Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Czarni rozbili na wyjeździe Cisy Jabłonica Polska

13

W miniona niedzielę Czarni Jasło zmierzyli się na wyjeździe z Cisami Jabłonica Polska. Zespół pod Wodzą trenera Mateusza Ostrowskiego popisał się doskonałą skutecznością, aplikując rywalom aż 6 goli. Trzy gole zapisał na swoim koncie Karol Rzońca. Gospodarze zdołali odpowiedzieć jednym trafieniem.

Karol Rzońca/fot. Marcin Dziedzic

Spotkanie 6. serii spotkań krośnieńskiej klasy okręgowej w sezonie 2022/23 pomiędzy zespołami Cisów Jabłonica Polska a Czarnymi Jasło, z uwagi na grząską murawę, rozgrywane było w trudnych warunkach. Z relacji zamieszczonej na klubowym fanpage’u Czarnych wynika, że niedzielne starcie, od pierwszego do ostatniego gwizdka arbitra, przebiegało pod dyktando podopiecznych Mateusza Ostrowskiego.

Czarni objęli prowadzenie za sprawą Marcin Krajewskiego. Snajper gości bezlitośnie wykorzystał podanie Dawida Floriana. Przed przerwą do siatki trafił jeszcze Mateusz Kurdziel, oddając strzał nie do obrony z ponad dwudziestu metrów. Czarni schodzili do szatni przy dwubramkowym prowadzeniu. Wynik mógł być jednak bardziej okazały, gdyby jaślanie wykorzystali wszystkie stworzone przez siebie okazje do zdobycia gola. Gospodarze również mieli swoje szanse. Brakowało im jednak szczęścia. W jednej z sytuacji Czarnych przed utratą bramki uratowała poprzeczka. Piłkę z linii bramkowej wybijał również Rafał Mastaj.

Po zmianie stron goście potwierdzili swoją przewagę dokładając jeszcze cztery trafienia. W 55. minucie gry podanie Patryka Fryca wykorzystał Florian, który precyzyjnym strzałem z szesnastu metrów pokonał brakarza gospodarzy. Dzieła zniszczenia dopełnił Karol Rzońca. Młody pomocnik Czarnych trzykrotnie wpisał się na listę strzelców, notując tym samym pierwszego hat-tricka dla Czarnych. Gości stać było jedynie na honorowe trafienie. Piłkę do siatki strzałem pod poprzeczkę skierował Kamil Pelczar.

W najbliższą sobotę Czarni Jasło podejmą na własnym stadionie ekipę Przełęczy Dukla. Początek spotkania zaplanowano na godz. 16.   

LKS Cisy Jabłonica Polska: R. Sieniawski (GK) – Aszlar, Kolasiński, Kasperkowicz, Pisula – Sajdak, Kasprzyk (C), Winiarski, Meier – Bielak, Balawajder.

JKS Czarni 1910 Jasło: Szostak (GK) –Kurdziel (Kacper Urban 75’), Mastaj, Piątkowski, Kosiba (Pałucki 75’) - Florian (Rodak 60’), Sudyka, Łukasz Urban (Niemiec 60’), Rzońca, Fryc (Majka 75’) - Krajewski (Sowa 65’) | na ławce: Damian Niemczyński (GK).

MD

Napisany dnia: 19.09.2022, 12:18
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Dziadziu mały kaziu
dnia 19.09.2022, 13:06
Ocena
komentarza:
1
[Komentarz nie na temat]
@ Natural Born Leader
dnia 19.09.2022, 13:26
Ocena
komentarza:
-8
[Komentarz nie na temat]
@ koment
dnia 19.09.2022, 20:05
Ocena
komentarza:
2
Europoseł powinien objąć Karola indywidualnym sponsoringiem za reklamę nazwiska.
@ łodyniec
dnia 19.09.2022, 21:21
Ocena
komentarza:
-11
I zaś kolejna potęga na kolanach;-)
Buhahahaha
Wskrzesimy albatros Załęże, może jakiś sparing zanim wejdą do okręgu
@ Nervus
dnia 20.09.2022, 20:46
Ocena
komentarza:
3
Ale ich uruchomić łatwo. Nygusy z IQ pustego wiadra.
Nawet gdy powiesz ,że białe jest białe,to cię znyguja bo jest czarne . Prawda boli.
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Urząd Miasta w Jaśle zamierza oszczędzać pieniądze skracając godziny otwarcia orlików

   

  Jasielski magistrat zamierza skrócić godziny otwarcia boisk sportowych typu orlik na Ogródku Jordanowskim i osiedlu Gamrat. Już wkrótce, obiekty, o których mowa, mają być czynne tylko do godz. 18. Wyjątek stanowić będą wyłącznie zajęcia organizowane przez szkółki piłkarskie i kluby sportowe. Uzasadnieniem dla decyzji podjętej przez urzędników ma być konieczność ograniczania kosztów za zużycie energii elektrycznej. Suchej nitki na pomyśle Urzędu Miasta w Jaśle nie zostawiają mieszkańcy, którzy korzystają z orlików w godzinach wieczornych. Mówią wprost, że hasło „Jasło – klimat do sportu” jawi się obecnie jako ponury żart.

 • 180 tys. zł powiat przeznaczy na zakup nowego auta dla starostwa

  Na ostatniej sesji Rady Powiatu w Jaśle większość radnych zgodziła się na zabezpieczenie środków w kwocie 180 tys. zł na zakup nowego samochodu do celów służbowych dla pracowników Starostwa Powiatowego w Jaśle. - Mój kierowca preferuje skodę – podkreślił starosta Adam Pawluś.

 • Jako pierwsi pokonali 30 pięter i 800 schodów. Druhowie Bartosz i Tomasz najlepsi spośród 49 drużyn w kategorii OSP

  W minioną sobotę 1 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyły się IV Mistrzostwa Polski Strażaków w Biegu po Schodach-Wieżowiec 2022, w których udział wzięło 165 drużyn z całej Polski. Tomasz Kurek i Bartosz Maciejowski, druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Święcanach po raz trzeci z rzędu byli nie do pokonania!

 • W trosce o dobrą kondycję psychiczną uczniów, jasielskie podstawówki realizować będą program - „Apteczka Pierwszej Pomocy Emocj

   

  Jasielskie szkoły podstawowe przystąpiły do realizacji programu, którego celem jest rozwijanie u uczniów umiejętności radzenia sobie ze stresem i trudnościami, a także kształtowanie postaw optymizmu, empatii, wytrwałości i wiary w siebie. „Apteczka Pierwszej Pomocy Emocjonalnej” to program skierowany do osób w wieku od 8 do 12 roku życia. Kluczowy wpływ na podjętą przez władze samorządowe Jasła decyzję o wdrożeniu programu, miał apel trzech uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaśle, w którym domagali się oni podjęcia aktywnych działań w zakresie przeciwdziałania mowie nienawiści.

 • Powiat inwestuje w kolejną wirtualną strzelnicę. Tym razem powstanie w Zespole Szkół w Trzcinicy

  Końcem ubiegłego roku w Liceum Ogólnokształcącym w Nowym Żmigrodzie oddano do użytku pierwszą w powiecie jasielskim wirtualną strzelnicę. W czerwcu br. Rada Powiatu wyraziła zgodę na powstanie kolejnej w liceum w Kołaczycach. To jednak nie koniec. Ostatnio zabezpieczono w budżecie powiatu 50 tys. zł na budowę wirtualnej strzelnicy w Zespole Szkół w Trzcinicy.

 • Ostatnie pożegnanie Wiktora Barańskiego, wójta gminy Tarnowiec

   

  Rodzina, przyjaciele i kilkuset mieszkańców gminy Tarnowiec towarzyszyło Wiktorowi Barańskiemu w ostatniej drodze. Ciało zmarłego przed kilkoma dniami wójta spoczęło w rodzinnym grobie na cmentarzu parafialnym w Tarnowcu.

 • Kino Helios Krosno zaprasza na kolejną filmową ucztę

   

  Kolejny tydzień repertuarowy w kinie Helios Krosno zapowiada się arcyciekawie. W ramach Projektów Specjalnych, kinomani będą mogli obejrzeć na dużym ekranie między innymi film pt. „Niewierna” z Juliette Binoche i Vincentem Lindonem w rolach głównych.

 • Zmiany w rozkładzie jazdy pociągów do Krakowa

   

  Od 1 października br. obowiązywać będą zmiany w rozkładzie jazdy pociągów, którymi mieszkańcy Jasła i powiatu jasielskiego podróżują do Krakowa. Ich wprowadzenie wynika z realizacji prac remontowych na linii kolejowej nr 96 (odcinek Tarnów – Stróże). Pociągi PKP IC „Wetlina” i „Bieszczady” kurować będą przez Rzeszów. W przypadku „Hubala” z kolei, na trasie z Jasła do Tarnowa obowiązywać będzie autobusowa komunikacja zastępcza.

 • WIOŚ przedstawił wyniki badań próbek ścieków i wody z Wisłoki. Kontrola inspektorów wykazała m.in. nieprawidłowości w eksploat

  Początkiem września inspektorzy WIOŚ pobrali do badań próbki ścieków i wody z Wisłoki poniżej kolektora oczyszczalni ścieków w Kołaczycach. Wyniki wykazały przekroczenia dopuszczalnych wartości stężeń zanieczyszczeń zawartych w ściekach...

 • Mój dom to… Jasło!

   

  Każde miasto szuka swojej ścieżki rozwoju, która poprowadzi je do miejsca, gdzie jakość życia jego mieszkańców będzie na najwyższym poziomie. Dla mieszkających w Jaśle ludzi właśnie to miasto stało się domem, domem do którego zaprasza się z otwartym sercem i ogromną życzliwością, bo to jaślanie są największym potencjałem tego miejsca. 

 • Osiem kilogramów mniej. Kuracja Pani Magdaleny zakończona sukcesem

   

  Wiosenna Metamorfoza w gabinecie dietetycznym Bonne Sante Jasło dobiegła końca. Pani Magdalena wysłała swoje zgłoszenie i wygrała casting do metamorfozy, a dziś przedstawiamy tego efekty.

 • Przywróć sobie piękny uśmiech dzięki leczeniu implantologicznemu

  Leczenie implantologiczne pozwala na skuteczne i przewidywalne odtworzenie utraconych zębów, w sposób najbardziej zbliżony do zębów naturalnych. Dzięki zastosowaniu implantów zębowych możemy odzyskać piękny uśmiech. Zastosowanie najnowocześniejszych metod leczenia gwarantuje uzyskanie najwyższej jakości i precyzji leczenia. Specjalistycznych gabinetów stomatologicznych nie trzeba daleko szukać. W Jaśle, leczenie implantologiczne oferuje PrecisDENT.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657