Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Czarni trenują pod okiem nowego szkoleniowca

53

Drużyna Czarnych Jasło udaje się na zasłużony odpoczynek. Nie będzie on specjalnie długi. Zespół już 18 lipca wróci bowiem do treningów pod okiem nowego szkoleniowca, który w mijającym tygodniu zdążył dwukrotnie przeprowadzić zajęcia z drużyną.

Zdjęcia z ostatniego treningu w sezonie 2021/22 zobaczysz w FOTOGALERII

Pomimo słabego początku rundy wiosennej, Czarni, drugą część sezonu 2021/22 mogą zaliczyć do udanych. Zespół po zwolnieniu Wojciecha Koguta z posady trenera, radził sobie bardzo dobrze, prezentując na boiskach klasy okręgowej ciekawy i ofensywny futbol. Teraz, zawodnicy drużyny, która w lidze ustąpiła jedynie Cosmosowi Nowotaniec i ostrzącemu sobie zęby na awans Startowi Rymanów, udają się na zasłużony odpoczynek. W mijającym tygodniu zespół wziął udział w dwóch ostatnich jednostkach treningowych. Zajęcia odbyły się pod okiem nowego szkoleniowca, którym został Mateusz Ostrowski.

- Drużynę Czarnych obserwuję od pewnego czasu. Analizuję też grę zespołu, starając się ocenić jej mocne, jak również słabe strony. Wiosną, Czarni grali ofensywnie, co przekładało się na pokaźną zdobycz brakową. Miał jednak pewne problemy w grze defensywnej. Na razie nie wiemy, w jakim składzie personalnym rozpoczniemy przygotowania do nowego sezonu. Mam nadzieję, że cały skład z minionego sezonu zostanie w klubie oraz, że uda się wzmocnić zespół. Drużyna nie potrzebuje rewolucji, lecz zmian kosmetycznych, które staną się dla poszczególnych zawodników dodatkowym impulsem do jeszcze cięższej pracy. Temu sprzyjać ma większa rywalizacja – przekonuje Mateusz Ostrowski.

Nowy opiekun Czarnych ma już plan na okres przygotowawczy. Zespół musi być przygotowany perfekcyjnie do sezonu 2022/23, który zapowiada się niezwykle interesująco. Walka o awans do IV ligi z pewnością będzie ekscytująca. – Liga zapowiada się bardzo ciekawie. Kilka drużyn występujących w okręgówce, jak na przykład Stal Sanok, czy też Partyzanta Targowiska, miałem okazję prowadzić jako trener. O awans będzie walczyć kilka ekip. Z jednej strony mamy spadkowiczów z IV ligi, którzy zrobią wszystko, aby wrócić na wyższy poziom, z drugiej zaś kilka zespołów, które liczyć będą na upragniony awans. My postaramy się zrobić wszystko, aby drużyna była gotowa podjąć wyzwanie, będąc równorzędnym przeciwnikiem dla każdego z rywali. Zdążyliśmy się już poznać z większością zawodników. Udało mi się przeprowadzić dwa treningi. Myślę, że zespół zdążył już poznać kierunek, w jakim będę chciał pójść z treningiem i samą grą. – zapewnia szkoleniowiec.   

Na korzyść trenera Ostrowskiego przemawia fakt, że zespół, który zdołał przezwyciężyć początkowe problemy, na przestrzeni rundy wiosennej stał się prawdziwym kolektywem. – Chłopcy dobrze czują się w swoim towarzystwie. Chcą wspólnie ciężko pracować. Zgadzam się z opinią, że zdołali stworzyć dobrze funkcjonujący kolektyw, za czym szły wyniki na boisku. Runda wiosenna minionego już sezonu, była fundamentem pod kolejną udaną kampanię – tłumaczy.

Mateusz Ostrowski, przez ostanie półtora roku pracował jako trener Partyzanta Targowiska (od kwietnia 2021 r.). W przeszłości trenował także Resovię Rzeszów oraz Ekoball Stal Sanok, gdzie koordynował również szkolenie młodzieży.

MD

Reklama

Komentarze: 47

Dodaj komentarz Widok:
2
@ Do kiero
dnia 11.07.2022, 01:06 · Zgłoś
Obrażasz swoich trenerów, bo jesteś w czarnych i będzie trener z zewnątrz. To co piszesz jest [...]. Powiedz co ty zrobiłeś w piłce
Odpowiedz
-12
@ kib
dnia 05.07.2022, 20:32 · Zgłoś
"Czelsi" zbroi się na awans.
Odpowiedz
-1
@ jks
dnia 05.07.2022, 20:55 · Zgłoś
czyli kogo kupili?
Odpowiedz
8
@ Klops
dnia 05.07.2022, 22:08 · Zgłoś
Kupiła czelsi Staszka z kłopotnicy,malizne z sulistrowej,[...] z łajsc i jeszcze kierdziołka z potakówki.Awans jest pewny,oni się nie zatrzymają.
Odpowiedz
2
@ ....
dnia 06.07.2022, 12:44 · Zgłoś
jak sie utrzymają będzie sukces
Odpowiedz
-3
@ King
dnia 07.07.2022, 15:21 · Zgłoś
zapomniałeś jeszcze o reprezentancie Ukrainy U20 Goło[...]wie urodzonego w Sarejewie
Odpowiedz
1
@ Marcel
dnia 05.07.2022, 18:27 · Zgłoś
[...] zostaje,Florian odchodzi.Wraca do Czarnych Remut.Nowy zawodnik to Bakajole z Ghany i z Targowisk król strzelców Frączek
Odpowiedz
-1
@ inm
dnia 05.07.2022, 19:36 · Zgłoś
a krajewski?
Odpowiedz
-6
@ Kiero
dnia 06.07.2022, 11:36 · Zgłoś
Krajewski odchodzi ale może przyjdzie Borowczyk lub Jakubowski z Glogovvii
Odpowiedz
6
@ Do marcel
dnia 07.07.2022, 14:15 · Zgłoś
Noi czemu siejesz nieprawdziwe informacje?
Odpowiedz
7
@ MC
dnia 07.07.2022, 17:55 · Zgłoś
Krajewski zostaje definitywne.
Odpowiedz
6
@ Do kiero
dnia 07.07.2022, 20:02 · Zgłoś
I co prawdziwku farmazony piszesz . Krajewski definitywnie w Czarnych!
Odpowiedz
-9
@ Czarny
dnia 04.07.2022, 09:16 · Zgłoś
Jest piękny artykuł o przyznanych nagrodach od burmistrza dla sportowców. Popatrzcie jakie osiągnięcia mamy w judo czy karate. To nawet nie ma co porównywać. Właśnie to obrazuje osiągnięcia, na co stawiać i gdzie dawać dotacje
Odpowiedz
3
@ King
dnia 04.07.2022, 13:21 · Zgłoś
Czarny taki wpisem się tylko zbłażniłeś .
Odpowiedz
-5
@ www.
dnia 04.07.2022, 07:49 · Zgłoś
Czarni powinni pojechać na obóz treningowy, oraz integracyjny koniecznie z nowym trenerem, oby nie było tak jak z Kogutem.
Odpowiedz
3
@ Faku
dnia 04.07.2022, 09:04 · Zgłoś
Zasponsoruj im obóż szkoleniowy wTurcji tak jak jeden kibic zasponsorował drużynie z Lubaczowa.Myslę że trener I chłopaki chętnie by pojechali zintegrować się.
Odpowiedz
-6
@ łodyniec
dnia 06.07.2022, 16:36 · Zgłoś
W Turcji jest teraz tanio. Stać ich na sponsorowanie samych siebie.
Odpowiedz
-8
@ inm
dnia 04.07.2022, 07:43 · Zgłoś
przede wszystkim to gra na 2 napastników...to jest tylko 6 liga
Odpowiedz
3
@ mały
dnia 03.07.2022, 21:50 · Zgłoś
Dajcie popracowc trenerowi.W dobrym kierunku idzie.Czarni stawiają na młodzież a na weteranów za kasę i na swoich chłopaków.Pomyślcie co oni i trener mają sobie pomysleć jesli czytaja te wasze komenatrze?Trzymam kciuki za młode lwy i trenera.
Odpowiedz
0
@ do mały
dnia 04.07.2022, 11:40 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
8
@ kibic i były zawodnik
dnia 03.07.2022, 17:36 · Zgłoś
panowie piszę tutaj przede wszystkim do byłych już zawodników klubu jks czarni 1910 a
jest ich z przykrością piszę wielu i tutaj nie ma co podawać z imienia i nazwiska lub pseudonimu bo jasielskie środowisko piłkarsko-sportowe jest małe i każdy wie o jakich zanwców chodzi.

panowie byli piłkarze jak nie chcecie pomagać swojemu byłemu klubowi dzieki któremu przezyliście na pewno wiele wspaniałych chwil to wielka prośba

przynajmniej nie przeszkadzajcie !!!
Odpowiedz
1
@ Były zawodnik
dnia 03.07.2022, 18:41 · Zgłoś
Bo co ? tutaj tylko mile widziane posty gloryfikujące Klub, Zarząd, inne są niemile widziane lub kasowane, to jak za komuny.
Odpowiedz
6
@ [...]
dnia 03.07.2022, 16:25 · Zgłoś
W dniu 31.05.2022r.odbylo się Walne-Sprawozdawcze zebranie członków klubu JKS CZARNI 1910 Jasło.
Na spotkanie przybyło 9 członków klubu spośród zarejestrowanych 18 z prawem głosu.
W wyniku obrad wysłuchano sprawozdania finansowego i merytorycznego za 2021r.przedstawionego przez Prezesa Piotra Samborskiego.
Następnie Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Pan Andrzej Walczyk przedstawił zebranym sprawozdanie Komisji Rewizyjnej za 2021r.
Walne zebranie członków klubu przyjęło jednomyślnie uchwałą zatwierdzenie sprawozdania finansowego oraz merytorycznego za 2021r.
W dalszej części zebrania podjęto uchwałę o udzieleniu absolutorium Zarządowi Klubu.
Przychody klubu JKS Czarni 1910 Jasło w 2021r. wyniosły 448 877,64 zł.z czego Dotacja UM to 164 000 zł.Reszta kwoty tj. 284 878 zł.została wypracowana przez Klub.
Bardzo smuci fakt że do krytykowania działalności klubu na łamach portali internetowych oraz w życiu realnym jest tak liczne grono "fachowców" identyfikujących się z klubem z ul.Śniadeckich, a do pomocy I uczestnictwa w obradach jako członkowie klubu w zebraniu wzięło udział jedynie 9 osób.
Odpowiedz
-1
@ z włosami
dnia 06.07.2022, 11:04 · Zgłoś
można wiedzieć skąd ta kwota "wypracowana przez klub"? Sponsorzy?
Odpowiedz
4
@ kesięgowy
dnia 06.07.2022, 11:51 · Zgłoś
Mysle że na pewno dowiedziałbys sie takich spraw gdybys wstąpił w szeregi członków klubu JKS Czarni,brał udział w walnych sprawozdawczych czy wybroczych zebraniach.
Odpowiedz
-3
@ z włosami
dnia 06.07.2022, 12:28 · Zgłoś
Więc po co ktoś mówi tutaj o gołych liczbach, nie pokazując żadnego dowodu ani wyjaśnienia. A skoro faktycznie roczne przychody klubu to prawie 450 tyś zł to obóz przygotowawczy w Turcji to chyba nie problem pieniężny
Odpowiedz
3
@ King
dnia 07.07.2022, 15:15 · Zgłoś
do z włosami
a co ty myślisz że tylko wypracowali dochód ,a rozchodu to żadnego ? piłkarze seniorzy czy drużyny młodzieżowe grają za darmo ,wynajem obiektu wyjazdy czy inne opłaty to za free ? Jak chcesz skomentować i zarazem zhejtować to się najpierw zastanów co piszesz . Bo się tylko ośmieszasz.
Odpowiedz
-1
@ krzysztof
dnia 03.07.2022, 13:38 · Zgłoś
nie ma co wzmacniać bo nie ma kasy na IV lige. Żałosne ale prawdziwe- Dni Wina , Dni kultury Romskiej brak Słów -burmistrz anty sportowy grał w kosza chyba na siłę bo rodzice kazali, masakra.
Odpowiedz
-3
@ Kibic sukcesu
dnia 03.07.2022, 14:15 · Zgłoś
Zrozum ziomek, że nikt ci nie da setek tysięcy na przejedzenie bez żadnego planu - to akurat jedna z nielicznych zalet naszego burmistrza.
Nie ma kasy na IV ligę? To będzie VI - tyle.
Odpowiedz
0
@ do krzysztof
dnia 16.07.2022, 19:50 · Zgłoś
Jeszcze długo, bardzo długo nikt poważny nie da większej kasy na ten klub.
Dla 10-20 kibiców wystarczająca jest IV – V liga.
Jakie zainteresowanie, taka dotacja z Miasta.
Odpowiedz
-6
@ To ja
dnia 03.07.2022, 13:14 · Zgłoś
Nie ma pomysłu jak zdobyć pieniądze. Taki szczegółowy
plan, kto, kiedy, gdzie i jak i do kogo. Wszystkie pomysły są dobre
tylko nie każdy w tym momencie. Inna rzecz to pasjonaci piłki którzy
oddadzą swój czas będą realizować ustalony plan [...]ziałania.
Odpowiedz
-2
@ jaslo2020
dnia 03.07.2022, 13:12 · Zgłoś
Z tym trenerem musi być 4 liga a może i wyżej !!!
Odpowiedz
-1
@ Były zawodnik
dnia 03.07.2022, 15:48 · Zgłoś
Popatrz co w Sanoku narobił, szału nie będzie.
Odpowiedz
-8
@ Były zawodnik
dnia 03.07.2022, 12:01 · Zgłoś
Niebywałe, nowy trener. Nikt nie zauważył pracy trenera Palucha, który odmienił drużynę. To może tylko wydarzyć się w Czarnych. Po co ten cyrk ?
Odpowiedz
15
@ Rodzic
dnia 03.07.2022, 16:16 · Zgłoś
Trener Paluch ma drużynę trampkarzy a nie seniorów.
Odpowiedz
12
@ Mht
dnia 04.07.2022, 00:45 · Zgłoś
Kapitanie przestań [...]...
Trener paluch był doraźnie i nie ma takich ambicji żeby w tej chwili prowadzić drużynę seniorów.
Ma drużynę trampkarzy i chce się realizować na ta chwile w piłce młodzieżowej.
Panowie naprawdę zajmijcie się swoimi klubami typu Resovia,Czelusnica itp
Pozdrawiam prawdziwych kibiców JKS!!!
Odpowiedz
4
@ Buła
dnia 04.07.2022, 04:47 · Zgłoś
Wojo tak już ma.Nic nie poradzisz
Odpowiedz
8
@ kib
dnia 03.07.2022, 07:05 · Zgłoś
Wzmocnić obronę i tym składem można spokojnie awansować. Myślę, że awansem
będzie zainteresowany Sanok i Rymanów. Bieszczadom IV ligę chyba wybili z głowy.
Te gwiazdy Rymanowa to emeryci skaczący z klubu do klubu za pieniędzmi a nie
utożsamiający się z drużyną.
Odpowiedz
8
@ Wezyr
dnia 02.07.2022, 23:02 · Zgłoś
Na dzień dobry Rymanow kupuje wicekróla strzelców 4 ligii Macnara i jednego z najlepszych środkowyc Wakaszczyka.Szanowni kibice,z czym do ludzi jak ci dwaj ludzie za rok czasu w Rymanowie zarabia tyle co cała jasielska młoda drużyna razem wzięta?Targowiska mają sponsora w osobach milionera Malinowskiego właściciela firmy Mal bud oraz firmę Orlen.Arłamów hotel przeznacza co rocznie 300 tys.na seniorów klubu I utrzymuje Akademie młodych talentów.Ekoball Sanok jest sponsorem Sanoka .Kto jest sponsorem Czarnych Jasło?takie duże miasto a chętnych wyłożyć kasę i podźwignąć ten klub nie ma?są tylko nawiedzeni kibice,ktorym się tylko wydaje że Czarni Jasło tylko dlatego że są z większego miasta automatycznie muszą mieć zagwarantowane miejsce w co najmniej 4 lidze.Śmiechu warte te wasze komentarze i mania wyższości.
Odpowiedz
-1
@ King
dnia 04.07.2022, 13:13 · Zgłoś
tym bardziej będzie im wstyd jak przyjadą do Jasła i dostaną baty My też mamy w kadrze [...] czy Floriana piłkarzy z przeszłością ekstraklasową i którzy tak naprawdę opiera się nasza gra w ataku i jest siła tej drużyny. pozyskanie dwóch trzech zawodników przy utrzymaniu obecnego składu i wcale nie musimy być gorsi od tych drużyn i można powalczyć przynajmniej w tej rundzie . A co będzie potem to się okaże. Nie z takimi grajkami obieżyświatami sobie Czarni dawali rady.
Odpowiedz
-2
@ Zorientowany
dnia 04.07.2022, 16:15 · Zgłoś
Florian wraca do Pilzna.O jakich transferach piszesz do Czarnych?Kogo mają kupić i utrzymać i za co?jakiś sponsor się pojawił?Inflacja 18% a ty o transferach?Czarni mogą stracić Sowę,Mastaja,Krajewskiego bo to są wypozyczeni zawodnicy z innych klubów.
Odpowiedz
6
@ MC
dnia 07.07.2022, 18:44 · Zgłoś
Ale znawca. Skąd masz te info? Sam wymyśliłeś?
Odpowiedz
9
@ JKS
dnia 02.07.2022, 22:20 · Zgłoś
a jedz w [...] nawet do krosna
Odpowiedz
3
@ Kibic sukcesu
dnia 02.07.2022, 22:12 · Zgłoś
Czyli w Jaśle wkraczamy w 113 rok działalności, ale fundamenty ciągle bez zmian i ta sama demagogia:
"Nic nie musimy, za dużo tez nie możemy, jest jak jest, jakoś to będzie"
Zero planu, ambicji, wizji rozwoju klubu, tylko utyskiwanie na miasto, że nie sypie milionami.
Dobrze, że podkarpacka piłka się odradza i na mecze na jako takim poziomie mamy 70 km.
Jasielska piłka dla 10 kibiców dalej niech się dusi w swoim sosie.
Odpowiedz
0
@ JKS
dnia 02.07.2022, 21:18 · Zgłoś
zachowac to co jest i wzmocnic obrone i 4 liga nasza
Odpowiedz
0
@ Były zawodnik
dnia 02.07.2022, 10:27 · Zgłoś
Jak pisałem kilkanaście dni temu, że będzie trenerem to mnie minusowaliście, że hej.
Odpowiedz
7
@ Kibic
dnia 02.07.2022, 10:11 · Zgłoś
Witamy trenerze w Jasełku.Powodzenia.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.