Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Czekają nas wybory uzupełniające do rad gminnych

28

17 listopada odbędą się wybory uzupełniające do rad w trzech gminach powiatu jasielskiego. Znamy już nazwiska kandydatów. Pięciu z nich ubiega się o mandat radnego w gminie Jasło, czterech w Brzyskach i tylko jeden w Krempnej.

zdjęcie: archiwum

Radny gminy Jasło Tadeusz Franciszek Dubiel został wybrany w 2010 r. do rady bez głosowania. Z powodu jego śmierci, 17 listopada odbędą się wybory uzupełniające. Z okręgu 10 zgłosiło się pięciu kandydatów ubiegających się o mandat radnego:

Kazimierz Szeląg (49 l.) z Warzyc, Piotr Krzysztof Wilk (30 l.) z Warzyc, Tomasz Marek Witusik (28 l.) z Warzyc, Andrzej Borys (60 l.) z Warzyc oraz Marek Andrzej Filip (44 l.) z Warzyc.

W gminie Brzyska radny Wiesław Marek Marcisz został dyrektorem Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza. Kto zajmie jego miejsce w radzie gminy? O mandat w okręgu nr 2 powalczą:

Ryszard Papciak (59 l.) z Brzysk, Tomasz Sylwester Bachórz (36 l.) z Brzysk, Piotr Antoni Wojdyła (31 l.) z Brzysk oraz Mariusz Delikat (43 l.) z Brzysk.

Małgorzata Kasprzak z Myscowej w gminie Krempna zrezygnowała z mandatu radnego. Jej miejsce zajmie Anna Katarzyna Stoś (32 l.) z Myscowej, która jako jedyna zgłosiła swoją kandydaturę.

(icz)

Reklama

Komentarze: 28

Dodaj komentarz Widok:
1
@ Nie głosuję!
dnia 10.11.2013, 10:27 · Zgłoś
Polscy Katolicy znów pójdziecie głosować na te [...]y przy żłobie? Które przez tyle lat się nachapały tyle co wy w swoim marnym życiu nigdy nie zarobicie!
Odpowiedz
2
@ Łowca [...]
dnia 06.11.2013, 11:52 · Zgłoś
Jakby byli zamieszani toby już siedzieli. Tak nisko oceniasz pracę policji? Zresztą możesz napisać wniosek o udostępnienie informacji publicznej i muszą ci odpisać a ty mógłbyś nam to później przekazać.
Odpowiedz
1
@ Łowca [...]
dnia 05.11.2013, 19:04 · Zgłoś
3 osoby w urzędzie? Od kiedy? Od roku, 3 lat czy dłużej? Ciekawe...
Odpowiedz
-2
@ nowy
dnia 06.11.2013, 11:11 · Zgłoś
lowco skandali a co z pozarem przypadek ? tam zamieszani byli [...] i ty otym nic a nic
Odpowiedz
-10
@ nowy
dnia 30.10.2013, 10:52 · Zgłoś
Oby pan Rysiek powrocil na stanowisko byc moze nie bedzie sie nic palilo w gminie i aweryfikuje umowy o prace OBY.
Odpowiedz
7
@ stary
dnia 30.10.2013, 20:15 · Zgłoś
napoczątku to zweyfikuje twoją umowę i spłaci kredyty z czasów swojej kadencji. co za te 3 miliony powstało w czasie jego kadencji w Brzyskach? Lotnisko ? Wieżowce?
Odpowiedz
-6
@ nowy
dnia 01.11.2013, 07:25 · Zgłoś
bardzo duzo zrobil obecny zrealizowal program rodzina na swoim tak to mu sie udaje i przewodiczacemu rady panom DZIEKUJEMY!
Odpowiedz
4
@ nowiutki
dnia 02.11.2013, 14:02 · Zgłoś
Nowy pewnie wiesz konkretnie kogo ze swojej rodziny wójt zatrudnił więc podaj nazwiska bo chcemy wiedzieć? Podobno zatrudnił swoich obu synów? Nowy czy to prawda?
Odpowiedz
-5
@ nowy
dnia 02.11.2013, 19:14 · Zgłoś
przewodnicacy a zarazem kadrowy gminy wie pewno uchyli rabka tajemnicy ?
Odpowiedz
4
@ Łowca [...]
dnia 05.11.2013, 13:00 · Zgłoś
Nowy i nowiutki - mózgi jeszcze na gwarancji? NAJSTARSZY syn wójta chodzi do przedszkola, a zatrudnianie dzieci w wieku przedszkolnym do pracy jest zabronione.Zajmijcie się swoim rozbuchanym ego i głupot nie piszcie.
Odpowiedz
-3
@ nowy
dnia 05.11.2013, 18:19 · Zgłoś
ale przewodnicacego trzy osoby pracuja. rodzina na swim pytam mysliwego kretynow to etyczne? pewnie nie. typowe panstwo po.
Odpowiedz
10
@ znajomy
dnia 30.10.2013, 07:26 · Zgłoś
Ryszard Papciak były wójt, na szczescie juz były!!! Duzo gada o niczym, bez sensu. Potwierdzi kazdy kto go słyszał. Jednym słowem żenada!!! Ludzie przejrzyjcie na oczy, czy o takich radnych wam chodzi??? radny powinien byc kompetentny przede wszystkim, a potem wszyscy sie dziwią ze takich mamy radnych...a sami ich wybierają...dziwny ten świat. Zycze powodzenia innym kandydatom.
Odpowiedz
-13
@ obserwator
dnia 30.10.2013, 06:14 · Zgłoś
panie ryśku powodzenia.
Odpowiedz
-13
@ nowy
dnia 29.10.2013, 18:54 · Zgłoś
Panie Rysku powodzenia
Odpowiedz
11
@ Życzliwy
dnia 29.10.2013, 14:35 · Zgłoś
Panie Ryszardzie
Z czym do ludzi
Odpowiedz
0
@ tata Zosi
dnia 28.10.2013, 20:59 · Zgłoś
Zapraszam na blog niepełnosprawnej dziewczynki z przepukliną oponowo-rdzeniową: www.zosia-okulewicz.pl
Odpowiedz
-9
@ Pan [...]
dnia 28.10.2013, 19:14 · Zgłoś
... ja uzupełnie Swoją Osobą ... też chce sobie "coś" ukraść :)
Odpowiedz
0
@ ....
dnia 28.10.2013, 17:28 · Zgłoś
Pipi na prezydenta !
Odpowiedz
-5
@ kasia
dnia 28.10.2013, 16:11 · Zgłoś
Mariusz trzymam kciuki!!!
Odpowiedz
8
@ swoj
dnia 28.10.2013, 16:09 · Zgłoś
Brawo Sylwester Tomaszu
Odpowiedz
1
@ asasas
dnia 30.10.2013, 21:44 · Zgłoś
Tomasz na wójta
Odpowiedz
23
@ arco
dnia 28.10.2013, 12:38 · Zgłoś
Ale jaja. W Brzyskach, przegrany w ostatnich wyborach, były wójt Ryszard P. TW Eureka ośmiela się przypomnieć o sobie mieszkańcom Brzysk i kandyduje. Niby wolno mu, ale uważam, że jest to szczyt bezczelności. Po pierwsze z przeszłością agenturarną, po drugie niebotycznie zadłużył gminę, po trzecie swoimi wybrykami totalnie ośmieszył gminę. Dziś znowu przypomina o sobie, ale po co. Czyżby chciał może opowiedzieć o swojej przygodzie w gminie Jaśliska, gdzie bardzo krótko pracował?"
A może kasa z wójtowania się skończyła i dobrze byłoby zarobić parę groszy?
Myślę, że jego miejsce jest w wybiegu dla koni, jaki "wybudował" na kłodawskiej szkotni. Tam udając konia (hucuła) zwróciłby na siebie większą uwagę.
Odpowiedz
3
@ lesmian.pl
dnia 01.11.2013, 11:26 · Zgłoś
Taka jest po***na ordynacja wyborcza,bo zamiast wziąć kolejnego z listy w poprzednich wyborach to robią sobie igrzyska za społeczne pieniądze.Dziki kraj,dzikie prawa...
Odpowiedz
3
@ ???
dnia 28.10.2013, 09:25 · Zgłoś
"Piotr... Kszysztof ...Wilk" icz prosze poprawić błąd ort
Odpowiedz
1
@ jezynka:)
dnia 28.10.2013, 09:27 · Zgłoś
Oj tam oj tam :)można i tak :)
Odpowiedz
3
@ ???
dnia 28.10.2013, 14:43 · Zgłoś
błąd poprawiony - brawo
Odpowiedz
4
@ 10
dnia 28.10.2013, 09:24 · Zgłoś
no to do wyboru jest paru,
Odpowiedz
5
@ POmyslmy i NIE
dnia 28.10.2013, 12:34 · Zgłoś
Zamiast obietnic bieda, a tylko urzędnicy i ci ważni zarabiają z naszych kieszeni
---
www.youtube.com/watch?v=Jf9RclDX36c
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.