Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl
Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Jaslo4u.pl - Jasło dla Ciebie

Czarni Jasło w Trebisovie

1

Drużyna Czarnych Jasło rocznik 2001 zajęła 4 miejsce na międzynarodowym turnieju rozegranym 02.02.2012r w Trebisovie. W turnieju wzięło udział osiem drużyn z Polski, Węgier, Ukrainy oraz Słowacji. Na turniej pojechaliśmy jednym busem z drużyną Beniaminka Krosno. W drodze powrotnej chłopcy obu drużyn zaprzyjaźnili się, uczestnicząc w quizach organizowanych przez trenerów obu drużyn.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy eliminacyjne. W grupie A znalazły się: Czarni Jasło, Slavoj Trebišov „A“/Słowacja/, MFK Vranov /Słowacja/, FK Mukačevo /Ukraina/ . W grupie B zagrały drużyny Beniaminek Krosno, Futura Humenné /Słowacja/, ŠE Cigand /Węgry/, oraz , Slavoj Trebišov „B“/Słowacja/ który zastąpił drużynę Satu Mare z Rumunii /nie dotarli na turniej/.

W eliminacyjnej fazie turnieju nasza drużyna uzyskała następujące wyniki:

Czarni Jasło – FK Mukačevo 1 – 1 /bramka Marcin Nostek/

Czarni Jasło – MFK Vranov 1 – 0 /bramka Krzysztof Kaleta/

Czarni Jasło – Slavoj Trebišov „A“/ 0 – 0

Dzięki tym wynikom zajmujemy drugie miejsce w grupie i awansujemy do półfinału. Drugą grupę wygrała drużyna Beniaminka Krosno przed ŠE Cigand. Mecz tych drużyn w fazie grupowej był bez wątpienia najlepszym meczem turnieju i zakończył się wynikiem 2:2. . Nasz półfinałowy przeciwnik to drużyna jedna z najlepszych drużyn w Polsce w tym roczniku Beniaminek Krosno.

W półfinale drużyna z Krosna zagrała świetny mecz i zasłużenie przegraliśmy 1:4 /bramka Huberta Bracika/. W drugim półfinale ŠE Cigand wygrywa 1:0 z FK Mukačevo strzelając bramkę na minutę przed końcem meczu.

Mecz o 3 miejsce mimo okazji z obu stron mecz zakończył się wynikiem 0:0. W rzutach karnych lepsza okazała się drużyna FK Mukačevo, która wygrała 2:1 /bramka K. Kaleta/. W finale wygrywa Beniaminek Krosno 2:1 z ŠE Cigand.

Nagrodę Fair Play w tym turnieju otrzymał zawodnik Czarnych Jasło Hubert Chochołek.

Skład Czarnych Jasło: Mastaj Rafał, Chochołek Paweł, Brągiel Paweł, Jakubowski Maksymilian, Nostek Marcin, Szetlak Adrian, Kaleta Krzysztof, Bracik Hubert, Sokołowski Jakub, Sypień Patrik, Rzońca Karol, Balawajder Jakub. Trener Janusz Sokołowski

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. Beniaminek Krosno

2. ŠE Cigand

3. FK Mukačevo

4. Czarni Jaslo

5. MFK Vranov

6. Futura Humenné

7. Slavoj Trebišov „A“

8. Slavoj Trebišov „B“

Czarni Jasło 2001

Napisany dnia: 08.02.2013, 09:14 , Tagi: Czarni Jasło, Piłka nożna, Jasło

Komentarze Czytelników:

Dodaj komentarz Widok:
4
@ kibic
dnia 08.02.2013, 12:12 · Zgłoś
Gratulacje dla całej drużyny i trenera.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: [email protected]
Telefonicznie: 508 772 657