Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Czarni zremisowali z Przełomem w Besku

13

W minioną niedzielę (30 października) Czarni Jasło udali się do Beska, gdzie zmierzyli się z miejscowym Przełomem. Choć jaślanie prowadzili do przerwy dwoma trafieniami, do domu wrócili z jednym punktem. Gospodarze zdołali odwrócić losy spotkania grając w osłabieniu.

Pierwsza odsłona meczu należała do gości. Bramkarz gospodarzy zmuszony był dwukrotnie wyjmować piłkę z siatki. Autorami trafień byli Maciej Sowa i Marcin Krajewski. Czarni byli w doskonałej sytuacji. Wydawało się, że są na najlepszej drodze do tego, aby sięgnąć po trzy punkty w meczu rozgrywanym na trudnym terenie. Gospodarze zdołali jednak odwrócić losy rywalizacji. Gola kontaktowego dla Przełomu zdobył Mateusz Zajączkowski. Wyrównał Jakub Szybka wykorzystując rzut karny. Obie ekipy kończyły mecz w dziesiątkę.

W najbliższą sobotę (5 listopada) podopieczni Mateusza Ostrowskiego zmierzą się na własnym stadionie z zespołem Nafty Jedlicze.  

MD

Napisany dnia: 31.10.2022, 17:57
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Czyce koło dziadka
dnia 31.10.2022, 20:51
Ocena
komentarza:
-2
Znowu wielkim Czarnym nie pykło na jakiejś wiosce?
A to ci niespodzianka.
@ oks
dnia 31.10.2022, 21:20
Ocena
komentarza:
3
[Komentarz nie na temat]
@ Wedel
dnia 31.10.2022, 22:56
Ocena
komentarza:
4
To co sędzia odwalił karnego dla Beska to głową mała.Dobrze że tak się awantura na trybunach skończyła bo mogło być niebezpiecznie.
@ Max
dnia 31.10.2022, 22:57
Ocena
komentarza:
-4
Dlaczego nie grał Urban i Piątkowski? Szkoda straconych 2 pkt
@ Piłkarz
dnia 31.10.2022, 23:04
Ocena
komentarza:
5
Podobnie jak Szydło,Zubryski kontuzje
@ Ultras
dnia 31.10.2022, 22:59
Ocena
komentarza:
0
Wiadomo ile Piotrek Kosiba kary za czerwoną kartkę dostanie?
@ ...
dnia 01.11.2022, 06:14
Ocena
komentarza:
-3
[Komentarz nie na temat]
@ Kiero
dnia 01.11.2022, 07:38
Ocena
komentarza:
12
Coś jest nie tak w tej drużynie.Brak sił,brak koncentracji,słabe przygotowanie.To kolejny mecz gdzie Czarni nie potrafią zagrać drugiej połowy i tracą przewagę wyracowaną przez pierwszą połowę.Tak było w Czeluśnicy,z Rymanowem,Odrzykoniu,z Mrukową i w Besku.W zimie konieczne wzmocnienia i pożegnać niektórych zawodników bo już im nie zależy na grze w Czarnych.Tym składem w środku okręgówki w najlepszym wypadku
@ malutki
dnia 01.11.2022, 08:52
Ocena
komentarza:
4
No i widać jaka różnica jest nawet w lidze okręgowej gdy gra młodzież a jaka gdy doświadczeni zawodnicy. Jeśli zarząd klubu postawił na grę swoimi młodymi chłopakami to trzeba kilka lat czekac na efekty nim Krajewski,Sudyka,Piatkowski,Majka,Biały,Filipak,Mastej,Sowa swoja grą będą przewyższać poziom ligi buraczanej. Można też w inny sposób tak jak Sanok,wyciagnąc spod ziemi pieniadze kupić 4 zawodników doświadczonych z poziomu 3 igii i walczyc szybko o awans.Tylko trzeba miec te pieniadze tak jak mają je w Arłamowie,Rymanowie,Sanoku czy nawet Czelusnicy.
@ jaslo2020
dnia 01.11.2022, 17:10
Ocena
komentarza:
-4
czarni będziecie wieki grać w tej lidze buraczanej ...
@ Hehe
dnia 01.11.2022, 17:36
Ocena
komentarza:
2
Jak to piszecie na stronie i w komentarzach Po swoje:)))
@ do malutki
dnia 01.11.2022, 18:37
Ocena
komentarza:
10
Jak pokazuje tabela, w tych rozgrywkach o awansie nie ma i nie było mowy. W tej sytuacji wydawanie w przerwie zimowej jakichś pieniędzy na transfery byłoby niepotrzebną rozrzutnością. Trzeba solidnie trenować i na wiosnę grać w każdym meczu o jak najlepszy wynik, co w tym składzie powinno zapewnić bezpieczne miejsce w tabeli. Szukać oczywiście konkretnego sponsora dla perspektywicznej drużyny. Jeśli taki się znajdzie, to 3 - 4 transfery zawodników na dobrym IV-ligowym poziomie w następnych rozgrywkach powinny dać awans.
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Grzechem nie sprawdzić świata zza dużych szyb. Blisko. Bliżej. Pod Maglem.

   

  Niewiele wysiłku trzeba włożyć, żeby znaleźć domek, który zachwyca swym położeniem. Można nie wychodzić z zachwytu, że po pierwsze blisko, po drugie z ceną, na którą Was stać.

 • Zderzenie trzech pojazdów w Zarzeczu. Jedna osoba została poszkodowana

   

  Dzisiaj około godziny 11. w Zarzeczu na drodze wojewódzkiej nr 992 doszło do zderzenia z udziałem trzech pojazdów. W zdarzeniu ucierpiała jedna osoba. Droga jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

 • Bezinwazyjny lifting twarzy bez igieł, skalpela czy botoksu? Brzmi nieprawdopodobnie, a jednak…

   

  Tak, to możliwe! A wszystko dzięki japońskiej technice masażu twarzy Kobido, która zyskuje coraz większą popularność wśród osób poszukujących naturalnych metod poprawy wyglądu skóry bez konieczności poddawania się zabiegom medycyny estetycznej. 

 • W czasie niemieckiej okupacji ryzykowali życie ratując Żydów. W Jaśle upamiętniono ich pełną poświęcenia postawę

   

  Polityka zagraniczna hitlerowskich Niemiec w latach trzydziestych i czterdziestych ubiegłego wieku odcisnęła tragiczne piętno na historii wielu narodów zamieszkujących Europę. Nazistowski plan bezwzględnej eksterminacji poszczególnych grup etnicznych w sposób szczególny dotknął europejskich Żydów,

 • Oferta Edukacyjna Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle

   

  Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle to bezpieczne miejsce stworzone specjalnie dla dzieci, w którym mogą rozwijać swoje pasje i umiejętności w komfortowych warunkach!

 • Trwa proces jasielskiego przedsiębiorcy oskarżonego o niewłaściwe postepowanie z odpadami. Biegły z Krakowa nie dopatrzył się szkody w środowisku&l

  Prokurator wnioskował o przesłuchanie biegłego z Krakowa, który wydał opinie główną i uzupełniającą w sprawie zanieczyszczenia powierzchni ziemi oraz wód podziemnych na działce w Zimnej Wodzie, na której w ubiegłym roku były składowane i zakopywane odpady. Zdaniem oskarżyciela publicznego biegły pominął istotne dla sprawy kwestie, w szczególności nie udzielił odpowiedzi, czy doszłoby do obniżenia jakości wody, gdyby do tych prac naprawczych podjętych przez oskarżonego Grzegorza S. nie doszło.

 • Policja na tropie podpalaczy

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle prowadzą czynności w celu ustalenia sprawców podpaleń. Pożary wiat śmietnikowych przy ul. Lenartowicza oraz Chopina, a także w podcieniu bloku przy ul. Jagiełły w Jaśle miały miejsce w krótkich odstępach czasu...

 • "UE chciałaby zrobić skansen z naszych pięknie zagospodarowanych lasów” - mówiła posłanka Maria Kurowska

  „UE chce położyć rękę na polskie lasy państwowe” - podkreśla posłanka Solidarnej Polski – Maria Kurowska. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Parku Miejskim w Jaśle mówiła o złożonym obywatelskim projekcie ustawy ws. obronie polskich lasów. Przyjęcie jej pozwoli polskiemu rządowi zachować kontrolę nad tym co się dzieje w lasach, a każde działanie podejmowane w sprawie lasów będzie przegłosowane przez Sejm. - Nic o lasach poza Sejmem – mówiła posłanka.

 • Wiosna – czas na zmiany!

   

  Zapraszamy Seniorów do aktywności. Wiosna to czas kiedy chętniej korzystamy z życia i szukamy nowych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Doskonałym rozwiązaniem będzie decyzja o udziale w Klubie Seniora, który funkcjonuje od niedawna  w Jaśle przy ul. Dworcowej 12  – dysponujemy jeszcze ostatnimi wolnymi miejscami !

   

 • Dwa różne spojrzenia na rewitalizację parku w Skołyszynie

  Gmina Skołyszyn otrzymała 7,7 mln zł dofinansowania na rewitalizację parku podworskiego w Skołyszynie. Niedawno rozpoczęta wycinka drzew w celu przygotowania terenu pod dalsze prace inwestycyjne została wstrzymana. Sprawie przygląda się jasielska policja i RDOŚ...

 • Helios Krosno zaprasza na kolejny tydzień repertuarowy Projektów Specjalnych

   

  Zbliżający się tydzień repertuarowy w kinie Helios Krosno pełny jest niespodzianek w ramach Projektów Specjalnych. Każdy kinoman z pewnością znajdzie dla siebie ciekawą propozycję. Na dużym ekranie będzie można zobaczyć między innymi najnowszy film Park Chan-wooka pt. "Podejrzana".

 • Chwyć za kielnię! Łap okazję cenową na bloczek komórkowy w sklepie DOMUS

   

  Wiosna to idealny czas na to, aby wrócić na budowę lub wreszcie zrealizować plany związane z remontem. Nie o samą porę roku jednak chodzi. Wiosną można natknąć się na materiały budowlane w bardzo atrakcyjnych cenach. Doskonałym przykładem jest bloczek komórkowy 24x24x59, który w sklepie DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle kosztuje dokładnie 14,29 zł. Oferta obowiązuje do końca kwietnia br.

 • Podpisano umowę na budowę drogi 5KDZ

   

  Miasto Jasło konsekwentnie inwestuje środki finansowe w rozwój infrastruktury drogowej na obszarze warzyckiej strefy inwestycyjnej. Kolejnym etapem realizacji tak nakreślonego celu jest budowa drogi 5KDZ. Po wielomiesięcznych perturbacjach związanych z rozstrzygnięciem przetargu na realizację tego zadania, w poniedziałek (20 marca br.) przedstawiciele jasielskich władz samorządowych oraz Przedsiębiorstwa Robót Drogowo-Mostowych w Jaśle, wreszcie parafowali stosowną umowę.

 • Wiercenie studni głębinowych z gminnej dotacji od A do Z

   

  Gmina Jasło uruchomiła w ubiegłym roku program dla swoich mieszkańców, w ramach, którego mogli oni składać wnioski o dofinansowanie budowy studni wierconej głębinowej dla budynków mieszkalnych. Pieniądze trafią do blisko 370 wnioskodawców. Część z nich podpisało już stosowne dokumenty. Inwestycję należy zrealizować w ciągu 6 miesięcy od zawarcia umowy. Już wcześniej warto więc wybrać doświadczonego wykonawcę. Kompleksową usługę wiercenia studni głębinowych oferuje firma WIT-WIERT.  Zadzwoń: 698 006 759.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657