Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Cztery osoby ranne w wypadku

80

Około godziny 19.00 doszło na drodze krajowej nr 28 w Siedliskach Sławęcińskich do zderzenia dwóch samochodów. 

Na drodze krajowej nr 28 zderzyły się czoło samochody marki Renault i Toyota. Kierujący samochodem marki Renault jadąc od strony Gorlic w kierunku Jasła zderzył się z jadącą z naprzeciwka Toyotą. Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane jednostki Państwowej Straży Pożarnej z Jasła i oddział Ochotniczej Straży Pożarnej.

Przybyłe do zdarzenia karetki pogotowia ratunkowego z Jasła przetransportowały cztery osoby do jasielskiego szpitala. Ruch w miejscu wypadku odbywał się wahadłowo. Okoliczności wypadku wyjaśnia Komenda Powiatowa Policji w Jaśle.

(gm)

Reklama

Komentarze: 80

Dodaj komentarz Widok:
0
@ [...]
dnia 22.11.2012, 13:03 · Zgłoś
ja przy tym byłam było żle
Odpowiedz
1
@ kaol
dnia 20.11.2012, 12:34 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
19
@ Żyd z GW
dnia 19.11.2012, 21:05 · Zgłoś
Jak się czyta komentarze młodych i wykształconych z [...], to nie dziwi, że normalni ludzie kojarzą wasz grajdoł z Dębem Hitlera. Tak trzymać [...]!
Odpowiedz
1
@ Sprawca wielu cionsz -Człowiek Wonsz
dnia 19.11.2012, 22:00 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
-1
@ lubi
dnia 19.11.2012, 21:01 · Zgłoś
kierunkowskaz miała włączony a ciąć tak żeby nie zauważyć auta przed sobą tylko w ostatniej chwili odbić to trzeba mieć brawurę w rękach
Odpowiedz
2
@ kierowca 71
dnia 19.11.2012, 19:33 · Zgłoś
hej wyscie sa wszyscy cuzwa komentatozy [...]
Odpowiedz
0
@ Xxx
dnia 19.11.2012, 20:58 · Zgłoś
Kierowca Reno nie mial pojecia ze w tym zoltym samochodzie siedzialo dziecko, po prostu jechal za szybko z gory z dziewczynami nie zauwazyl skrecajacego samochodu i nie mial wyjscia jak wyjechac na drugi pas prosto pod Toyote.Pani jechala zgodnie z przepisem widziala jadaca Toyote dlatego czekala a nie skrecala.Chlopak na tyle byl [...] ze gdy wysiadl z samochodu z panienkami to stwierdzil ze nic sie nie stalo bardzo przejety tym wszystkim zaczal sie z [...] calowac chyba z bolu.Coz za widok pocieszenia.
Odpowiedz
0
@ kierowca 71
dnia 20.11.2012, 19:25 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
-1
@ wwww
dnia 20.11.2012, 20:16 · Zgłoś
kierowco71 troche kultury z tym wsadzaniem ,naucz sie pisac bo a pisze sie osobno,nie byles przy wypadku to nie wiesz .
Odpowiedz
0
@ kierowca 71
dnia 24.11.2012, 15:22 · Zgłoś
a teraz pochwale goscia za spowodowanie wypadku i napisze ze winni byli ci co pojawili mu sie na drodze alez to bedzie kultura prawda xxx
Odpowiedz
2
@ Xrk
dnia 19.11.2012, 19:06 · Zgłoś
Jesli nie wiecie jak to było to się nie odzywajcie bo było całkiem inaczej. Kierowca nie chciał uderzyć w auto bo siedziało w nim dziecko a pani ktora chciała skręcić nie włączyła kierunkowskazu!
Odpowiedz
1
@ jo jade i godom
dnia 19.11.2012, 20:09 · Zgłoś
oj joj rajdowy kirowca bardzo opanowany...
Odpowiedz
-2
@ jaja
dnia 19.11.2012, 16:45 · Zgłoś
bo nie było znaku 30km/h i dlatego był wypadek
Odpowiedz
-3
@ pytanie
dnia 19.11.2012, 14:31 · Zgłoś
co znaczy w dolnym lewym rogu "gm"?:D
Odpowiedz
6
@ Sprawca wielu cionsz -Człowiek Wonsz
dnia 19.11.2012, 15:42 · Zgłoś
Grammatik Master
Odpowiedz
5
@ baska
dnia 19.11.2012, 14:05 · Zgłoś
ludzie zamiast komentować niech zajmą sie swoimi sprawami bo każdy widzi czyje nieszczęścia a nie swoje!!!
Odpowiedz
1
@ kemi
dnia 19.11.2012, 13:57 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
-2
@ .......
dnia 19.11.2012, 13:56 · Zgłoś
jak zwykle same beznadziejne komentarze
Odpowiedz
0
@ kobieta
dnia 19.11.2012, 13:48 · Zgłoś
gdzie współczucie dla ofiar wypadku ,co się z wami dzieje drodzy internauci.Szybkiego powrotu do zdrowia dla poszkodowanych.
Odpowiedz
-2
@ wiem co i jak
dnia 19.11.2012, 14:19 · Zgłoś
dobrze powinno byc wspołczucie, ale powinien wiedziec 19latek tym bardziej, ze jest nie doswiadczonym kierowca i jechal z ludzmi zeby wymijajac na zakrecie i niedosc ze zrobil nieszczescie sobie, to jeszcze komus innemu.
Odpowiedz
-4
@ kaol
dnia 19.11.2012, 13:46 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
2
@ mieszkaniec
dnia 19.11.2012, 12:39 · Zgłoś
hehe tylko ze tam nie ma zjazdu w prawo :)
Odpowiedz
2
@ ssa
dnia 19.11.2012, 13:04 · Zgłoś
Hehe dobre, tylko że auto które było wyprzedzane skręcało w lewo
Odpowiedz
-2
@ wiem co i jak
dnia 19.11.2012, 14:09 · Zgłoś
a na kamienista droge to co nie ma?/
Odpowiedz
-3
@ wiem co i jak
dnia 19.11.2012, 14:10 · Zgłoś
a jak by jechal w lewo to by sie [...]na babe a nie na toyote
Odpowiedz
-2
@ wiem co i jak
dnia 19.11.2012, 14:16 · Zgłoś
a jak by jechal w lewo to by sie [...]na babe a nie na toyote pomysl człowieku
Odpowiedz
-4
@ ssa
dnia 19.11.2012, 14:28 · Zgłoś
No to by się [...] ale jak widać [...] nie skręciła tylko wypadło na niewinną Toyotę. To może Ty pomyśl następnym razem.
Odpowiedz
1
@ baska
dnia 20.11.2012, 08:05 · Zgłoś
wprawo czy w lewo jeden pieron ważne ze żyją
Odpowiedz
-1
@ riki
dnia 20.11.2012, 15:46 · Zgłoś
tylko ze w samohodzie było dziecko i juz by było po nim
Odpowiedz
8
@ wiem co ijak
dnia 19.11.2012, 10:32 · Zgłoś
sluchajcie nie pieszcie głupot bo bylo tak ze pewna kobieta skręcała od strony Biecza w prawo a chłopaczek chcac sie popisać chcial ja wyprzedzic ...i wtedy jechalo auto z nad przeciwka toyota on sie mu odunol ale jak to mlody chlopak nie wiedzial co ma zrobic nie zapanował nad kierownica i wjechl na wprost toyoty a mogł spokojnie wyjechac z tego ...i to dokladnie bylo okolo 18 jak wyjechal z domu ten pan tyota bo daleko to sie nie stało od jego posesji..i nie piszcie głupot drogi mamy jakie mamy ale nalezy myslec na drodze bo własnie przez młodych kierowcow najczesciej sa wypadki...i wina byla 19 latka ktory ma na sumieniu pasazerow bo powazna sprawa sie z nimi dzieje ...dobrze ze mojemu szwagrowi nic sie nie stało i nie mial w samochodzie dzieci ...
Odpowiedz
1
@ pejper
dnia 19.11.2012, 11:22 · Zgłoś
no i elegancko, dziękujemy za info
Odpowiedz
2
@ kacha
dnia 19.11.2012, 09:59 · Zgłoś
To tak teraz wygladaja drogi krajowe? Przeciez to szutrowisko!
Odpowiedz
3
@ pozytywnie
dnia 19.11.2012, 09:46 · Zgłoś
ale komenatrze masakra
Odpowiedz
2
@ pseudonim
dnia 19.11.2012, 06:50 · Zgłoś
haha ale składnia zdań tytułowych to już na prawdę mistrzostwo...
Odpowiedz
-10
@ mistrz
dnia 19.11.2012, 02:45 · Zgłoś
Ograniczyć na tej prostej prędkość do 30km/h !
Odpowiedz
12
@ Xxx
dnia 18.11.2012, 23:53 · Zgłoś
Nie wazne ktora byla godzina :-( jaki. samochod jedno jest pewne ze kierowca. Renault jadac od Gorlic nie zachowal ostroznosci zaczal wyprzedzac skrecajace auto na lewa strone. Na czolowe poszedl zderzenie z prawidlowo. jadaca Toyota! Kierowca Toyoty ma problemy z kregoslupem a pasazerka drugiego autka ma zlamane podudzie. Druga dziewczyna problem z barkiem a kierowca Reno wstrzas mozgu i cos z kregoslupem.Dobrze ze wszyscy zyja po prostu za mlody 19 letni nie doswiadczony czlowiek wsiadl za kierownice.
Odpowiedz
5
@ wiem co i jak
dnia 19.11.2012, 10:33 · Zgłoś
popieram tresc komentarza
Odpowiedz
21
@ afm
dnia 18.11.2012, 23:00 · Zgłoś
Czytając Wasze komentarze zadaje sobie tylko jedno pytanie - za co biorą pieniądze w szkołach nauczyciele języka polskiego ???
Odpowiedz
-5
@ dragoness
dnia 19.11.2012, 07:18 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
1
@ Tu i Teraz
dnia 19.11.2012, 10:53 · Zgłoś
Za pracę z diabelnie oporną na wiedzę materią.
Odpowiedz
5
@ dragoness
dnia 19.11.2012, 18:25 · Zgłoś
To jest pytanie do ministry edukacji, która dzięki kolejnym reformom wymusza wypuszczanie ze szkół ortograficznych i gramatycznych "niedoróbek".
Odpowiedz
8
@ abc
dnia 18.11.2012, 22:52 · Zgłoś
Co za składnia, co za polszczyzna;p
Odpowiedz
-5
@ do @ Łowiczak123
dnia 18.11.2012, 21:12 · Zgłoś
ok moglo byc kolo18.30 ale pisze ze okolo godziny 19 prawda wiec nie pisza dokladnej godziny co do minuty:) hellooo
Odpowiedz
-15
@ uhuhu
dnia 18.11.2012, 21:03 · Zgłoś
widze ze pojawili sie pierwsi hejterzy ktorzy daja minusowe glosy wszystkim sensownym komentarzom ale lajkuja takich [...] jak oni sami;d pozdroo;p
Odpowiedz
-25
@ Książe Ramon [...] Serano Lopez II
dnia 18.11.2012, 20:58 · Zgłoś
Panie redaktorze!!!
Renault to nie samochód.
Jak przeczytałem Siedliska Sławęcińskie to już sie bałem, że to jedno auto, które brało udział w wypadku to Audi Q3. Czyli samochód każdego nowoczesnego proboszcz XXI wieku zakupiony za składki przeznaczone na budowe kościoła. Ale na narzędziach duszpasterskich nie można oszczędzać. Dobrze, że to tylko przyjezdna Toyota.
Odpowiedz
15
@ ksiądz
dnia 18.11.2012, 21:01 · Zgłoś
Ja mam A5 i nic Ci do tego, składki płacą chętni:) Nie chcesz nie dajesz - proste :)
Odpowiedz
-5
@ Książe Ramon [...] Serano Lopez II
dnia 18.11.2012, 21:05 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
-1
@ Markus 8
dnia 18.11.2012, 21:07 · Zgłoś
To nie przejezdna toyota właściciel auta mieszka nie daleko
Odpowiedz
-16
@ Książe Ramon [...] Serano Lopez II
dnia 18.11.2012, 21:11 · Zgłoś
Aha.
W takim razie dobrze, że to tylko jakaś miejscowa Toyota.
Odpowiedz
-11
@ wojtq
dnia 18.11.2012, 21:34 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
6
@ tre
dnia 18.11.2012, 22:03 · Zgłoś
Właściciel tej ,,przyjezdnej Toyoty" mieszka 2 km od miejsca wypadku. Więc jeśli nie wiesz zupełnie nic o tej sytuacji to po prostu to przemilcz.
Odpowiedz
-3
@ pracownik z 40-sto letnim stażem
dnia 19.11.2012, 09:24 · Zgłoś
nie nie stać na A5, hmm nikt mi nie daje
Odpowiedz
4
@ wiem co i jak
dnia 19.11.2012, 17:23 · Zgłoś
a co ma do tego czy cie stac na audi a 5 do wypadku
Odpowiedz
6
@ baska
dnia 19.11.2012, 18:03 · Zgłoś
ksiądz też człowiek i auto mu się należy jak komu nie pasuje to nie musi dawać na składkę
Odpowiedz
11
@ Panna Anna
dnia 19.11.2012, 18:19 · Zgłoś
Aleś sie czepił...To, że ksiądz ma samochód za prawie 200 tysięcy w parafii 1000 osobowej z budującą sie świątynią to odrazu trzeba na niego naskoczyć i sie czepiać??? Ludzie nie dajcie sie zwieść temu siewcy zła. Gdy będzie trzeba my parafianie zrzucimy sie nawet na BMW X6.Ksiądz też człowiek. Nie ma żony, dzieci, życia rodzinnego to niech sobie chociaż przyzwoitym samochodem wynagrodzi tę posługe dla ludzi.
Odpowiedz
5
@ Xxx
dnia 19.11.2012, 20:39 · Zgłoś
Proboszcz jest porzadnym czlowiekiem pierwsze aby kogos osadzic za czyje pieniadze kupil samochod trzeba sprawdzic a nie wypisywac takie nieprzyzwoite bzdury.Trzeba bylo isc na ksiedza to moze bys jezdzil ty taka audica a nie zazdroscil i przypisywal to do tego wypadku.Bardzo to zalosne.
Odpowiedz
-3
@ Xxx
dnia 19.11.2012, 21:08 · Zgłoś
To auto kosztowalo 120 tys i nie podnoscie jego wartosci bo ksiadz go jeszcze sprzeda i na nim zarobi. Posadzicie go o korupcje.
Odpowiedz
-3
@ Książe Ramon [...] Serano Lopez II
dnia 19.11.2012, 21:56 · Zgłoś
No ale pewnie, że 120 tysiecy:)Przecież wiem. Chciałem tylko pojątrzyć i sprawdzić czy duch w narodzie trwa, czy ta zgnilizna moralna z zachodu (cytat za TV Trwam) już dotarła. Nie jest źle, nie jest źle...
Sam mam Renault Scenic i wiem, że to szrot. Dlatego taka niepochlebna opinia.
Przepraszam wszystkich obrażonych moim postem.
Ksiądz też człowiek i ma prawo jeździć tym co sobie kupi. Nieważne ile to kosztowało. W końcu kupuje za swoje. Pozdrawiam ksieży wszystkich jasielskich parafii oraz ich rodziny, dzieci i utrzymanki.
Co do wypadku to szybkiego powrotu do zdrowia wszystkim zainteresowanym. Taki to zdradliwy teren. Nie jedno auto już u nas w fosie lądowało.
Odpowiedz
1
@ Krzekorz
dnia 20.11.2012, 08:58 · Zgłoś
koles proboszcz zbieral sporo czasu na nowe auto. wczesniej mial a3 i sprzedal z tego powodu ze juz swoje lata mialo.

A to ze ciebie nie stac [...] to twoje problem.

Nasz probosz jest super ksiedzem i zasluzyl na lepszy samochod niz q3. mowil ze jak kupilby cos lepszego to zaraz beda plotki ze pieniadze kradnie ale widac ze nawet i o q3 sie czepiaja.

Ludzie bez serca;/
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 18.11.2012, 20:56 · Zgłoś
koles co spowodowal wypadek to [...];p zero rozumu i opanowania na drodze;p ale zaplaci za to;p i to słono;d
Odpowiedz
-4
@ fil
dnia 18.11.2012, 20:45 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
-5
@ :)
dnia 18.11.2012, 20:43 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
15
@ xx
dnia 18.11.2012, 20:42 · Zgłoś
a może by tak się udać do szpitala i zapytać o stan pacjentów... coraz to gorsze są te artykuły :/ Robione na ilość a nie jakość
Odpowiedz
11
@ lol
dnia 18.11.2012, 20:43 · Zgłoś
dokladnie;d
byle szybko a info nie zawsze prawdziwe;p
Odpowiedz
2
@ hm
dnia 19.11.2012, 16:16 · Zgłoś
Ale by się ucieszyli z fotografii.
Odpowiedz
-40
@ ????
dnia 18.11.2012, 20:38 · Zgłoś
Zastanawiające z kont ten portal ma tak szybko zdjęcia z miejsca zdarzenia???!!!
Odpowiedz
35
@ lol
dnia 18.11.2012, 20:39 · Zgłoś
zastanawiająca jest takze twoja ortografia;p
Odpowiedz
4
@ gosc
dnia 18.11.2012, 21:16 · Zgłoś
Bo w końcu to jest ich robota i są na miejscu szybciej niż ci się wydaje. I dlatego tak szybko są zdjęcia z wypadku. W końcu maja taką robotę. Że jak coś się dzieje to muszą być szybko na miejscu zdarzenia. :)
Odpowiedz
-4
@ Sprawca wielu cionsz -Człowiek Wonsz
dnia 18.11.2012, 21:47 · Zgłoś
Skąd, skąd...jak to zkond...pewnie z kont fb odwiedzających ten portal albo z gorącej lini.Bo jak nie, to Ja nie wiem z kąd... z kondś ma...
Odpowiedz
6
@ tarzan-zan
dnia 19.11.2012, 13:01 · Zgłoś
jako monsz i nie monsz ???
Odpowiedz
6
@ Sprawca wielu cionsz -Człowiek Wonsz
dnia 19.11.2012, 15:45 · Zgłoś
Jako monsz i nie monsz on wcionsz był spawcą wielu cionsz, jako monsz i nie monsz wciąż- człowiek wonsz ;-)
Odpowiedz
4
@ pppp
dnia 18.11.2012, 20:36 · Zgłoś
nie chevrolet tylko toyota ... super prawdziwe info ;d
Odpowiedz
-11
@ ello
dnia 19.11.2012, 06:52 · Zgłoś
naucz sie czytac a puzniej komentuj
Odpowiedz
8
@ xxx
dnia 19.11.2012, 08:47 · Zgłoś
Naucz się pisać a później komentuj;]
Odpowiedz
-1
@ piz
dnia 20.11.2012, 11:01 · Zgłoś
naucz sie pisać a później pisz,bo z ort kiepsko widze
Odpowiedz
-8
@ Łowiczak123
dnia 18.11.2012, 20:33 · Zgłoś
do wypadku doszło o godzinie 18:30
Odpowiedz
-4
@ tarzan-zan
dnia 18.11.2012, 23:11 · Zgłoś
oczywiście wszyscy jechali z prędkością zgodną z przepisami a wypadek to był z powodu złego wyprofilowania drogi...
Odpowiedz
11
@ student
dnia 19.11.2012, 07:46 · Zgłoś
okolo godziny 19:00? czyli pomiedzy 18 a 20 ludzie komentujecie zeby sie czepic na sile
Odpowiedz
4
@ Jjjj
dnia 18.11.2012, 20:31 · Zgłoś
Szanowny redaktorze nie oddział tylko zastęp jak coś.
Odpowiedz
-16
@ sylwiaD
dnia 18.11.2012, 20:41 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.