Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Jaslo4u.pl - Jasło dla Ciebie

Czarni Jasło przegrali z Partyzantem Targowiska 1:2. Zobacz zdjęcia

15

Drużyna Gamratu Czarnych 1910 Jasło przegrała w środę u siebie z drużyną Partyzanta Targowiska 1:2, w meczu ½ Pucharu Polski na szczeblu okręgu krośnieńskiego i tym samym odpadła z dalszej gry. Mecz na który przyszło około 400 kibiców zaczął się znakomicie dla naszej drużyny...<<FOTOGALERIA>>

Już w drugiej minucie po podaniu piłki przez Grzegorza Munię Waldemar Złotek ulokował futbolówkę w bramce gości i Czarni objęli prowadzenie 1:0. Tym samym zapowiadała się miła niespodzianka na Śniadeckich. Niestety już po 11 minutach Łanucha wyrównał na 1:1. W 16. minucie Warzocha uderzeniem głową mógł podwyższyć wynik. Reszta pierwszej połowy była wyrównana, atakowali na zmianę gospodarze i przyjezdni.

Po zmianie stron w 52. minucie Płonka zmarnował sytuację sam na sam, a 10 minut później Zarzyka trafił głową w poprzeczkę. Zmienić rezultat na korzyść gospodarzy mógł w 66. min. Złotek. Niestety piłka wylądowała obok bramki Michalaka. Decydującą bramkę na wagę awansu do finału strzelił po błędzie naszych obrońców w 70. min. Zych, zdobywając drugiego gola dla Partyzanta. W finale PP na szczeblu okręgu krośnieńskiego spotka się Partyzant Targowiska ze Stalą Sanok.

Czarni Jasło – Partyzant Targowiska 1:2.
Żółte kartki: Złotek – Remut, Ginalski, Łanucha.
Czarni: Korczykowski – Pokrywka, Bernacki, Maczuga, Dziedzic, Myśliwiec, Warzocha,