Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Czarni Jasło ruszyli „na zakupy”

66

Miniony sezon krośnieńskiej klasy okręgowej był dla Czarnych Jasło czasem wzlotów i upadków. Choć jaślanie zakończyli rozgrywki na szóstej pozycji w ligowym zestawieniu, to kierownictwo klubu, zawodnicy oraz kibice mogą czuć spory niedosyt. Ambicją środowiska piłkarskiego związanego z Czarnymi Jasło jest bowiem nawiązanie walki o awans do IV. ligi. Sposobem na realizację tak postawionego celu mają być wzmocnienia. W ostatnich dniach z klubem związało się dwóch nowych zawodników.

Na zdjęciu Paweł Remut (pierwszy od prawej)

Sezon 2022/23 był dla Czarnych Jasło i ich kibiców pełen rozczarowań. Młody zespół trapiony kontuzjami, lepsze mecze przeplatał słabszymi występami. W rundzie wiosennej coraz więcej szans na grę otrzymywali między innymi Karol Rzońca, Oskar Polakiewicz, Wiktor Fara, czy też Karol Potera. Sprowadzeni przed rundą rewanżową Jakub Ząbkiewicz i Sebastian Sobolak kompletnie zawiedli pokładane w nich przez kierownictwo klubu oczekiwania. Postawą na boisku zdołał obronić się jedynie Sebastian Suszko. Nic więc dziwnego sztab szkoleniowy na czele z trenerem Mateuszem Ostrowskim oraz kibice jasielskiego klubu, coraz odważniej zaczęli mówić o koniecznych wzmocnieniach.

Zarząd Czarnych Jasło wziął sobie te uwagi do serca. W ostatnich dniach klub poinformował bowiem o pozyskaniu dwóch doświadczonych zawodników. Ich zadaniem będzie wzmocnienie potencjału defensywnego i ofensywnego drużyny.

Runda wiosenna pokazała, że Czarnym brakuje przede wszystkim skutecznego snajpera. Dlatego też na starcie nowego sezonu 2023/24 do zespołu dołączy Adrian Brzostowski, który do Jasła przenosi się z Igloopolu Dębica. Wychowanek dębickiego klubu to klasyczna „dziewiątka”. Warto dodać, że doświadczony napastnik zdobył dla Igloopolu ponad 150 goli.

Formację obronną wzmocni z kolej Paweł Remut, który do Jasła przenosi się z Legionu Pilzno. Doświadczony defensor ma już na swoim koncie występy w biało-czarnych barwach. Po rozegraniu rundy rewanżowej w sezonie 2020/21 opuścił klub.

MD

Reklama

Komentarze: 64

Dodaj komentarz Widok:
-3
@ Lks
dnia 20.07.2023, 18:06 · Zgłoś
Wanat na bramkę napastnik Baut a pomocnik Zięba
Odpowiedz
6
@ czarny
dnia 20.07.2023, 15:57 · Zgłoś
sparing wygrany w Głowaczowej 8-1
a wzmocnienia to Remut,Tragarz-obrońcy
Jasus -pomocnik
Brzostowski-napastnik...
czekamy na pomocnika napastnika i bramkarza
Odpowiedz
5
@ Kafel
dnia 20.07.2023, 13:34 · Zgłoś
Redakcja nie nadąża za informacjami. Czarni ogłosili już 4 wzmocnienia, grali sparing w weekend a na stronie cisza.
Odpowiedz
-6
@ XD
dnia 20.07.2023, 00:40 · Zgłoś
niech sobie kupią stadion a nie żebrają 
Odpowiedz
2
@ kib
dnia 19.07.2023, 22:59 · Zgłoś
Podobno ma przyjść zawodnik, który będzie rządził w środku pola.
Odpowiedz
1
@ Puma
dnia 20.07.2023, 09:50 · Zgłoś
Boro ma przyjść
Odpowiedz
1
@ czarny
dnia 19.07.2023, 21:05 · Zgłoś
Nie wiem czy z Korony, ale coś słyszałem, że z Sandecji.
Odpowiedz
1
@ hodoninsp2
dnia 19.07.2023, 21:01 · Zgłoś
to prawda że do czarnych ma przyjść zawodnik z korony kielce ??
Odpowiedz
4
@ Kiero
dnia 18.07.2023, 12:59 · Zgłoś
Borowczyk, Wojtasik i Gierlasinski, witamy.
Odpowiedz
1
@ czarny
dnia 17.07.2023, 10:37 · Zgłoś
Niemen w dukli
Odpowiedz
-1
@ weteran
dnia 17.07.2023, 07:19 · Zgłoś
wy gracie w pipidówce co to jest w [...] się nie mieści dawniej po panoramie ogrywaliśmy nawet jak nie chcieliśmy w 3 lidze a teraz 2 transfery w tej lidze LATO obódż się piłka ZAWSZE CI PRZESZKADZAŁA DO REDAKCJI MNIEJ NIŻ ZERO - ZERO
Odpowiedz
4
@ czarny
dnia 16.07.2023, 19:27 · Zgłoś
a witamy dobry boczny obronca
Odpowiedz
9
@ jks
dnia 16.07.2023, 19:26 · Zgłoś
Konrad Gogosz z czelusnicy w Czarnych Jasło
Odpowiedz
-1
@ czelusniok
dnia 16.07.2023, 21:31 · Zgłoś
Urban u nas podpisał. Jeszcze ma przyjąć Niemczynski i Sowa.
Odpowiedz
5
@ Czarny
dnia 16.07.2023, 23:50 · Zgłoś
Urban to już nie ta forma co kiedyś.
Odpowiedz
-2
@ Ja
dnia 16.07.2023, 17:02 · Zgłoś
Do kiero [...] czlowieku
Odpowiedz
-4
@ [...]
dnia 16.07.2023, 11:47 · Zgłoś
To może Wisełka za Niemena?
Odpowiedz
-2
@ Conrk
dnia 16.07.2023, 11:49 · Zgłoś
Czemu nie, słabszy by nie był.
Odpowiedz
-5
@ Jks
dnia 15.07.2023, 07:22 · Zgłoś
Wisełka mówił, że ma być jeszcze,4 nowych.
Odpowiedz
4
@ maro
dnia 15.07.2023, 21:30 · Zgłoś
Jaki wiselka ten [...]???[...] z jasla
Odpowiedz
-1
@ Conrk
dnia 16.07.2023, 08:13 · Zgłoś
Co wy chcecie, spoko koło z niego.
Odpowiedz
-1
@ Mzks
dnia 14.07.2023, 09:24 · Zgłoś
Nabierz wiedzy od kiedy zaczyna się emerytura sportowa
Odpowiedz
0
@ Mzks
dnia 14.07.2023, 09:23 · Zgłoś
Człowieku nie obrażaj bo ja nikogo nie obrażam
Odpowiedz
-3
@ Mzks
dnia 13.07.2023, 21:56 · Zgłoś
Na razie to dwóch piłkarskich emerytów doszło za mało by myśleć o awansie
Odpowiedz
4
@ Mysza
dnia 13.07.2023, 22:04 · Zgłoś
Gościu zamknij tą swoją paskudną [...]. Pokaż jaki ty młodzieniaszek jesteś bo że [...] to już każdy tutaj wie.
Odpowiedz
5
@ rezerwowy
dnia 12.07.2023, 21:33 · Zgłoś
Łukasz Lepucki w Czarnych Jasło. Info. od zawodnika. Jeszcze dwóch z Rzeszowa i dwóch ukraińców ma byc.
Odpowiedz
-5
@ Jks
dnia 13.07.2023, 12:10 · Zgłoś
Czyli z jakich klubów
Odpowiedz
0
@ Lks
dnia 13.07.2023, 13:06 · Zgłoś
Lepucki podobno do czelusnicy
Odpowiedz
5
@ Aro
dnia 14.07.2023, 17:47 · Zgłoś
Podobno Wanat aktualnie brany pod uwagę
Odpowiedz
-7
@ haluch3324
dnia 12.07.2023, 20:12 · Zgłoś
jeszcze musicie zarząd kupić z 10 nowych zawodników zeby móc myśleć o 4 lidze :)
Odpowiedz
1
@ Mysza
dnia 12.07.2023, 21:03 · Zgłoś
Może kupią, może nie, kto gdzieś pisze albo mówi o awansie do 4 ligi
Odpowiedz
1
@ Nabuhodnozor
dnia 12.07.2023, 17:08 · Zgłoś
Dlaczego na tym forum mogą się wypowiadać, tylko jedne i te same osoby snując swoje historie o potędze mimo, że Czarni ciągły regres.
Zatrudnijcie się w klubie i nie zadręczajcie swoją niewiedzą o piłce innych.
Odpowiedz
1
@ Ja
dnia 12.07.2023, 21:02 · Zgłoś
Co w twoim poście jest o transferach do klubu Czarni , czego dotyczy ten temat?
Odpowiedz
0
@ Nabuhodnozor
dnia 12.07.2023, 21:41 · Zgłoś
A co w twoim poście do mnie jest o transferach do klubu Czarni, czego dotyczy ten temat?
[...]?
Odpowiedz
-5
@ DARKO
dnia 11.07.2023, 17:47 · Zgłoś
Chyba do lidla
Odpowiedz
1
@ Balon
dnia 11.07.2023, 13:47 · Zgłoś
Czarni Jasło to jest klub gdzie zawodnicy w trakcie sezonu wyjeżdżają za granicę zbierać szparagi, albo nie grają w meczu, bo partnerkami kazała im jechać w weekend na wycieczkę - fakt nie opinia.
Dlatego błagam wszystkich zapaleńców żeby rozliczać ich jak amatorów i płacić im jak amatorom.
PS
Widzę, że wystarczy krzyknąć i moderator czyści wątek żeby znowu tych samych czterech [...] mogło snuć sny o potędze bez konieczności ich konfrontacji ze światem zewnętrznym.
Odpowiedz
1
@ Do Balon
dnia 11.07.2023, 14:00 · Zgłoś
A gdzie w twoim poście jest odniesienie się do tematu pozyskania dwóch nowych zawodników? Obrażać innych lubisz, prawda.
Odpowiedz
-4
@ Balon
dnia 11.07.2023, 14:19 · Zgłoś
Wystarczy, że jest odniesienie do ambicji jasielskiego srodowiska pilkarskiego, o czym jest mowa w tekście.
Tego jeszcze brakowało żeby dresiarze decydowali kto, co, jak i o czym ma pisać.
Może najwyższy czas założyć własne forum i tam bez przeszkód snuć plany o podboju świata piłki?
Odpowiedz
5
@ Do Balon
dnia 11.07.2023, 14:30 · Zgłoś
Nie jestem dresiarzem bynajmniej, to jest temat o wzmocnieniach drużyny Czarni Jasło a nie o tym czy Zenek ma wytatuowane P.D.W czy Ch.w.d.p
Odpowiedz
8
@ Jaslanin
dnia 11.07.2023, 11:13 · Zgłoś
Poziom wypowiedzi w tematach sportu na tym portalu jest równoważny z poziomem sportu w Jaśle. Temat jest o pozyskaniu przed sezonem dwóch wartościowych zawodników do lokalnej drużyny piłkarskiej Czarni Jasło. Komentarzy na temat tych zawodników i ewentualnych szans na lepszą grę drużyny jasielskiej jest dokładnie trzy a reszta to posty kompletnie z tym tematem nie związane. Od siebie napiszę że zarówmo Paweł Remut jak i Adrian Brzostowski mają swoją ugruntowaną pozycję w 4 lidze podkarpackiej i chwała zarządowi klubu z Jasła że postawił na tych graczy bo na pewno poziom drużyny się podniesie. Trzymam kciuki za pozyskanie jeszcze środkowego pomocnika bo na tej pozycji w Jaśle jest od lat spory deficyt. Pozdrawiam piłkarzy i prawdziwych kibiców.
Odpowiedz
1
@ Kapitan Wąs
dnia 11.07.2023, 11:03 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
-2
@ kibic-
dnia 11.07.2023, 10:13 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
-2
@ KJ
dnia 10.07.2023, 17:53 · Zgłoś
Ostrowski musi odejść !!!
Odpowiedz
-3
@ Kgl
dnia 10.07.2023, 17:40 · Zgłoś
Szkoda Tylko pieniądze na ten klub. Czeluśnica jest bardziej rozwinięta,co zmieni dwóch zawodników jedno miejsce czy dwa do góry? Wstyd żeby czarni grali w okręgówce, zamczysko swoim wychowankami zajmuję miejsce niżej, a tu zawodnicy biorą konkretne pieniądze i tak nic z tego
Odpowiedz
7
@ Do kgl
dnia 10.07.2023, 17:53 · Zgłoś
Ci wychowankowie z Mrukowej to kto? Bazan, Bilscy, Skuba, Brożyna, Brągiel, Biały, Ciuła, Lewicki, Wójtowicz? O czym ty chłopie piszesz. To przecież ludzie z Czarnych Jasło a nie wychowankowie klubu z Samoklęsk.
Odpowiedz
1
@ Xyz
dnia 10.07.2023, 21:27 · Zgłoś
To trzeba było ich zatrzymać u siebie. Mielibyście za małe pieniądze zawodników na tą samą ligę. A tak inwestujecie, płacicie duże pieniądze obcym a efekt ten sam. I do tego lament na wieczny brak kasy
Odpowiedz
4
@ Kazek
dnia 10.07.2023, 23:23 · Zgłoś
Szrot niech gra sobie po wiochach.
Odpowiedz
0
@ Sdg
dnia 11.07.2023, 08:10 · Zgłoś
I tu koło się zamyka . Bo żeby ich zatrzymać to trzeba by było im zapłacić i to nie mało ,czyli tyle ile teraz płaci się w Jaśle plus dojazd. A inaczej Oni wracają do swoich klubów i wiosek .
Odpowiedz
4
@ że co?
dnia 11.07.2023, 08:12 · Zgłoś
Jacy ludzie czarnych jasło :D? To że ktoś kopał sezon w juniorach to nie znaczy że jest człowiekiem z Jasła, bo zarówno oni, jak i Ci którzy są teraz w Nienaszowie, Skołyszynie, Czeluśnicy, czy innych Kołaczycach, mają na Was wywalone i śmieją się z waszego przerostu formy nad treścią.
A skoro niby są ludźmi z Czarnych Jasło, to czemu wolą grać w Mrukowej za darmo niż w Jaśle za pieniądze? Czemu wolą jeździć na mecz w A klasie do Dębowca czy innego Osieka ? Czemu Ci, których też macie za Bogów bo zostali za ubiegły sezon, dziś chcą odejść do Sobniowa czy innego Glinika? Bo w to, że w Gliniku zapłacą lepiej to na pewno nie uwierzę. Tylko jakieś sensowne argumenty, a nie wasze standardowe bo to bo tamto, które nie ma pokrycia w rzeczywistości. Zejdźcie na ziemię, wasze miejsce jest w kompletnie innym szeregu niż wam się wydaje.
Odpowiedz
-1
@ Fan
dnia 11.07.2023, 08:58 · Zgłoś
[...], Czarnych Jasło piszemy z dużej litery. Dla was mecz z klubem JKS to święto we wsi a dla nas to powód do wstydu że z takimi ogórkami co nie mieściło się w seniorach kiedyś teraz trzeba kopać się po czołach na tych waszych oraninach.
Odpowiedz
2
@ aha
dnia 11.07.2023, 09:31 · Zgłoś
To w końcu jak to jest, ogórki, które nie łapały się do składu seniorów, czy z zacięciem wymieniasz po kolei nazwiska chłopaków którzy grają po wsiach i to z pamięci?
Te ogórki co są w Nienaszowie ostatnio was zlały 4:1 na swoim boisku i to tylko dlatego, że po czwartej bramce nie chciało im się już grać, drugim nie strzeliliście od 3 meczów bramki.
Na wsiach są oraniny, a wy macie plac do gry w piłkę, o który ciągle płaczecie, że jest wszystko zepsute i to przez kogo? Przez cały świat, bo wy możecie wymagać bo jesteście jks :D
Pilnuj swojego ogródka, bo uciekający z drużyn młodzieżowych trenerzy, są kolejnym dowodem na to, że pycha kroczy przed upadkiem. ;) Szukacie problemów wszędzie dookoła, nie widząc swoich i to całkiem sporych.
Odpowiedz
3
@ Kibic
dnia 10.07.2023, 15:59 · Zgłoś
Czy na tym portalu jest ktoś taki jak moderator? Dlaczego nie da się normalnie wymienić informacjami na dany temat tylko notorycznie te same osoby rozwalają swoimi nie mającymi nic z tematem i formacji wspólnego postami? Ludzie, nie interesuje was dany temat to odpuście sobie obrażanie w sposób wulgarny innych ludzi i jeśli nic merytorycznie nie potraficie napisać to przeniesie się z pisaniem do tematów na jakie macie wiedzę i coś mądrego do napisania.
Odpowiedz
3
@ RJS
dnia 10.07.2023, 15:52 · Zgłoś
Dwa transfery nic a nic nie dadzą. Jeśli na tym się skończy, to będą to pieniądze wyrzucone w błoto.
Odpowiedz
3
@ Kibic do RJS
dnia 10.07.2023, 16:04 · Zgłoś
Chcesz pomóc? Chcesz transfery? Ile jesteś w stanie miesięcznie wyłożyć swojej kasy na wzmocnienie powiedzmy środkowego pomocnika? Myślę że za 4 tys.miesiecznie z dojazdami byłbyś w stanie sciągnąć z 4 ligii z Rzeszowa takiego gracza. Przeznaczysz 40 tys.na sezon swoich pieniędzy?
Odpowiedz
6
@ LKSMKS
dnia 10.07.2023, 16:20 · Zgłoś
4 tys miesięcznie w okręgówce ? Co ty chłopie pleciesz ?
Swoją drogą to jest chore, że w takich okręgówkach, baa nawet w A klasach przeciętny grajek chce zarabiać nawet 3 stówki za mecz...Gdzie ten świat zmierza... No dobra, ok, płacenie za grę w okręgówce jeszcze zrozumie, ale gdzie z takimi kwotami jak tu kolega wspomniał.. Skończyło się granie dla przyjemności. Jak ma zapanować atmosfera w klubie gdzie powiedzmy kilka osób bierze za mecz powiedzmy 2 stówki, a reszta gra kompletnie za darmo, nawet za paliwo za dojazdy im się zwraca. Dziwić się potem że się chłopakom odechciewa grać. To z czasem doprowadzi do tego że amatorka piłka poprostu umrze... Niech kluby dalej płacą niemałe pieniądze gościom którzy mają 35 lat wzwyż to zobaczycie co będzie ...
Odpowiedz
6
@ Czelusniok
dnia 10.07.2023, 17:43 · Zgłoś
500 zł czy nawet 700 za mecz dla zawodnika to u nas w klubie normalka. W Sanoku , Rymanowie czy w Jaśle też tyle się płaci . Dodatkowo jak masz 3 zawodników z za granicy to mueszkają w hotelu za co płaci im klub plus jeszcze wyżywienie. 3-4 tys.to niezbyt wygórowana cena rmalka.
Odpowiedz
-1
@ Kapitan Wąs
dnia 10.07.2023, 22:12 · Zgłoś
Płacenie na tym poziomie takich pieniędzy, to istne pato.
Zero dotacji miejskich dla finansowania takiego cyrku do przejadania kasy.
Jak ktoś chce, to niech płaci 30 tysięcy w okręgówce, ale ze swoich.
Odpowiedz
4
@ Kazek
dnia 10.07.2023, 23:26 · Zgłoś
Ty sam jesteś Pato, niedawno takie pieniądze płaciłeś Wilkom z Krosna i zobacz jak ich wszyscy po kolei leją. Do dotacji miejskiej to też masz tyle do gadania co żyd za okupacji.
Odpowiedz
-3
@ Kapitan Wąs
dnia 11.07.2023, 11:02 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
6
@ Jack
dnia 10.07.2023, 12:58 · Zgłoś
Jest dwóch doświadczonych zawodników, mlodzi moga sie
od nich uczyć
I czekamy na kolejne transfery
Odpowiedz
1
@ LKSMKS
dnia 10.07.2023, 16:40 · Zgłoś
Pytanie czy młodzi napewno chcą tam grać ?
Odpowiedz
15
@ Gon króliczka
dnia 10.07.2023, 17:48 · Zgłoś
Niech się za treningi a nie [...] i [...] piłkarska kadra mlodzieży weżmie bo wystarczy w piątek zobaczyć jak wyglądają młode gwiazdy powiatowej i jasielskiej piłki nożnej po imprezach na wojska polskiego. W głowach się im powywracało.
Odpowiedz
3
@ weteranos
dnia 16.07.2023, 13:05 · Zgłoś
No niestety tak to wygląda, młodzi nie wiedzą co to praca nad rozwojem w piłce nożnej. Rozmieniają talent w [...]. i [...]. Gdzie sa ci młodzi na których Czarni stawiali w myśl lansowanego hasła do młodzieży świat należy? Filipak, Polakiewicz, Sudyka, Piatkowski, Niemiec, Biały zamiast trenować przed rozgrywkami wyjechali na zachód do pracy. Potem wrócą i pójdą za miske ryżu do sobniowa, zarzecza, kołaczyc czy skołyszyna bo tam nie trzeba trenować tylko przyjść na mecz i skasować za to 200 zł.
Odpowiedz
-5
@ Kiero
dnia 10.07.2023, 09:56 · Zgłoś
Ząbkiewicz absolutnie nie zawiódł , zawiedli przede wszystkim młodzi zawodnicy, którzy dostali szansę i nie wykorzystali jej w kilku przypadkach. Na pewno kibiców zawiedli :Filipak, Biały, Sobolak, Piątkowski, Polakiewicz, Szydło, Niemiec, Sowa , Urban .
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.