Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Czeluśnica: zderzyły się czołowo dwie osobówki. Dwie osoby trafiły do szpitala.

33

Dzisiaj wieczorem około godziny 20.00 w Czeluśnicy doszło do czołowego zderzenia volkswagena golfa z renaultem clio. Kierowcy obu pojazdów zostali przewiezieni do jasielskiego szpitala.

Ruch na drodze w kierunku Tarnowca był zamknięty.

Na miejscu wypadku obecni byli policjanci, wyjaśniający okoliczności zdarzenia, strażacy oraz ratownicy medyczni.


Red.

Reklama

Komentarze: 33

Dodaj komentarz Widok:
0
@ do asd.
dnia 25.09.2010, 17:48 · Zgłoś
Czlowieku co ty piszesz???zakret jest wystarczajaco szeroki,szerszy przyczynilby sie jeszcze do wiekszych predkosci pomysl troche a nie obwiniaj ludzi!!!!!Odpowiedzialnosc stoi po stronie powiatowego rejonu drog.Jak sie wybory zblizaly to wiedzieli jak szybko droge ukonczyc,potem umyli rece i zapomneli o uzbrojeniu ja w znaki bezpieczenstwa.To jest Polska.Przekrety i tyle.A panu K.nalezy sie serdeczne podziekowanie za oddanie ziemi pod budowe drogi,wiec zastanow sie czlowieku co piszesz bo tam spokojnie dwa kombajny sie rozmina.
Odpowiedz
0
@ do jestem z jasła
dnia 22.09.2010, 08:46 · Zgłoś
tak jest tylko w nowszych autach, a to jest stary golf 3 więc mógł nie mieć takich mechanizmów.
Odpowiedz
0
@ jestem z jasła :)
dnia 20.09.2010, 23:59 · Zgłoś
miałem kiedys wypadek i też wykład w szkole mechanicznej na temat działania poduszek powietrznych...poduszka powietrzna nie wystrzeli gdy osoba siedząca przed nią nie ma zapiętych pasów...zdarzało się to raz na milion i to w starszych autach od tego...
Odpowiedz
0
@ do oj
dnia 20.09.2010, 08:30 · Zgłoś
to jak miał krwiaka to w takim przypadku robi się badania na prawo jazdy, i nie siadać za kierownicą. Tym bardziej powinien odpowiedzieć za takie coś
Odpowiedz
0
@ do "oj"
dnia 20.09.2010, 08:29 · Zgłoś
Tak? To ciekawe, więc albo jesteś tym który kierował tym golfem, albo kimś z rodziny. Wjechał gość w prawidłowo jadącą kobietę, jak BYK widać że zjechał na lewy pas. Jak chory to mógł nie siadać za kierownice, takich powinni zamykać i zabierać prawko dożywotnio! To nie był zakręt do ścinania..... teraz nie pieprzcie że zesłabł, tak najłatwiej powiedzieć jak się nie ma jak wytłumaczyć. Lepiej by pokazał że ma choć trochę honoru i przyznał się do winy i przeprosił tą kobietę... zero kultury
Odpowiedz
0
@ do oj
dnia 19.09.2010, 18:24 · Zgłoś
wiec nie powinien siadać za kierownice w takim stanie [...]
Odpowiedz
0
@ oj
dnia 18.09.2010, 21:51 · Zgłoś
dlaczego piszecie ze ktos jechał z kierowcą golfa bo ja wiem na 1000 procet ze jechał sam i nie piszcie kłamstw a podobno kierowca przed zderzeniem stracił przytomnosc po urazie głowy krwiak( muzgu )ktury doznał 2 miesiące wczesniej jak dostał pobity butelka na imprezie
Odpowiedz
0
@ ty [...]
dnia 18.09.2010, 19:45 · Zgłoś
czujniki od poduszek są w zderzaku jak walniesz czołowo w drugi samochód to obie wyszczelą.jak jest pasarzer czy go niema to i tak wyszczelą
Odpowiedz
0
@ do glinicok
dnia 18.09.2010, 12:29 · Zgłoś
jakim towarem?
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 18.09.2010, 09:33 · Zgłoś
o jakim towarze piszecie??
Odpowiedz
0
@ do " glinicok''
dnia 17.09.2010, 21:08 · Zgłoś
jakiś ty się święty [...]!znalazł ,trefny to ty jesteś [...] ,, szpiegu z krainy deszczowców !!!
Odpowiedz
0
@ ciekawski
dnia 17.09.2010, 20:45 · Zgłoś
chcialbym się dowiedzieć, dlaczego tak mało informacji o tym wypadku. Kto jechał, ilu uczestników, skąd są... czy trzeźwi, kto zawinił.
Odpowiedz
0
@ obcy
dnia 17.09.2010, 16:52 · Zgłoś
masakra
Odpowiedz
0
@ i
dnia 17.09.2010, 14:50 · Zgłoś
tego od rodziców powinni posadzić nad rzeką niech liczy kamienie żeby się mu nie nudziło
Odpowiedz
0
@ jaka jest prawda
dnia 16.09.2010, 21:56 · Zgłoś
Piszą że oboje kierowców przewieziono do szpitala ale nić nie piszą co się stało z pasażerem (lub nawet pasażerami)Golfa!! Czyżby prowadził ktoś inny? A może pasażer (pasażerowie)mieli coś na sumieniu! Podobno w golfie wystrzeliła od strony pasażera poduszka powietrzna - więc ktoś chyba musiał tam siedzieć. Ciekawe!!!
Odpowiedz
0
@ do xxx
dnia 16.09.2010, 20:09 · Zgłoś
Ty to chyba jesteś sierotą.
Odpowiedz
0
@ glinicok
dnia 16.09.2010, 20:01 · Zgłoś
...a co się stało z trefnym towarem który potem zbierała policja po rowach ?
Odpowiedz
0
@ rejestrator
dnia 16.09.2010, 17:56 · Zgłoś
a gdzie są koledzy z golfa co zaraz po wypadku dali dyla w łąki???
tacy koledzy???
Odpowiedz
0
@ ziomek 21
dnia 16.09.2010, 17:21 · Zgłoś
TO NICH MI KTO W KOŃCU POWIE GDZIE DOKŁADNIE BYŁ TEN WYPADEK PROSZĘ:)!! I NIECH MI ODPISZE NA TEN NIK OKEY:)
Odpowiedz
0
@ asd
dnia 16.09.2010, 16:25 · Zgłoś
jakby Sz.P [...] oddał metr swojego wałka to i zakręt by był bezpieczniejszy, ale pewnie, ludzkie życie mniej ważne. Ważne żeby ogród był duży
Odpowiedz
0
@ PATO
dnia 16.09.2010, 16:16 · Zgłoś
Żeby uniknąć wypadków trzeba co 20m kopać rowy przez drogę i tak nie gwarantuje to zmniejszenia ich liczby. Żaden znak informujący czy ograniczający nie jest w stanie powstrzymać kierowców [...].
Odpowiedz
0
@ Felixx
dnia 16.09.2010, 16:11 · Zgłoś
Dobrze,że nie jechał tamtędy w sobotę,bo by było kilka śmiertelnych ofiar.Ale jak ma Poryty [...] to nie moja wina.Można [...] ale bez fanatyzmu.Gdzie można pocisnąc to można ale nie na takim zakręcie.
Odpowiedz
0
@ retro
dnia 16.09.2010, 15:29 · Zgłoś
co za kraj..........................................................
Odpowiedz
0
@ hm
dnia 16.09.2010, 14:52 · Zgłoś
Re Dulębiak. Idź ty z powrotem do podstawówki, tylko nie w Duląbce.
Odpowiedz
0
@ on
dnia 16.09.2010, 13:05 · Zgłoś
nie w czelusnicy tylko w tarnowcu byl ten wypadek wiec prosze o poprawe swojego newsa.
Odpowiedz
0
@ pl
dnia 16.09.2010, 12:13 · Zgłoś
znowu brawura
Odpowiedz
0
@ viking78
dnia 16.09.2010, 11:55 · Zgłoś
Trzeba więcej zakrętów robić i nie kosić poboczy to będzie na tej drodze jeszcze bezpieczniej.
Odpowiedz
0
@ Grek
dnia 16.09.2010, 10:55 · Zgłoś
czemu tam nie ma wogóle żadnego znaku informującego o łuku, albo jakieś ograniczenie prędkości? Przecież tam jest poza terenem zabudowanym, można jechać 90m, a przy takiej prędkości dwa auta tam nie mają szans się rozminąć.
Odpowiedz
0
@ Dulębiak/QilmaxeR
dnia 16.09.2010, 10:23 · Zgłoś
^_^ Kaliki Napewno w 100% Nadmierna Predkosc i Przyciecie Komara Przed Kierownica no chyba ze ktorys cos Gólnoł % to co iNnnego:P
Odpowiedz
0
@ aaa
dnia 16.09.2010, 07:20 · Zgłoś
to nie czeluśnica tylko Tarnowiec "kwiatkowiska"
Odpowiedz
0
@ hh
dnia 15.09.2010, 23:23 · Zgłoś
tam jest ostry łuk, jak byk widać że kierowca golfa nie trzymał się prawej strony jezdni tylko ściął zakręt i wjechał w jadące prawidłowo clio!! Nauczcie się jeździć i nie ścinajcie zakrętów jak nie potraficie
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 15.09.2010, 23:21 · Zgłoś
no auta niezle zniszczone, tylko tyle informacji na temat wypadku? Kto został poszkodowany, czyja wina, co się stało???
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec
dnia 15.09.2010, 23:00 · Zgłoś
to nie jest Czeluśnica tylko TARNOWIEC! tak zwane Kwiatkowiska
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.