Czarni zremisowali z Przełomem w Besku

13

W minioną niedzielę (30 października) Czarni Jasło udali się do Beska, gdzie zmierzyli się z miejscowym Przełomem. Choć jaślanie prowadzili do przerwy dwoma trafieniami, do domu wrócili z jednym punktem. Gospodarze zdołali odwrócić losy spotkania grając w osłabieniu.

Pierwsza odsłona meczu należała do gości. Bramkarz gospodarzy zmuszony był dwukrotnie wyjmować piłkę z siatki. Autorami trafień byli Maciej Sowa i Marcin Krajewski. Czarni byli w doskonałej sytuacji. Wydawało się, że są na najlepszej drodze do tego, aby sięgnąć po trzy punkty w meczu rozgrywanym na trudnym terenie. Gospodarze zdołali jednak odwrócić losy rywalizacji. Gola kontaktowego dla Przełomu zdobył Mateusz Zajączkowski. Wyrównał Jakub Szybka wykorzystując rzut karny. Obie ekipy kończyły mecz w dziesiątkę.

W najbliższą sobotę (5 listopada) podopieczni Mateusza Ostrowskiego zmierzą się na własnym stadionie z zespołem Nafty Jedlicze.

MD

Napisany dnia: 31.10.2022, 17:57

10
@ do malutki
dnia 01.11.2022, 18:37 · Zgłoś
Jak pokazuje tabela, w tych rozgrywkach o awansie nie ma i nie było mowy. W tej sytuacji wydawanie w przerwie zimowej jakichś pieniędzy na transfery byłoby niepotrzebną rozrzutnością. Trzeba solidnie trenować i na wiosnę grać w każdym meczu o jak najlepszy wynik, co w tym składzie powinno zapewnić bezpieczne miejsce w tabeli. Szukać oczywiście konkretnego sponsora dla perspektywicznej drużyny. Jeśli taki się znajdzie, to 3 - 4 transfery zawodników na dobrym IV-ligowym poziomie w następnych rozgrywkach powinny dać awans.
2
@ Hehe
dnia 01.11.2022, 17:36 · Zgłoś
Jak to piszecie na stronie i w komentarzach Po swoje:)))
-4
@ jaslo2020
dnia 01.11.2022, 17:10 · Zgłoś
czarni będziecie wieki grać w tej lidze buraczanej ...
12
@ Kiero
dnia 01.11.2022, 07:38 · Zgłoś
Coś jest nie tak w tej drużynie.Brak sił,brak koncentracji,słabe przygotowanie.To kolejny mecz gdzie Czarni nie potrafią zagrać drugiej połowy i tracą przewagę wyracowaną przez pierwszą połowę.Tak było w Czeluśnicy,z Rymanowem,Odrzykoniu,z Mrukową i w Besku.W zimie konieczne wzmocnienia i pożegnać niektórych zawodników bo już im nie zależy na grze w Czarnych.Tym składem w środku okręgówki w najlepszym wypadku
4
@ malutki
dnia 01.11.2022, 08:52 · Zgłoś
No i widać jaka różnica jest nawet w lidze okręgowej gdy gra młodzież a jaka gdy doświadczeni zawodnicy. Jeśli zarząd klubu postawił na grę swoimi młodymi chłopakami to trzeba kilka lat czekac na efekty nim Krajewski,Sudyka,Piatkowski,Majka,Biały,Filipak,Mastej,Sowa swoja grą będą przewyższać poziom ligi buraczanej. Można też w inny sposób tak jak Sanok,wyciagnąc spod ziemi pieniadze kupić 4 zawodników doświadczonych z poziomu 3 igii i walczyc szybko o awans.Tylko trzeba miec te pieniadze tak jak mają je w Arłamowie,Rymanowie,Sanoku czy nawet Czelusnicy.
dnia 31.10.2022, 22:59 · Zgłoś
Wiadomo ile Piotrek Kosiba kary za czerwoną kartkę dostanie?
dnia 31.10.2022, 22:56 · Zgłoś
To co sędzia odwalił karnego dla Beska to głową mała.Dobrze że tak się awantura na trybunach skończyła bo mogło być niebezpiecznie.