Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Czasowe zamkniecie drogi w Dąbrówce

34

Zarząd Zakładów Tworzyw Sztucznych „GAMRAT” S.A. zawiadamia, że w dniu 25 sierpnia 2012 w godz. 13.30 – 23.00 zamknięta będzie droga powiatowa w miejscowości Dąbrówka na odcinku od skrzyżowania z drogą do cmentarza do skrzyżowania z drogą do przysiółka Dąbrówka - Zagórze.

Zamknięcie drogi spowodowane jest koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa
uczestnikom Pikniku Rodzinnego organizowanego w Dąbrówce na terenie Domu
Ludowego oraz przyległego kompleksu sportowo – rekreacyjnego z okazji 75-lecia
Zakładów Tworzyw Sztucznych „Gamrat” S.A. W powyższej sprawie „Gamrat”
S.A. uzyskał zgodę Starosty Jasielskiego oraz Komendy Wojewódzkiej Policji
w Rzeszowie.

Przejazd zamkniętym odcinkiem drogi możliwy będzie tylko dla pojazdów Policji oraz
służb ratowniczych: Straży Pożarnej, Pogotowia Ratunkowego, Pogotowie Gazowego
i Pogotowia Energetycznego. Ponadto przepuszczane będą planowe kursy pojazdów
komunikacji publicznej: PKS, ZMKS, ER-BUS i HESTA.

Pozostałe pojazdy kierowane będą w godzinach 13.30 – 23.00 na objazdy:
Jasło – Wróblowa i Wróblowa – Jasło: Zalecany objazd: Jasło ul. Mickiewicza (Nowy Cmentarz) – Jareniówka – Opacie – Bączal Górny – Lipnica Górna – Wróblowa.

Na trasie: z Krajowic i Jasło-Podzamcze do Wróblowej, Brzysk i Błażkowej:
Zalecany objazd przez: Kołaczyce, nowy most w Kołaczycach – Kłodawa – Brzyska
skrzyżowanie.

Zarząd Zakładów Tworzyw Sztucznych „GAMRAT” S.A. uprzejmie przeprasza
za ww. utrudnienia w ruchu drogowym.

Reklama

Komentarze: 34

Dodaj komentarz Widok:
0
@ xd
dnia 09.05.2015, 07:44 · Zgłoś
Było super
Odpowiedz
-1
@ xxxxxx
dnia 28.08.2012, 20:58 · Zgłoś
zgadzasz się z samym sobą !!!
Odpowiedz
1
@ @^/_
dnia 27.08.2012, 02:54 · Zgłoś
Jestescie ludzie zlosliwi i stwarzacie sobie malo istotne problemy-standard!Wiem,ze impreza byla udana,ludzie zadowoleni,bawili sie do samego konca,jedzenie bylo super a [...] pyszne!!! Jesli chodzi o organizatorow to wykonali kawal dobrej roboty...debatujecie o zamknietej drodze...idjotyzm...wiecie co to jest BEZPIECZENSTWO?Na tej imprezie bylo 100%bezpieczenstwa,promocja dla Dabrowki a Czarownice nie istnieja ZAZDROSNIKU;)
Odpowiedz
0
@ @Z
dnia 28.08.2012, 05:48 · Zgłoś
super zgadzam sie!!!
Odpowiedz
-2
@ edek
dnia 26.08.2012, 02:08 · Zgłoś
A ja mam kilka pytań związanych z zamknięciem drogi przez Dąbrówkę:
- czy ktoś mi zwróci koszty dłuższego przejazdu w obie strony (około 20 km), oraz zużycia zawieszenia po jeździe po złej nawierzchni na proponowanych objazdach?
- czy ktoś się pomyślał o tym że praktycznie odcina od świata kilka miejscowości i kilka tysięcy ludzi?
- czy firma Gamrat wynajęła i stosownie zapłaciła za skorzystanie z odnowionego środkami
gminy Brzyska parku w Dąbrówce?
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 25.08.2012, 03:05 · Zgłoś
Kurcze ciekawe to ???
Impreza zamknięta to po co drogę zmykać??
Przecież na drodze nie będzie imprezy tylko za ogrodzeniem.
A zamknąć drogę powiatowa na tyle godzin to idiotyzm.
Miejscowi jak będą chcieli się dostać do domu muszą nadrobić dobre 15 km żeby dostać się do domu z pracy czy tez z zakupów.
Ale jak się Panowie bawią to [...] musi cierpieć.
A to za nasze pieniądze takie imprezki Dni Wina Jubileusze.
Ludziom talon na niedopieczona karkówkę i byle jakie [...].
Ale taka jest Polska rzeczywistość.
Pozdrawiam
Odpowiedz
4
@ vv
dnia 23.08.2012, 20:41 · Zgłoś
Mam pytanie czy na jubileusz Moskwa da podwyżki bo gdy Czajka odchodził dał po 800 zł
chleba p.Moskwa a nie igrzyska a może [...] z Dąbrówki o tym pomyśli i przekona P.M
Odpowiedz
2
@ dżaga
dnia 23.08.2012, 20:33 · Zgłoś
dziwne troche te utrudnienia...a pogotowie czy straz moga wjechac w razie ,,w"
to moze dolaczycie klauzule ze pojazdy uprzywilejowane sa wylaczone z ...tego obowiazku nikczemnego
Odpowiedz
3
@ vv
dnia 23.08.2012, 19:08 · Zgłoś
Dlaczego nie można powrócić do sprzedaży Gamratu może tak p.B.Rz i A.Z wnieśli to na forum Parlamentu to tam była by afera PSLowska z Al.G. Ja.|Bu Ga...k i spólka z Ministerstwa Skarbu
Odpowiedz
0
@ vv
dnia 23.08.2012, 18:58 · Zgłoś
Mam pytanie do zarządcy drogi ile zapłacił Gamrat za zajęcie pasa drogowego sprawa będzie wyjaśniana?
Odpowiedz
0
@ vvv
dnia 24.08.2012, 11:10 · Zgłoś
czy ktoś wie ile kosztuje godzina zamknięcia drogi powiatowej?
Odpowiedz
4
@ do solidarny-cd.
dnia 23.08.2012, 09:16 · Zgłoś
A może zamiast drogi trzeba zamknąć sprawców wyłączenia z ruchu drogi, i powodowanie utrudnień. W Jaśle jest tyle miejsc bezkolizyjnych, że aż wstyd za podejmowanie tak bzdurnych decyzji przez decydentów Lenteksu. Takimi ruchami sami się dyskrydetują. Jak Gamrat będzie tak kierowany, to koniec bliski.
Odpowiedz
14
@ do solidarny
dnia 23.08.2012, 09:08 · Zgłoś
Tak! Prywatna firma, która kupiła za bezcen zakład wybudowany za publiczne pieniądze, czyli NASZE! Mamy inne informacje, mianowicie, że prezes MOSKA ma się dobrze, ludzie pracujący NIE!!! Burmistrz pokazał, jak zależy mu na piłce nożnej, przekazując czarnym 200.000 zł na rok 2012, a starosta Kmiecik aż 3.500 zł. Z Twojego wywodu wynika oczywista oczywistość, że wspaniałomyślny prezes MOSKA winien jest czarnym 203.500 zł. Widać z Ciebie pierwszy przy[...]s MOSKI. Tyle w tym temacie. Po zakończeniu afery Amber Gold odpowiedmie organy zajmą się Gamratem. Zobaczymy, jak przeprowadzane były procedury prywatyzacji, bo aż dziw bierze, że potężny zakład kupiło jakieś "[...]o" pod nazwą Lenteks.
Odpowiedz
21
@ prezio
dnia 22.08.2012, 18:03 · Zgłoś
Prezes Moskwa nic dobrego dla Jasła nie robi. Robi dużo złego. Dawniej Gamrat przez wieki wspomagał sport jasielski, a ten facet wszystko odebrał. O swoje kieszonki dba wyśmienicie, jak wieść niesie. Jakiś "krzak" Lentex kupił za grosze zakłady powstałe dzięki moim [...]kom. Wcale się nie zdziwię, gdy za chwilę okaże się, że to kolejna afera jak aktualnie Amber Gold
Odpowiedz
-15
@ solidarny
dnia 23.08.2012, 02:12 · Zgłoś
Jeżeli już to pan prezes MOSKA .Gamrat to w tej chwili prywatna firma która działa na zdrowych zasadach i nie będzie pchała do [...] pseudodziałaczom kupy forsy jak to czynił watażka PO były prezes Czajka herbu Wór bo efektów nie było.Prezes Moska skłonny jest dać kasę dla Czarnych ale w takiej kwocie jaką przekażą władze samorządowe Jasła dla klubu więc niech burmistrz i starosta pokażą jak zależy im na jasielskiej piłce.Co chodzi o kupno GAMRATU to nie pisz jak nie wiesz.Jeżeli kwota ponad 100mln złotych za firmę w którą trzeba zainwestować jeszcze grube miliony to grosze to współczuję babci i [...]kowi takiego wnuka.Jak na razie firma ma się dobrze, ludzie mają pracę, może nie mają kokosów ale to jest [...]...ne Podkarpacie i takie są realia.Jeżeli taki będzie rynek pracy ( bezrobocie) to nie spodziewajmy się dużych zarobków.Malkontentom typu prezio mówimy NIE i na piknik nie zapraszamy!!!
Odpowiedz
5
@ xxx
dnia 23.08.2012, 12:35 · Zgłoś
Odezwał się jakiś lizi[...]k Moski heheh
Odpowiedz
3
@ Bączałka
dnia 24.08.2012, 09:55 · Zgłoś
Ty [...] [...]!!! [...] wiesz, tylko liżesz [...] prezesowi. Ludzie grosze zarabiają, w niedługim czasie będą kolejne zwolnienia!!! A za Czajki przynajmniej więcej ludzi miało pracę, godniej się zarabiało i jeszcze sport dostawał pieniądze. Ty może nie narzekasz, bo za podlizywanie się dostajesz fajną wypłatę, a zdecydowana większość pracowników narzeka na płace i boją się zwolnień...
Odpowiedz
-6
@ do ludu bez mózgu!!
dnia 22.08.2012, 17:43 · Zgłoś
bozeeee Jakie [...] dodaja te komentarze . wezcie sie za robote. ludzie starsi beda na imprezie , i normalni , dla bezpieczenstwa zamkna droge a swoich ludzi wpuszcza, ale durnota jest straszna , zal czytac tych komentarzy , bo szlak czlowieka chce trafic , mongolia..
Odpowiedz
-1
@ 13 [...]
dnia 23.08.2012, 14:00 · Zgłoś
"lud bez mozgu" a Ty bez slownika ortograf. Zanim zaczniesz ubliżac innym naucz sie moze poprawnie pisac. Poki co na razie idz sobie pokrzycz na ludzi bo pisac trzeba umiec...
Odpowiedz
4
@ yyyyy
dnia 22.08.2012, 15:10 · Zgłoś
a jak ja mieszkam na odcinku zamkniętym dla ruchu to nie mam prawa przy sobocie z domu ruszyć się samochodem coś to nie tak
Odpowiedz
5
@ Martyna
dnia 22.08.2012, 17:39 · Zgłoś
dostaniesz darmowe [...] od zakładu "Gamrat" żebyś nie musiał jeździć :)
Odpowiedz
4
@ zzzzz
dnia 23.08.2012, 14:53 · Zgłoś
Parkowanie w nocy pod zamkniętym sklepem to nie zamieszkiwanie;)
Odpowiedz
0
@ @Z
dnia 28.08.2012, 05:46 · Zgłoś
Na tym odcinku mieszkaja jedynie Kwiatkowscy...
Odpowiedz
5
@ OBI
dnia 22.08.2012, 14:26 · Zgłoś
a ja miałam nadzieje że w końcu będzie remont tego skrzyżowania,a tu prosze impreza.
Odpowiedz
2
@ jaś
dnia 22.08.2012, 13:58 · Zgłoś
to może spóżnione imieniny Mari ???
Odpowiedz
9
@ Małgosia
dnia 22.08.2012, 14:16 · Zgłoś
Marii - [...].
Odpowiedz
9
@ UFO
dnia 22.08.2012, 13:50 · Zgłoś
Mamy rozumieć, że aby się [...] nie pchały pod auta to trzeba zamknąć drogę.
Czyli zanosi sie na wielkie [...] po 4 promile każdy uczestnik a im wyższa funkcja to wiecej promili. Rekord do pobicia 14,8 ‰.
Odpowiedz
4
@ Franek
dnia 22.08.2012, 14:15 · Zgłoś
Spokojnie postaramy się
Odpowiedz
9
@ JB
dnia 22.08.2012, 14:49 · Zgłoś
Czyzby to były poprawiny po Winnych Dniach ??? Bo na nich było sporo politykierów z obozu władzy którzy ułatwili sprzedaz obecnym włascicielom Gamratu ? A moze to imieniny Małgorzaty , bo na Winnych Dniach bylo mało ? Az mnie dreszcz przeszedl kiedy wychylała szklanice POswieconego przez kieckę napoju :-)
Odpowiedz
6
@ Mietek
dnia 22.08.2012, 14:59 · Zgłoś
Ta impreza jest akurat zamknięta i jest dla pracowników Gamratu, a nie dla władzy i nie poprawiny po Dniach Wina tylko najlepsza [...] na Gamracie od tamtego roku od festynu.
Odpowiedz
6
@ TwTp
dnia 23.08.2012, 08:24 · Zgłoś
jasne a wszystko po to by do zmknietego pomieszczenia gdzie beda VIPki sPOzywac nie dostal sie nipowołany fotograf i zeby czasem ludzie nie zobaczyli kto z kim spozywa . Mietek takie rzeczy to dzieciom opowiadaj , jak jest ludzie widzą , szyszki sie bawia a ludzie placą , na ochłap dostaną szklanke [...] i kilka nutek ze sceny .
Odpowiedz
2
@ Mietek
dnia 23.08.2012, 09:29 · Zgłoś
Z tym się zgodzę, że VIP-y będą sobie pić w zamkniętym pomieszczeniu, bo to norma u nich. Chodziło mi o to, że jak wiadome prezes Gamratu nie da podwyżek pracownikom, to przynajmniej ten piknik dla nich zorganizuje, choć i tak to wszystko z rąk pracowników :/
Odpowiedz
-1
@ hm
dnia 23.08.2012, 21:40 · Zgłoś
[...] i tyle.
Odpowiedz
7
@ on
dnia 22.08.2012, 12:20 · Zgłoś
dobrze dobrze pozwalamy,bawcie sie dobrze
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.