Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Dach jasielskiego szpitala wyremontowany

17

LOTOS Asfalt sfinansował remont dachu w budynku Poradni Specjalistycznych w Jaśle, w których udziela się rocznie ponad 60 tysięcy porad specjalistycznych. Produkty hydroizolacyjne marki Nexler przekazane przez spółkę zabezpieczą budynek przed niszczeniem i pozwolą na prawidłowe funkcjonowanie obiektu. Pomoc Grupy LOTOS dla jasielskiego szpitala ma już wieloletnią tradycję.

W dniu 16 października 2012 roku w jasielskim szpitalu odbyło się podpisanie umowy darowizny przekazanej szpitalowi przez spółkę LOTOS Asfalt. Szpital Specjalistyczny w Jaśle otrzymał wysokiej jakości papy marki Nexler, które umożliwią rozpoczęcie remontu dachu w budynku Poradni Specjalistycznych przy ul. Szopena w Jaśle.

- Grupa LOTOS otacza opieką szpital w Jaśle od wielu lat. Cieszymy się, że po raz kolejny przyczynimy się do poprawy standardu obiektów szpitala i wpłyniemy na poprawę komfortu jego pacjentów - powiedział Piotr Przyborowski – Prezes LOTOS Asfalt Sp. z o.o.

W 11 poradniach udziela się rocznie ponad 60 tys. porad specjalistycznych, a dach budynku mającego 30 lat, z uwagi na zły stan techniczny i liczne nieszczelności, wymaga gruntownego remontu.

- Dzięki uprzejmości LOTOS Asfalt otrzymaliśmy papy Nexler, które posłużą do wymiany istniejącego poszycia dachowego. Jest to znaczący wkład w zabezpieczenie budynku przed jego niszczeniem oraz dostosowanie obiektu do wymogów bezpieczeństwa - powiedział Stanisław Chochołek – Kierownik Działu Technicznego jasielskiego szpitala.

- Ofiarowane nam materiały są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania obiektu, gdzie
prowadzimy specjalistyczne badania lekarskie – dodał dr Szymon Niemiec – Dyrektor ds. Lecznictwa Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.

Zadowolenia z pozyskanego finansowania nie krył także dyrektor jasielskiego szpitala Michał Burbelka, który powiedział, że nie jest to pierwsza darowizna od Grupy Kapitałowej LOTOS i że w okresie wcześniejszym Szpital Specjalistyczny w Jaśle otrzymał od firmy znaczącą pomoc. Dodał także, że liczy na kontynuację współpracy w kolejnych latach.

Beata Trzop

Reklama

Komentarze: 17

Dodaj komentarz Widok:
4
@ hm
dnia 31.10.2012, 18:41 · Zgłoś
Trochę staranności. Piszecie o budynku przy ul Szopena, a pokazujecie głowny budynek szpitala.
Odpowiedz
2
@ Grrz
dnia 31.10.2012, 17:30 · Zgłoś
jeżeli nie chcą was przyjąć w jakiejkolwiek poradni, każą wam długo czekać, piszcie lub dzwoncie do nfz w rzeszowie. każda osoba opłacająca składki ubezpieczeniowe ma konstytucyjne prawo do leczenia! jeżeli masz złamaną nogę, rękę, chcesz iść do kontroli, to nie masz prawa czekać w kolejkach tygodniami, ale masz prawo być przyjęty w ciągu kilku dni! nie chcą cię zarejestrować? zadzwoń do nfz, od razu zmienią zdanie...
Odpowiedz
5
@ stary
dnia 31.10.2012, 22:12 · Zgłoś
proszę o podanie numeru telefonu po którym zniknie kolejka ???
Odpowiedz
2
@ kicek
dnia 01.11.2012, 15:37 · Zgłoś
ile to jest "długo czekać " ? czy moge juz dzwonic jak mam termin za tydzień albo dwa ?
Odpowiedz
3
@ maggi
dnia 31.10.2012, 16:35 · Zgłoś
a ja mam pytanie kiedy pan Pers zacznie punktualnie przychodzić do pracy i co go usprawiedliwia od wiecznych spóźnień.
Odpowiedz
4
@ dan
dnia 31.10.2012, 20:06 · Zgłoś
zaden lekarz nie przychodzi punktualnie do pracy...chyba ze do swojego gabinetu:)
Odpowiedz
5
@ Pacjent po poradzie lekarskiej.
dnia 31.10.2012, 15:15 · Zgłoś
Jedną z takich specjalistycznych porad dostałam w poniedziałek w Poradni Ortopedycznej, gdzie bardzo przeszkodziłam w pracy lekarzowi. Badania, wizyty, nalepiej załatwiać prywatnie , a prosić lekarza o skierowanie na badania w ramach NFZ to już szczyt beszczelności. I najbardziej bolesne jest nie to, że po 6 godzinach czekania takowego skierowania nie dostałam . Lekarz nie wysłuchał mnie ani w momencie, kiedy po 2 godz czekania pod drzwiami dostałam się do środka, by zapytać , czy mnie przyjmie ( nie mogłam więc wytłumaczyć o co chodzi), pokazał jedynie gestem ręki gdzie jest rejestracja i drzwi, a po kolejnych 4 godz czekania ( już zarejestrowana) nie załatwiłam niczego; lekarz nie przeprowadził za mną wywiadu ( chodziło o nieletnie dziecko), na moje prośby, by wpisał w kartotekę, ze przyszłam z wszystkimi dotychczasowymi badaniami, usłyszałam, że to nie pamiętnik . Jedyna porada jaką otrzymałam, to taka,ze mogę iść na skargę do dyrektora, choć znacznie praktyczniejsza byłaby, że w Targowiskach jest Pani, która pomaga w problemach ortopedycznych. Za badanie zapłacę 610 zł ( skierowanie mam z prywatnego gabinetu), potem prywatnie skonsultuję go z ortopedą, a Panu doktorowi postaram się już przeszkadzać i cieszę się, że po naprawieniu dachu nie będzie mu kapać na głowę.
Odpowiedz
4
@ kobieta
dnia 31.10.2012, 14:36 · Zgłoś
A kiedy wyremontują szpital za bursą...
Zabytek - a niszczeje, jeden z tych, który sie "ostał" za czasów drugiej wojny światowej
Smutne dzieje naszej historii...
Odpowiedz
4
@ jaś
dnia 31.10.2012, 12:54 · Zgłoś
to teraz nie będzie już kolejek do specjalistów ???,bo w prywatnych gabinetach nie trzeba miesiącami czekać.
Odpowiedz
10
@ sebastian
dnia 31.10.2012, 12:22 · Zgłoś
Sami swoi. Beata [...] napisała a Z-ca Dyr. d/s lecznictwa chwali się jak zwykle i podpina pod sukcesy i pełna sielanka. Panie Dyr. Niemiec może Pan zajmie się faktycznie sprawami lecznictwa bo nie jest to nawet na poziomie przeciętnym a ludzie, którzy są opłacani za sprawy techniczne niech się wypowiadaja jako fachowcy na te tematy i niech ponoszą również odpowiedzialność za to za co biora niemałą kasę. No cóż najlepiej aby być ojcem sukcesów a sytuacje złe najlepiej zrzucać na innych. Pan kier Chochołek jeśli stan dachu był naprawdę zły powinien odpowiedzieć na pytanie- czy odbywają się przeglądy coroczne i pięcioletnie ZGODNIE Z PRAWEM BUDOLANYM i zapytam wprost gdyby LOTOS ASFALT nie dał tych materiałów to nie było zabezpieczenia środków na zapewnienie bezpieczeństwa pod względem budowlanym tylko substancja Szpitala Specjalistycznego ulegałaby dewastacji? Szanowny Panie za takie podejście powinien Pan zostać ukarany karą dyscyplinarną.
Odpowiedz
1
@ MS
dnia 31.10.2012, 11:57 · Zgłoś
(...)Poradni Specjalistycznych w Jaśle, w których udziela się rocznie ponad 60 tysięcy porad specjalistycznych. (...)

Dziękuję za takie porady... zwłaszcza lekarza Gr...a z SOR-u. Porażka.
Odpowiedz
4
@ sebastian
dnia 31.10.2012, 12:28 · Zgłoś
MS krytykuje lekarza Gr...a z SOR a ja mam bardzo dobre odczucia co do tego człowieka i lekarza gdy przywieziono mojego teścia z zapaścią. To że może nie jest rozmowny i działa w spokoju rozważnie nie może być ujmą. A ponadto chyba SOR TO NIE PORADNIA coś pomyliłeś. Właśnie przez takich co traktują SOR jak poradnię są non stop kolejki ludzi, którzy potrzebują naprawdę odwrotnej pomocy medycznej a nie porady. SOR jest od załatwiania nagłych przypadków i zagrożęń życia dawniej to się nazywało Izba Przyjęć i tutaj powinny być załatwiane nagłe sprawy a szczególnie w sytuacjach gdy występuje zagrożenie życia - jeśli się mylę to proszę o sprostowanie ponieważ nie jestem fachowcem w tej dziedzinie i wypowiadam się jako laik.
Odpowiedz
0
@ kicek
dnia 31.10.2012, 15:30 · Zgłoś
MS-ku drogi - pytanie - w ktorej to poradni specjalistycznej udziela porad doktor z SORu ?
Odpowiedz
0
@ Grrz
dnia 31.10.2012, 17:28 · Zgłoś
Jeżeli jest trzezwy i nie na prochach to może idzie się z nim dogadać. Przyjmuje też w ośrodku zdrowia, na ropną angine zapisał siostrze rutinoskorbin i apap. Gdy poszła do innego lekarza, natychmiast trafiła do szpitala.
Odpowiedz
3
@ trololololo
dnia 31.10.2012, 11:49 · Zgłoś
a zadłużenie szpitala rośnie dalej ;/
Odpowiedz
4
@ łodyniec
dnia 31.10.2012, 11:31 · Zgłoś
"Dzięki uprzejmości LOTOS Asfalt otrzymaliśmy papy Nexler, które posłużą do wymiany istniejącego poszycia dachowego" a pozniej ludzie wychodza ze szpitala z rakiem wątroby... Brawo dalej [...]cie pacjentow !!
Odpowiedz
2
@ przyjaciel
dnia 31.10.2012, 22:09 · Zgłoś
Sam wymyśliłeś tą wypowiedź, czy ten który Ci ją podyktował posiadał taką wiedzę jak Ty. Jeżeli tak to musicie długo się uczyć aby stwierdzać choroby nowotworowe, albo dostaniecie Nobla za zdane diagnozowanie.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.