedy sie wypowiadajcie. wypadek mial miejsce o 14 ale na usuniecie ladunku czekano przez kilka godzin na specjalistyczny dzwig wiec zdjecie bylo najprawdopodobniej zrobione w godzinach pozniejszych niz mialo miejsce samo zdarzenie. na zdrowy rozsadek pomyslcie czy akurat dokladnie o godz 14 gdy byl wypadek to fotograf zjawil sie blyskawicznie jak superman i pstrykal fotki??? nie... przyjechal spokojnie na miejsce wypadku i pozniej zrobil zdjecie ktore tu widac. czytajcie ze zrozumieniem, troche pomyslcie i wtedy komentujcie
Odpowiedz
2
@ ciekawy
dnia 28.08.2013, 07:58 · Zgłoś
ten wypadek wywołał zaćmienie słońca że o 14 takie ciemności ???
Odpowiedz
1
@ ......
dnia 27.08.2013, 23:24 · Zgłoś
allle ciemno o tej 14 bylo,lol...
Odpowiedz
5
@ separator
dnia 27.08.2013, 21:32 · Zgłoś
Ja też stałem w korku, tylko nie rozumiem dlaczego on w ogóle był ponieważ Tir jak i ładunek leżały na pasie do skrętu w prawo, a pas do jazdy na wprost i w lewo był wolny. Wg mnie wszyscy gapili się na wypadek, a nie jechali i sztucznie zmniejszali płynność ruchu. Gdyby policja musiała puszczać wahadłowo, albo musielibyśmy omijać ładunek to co innego. A tak to porażka i kierowcy sami sobie są winni.
Odpowiedz
1
@ bobek
dnia 27.08.2013, 21:14 · Zgłoś
Na tym zdjęciu widzę noc a nie godzinę 14...
Odpowiedz
-3
@ TOMEK
dnia 27.08.2013, 13:00 · Zgłoś
O 14.00 to już noc!!!
Odpowiedz
1
@ TOMEK
dnia 27.08.2013, 12:58 · Zgłoś
W Jasielskiej Policji o 10.00 już ciemno!!!
Odpowiedz
-1
@ 123
dnia 27.08.2013, 11:22 · Zgłoś
Ubaw macie że cho cho
Odpowiedz
5
@ lil
dnia 27.08.2013, 11:20 · Zgłoś
Dobrze że nie spadło na jakiś samochód...a to że spadło no cóż...różne wypadki są...
Odpowiedz
0
@ JAslanin
dnia 27.08.2013, 11:11 · Zgłoś
A Dziś dzień Tirów xD
Odpowiedz
2
@ :)
dnia 27.08.2013, 11:00 · Zgłoś
Ha ha ha wczoraj około godziny 14ej ???Jechałem przed 20tą i ten sprzęt nadal leżał na jezdni ...
Odpowiedz
12
@ Topola
dnia 27.08.2013, 08:53 · Zgłoś
gratuluję profesjonalizmu dziennikarzom z jaslo4u. szybcy, zwarci i gotowi !!!
Odpowiedz
4
@ ącki
dnia 27.08.2013, 08:25 · Zgłoś
Dziwne,że nie rozkradli
Odpowiedz
0
@ misiu
dnia 27.08.2013, 07:28 · Zgłoś
po 13 bylo a nie około 14
Odpowiedz
4
@ morgan
dnia 27.08.2013, 00:12 · Zgłoś
Kilka godzin coś leżało na DK28 i nikomu się nie chciało iść zrobić zdjęcia.
Odpowiedz
10
@ dragoness
dnia 26.08.2013, 22:59 · Zgłoś
Co to jest "jezdnia drogi"? Reszta artykułu też masakra jakaś.
Odpowiedz
4
@ technol
dnia 27.08.2013, 06:21 · Zgłoś
7
@ dragoness
dnia 27.08.2013, 09:49 · Zgłoś
Faktycznie, niewiedza na temat języka polskiego kompromituje Red. nieustannie. Jest, tak to napisała "jezdnia drogi", a czego jeszcze może być innego? O TO mi chodzi, nie o znaczenie słowa.
Odpowiedz
4
@ kazik
dnia 27.08.2013, 13:59 · Zgłoś
prawda! mam wrażenie, że powstaje na naszych oczach szczególna odmiana polszczyzny...
Odpowiedz
30
@ łodyniec
dnia 26.08.2013, 22:51 · Zgłoś
o godzinie 14 a zdjęcie z nocy

łohohohohho
Odpowiedz
7
@ [...]
dnia 27.08.2013, 10:55 · Zgłoś
Może to było zaćmienie słońca?
Odpowiedz
3
@ MayDay
dnia 27.08.2013, 13:54 · Zgłoś
Pan już niejednokrotnie wykazał się niezwykle inteligentnymi komentarzami. Polecam milczenie
Odpowiedz
-10
@ Ona28_Jasło
dnia 26.08.2013, 22:23 · Zgłoś
Masarka . Ja z pracy wracałam z Warzyc to korek był masakryczny. Z Warzyc do domu jadę 20 -25 minut dziś przez tego [...] jechalam godzine jak nie lepiej. A po drugie jak się nie umie zabezpieczyc odpowiednio tego co się przewozi na przyczepie to już inna inszosc
Odpowiedz
22
@ qwerty
dnia 26.08.2013, 23:31 · Zgłoś
Wsiądź w ciężarówkę, załaduj, zgub ładunek i komentuj. Różnie mogło być na drodze więc nie zawsze wina kierowcy.
Odpowiedz
-9
@ misu
dnia 26.08.2013, 23:50 · Zgłoś
A tylko czyja jest wina/???
Odpowiedz
10
@ mus
dnia 26.08.2013, 23:54 · Zgłoś
na drodze mogło być róznie ale ładunek nie powinien byc zgubiny!!!
Odpowiedz
-3
@ Tarzan-zan
dnia 27.08.2013, 13:22 · Zgłoś
Wina tira, to nie podlega dyskusji... Pewnie jechał jak [...], bo zawsze tak jadą a potem - olaboga bo mu spadło... Zablokował miasto na pół dnia ale jest oczywiście niewinny, OWIECZKA jedna... Oczywiście - jak by nie on to byśmy nie mieli co jeść... Jadłopodawca z tira, [...]... TIRY na tory !!!
Odpowiedz
-1
@ do ona
dnia 27.08.2013, 17:34 · Zgłoś
wez wyjdz,sadzac po nicku jezdzisz ( o ile to jazda mozna nazwac) jakims zelazkiem (czyt. matiz, seicento oraz podobne) poruszajac sie z zawrotna predkoscia pod górke 30km/h gdzie jadacy za toba PAN z tira nie moze cie ani wyprzedzic ani wyjechac pod [...]ona górke z pełnym załadunkiem bo jakis [...] podgórke "[...]" 40h na 5 biegu oj przepraszam, chyba w twoim zelazku nie ma opcji 5 bieg... Takie wasze [...]enie typu tiry na tory ciekawe czy jak kupujesz w biedronce/kauflandzie to zastanawiasz sie skad one sie wziely tak szybko na połkach PAROWCEM [...] przypłyneły?
Odpowiedz
2
@ Pan [...]
dnia 28.08.2013, 10:17 · Zgłoś
wina wiatru była ...
Odpowiedz
2
@ qwerty
dnia 29.08.2013, 09:40 · Zgłoś
Ty tylko piszczeć umiesz w jedną stronę i powtarzać Tiry na Tory... Taki jesteś [...]? Polska to węzeł transportu pomiędzy wschodem i zachodem europy. Niemcy także mają wzmożony ruch samochodów ciężarowych i tam nie ma akcji Tiry na Tory. Wszystko jedzie autostradami i jest ich naprawdę ogromna ilość. U nas ta akcja nie wejdzie bo stan kolei na to nie pozwala. Tłok na stacjach też nie pozwoli na to. To akcja przegrana... Jedyne rozwiązanie to budowa autostrad, przynajmniej te główne.
Odpowiedz
-7
@ a
dnia 26.08.2013, 22:14 · Zgłoś
ehh te pepiki
Odpowiedz
-5
@ sasza
dnia 26.08.2013, 22:34 · Zgłoś
pepiki to czesi a słowacy to hydranty a to hasło tiry na tory tarzanie to już za bardzo staroświeckie, zmień płytę populisto, już widzę nasze złomy na torach, które ciągną po 15 tirów
Odpowiedz
17
@ maniek
dnia 26.08.2013, 22:36 · Zgłoś
może chociaż raz pokazaliby co się stało a nie zdjęcie radjowozu
Odpowiedz
5
@ qwerty
dnia 26.08.2013, 23:30 · Zgłoś
Hydranty to Węgrzy kolego.
Odpowiedz
-5
@ Tarzan-zan
dnia 27.08.2013, 13:17 · Zgłoś
Podepną te tiry na torach pod PENDOLINO i im tachografy pourywa w tych tirach tak będą [...]... TIRY NA TORY
Odpowiedz
4
@ [...]
dnia 26.08.2013, 22:11 · Zgłoś
Ile mandatu ?
Odpowiedz
18
@ Tarzan-zan
dnia 26.08.2013, 22:14 · Zgłoś
Jak zwykle... TIR... TIRY na tory !!! Karawanią, utrudniają ruch i co chwila wypadek...
Odpowiedz
-21
@ qwerty
dnia 26.08.2013, 23:30 · Zgłoś
Idź koleś i się naucz trochę bo Tiry na Tory to niemożliwa do zrobienia akcja...
Odpowiedz
-28
@ fgdh
dnia 27.08.2013, 01:25 · Zgłoś
i co ziebal chociaz jednego [...] w [...]??-jak nie to szkoda i po co pisac?
Odpowiedz
7
@ MayDay
dnia 27.08.2013, 13:52 · Zgłoś
Nie wszystkie towary można przewieść karawaną, pociągiem, statkiem, samolotem.
Trochę rozsądku
Odpowiedz
1
@ dadw
dnia 27.08.2013, 16:21 · Zgłoś
400zł (dla słowaka 100euro)
Odpowiedz
1
@ qwerty
dnia 27.08.2013, 20:47 · Zgłoś
Ale zrozumcie że się Polska nie nadaje na akcję Tiry na Tory. Tylko tranzyt może by miał sens ale więcej by było katastrof niż się wam zdaje.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.