Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Czarni Jasło w Trebisovie

1

Drużyna Czarnych Jasło rocznik 2001 zajęła 4 miejsce na międzynarodowym turnieju rozegranym 02.02.2012r w Trebisovie. W turnieju wzięło udział osiem drużyn z Polski, Węgier, Ukrainy oraz Słowacji. Na turniej pojechaliśmy jednym busem z drużyną Beniaminka Krosno. W drodze powrotnej chłopcy obu drużyn zaprzyjaźnili się, uczestnicząc w quizach organizowanych przez trenerów obu drużyn.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy eliminacyjne. W grupie A znalazły się: Czarni Jasło, Slavoj Trebišov „A“/Słowacja/, MFK Vranov /Słowacja/, FK Mukačevo /Ukraina/ . W grupie B zagrały drużyny Beniaminek Krosno, Futura Humenné /Słowacja/, ŠE Cigand /Węgry/, oraz , Slavoj Trebišov „B“/Słowacja/ który zastąpił drużynę Satu Mare z Rumunii /nie dotarli na turniej/.

W eliminacyjnej fazie turnieju nasza drużyna uzyskała następujące wyniki:

Czarni Jasło – FK Mukačevo 1 – 1 /bramka Marcin Nostek/

Czarni Jasło – MFK Vranov 1 – 0 /bramka Krzysztof Kaleta/

Czarni Jasło – Slavoj Trebišov „A“/ 0 – 0

Dzięki tym wynikom zajmujemy drugie miejsce w grupie i awansujemy do półfinału. Drugą grupę wygrała drużyna Beniaminka Krosno przed ŠE Cigand. Mecz tych drużyn w fazie grupowej był bez wątpienia najlepszym meczem turnieju i zakończył się wynikiem 2:2. . Nasz półfinałowy przeciwnik to drużyna jedna z najlepszych drużyn w Polsce w tym roczniku Beniaminek Krosno.

W półfinale drużyna z Krosna zagrała świetny mecz i zasłużenie przegraliśmy 1:4 /bramka Huberta Bracika/. W drugim półfinale ŠE Cigand wygrywa 1:0 z FK Mukačevo strzelając bramkę na minutę przed końcem meczu.

Mecz o 3 miejsce mimo okazji z obu stron mecz zakończył się wynikiem 0:0. W rzutach karnych lepsza okazała się drużyna FK Mukačevo, która wygrała 2:1 /bramka K. Kaleta/. W finale wygrywa Beniaminek Krosno 2:1 z ŠE Cigand.

Nagrodę Fair Play w tym turnieju otrzymał zawodnik Czarnych Jasło Hubert Chochołek.

Skład Czarnych Jasło: Mastaj Rafał, Chochołek Paweł, Brągiel Paweł, Jakubowski Maksymilian, Nostek Marcin, Szetlak Adrian, Kaleta Krzysztof, Bracik Hubert, Sokołowski Jakub, Sypień Patrik, Rzońca Karol, Balawajder Jakub. Trener Janusz Sokołowski

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. Beniaminek Krosno

2. ŠE Cigand

3. FK Mukačevo

4. Czarni Jaslo

5. MFK Vranov

6. Futura Humenné

7. Slavoj Trebišov „A“

8. Slavoj Trebišov „B“

Czarni Jasło 2001

Napisany dnia: 08.02.2013, 09:14 , Tagi: Czarni Jasło, Piłka nożna, Jasło
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ kibic
dnia 08.02.2013, 12:12
Ocena
komentarza:
4
Gratulacje dla całej drużyny i trenera.
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Oferta Edukacyjna Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle

   

  Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle to bezpieczne miejsce stworzone specjalnie dla dzieci, w którym mogą rozwijać swoje pasje i umiejętności w komfortowych warunkach!

 • Trwa proces jasielskiego przedsiębiorcy oskarżonego o niewłaściwe postepowanie z odpadami. Biegły z Krakowa nie dopatrzył się szkody w środowisku&l

  Prokurator wnioskował o przesłuchanie biegłego z Krakowa, który wydał opinie główną i uzupełniającą w sprawie zanieczyszczenia powierzchni ziemi oraz wód podziemnych na działce w Zimnej Wodzie, na której w ubiegłym roku były składowane i zakopywane odpady. Zdaniem oskarżyciela publicznego biegły pominął istotne dla sprawy kwestie, w szczególności nie udzielił odpowiedzi, czy doszłoby do obniżenia jakości wody, gdyby do tych prac naprawczych podjętych przez oskarżonego Grzegorza S. nie doszło.

 • Policja na tropie podpalaczy

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle prowadzą czynności w celu ustalenia sprawców podpaleń. Pożary wiat śmietnikowych przy ul. Lenartowicza oraz Chopina, a także w podcieniu bloku przy ul. Jagiełły w Jaśle miały miejsce w krótkich odstępach czasu...

 • "UE chciałaby zrobić skansen z naszych pięknie zagospodarowanych lasów” - mówiła posłanka Maria Kurowska

  „UE chce położyć rękę na polskie lasy państwowe” - podkreśla posłanka Solidarnej Polski – Maria Kurowska. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Parku Miejskim w Jaśle mówiła o złożonym obywatelskim projekcie ustawy ws. obronie polskich lasów. Przyjęcie jej pozwoli polskiemu rządowi zachować kontrolę nad tym co się dzieje w lasach, a każde działanie podejmowane w sprawie lasów będzie przegłosowane przez Sejm. - Nic o lasach poza Sejmem – mówiła posłanka.

 • Wiosna – czas na zmiany!

   

  Zapraszamy Seniorów do aktywności. Wiosna to czas kiedy chętniej korzystamy z życia i szukamy nowych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Doskonałym rozwiązaniem będzie decyzja o udziale w Klubie Seniora, który funkcjonuje od niedawna  w Jaśle przy ul. Dworcowej 12  – dysponujemy jeszcze ostatnimi wolnymi miejscami !

   

 • Dwa różne spojrzenia na rewitalizację parku w Skołyszynie

  Gmina Skołyszyn otrzymała 7,7 mln zł dofinansowania na rewitalizację parku podworskiego w Skołyszynie. Niedawno rozpoczęta wycinka drzew w celu przygotowania terenu pod dalsze prace inwestycyjne została wstrzymana. Sprawie przygląda się jasielska policja i RDOŚ...

 • Helios Krosno zaprasza na kolejny tydzień repertuarowy Projektów Specjalnych

   

  Zbliżający się tydzień repertuarowy w kinie Helios Krosno pełny jest niespodzianek w ramach Projektów Specjalnych. Każdy kinoman z pewnością znajdzie dla siebie ciekawą propozycję. Na dużym ekranie będzie można zobaczyć między innymi najnowszy film Park Chan-wooka pt. "Podejrzana".

 • Chwyć za kielnię! Łap okazję cenową na bloczek komórkowy w sklepie DOMUS

   

  Wiosna to idealny czas na to, aby wrócić na budowę lub wreszcie zrealizować plany związane z remontem. Nie o samą porę roku jednak chodzi. Wiosną można natknąć się na materiały budowlane w bardzo atrakcyjnych cenach. Doskonałym przykładem jest bloczek komórkowy 24x24x59, który w sklepie DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle kosztuje dokładnie 14,29 zł. Oferta obowiązuje do końca kwietnia br.

 • Podpisano umowę na budowę drogi 5KDZ

   

  Miasto Jasło konsekwentnie inwestuje środki finansowe w rozwój infrastruktury drogowej na obszarze warzyckiej strefy inwestycyjnej. Kolejnym etapem realizacji tak nakreślonego celu jest budowa drogi 5KDZ. Po wielomiesięcznych perturbacjach związanych z rozstrzygnięciem przetargu na realizację tego zadania, w poniedziałek (20 marca br.) przedstawiciele jasielskich władz samorządowych oraz Przedsiębiorstwa Robót Drogowo-Mostowych w Jaśle, wreszcie parafowali stosowną umowę.

 • Wiercenie studni głębinowych z gminnej dotacji od A do Z

   

  Gmina Jasło uruchomiła w ubiegłym roku program dla swoich mieszkańców, w ramach, którego mogli oni składać wnioski o dofinansowanie budowy studni wierconej głębinowej dla budynków mieszkalnych. Pieniądze trafią do blisko 370 wnioskodawców. Część z nich podpisało już stosowne dokumenty. Inwestycję należy zrealizować w ciągu 6 miesięcy od zawarcia umowy. Już wcześniej warto więc wybrać doświadczonego wykonawcę. Kompleksową usługę wiercenia studni głębinowych oferuje firma WIT-WIERT.  Zadzwoń: 698 006 759.

 • Zakład Gospodarki Komunalnej w Kołaczycach zatrudni inspektora ds. technicznych

 • Park linowy w Jaśle wymaga kompleksowej modernizacji. MOSiR czeka na opinię dendrologiczną

   

  Po upływie dziesięciu lat od otwarcia, park linowy w Jaśle wymaga przeprowadzenia gruntownej modernizacji. O tym, jaki będzie jej zakres przesądzi wynik ekspertyzy dendrologicznej zleconej przez kierownictwo Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657