Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Czarni przegrali w Samoklęskach z Zamczyskiem Mrukowa

25

W miniony czwartek, zespół Zamczyska Mrukowa, podejmował na stadionie w Samoklęskach, niepokonaną od dziesięciu spotkań drużynę Czarnych Jasło. Gospodarze, którzy w końcówce sezonu, potrzebują ligowych punktów niczym powietrza, sprawili niespodziankę, pokonując faworyzowanego rywala.

fot. Archiwum

Czarni Jasło po słabym początku rundy rewanżowej sezonu 2021/22 klasy okręgowej (grupa krośnieńska), zanotowali doskonałą serię dziesięciu meczów bez porażki, triumfując w dziewięciu starciach (podzielili się punkami jedynie w meczu wyjazdowym przeciwko Nafcie Jedlicze). Jaślanie zdobyli w nich 36 goli, przy 10 straconych. Nic więc dziwnego, że ekipa ze stolicy powiatu jasielskiego, była zdecydowanym faworytem meczu wyjazdowego, w którym jasielski zespół zmierzył się w Samoklęskach z Zamczyskiem Mrukowa. Gospodarze, przed czwartkowym starciem zajmowali odległą 12. pozycję w ligowym zestawieniu. Co więcej, po piętach Zamczysku, nieustannie depcze drużyna Wiki Sanok. Komplet punktów w meczu przeciwko Czarnym, w ostatecznym rozrachunku, mógłby okazać się kluczowy w kontekście utrzymania w okręgówce. Jaślanie z kolei mieli już tylko matematyczne szanse na awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Pierwsza odsłona meczu zakończyła się bezbrakowym remisem. Po zmianie stron, gola na wagę zwycięstwa dla Zamczyska, zdobył Paweł Ciuła. Wynik nie uległ już zmianie. Czarni, pomimo iż byli w meczu stroną dominującą, nie potrafili wykorzystać stworzonych przez siebie sytuacji. Jaślanie wracali do domu na tarczy.

Już jutro obydwie drużyny rozegrają swoje kolejne mecze. Czarni zmierzą się na własnym boisku z zespołem Cisów Jabłonica Polska. Podopieczni Ryszarda Skuby z kolei, walczyć będą o kolejne ligowe punkty w Dukli, gdzie czeka ich starcie z miejscową Przełęczą.

Skład Zamczyska Mrukowa: Mateusz Bazan (GK) - Sebastian Brożyna, Ireneusz Brożyna, Michał Baciak, Krzysztof Lewicki - Paweł Ciuła, Rafał Frączek, Piotr Stachurski (C) - Kamil Bilski, Jarosław Twardzik, Edward Baciak | na ławce rezerwowych: Bartłomiej Maguda, Hubert Mastaj, Kamil Socha, Wojciech Bal.

Skład Czarnych Jasło: Patryk Szostak (GK) - Mateusz Kurdziel, Eryk Piątkowski, Rafał Mastaj, Norbert Biały - Robert Niemiec, Łukasz Urban (C), Dawid Florian, Maciej Sowa -Patryk Fryc - Marcin Krajewski | na ławce rezerwowych: Damian Niemczyński, Wojciech Myśliwiec, Bartek Rodak, Przemysław Filipak, Jakub Wyderka, Bartłomiej Madeja, Tomasz Pałucki.  

MD

Napisany dnia: 17.06.2022, 10:18
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Kibic
dnia 17.06.2022, 10:41
Ocena
komentarza:
6
Czyli nie wejdą ?
@ Jack
dnia 17.06.2022, 11:22
Ocena
komentarza:
8
Na tą chwilę Czarnych nie stać na 4 ligi , nie ma sponsora wielką kasą ,
kibiców ani stadionu ,Czarni mogą grać okręgówce o miejsca 2 lub 3
nic więcej
@ Norm
dnia 23.06.2022, 09:36
Ocena
komentarza:
0
Jak już im się chce to wygrają mecz w okregowce. Na wyżej to szkoda czasu
@ JKS
dnia 17.06.2022, 12:42
Ocena
komentarza:
0
[Komentarz nie na temat]
@ Zamek
dnia 17.06.2022, 12:50
Ocena
komentarza:
-9
I wybitą macie I V ligę z głowy!My się utrzymujemy a na następny sezon lejemy was dwa razy i będziemy w tabeli wyżej od Czarnych!Brawo Zamczysko King Powiatu!
@ ?
dnia 17.06.2022, 14:19
Ocena
komentarza:
7
Trzeba jeszcze wygrać w Dukli kolego...a czarni jada na wiki na mecz o pietruszkę. Utrzymujecie się mówisz?
@ ...
dnia 17.06.2022, 13:07
Ocena
komentarza:
4
znowu zaczynacie a jak trwoga to rączki sie składały...
@ Kaku
dnia 17.06.2022, 14:36
Ocena
komentarza:
3
Mrukowa powinna wziąć udział w mszy dziękczynnej w intencji sędziów wczorajszego meczu,którzy byli ślepi jak karne na Mastaju i Krajewskim byli,odgwizdali za faul na Krajewskim faul po czym zmienili decyzję I pozwolili wznowić akcje mrukowej po której zdobyli bramkę .Dlaczego trener dostal czerwona kartkę?banda nieudaczników ,którzy nie umieją sędziować a biorą za takie kompromitacjr kasę.Inna sprawa że wczoraj Czarni nie mieli skuteczności.Krajewski najsłabszy nie wiedział co robić z piłkarzami sam na sam wychodził,Florian i Fryc tylko wrzutki niedokładne do nikogo,Urban przespacerował się po oisku i grał każda piłkę albo niedokładnie albo do tyłu.
@ Asd
dnia 17.06.2022, 14:48
Ocena
komentarza:
0
Ty byłeś na meczu ? Jaki faul na krajewskim był odgwizdany? Płaczcie dalej, za rok znowu po wioskach. Taka liga, jak mówił jeden z najlepszych obrońców, oby tylko na rok haha
@ bożydar666
dnia 19.06.2022, 07:12
Ocena
komentarza:
4
Zawsze po porażce szukanie winnego. Tym razem padło na sędziów.
@ JKS
dnia 17.06.2022, 14:47
Ocena
komentarza:
5
czyli jaki wniosek...mecz sprzedany
@ JKS
dnia 17.06.2022, 17:23
Ocena
komentarza:
-6
niedziela cudów
@ skwarek
dnia 17.06.2022, 22:12
Ocena
komentarza:
5
tylko ,że to był czwartek :P
@ Jaselko
dnia 17.06.2022, 15:02
Ocena
komentarza:
-2
Cała prawda i tylko prawda.
@ Czarny
dnia 17.06.2022, 16:44
Ocena
komentarza:
-5
Przecież bodajże pod ostatnim artykułem na tym portalu był taki komentarz, że mecz z Mrukows będzie odpuszczony żeby się utrzymali... Jak widać chyba się sprawdziło
@ Kibic
dnia 17.06.2022, 22:52
Ocena
komentarza:
-3
I się dziwić, że kibiców mało.
@ Mazur
dnia 18.06.2022, 03:23
Ocena
komentarza:
9
Trzeba było być w mrukowej to byś zobaczył jak na wioskach ludzie chodzą.Na meczu mimo upału i iekorzystnej pory 400 osób a drużyna broni się przed spadkiem.W Jaśle mimo 10 meczów beż porażki i walki o awans chodzi po 50 osób.Widzisz już różnice?Piłkarze na pewno ją widzą .Bez odbioru.
@ King
dnia 19.06.2022, 10:38
Ocena
komentarza:
-3
nie porównuj Czarnych do zamczyska i Jasła do Mrukowej bo to jest śmieszne.
@ Asd
dnia 19.06.2022, 13:53
Ocena
komentarza:
3
Dokładnie. W Mrukowej chłopaki sami wyremontowali sobie szatnie i mają na wysokim poziomie, jest nowa Trybuna, boisko choć suche i twarde to naturalne i nie grają za kratami. Do tego mając budżet 10x mniejszy grają w tej samej lidze co czarni. Nie ma sensu porównywać
@ Marek C
dnia 20.06.2022, 10:39
Ocena
komentarza:
-2
Co mają na wysokim poziomie?Szatnie?to ty chyba jeszcze niecwidziałes normalnej szatni.Tego klepiska w samoklęskach nie nazywaj boiskiem.Przypomnij sobie jesień na jakim podłożu grał twpj zespół w Jaśle I jaki był wynik mimo napinania się was przez kabel.Co ty wiesz o budżecie i ile co kosztuje.Masz rację nie ma co porównywać.Z pomocą sędziów udało się wam strzelić 1 bramkę i tyle.Teraz uważajcie żeby wam Kołaczyce nie znalazły miejsca w szeregu bo wiki i cisyvwygraka swoje mecze.Zamczysko spadnie tam gdzie ich miejsce i mogę się z tobą o to założyć.
@ Marek C
dnia 20.06.2022, 11:39
Ocena
komentarza:
1
Awans Czarnym nie groził i nie grozi wnajblizszym czasie bo nie mają na to pieniędzy.Jak synku mrukowa zagra w 4 czy 3 lidze to wrócimy do rozmów o awansach bo dla was szczytem osiągnięć sportowych jest pozbierać chłopaków z Czarnych jak Brożyna,Brągiel,Ciuła,Lewicki,Bazan i raz na 10 lat wygrać z nimi czyli mieć farta w myśl zasady że raz na 10 lat to i garbaty się wyprostuje.O obiekcie jak obecnie jest w Jaśle to w nocnych snach pomażyc jedynie możecie.O trawiasta boisko nie musisz się w Jaśle martwić bo i tak po spadku za tydzień nie będziecie mieć możliwości gry na nim w Jaśle tylko ewentualnie w Sovniowie sobie pokopiecie.Jeszcze jakieś mądre przemyślenia masz odnośnie Najlepszego Klubu piłkarskiego w powiecie jasielskim?
@ Hwdp
dnia 18.06.2022, 06:42
Ocena
komentarza:
2
Kibiców od dawna niema dawniej się jeździło wszędzie bo było z kim ateraz co [...]
@ Black&Army is dead
dnia 18.06.2022, 07:35
Ocena
komentarza:
6
A teraz nie ma z kim bo młodzi mają wyj... na wszystko,starzy wyjechali na emigrację albo odpuścili.Bie ma fanatyzmu,honoru,przywiązania dla barw i klubu,są tylko na panelu szczurki w rajtuzach dla których szczytem odwagi jest atak na dziadka w Kołaczycach.
@ To ja
dnia 18.06.2022, 12:12
Ocena
komentarza:
1
Lubię i chcę chodzić na mecze chociaż w Jaśle teraz nie mieszkam.
Ale przez tą siatkę kiepsko się ogląda. Na poprzedni stadion często
przychodziłem.
@ Mrukowa
dnia 19.06.2022, 19:18
Ocena
komentarza:
-1
Słaba nie wiem jak Czarni z nimi nie wygrali. W Dukli mecz słabizna
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Ciężka praca nagrodzona – najlepsi uczniowie uhonorowani

   

  Aż 129 uczniów jasielskich szkół podstawowych otrzymało w tym roku Nagrodę Burmistrza Miasta Jasła. Najcenniejsza z nich wszystkich statuetka Bartłomieja z Jasła trafiła do Igora Sudyki – ucznia klasy siódmej Szkoły Podstawowej nr 2. Nagrody przyznane zostały w ramach Lokalnego Programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży w Jaśle za wyniki w nauce i za wybitne osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne.

 • Radni domagają się umów o pracę dla dwóch pracowników interwencyjnych

  Radni miejscy po raz kolejny podnoszą kwestię zatrudnienia na umowę o pracę dwóch z sześciu pracowników interwencyjnych nieprzypisanych do żadnych obiektów, utrzymujących czystość i porządek w mieście Jaśle...

 • Letnie promocje w DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle

   

  Lato zbliża się wielkimi krokami. To doskonały moment na rozpoczęcie, niekiedy odkładanego od dawna remontu łazienki. Szczególnie, że teraz można skorzystać z promocji na wybrane elementu asortymentu, jakie dla swoich klientów przygotował DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle. Sklep oferuje atrakcyjne rabaty na zakup ceramiki sanitarnej i kabin prysznicowych przy zakupie płytek.

 • Motocyklista zderzył się z jaguarem. Zginął 47-letni kierowca jednośladu

  Dzisiaj przed godziną 18. na dk 28 w Skołyszynie doszło do wypadku drogowego, w którym zginął 47-letni motocyklista, mieszkaniec gminy Skołyszyn.

   

 • Miasto Jasło przekaże ponad 100 tys. zł jasielskiemu szpitalowi na zakup sprzętu diagnostycznego

   

  Samorząd Miasta Jasła, przekaże Szpitalowi Specjalistycznemu w Jaśle ponad 100 tys. zł w formie dotacji celowej na zakup aparatów diagnostycznych do wykonywania badań echa serca i kolonoskopii. Decyzję w tej sprawie, podjęli w miniony poniedziałek, miejscy radni.   

 • Pranie dywanów metodą na „WSKROŚ”. Pierwsza taka pralnia w Jaśle!

   

  Decydując się na oddanie dywanów do pralni, postaw na profesjonalistów. Teraz będzie to łatwiejsze. W Jaśle rozpoczęła działalność pralnia dywanów, która potrafi przywrócić dywanom świeżość i czystość dzięki praniu metodą na "wskroś". 

 • Poszukiwany listem gończym były policjant trafił do aresztu

  Tomasz G., były funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Jaśle poszukiwany listem gończym trafił do aresztu. Mężczyzna sam zgłosił się na policję. Prokuratura zarzuca mu przekroczenie uprawnień i łapownictwo.

 • Gotowi na świetną zabawę? Do Jasła przyjechało wesołe miasteczko!

   

  Tradycyjnie, już na tydzień przed Dniami Jasła, do miasta zawitało wesołe miasteczko. Teren przy obiektach sportowych jasielskiego MOSiR-u zamienił się w prawdziwe centrum rozrywki. Na dzieci i młodzież w każdym wieku oraz dorosłych czeka mnóstwo atrakcji.

 • ZS w Trzcinicy ma coraz lepsze warunki do uprawiania sportów

  Dzisiaj w Zespole Szkół Stowarzyszenia Absolwentów Szkół Rolniczych w Trzcinicy odbyło się uroczyste oddanie do użytku wyremontowanej sali gimnastycznej oraz przewiązki, która dotychczas była wykorzystywana do treningów lekkoatletycznych...

 • Burmistrz Ryszard Pabian z wotum zaufania i absolutorium z wykonania budżetu

   

  Podczas poniedziałkowej 64. sesji Rady Miejskiej Jasła, przeprowadzono głosowania nad uchwałami w sprawie udzielenia Ryszardowi Pabianowi wotum zaufania oraz absolutorium dla burmistrza Jasła z wykonania ubiegłorocznego budżetu miasta. Poprzedziła je debata nad szczegółowym raportem o stanie Miasta Jasła za ubiegły rok. Ostatecznie, decyzją radnych miejskich, burmistrzowi Ryszardowi Pabianowi udzielone zostało wotum zaufania oraz absolutorium z wykonania budżetu.

 • Oferta edukacyjna Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach na rok szkolny 2022/2023

   

  Kończysz szkołę podstawową! Zapoznaj się z naszą ofertą, opracowaną z myślą właśnie o Tobie! Oprócz  sprawdzonych  form, mamy dla Ciebie  nowe rozwiązania!

 • Ranking pożyczek online – gdzie szukać najtańszych pożyczek?

   

  Trudna sytuacja finansowa zmusza wielu Polaków do rygorystycznej kontroli i ograniczenia swoich wydatków. Niestety bywa, że nawet takie wyrzeczenia nie zawsze mogą uratować budżet domowy. W takim przypadku warto rozważyć inne możliwości na wsparcie finansowe. Pożyczki online cieszą się sporą popularnością wśród konsumentów. I to właśnie one mogą okazać się pomocnym rozwiązaniem w kryzysowych sytuacjach. Gdzie zatem szukać najtańszych pożyczek? Na czym dokładnie polega ranking pożyczek online?

 • Helios Krosno zaprasza na kolejną filmową ucztę

   

  Dzięki Projektom Specjalnym, każdy kinomaniak, z łatwością znajdzie w repertuarze krośnieńskiego Kina Helios, ciekawe propozycje. Tym razem na dużym ekranie będzie można zobaczyć jeden z nielicznych filmów z Afryki, który trafił do konkursu festiwalu w Cannes. „Lingui” to podnosząca na duchu historia kobiecej emancypacji.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Chciałbyś współtworzyć innowacyjną firmę w Jaśle? Trade Software & Consult szuka właśnie Ciebie!&a

   

  Trade Software & Consult tworzy innowacyjne rozwiązania IT dla branży budowlanej. Firma posiada oddziały handlowe zajmujące się sprzedażą materiałów budowlanych w internecie, sprzedając między innymi stolarkę okienną, drzwiową, beton komórkowy, meble, artykuły dla domu i ogrodu.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657