Czy wiesz, co jest na zdjęciu?
7
Żyjąc w XXI wieku trudno nie wiedzieć, co jest na zdjęciu. Używamy go codziennie – w pracy, w domu, korzystamy z niego w każdej chwili. Wielu z nas posiada ich kilka!

Otóż 15 lipca stał się od kilku lat Światowym Dniem bez Telefonu Komórkowego. Okazję tą wymyślili sami internauci, którzy za pomocą tzw. „łańcuszków” rozesłali informację, aby właśnie 15 lipca, jeden dzień w roku, nie posługiwać się komórką!
24 godziny wydaje się niedługim czasem, aby wyłączyć telefon, zamknąć go w szufladzie i nie używać. Na jeden dzień zapomnieć o jego istnieniu. Może należy to potraktować jako wyzwanie dla samego siebie?! A może jesteśmy już tak „uzależnieni”, że nie potrafimy żyć bez „komórki”?
AGK

Otóż 15 lipca stał się od kilku lat Światowym Dniem bez Telefonu Komórkowego. Okazję tą wymyślili sami internauci, którzy za pomocą tzw. „łańcuszków” rozesłali informację, aby właśnie 15 lipca, jeden dzień w roku, nie posługiwać się komórką!
24 godziny wydaje się niedługim czasem, aby wyłączyć telefon, zamknąć go w szufladzie i nie używać. Na jeden dzień zapomnieć o jego istnieniu. Może należy to potraktować jako wyzwanie dla samego siebie?! A może jesteśmy już tak „uzależnieni”, że nie potrafimy żyć bez „komórki”?
AGK
