Czarni Jasło pokonali na wyjeździe LKS Górki

15

W minioną niedzielę Czarni Jasło udali się do Górek, aby zmierzyć się z tamtejszym LKS-em. Goście tylko w pierwszej odsłonie meczu zdołali postawić się faworytowi spotkania. W drugiej połowie Czarni przypieczętowali swoje zwycięstwo zdobywając trzy gole.

Patryk Fryc/fot. Marcin Dziedzic

Podopieczni trenera Mateusza Ostrowskiego wyszli na prowadzenie za sprawą Patryka Fryca, który strzałem z narożnika pola karnego pokonał bramkarza LKS-u. Zaledwie kilkadziesiąt sekund później gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania. Pierwsza połowa meczu zakończyła się jednobramkowym remisem.

Po przerwie gole strzelali już tylko przyjezdni. Sytuacja gospodarzy skomplikowała się po czerwonej Karce, jaką jeden z zawodników LKS-u otrzymał za zagranie ręką w polu karnym. Jedenastkę na gola zamienił Marcin Krajewski. Po upływie kilku minut snajper Czarnych ponownie umieścił futbolówkę w siatce. Tym razem wykorzystując podanie Fryca. Wynik na 4:1 dla gości ustalił Maciej Sowa, który strzałem pod poprzeczkę pokonał bramkarza LKS-u.

Zespół Mateusza Ostrowskiego wystąpił w składzie: Damian Niemczyński (GK) – Piotr Kosiba, Eryk Piątkowski, Rafał Mastaj (C), Mateusz Kurdziel – Maciej Sowa, Szymon Sudyka, Robert Niemiec, Dawid Florian, Karol Rzońca - Patryk Fryc | na ławce rezerwowych: Patryk Szostak, Przemysław Filipak, Marcin Krajewski, Mateusz Majka, Bartek Rodak, Paweł Setlak, Tomasz Pałucki.