Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Coraz bliżej święta...

30

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia zwiastuje postawiona wczoraj na jasielskim rynku choinka. Miasto Jasło zostało przyozdobione pięknymi dekoracjami, które wprowadzają każdego w niesamowity nastrój świąt...

W niektórych krajach drzewko iglaste jest symbolem życia i odradzania się. Zwyczajem do dnia dzisiejszego są prezenty, które w wigilijny wieczór można znaleźć pod choinką. Kolorowe światełka, bombki i łańcuchy w efekcie nadają drzewku uroku i sprawia, że przystrojona indywidualnie przez mieszkańców w każdym domu choinka jest jedyna i niepowtarzalna.

Jasło mieni się całe od różnego rodzaju dekoracji. Wjeżdżając samochodem do centrum wprost nie da się nie zauważyć tych światełek, którymi ozdobione są ronda i drzewa.W sklepach już od jakiegoś czasu aż roi się od świątecznego towaru. Wybór jest naprawdę bardzo duży. Różnego koloru bombki i łańcuchy czekają na swoich klientów. Dla każdego coś nowego i oryginalnego.   

(icz)

Reklama

Komentarze: 30

Dodaj komentarz Widok:
0
@ jerzy baca
dnia 15.12.2010, 19:12 · Zgłoś
bardzo mi sie podoba jaslo zima i latem noca i dniem na jawie i we snie dlatego ze pamietm go od lat wojennych i urodzilem sie w jasle i chociaz od dwudziestu lat mieszkam nowym jorku i widzialem nieraz choinke na rockefeller center oraz christmas spectacuar show w radio city music hall oraz wiele innych rzeczy w new york i nie tylko dla mnie polska i jaslo bedzie najpiekniejsze dlatego zycze nowym wladzom jeszcze wiekszego zaangazowania w sprawy jasla dazenia do tego aby jaslo bylo perla podkarpacia jak go zwano przed wojna.zycze wszystkim malkontentom o zmiane myslenia i wlaczenia sie do pracy w rozwoj jasla
Odpowiedz
0
@ jjjjjjj
dnia 12.12.2010, 16:33 · Zgłoś
wcale nie jest ładnie, chyba nie wiedzą co znaczy świątecznie przystoić miasto. Te łańcuchy rzucone byle jak na drzewa.......
Odpowiedz
0
@ bbb
dnia 12.12.2010, 13:17 · Zgłoś
:) ładnie ładnie nie ma cio narzekac:)
Odpowiedz
0
@ :-(
dnia 12.12.2010, 11:01 · Zgłoś
Ludzie nie przejmujcie sie mną jakoś sobie dam rady zawsze sobie dawałem ale jak ktoś chce napisać to bardzo prosze stufex@o2.pl
Odpowiedz
0
@ Beta
dnia 12.12.2010, 07:46 · Zgłoś
A mnie się wszystko podoba ; zgryżliwi i wiecznie niezadowoleni niech siedzą w domu i nie zatruwają życia innym.
Odpowiedz
0
@ losos
dnia 12.12.2010, 07:41 · Zgłoś
Gdy nastanie dzień świąteczny,zawsze bądz dla wszystkich grzeczny.Pomyśl o przyjemnych rzeczach,jakie święta niosą światu,Nie narzekaj,jedz i pij i do wiwatu spraw komuś radość. God Jul og Godt Nytt Ar!
Odpowiedz
0
@ samotna:(
dnia 11.12.2010, 13:42 · Zgłoś
Święta piękny czas tylko szkoda że nie spędzę ich w domu z rodziną tylko sama:<
Odpowiedz
0
@ paweł
dnia 10.12.2010, 23:10 · Zgłoś
a co to "mazik" z trans-wiertu :) a jakże, szkoda ze nie widać operatora
Odpowiedz
0
@ czesio
dnia 10.12.2010, 23:07 · Zgłoś
a mi sie k[...] fszystko podobo...:P
Odpowiedz
0
@ dd
dnia 10.12.2010, 22:39 · Zgłoś
ludzie........wyluzujcie ;-)
Odpowiedz
0
@ do :-(
dnia 10.12.2010, 22:20 · Zgłoś
nie martw się...będzie dobrze...w tym roku Swięta są tylko w weekend(szybko zleci)...pozdrawiam Cię i ściskam:)))uśmiechnij się
Odpowiedz
0
@ anna
dnia 10.12.2010, 20:57 · Zgłoś
Można było jedynie uchwalić dzień wigilii wolnym od pracy , a nie trzech króli i jeszcze bardziej bylibyśmy szczęsliwi.Dzień wigilii Bożego Narodzenia szanują prywaciarze , na których tak psioczycie a państwowka ma Was daleko gdzieś drodzy pracownicy...a Wy też macie rodziny , które na Was czekają w ten wyjątkowy dzień.Pozdrawiam i życzę lepszych decyzji w nowym roku .
Odpowiedz
0
@ Jurek
dnia 10.12.2010, 19:29 · Zgłoś
Wymyte zeszłoroczne ozdoby i odmrożony chojak- to przedświąteczny urok Jasła.A zobaczcie jak Rzeszów wygląda przed Świętami-szczęka wam opadnie....Taki wygląd jaka władza...Za dużo turoni przed świętami chadza po naszych ulicach.Może dlatego,jest jak jest? Smutno!
Odpowiedz
0
@ znudzony
dnia 10.12.2010, 19:22 · Zgłoś
Czas by ktoś odpowiedzialny za przystrojenie Jasła zobaczył wystrój świąteczny na zachodzie np. w Holandii w każdym roku inne dekoracje i naprawdę bajkowe wzornictwem i ilością świateł.
A do Jasła jak przyjadę to tak jakby kolejne święta zostały zatrzymane z roku na rok to samo- czy ci ludzie niemają wyobrażni?
Pozdrawiam Jasło!
Odpowiedz
0
@ ona
dnia 10.12.2010, 19:10 · Zgłoś
NIGDY WAM NIC NIE PASUJEE...NIE ROBIA NIC ZLE...ZROBIA COS JESZCZE GORZEJ...MATKO I BYJ TU MADRYM...SZOK
Odpowiedz
0
@ choinkowo
dnia 10.12.2010, 18:39 · Zgłoś
Do cxxa... Choinka jest piękna bo z naszego ogrodu, przeżyła powódź i uważam że świetnie nadaje się na świąteczny rynek. Przecież choinka to jeden z symboli swiąt. Co do świecącej fontanny na rondzie to rzeczywiście świeciła cały rok i jest nieatrakcyjna, żeby nie powiedzieć [...] ...
Odpowiedz
0
@ Do ":-("
dnia 10.12.2010, 18:37 · Zgłoś
Proszę, podaj adres e-mail lub telefon, to przyjdę do Ciebie i nie będziesz sam.
Odpowiedz
0
@ do :-(
dnia 10.12.2010, 18:37 · Zgłoś
nie martw sie święta zlecą a trzeba zyc dalej ja też bede mieć beznadziejne w tym roku więc witaj w grupie!!!
Odpowiedz
0
@ Kolejarz:D
dnia 10.12.2010, 18:31 · Zgłoś
Ale CUDA:P
Odpowiedz
0
@ Do cxxa
dnia 10.12.2010, 18:27 · Zgłoś
jak ci nie pasi w jasle to sie przeprowadz do kartuz muhahahah
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 10.12.2010, 18:24 · Zgłoś
Jak dla mnie to tandete zrobili jak co roku w tym Jaśle ! Jasło mieni się kolorami od tych lampek i ozdób ? HAHAHA ! zart roku :D Juz lepiej gołe latarnie wygladaja niż te nieudolne ozdoby :D A za prąd zapłaca podatnicy :D Smiech na sali xD
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 10.12.2010, 17:24 · Zgłoś
PRZECIEŻ TA FONTANNA NA RONDZIE ŚWIECIŁA CAŁY ROK TO CO FANZOLĄ GŁUPOTY ŻE NA ŚWIĘTA? BZDURA
Odpowiedz
0
@ jaślanka
dnia 10.12.2010, 17:13 · Zgłoś
super!!uwielbiam ten czas świąteczny jak choinka na rynku to znaczy niedługo święta!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ cyberchłop
dnia 10.12.2010, 16:57 · Zgłoś
to bedą miłe Święta bez Maryjki K. :)
Odpowiedz
0
@ rumcajsek
dnia 10.12.2010, 16:51 · Zgłoś
taaaa, po prostu przepięknie przystrojone..... no comment;/
Odpowiedz
0
@ warszawianka
dnia 10.12.2010, 16:37 · Zgłoś
ładnie ale w Warszawie jest ładniej :D
Odpowiedz
0
@ Rozsądny
dnia 10.12.2010, 16:08 · Zgłoś
Ten piękny, świąteczny wystrój Jasła, to zasługa Pani Burmistrz Marii Kurowskiej.
Odpowiedz
0
@ cxxa
dnia 10.12.2010, 15:35 · Zgłoś
ale [...], mogli coś takiego postawić: tańsze ekologiczne i ładniejsze: http://expresskaszubski.pl/aktualnosci/2009/12/kartuzy-zainwestowaly-w-swiateczny-nastroj
Odpowiedz
0
@ :-(
dnia 10.12.2010, 15:28 · Zgłoś
I co mi z tych swiąt i tak siedze sam w domu bo nie mam gdzie iść rodziców nawet nie ma z czego sie tu cieszyć ? :-( można ino depresji dostać cóż takie zycie i kolejne święnta sam :(
Odpowiedz
0
@ iwlo
dnia 10.12.2010, 15:26 · Zgłoś
niech odrodzi się burmistrz i weżmie do roboty jak równieżStarostwo powiatowe
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.