Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Czarni Jasło rozpoczynają sparingi

20

Podopieczni trenera Mateusza Ostrowskiego rozpoczęli w ubiegłym tygodniu intensywne przygotowania do rundy rewanżowej. Oprócz udziału w regularnych treningach, zespół rozegra szereg meczów kontrolnych. W najbliższą sobotę Czarni zmierzą się w Jaśle z Błękitnymi Ropczyce. Spotkanie zostanie rozegrane na boisku piłkarskim ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Śniadeckich 15.

Plan sparingów przedstawia się następująco:

21.01. Czarni Jasło - MKS Błękitni Ropczyce
28.01. Czarni Jasło - LKS Cosmos Nowotaniec
04.02. Czarni Jasło - Start Rymanów
11.02. Czarni Jasło - Resovia II Rzeszów
18.02. Czarni Jasło - OKS Markiewicza Krosno
25.02. Czarni Jasło - Jedność Niechobrz
04.03. Czarni Jasło - Tarnovia Tarnów 1909
11.03. Czarni Jasło - LKS Górki

Wszystkie mecze zaplanowano na godz. 12. Miejscem rywalizacji będzie boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Śniadeckich w Jaśle.

MD

Napisany dnia: 20.01.2023, 09:42
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ zorientowany
dnia 20.01.2023, 09:54
Ocena
komentarza:
36
Kolejna kompromitacja mosiru.W
@ obiektywny
dnia 20.01.2023, 18:05
Ocena
komentarza:
37
Wracaj Baniak
@ do obiektywny
dnia 20.01.2023, 18:27
Ocena
komentarza:
-22
weź go sobie do domu
@ zorientowany
dnia 20.01.2023, 09:57
Ocena
komentarza:
44
Wczoraj treningi nie mogły się odbywać na boisku ze sztuczna nawierzchnia bo nie miał kto odśnieżyć i chłopcy bałwany lepili zamiast trenować. Tak się dba o to aby obiekt zarabiał na siebie. Dzisiaj kolejne grupy mają zaplanowane treningi a w weekend sparingi. Panie dyrektorze proszę pogonić pracowników aby obiekt był przygotowany a nie żee siedzą w budynku w cieple zamiast pracować.
@ do zorientowany
dnia 21.01.2023, 23:58
Ocena
komentarza:
-4
A to co, zawodnicy rąk nie mają? Dawniej to się w 10 boisko w 20 min ogarnęło a teraz księżniczki nawet łopaty trzymać nie potrafią.

I tak przegrają i spadną, oby, tego im życzę.

Na pewno jasło nie będzie dotować tego gniota

pozdrawiam
@ DobreInfo
dnia 22.01.2023, 02:51
Ocena
komentarza:
-1
Na pewno nie ty będziesz o tym decydować, a życzyć to ty sobie możesz ;)
@ Mariusz K.
dnia 20.01.2023, 10:29
Ocena
komentarza:
4
Dawniej kopacze Czarnych brali łopaty i w ramach przygotowania fizycznego sami odgarniali śnieg i była to 3 liga a nie 6 - ta.
@ Kiero
dnia 20.01.2023, 11:13
Ocena
komentarza:
20
Dawniej stadion był klubu I zawodnicy mieli tam etaty i robili , teraz stadion jest miasta i klub płaci za jego wynajęcie kilka tysięcy złotych miesięcznie. Widać że mentalnie zostałeś w głębokiej komunie.
@ Captain Vons
dnia 20.01.2023, 12:21
Ocena
komentarza:
6
Ostatnio kibice Arki odśnieżali boisko, podobnie robili piłkarze KSZO, Zagłębia Sosnowiec, GKS Katowice i Okocimskiego Brzesko bez pytania do kogo należy boisko.
Tymczasem asów z 6 ligi trzeba przynosić na trening w lektyce żeby suchą stopą wysiedli na zielony dywan, bo menadżerowie buraczanki nie doczytali kto sobie przygotowuje obiekt.
@ Captain Vons
dnia 20.01.2023, 13:04
Ocena
komentarza:
0
Ostatnio kibice Arki odśnieżali boisko, podobnie robili piłkarze KSZO, Zagłębia Sosnowiec, GKS Katowice i Okocimskiego Brzesko bez pytania do kogo należy boisko.
Tymczasem asów z 6 ligi trzeba przynosić na trening w lektyce żeby suchą stopą wysiedli na zielony dywan, bo menadżerowie buraczanki nie doczytali kto sobie przygotowuje obiekt.
@ Do NBL
dnia 20.01.2023, 13:32
Ocena
komentarza:
4
Daj przykład, łopata w rękę i do dzieła . Wczoraj trening I dzisiaj mają dzieciaki a nie kopacze jak to kulturalnie nazwałeś zawodników występujących w kategorii senior.
@ Captain Vons
dnia 20.01.2023, 13:40
Ocena
komentarza:
5
Coś ci się pomyliło drogi kolego.
To ty jako sympatyk klubu daj przykład, łopata do ręki i do dzieła - tyle energii wkładacie w przepychanki na forum jak to każdy ma zasłużony klub gdzieś, to dajcie raz dobry przykład.
Czy trening jest, czy go nie ma, to mnie to za przeproszeniem powiewa niskim kalafiorem.
Dzieciaki tym bardziej powinny sobie odśnieżyć boisko żeby nauczyć się etosu sportowca i dobrej etyki pracy.
@ Fake Born
dnia 20.01.2023, 18:06
Ocena
komentarza:
3
Najwięcej przepychanek to akurat Ty urządzasz :)
@ yoga
dnia 21.01.2023, 22:35
Ocena
komentarza:
25
łopaty do rąk dyrekcji w ramach zajęć wf. Dyrektor poprowadzi z największą łopatą, poinstruuje z zachowaniem BHP i będzie git. Przy tej okazji utracą trochę na wadze dla zdrowia
@ ooo
dnia 20.01.2023, 12:44
Ocena
komentarza:
3
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ Harry potter
dnia 20.01.2023, 16:30
Ocena
komentarza:
-1
[Komentarz nie na temat]
@ Mama
dnia 20.01.2023, 18:12
Ocena
komentarza:
46
Na stadionie
śniegu kupa w hali zimno siatkarkom palce drętwieją. Tak nie może być.
@ Matolusz
dnia 20.01.2023, 19:34
Ocena
komentarza:
-6
Przecież kryzys jest.
@ suweren
dnia 21.01.2023, 13:54
Ocena
komentarza:
32
Kryzys wywołany przez PiS, bo brakuje im kasy na wybory
@ haha
dnia 21.01.2023, 15:57
Ocena
komentarza:
-2
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Rodzina, bliscy i przyjaciele pożegnali Kubę Procanina

   

  Ciało zmarłego w minioną środę Kuby Procanina spoczęło dzisiaj w grobie na cmentarzu parafialnym w Jaśle – Sobniowie. Zmarłemu, w ostatniej drodze towarzyszyła rodzina, bliscy, przyjaciele oraz setki mieszkańców Jasła i okolic, którzy kibicowali Kubie zarówno w hali sportowej, jak też w walce z chorobą. Nazwisko Kuby Procanina na zawsze pozostanie symbolem nieustępliwości w dążeniu do upragnionego celu oraz godnego naśladowania hartu ducha.

 • Duże zmiany w programie „Czyste Powietrze”. Bezzwrotne dofinansowanie nawet do 136 tys. zł

  W minioną środę w Jasielskim Domu Kultury odbyła się konferencja na temat nowej edycji programu „Czyste Powietrze”. Paweł Mirowski, wiceszef Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz pełnomocnik Prezesa rady Ministrów ds. programu „Czyste Powietrze” przedstawił istotne zmiany, jakie wprowadzono w nowej edycji...

 • Konkurs! Wygraj podwójne wejściówki na film „Magic Mike: Ostatni taniec” w kinie Helios Krosno

   

  Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Z myślą o wszystkich zakochanych we współpracy z Kinem Helios Krosno przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są dwie podwójne wejściówki na film „Magic Mike: Ostatni taniec”. Zapraszamy do udziału w zabawie.

 • Kuba Procanin nie żyje. 26-letni siatkarz zmarł po wieloletniej walce z chorobą

   

  Siatkarskie Jasło pogrążyło się wczoraj w żałobie. W środę wieczorem po wieloletniej walce z chorobą nowotworową, zmarł Jakub Procanin. Utalentowany siatkarz miał 26 lat. Dzięki swojej bezkompromisowości i woli walki na zawsze pozostanie w pamięci wielu mieszkańców Jasła, nie tylko kibiców siatkówki.  

 • Tragedia w Jaśle. Mężczyzna wypadł z piątego piętra bloku mieszkalnego

   

  W Jaśle doszło dzisiaj tragicznego zdarzenia, w którym śmierć poniósł 64-letni mężczyzna. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że śmierć mężczyzny była następstwem upadku z piątego piętra bloku mieszkalnego przy ul. Baczyńskiego. Policja wyjaśnia okoliczności tego tragicznego wypadku.

 • Nowa droga na osiedlu Gądki powstanie w tym roku

  Miasto rozstrzygnęło przetarg i podpisało umowę z Przedsiębiorstwem Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o. w Jaśle na wykonanie zadania pn. "Budowa drogi na osiedlu Gądki". Inwestycja opiewa na ponad 3,5 mln zł. Nowy odcinek na długości blisko 600 metrów ma być gotowy jesienią br.

   

   

 • Ankieta dotycząca potrzeb mieszkaniowych obecnych i przyszłych mieszkańców Jasła

   

  Miasto Jasło prowadzi obecnie diagnozę potrzeb mieszkaniowych obecnych i przyszłych  mieszkańców Jasła. Opinie osób mieszkających i pracujących w Jaśle są dla nas szczególnie ważne, dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety, której celem jest poznanie Państwa oczekiwań względem rynku nieruchomości i usług mieszkaniowych.

 • Pizza Express – zawsze świeżo, zawsze pysznie!

   

  Chodzi za Wami pizza, kebab lub burger? Spróbujcie specjałów, które od niedawna serwuje nowa pizzeria Pizza Express w Jaśle. W jej menu znajdziecie przepyszną pizzę, kebaby, burgery, zapiekanki oraz wyśmienite sałatki. Dowolne pozycje z menu zamawiać można na miejscu oraz z dowozem, także przez aplikację.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657