Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Dachował na Mickiewicza mając 2 promile

44

Ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Taki wynik wskazało badanie mężczyzny kierującego renault espace. Jego jazda zakończyła się dachowaniem. Kierowca z obrażeniami trafił do szpitala.  

Wczoraj po południu dyżurny komendy otrzymał informację, że w Jaśle na ul. Mickiewicza (przysiółek Łęgorz) doszło do zdarzenia drogowego. Policjanci, którzy zajęli się zgłoszeniem na miejscu zastali rozbity samochód. Funkcjonariusze ustalili, że kilka minut wcześniej, kierujący renault espace na łuku drogi zjechał na pobocze, po czym dachował.

Kierowca na skutek doznanych obrażeń trafił do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji. Badanie jego stanu trzeźwości dało odpowiedź na pytanie o przyczynę zdarzenia. 30-letni mieszkaniec Jasła miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Stracił prawo jazdy. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi mu kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do 2 lat oraz zakaz prowadzenia pojazdów do 10 lat.

Jeśli widzimy, że nietrzeźwy chce kierować, nie pozwólmy na to, poinformujmy o tym Policję. Uniemożliwiając jazdę pijanemu kierowcy chronimy przed nieszczęściem jego i tych, których może spotkać na swojej drodze.

KPP Jasło

Reklama

Komentarze: 44

Dodaj komentarz Widok:
0
@ on
dnia 29.06.2012, 19:27 · Zgłoś
kuchmistrz po imprezie
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 23.07.2012, 08:39 · Zgłoś
to tak jest, kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada...
Odpowiedz
0
@ AA
dnia 28.06.2012, 19:13 · Zgłoś
mam taka sama szkoda troche.
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 28.06.2012, 11:42 · Zgłoś
wszyscy [...] powinni płacić ze swojej kasy leczenmie szpitalne...
Odpowiedz
-1
@ tarzan zan
dnia 28.06.2012, 10:54 · Zgłoś
no to kontrole na Mickiewicza koło cmentarza, koło pomnika i na głównej bramie będą jeszcze bardziej nasilone.
Będzie sprawdzany stan techniczny pojazdu, czystość silnika, czy nie jest [...] olejem :), trzeźwość kierowcy i ilość posiadanych [...] :)
Odpowiedz
-1
@ on
dnia 28.06.2012, 09:23 · Zgłoś
to chyba kolega juz nie zobaczy prawa jazdy zbyt szybko bede obserwowal sprawe w toku co dalej bedzie mama na policji pracuje chyba nadal albo juz na emeryturzezobaczy sie w jakim czasie dostanie prawo jazdy
Odpowiedz
0
@ anonim :)
dnia 28.06.2012, 01:17 · Zgłoś
Samarytanin
Ogłaszam zbiórkę pieniędzy na zakup nowego samochodu .Kto chętny ?

Może PORSCHE CAYENNE TURBO ?? tylko nie wiem czy się spodoba
Odpowiedz
5
@ Ja
dnia 28.06.2012, 00:20 · Zgłoś
Kolejny prymitywny [...] i [...] w jednej osobie.
Odpowiedz
-6
@ ss
dnia 27.06.2012, 23:53 · Zgłoś
do wiezienia to z wami [...] ale wy jestescie ciency jak polsilwer albo gumka na [...]ju i wiezienia sie boicie bo byscie sobie rady nie dali i byscie pozdychali rozprawiczeni [...] jedne bohaterowie w [...] i komentarzach a jak co do czego to [...]
Odpowiedz
0
@ sapkow
dnia 30.06.2012, 15:13 · Zgłoś
co za [...] nick, miejsce [...] kierowców jest w kamieniołomach z łańcuchem przy nodze
Odpowiedz
2
@ tribulan
dnia 27.06.2012, 22:31 · Zgłoś
przedzikus - ma dwa promile [...] we krwi i jeszcze dachować się mu zachciało...hm hm hm... nie dobre to!
Odpowiedz
2
@ eee
dnia 27.06.2012, 20:31 · Zgłoś
ta do wiezienia i go utrzymywac lipowica - przeznaczenie kamieniolom
Odpowiedz
0
@ wojtq
dnia 27.06.2012, 20:28 · Zgłoś
Ja kiedyś jechałem za kolesiem który na skrzyżowaniu wjechał na czerwonym i prawie wjechał mi w bok auta, nie raczył nawet przeprosić gestem i kontynuująć jazdę kierował od krawężnika do krawężnika. Zadzwoniłem na policję i jechałem za kolesiem dalej "podziwiając" jego balet. Nim policja się ogarnęła i pofatygowała w naszą stronę koleś zdążył dojechać do domu, wysiąść z auta i chwiejnym krokiem udać się na spoczynek do swojej chatki.
Odpowiedz
0
@ @12@
dnia 27.06.2012, 23:45 · Zgłoś
no wiesz w końcu tak sprawnie działa tylko nasza policja jak dzieje sie coś serio to udaja że nie wiedzą ale człowiek przejdzie na czerwonym to pojawiaja sie momentalnie.
Odpowiedz
2
@ @12@
dnia 27.06.2012, 20:28 · Zgłoś
I git jednego [...] mniej na drodze teraz niech chodzi na nogach. Jak wyjdzie.
Odpowiedz
2
@ Samarytanin
dnia 27.06.2012, 20:00 · Zgłoś
Ogłaszam zbiórkę pieniędzy na zakup nowego samochodu .Kto chętny ?
Odpowiedz
1
@ anonim :)
dnia 27.06.2012, 19:15 · Zgłoś
nalać mu [...]!!!
Odpowiedz
3
@ uch
dnia 27.06.2012, 18:35 · Zgłoś
Co to za [...] kierował samochodem w stanie nietrzeżwości ???
Odpowiedz
2
@ cola
dnia 27.06.2012, 17:46 · Zgłoś
do samochodu w ogole wsiasc? nie lepiej ...zmadrzec...sie nocuje gdzie, prosi kogos o podwiezienie a nie...cuduje...cudow nie ma
jest tylko zycie...
Odpowiedz
-3
@ Max Szyderko
dnia 27.06.2012, 17:21 · Zgłoś
Jako potencjalny morderca powinien zgnić w więzieniu...ZERO LITOŚCI !!!
Odpowiedz
4
@ ollaaa
dnia 27.06.2012, 17:36 · Zgłoś
Dokładnie. Do więzienia z nim. Dobrze, że nikogo nie [...].
Odpowiedz
-9
@ wer
dnia 27.06.2012, 21:57 · Zgłoś
tez jezdze napircolony i dalej bede-a was [...] pecały!!!1
Odpowiedz
0
@ sapkow
dnia 30.06.2012, 15:12 · Zgłoś
do wer, nie ciesz się,jak widzę takich jak ty [...] jadących po drodze to zaraz wykonuje telefon na POlicje
Odpowiedz
15
@ 2x
dnia 27.06.2012, 17:08 · Zgłoś
I bardzo dobrze,że zabrano mu prawko... Jednego pirata i [...] mniej!!!
Odpowiedz
3
@ xccxcxcc
dnia 28.06.2012, 09:06 · Zgłoś
No tyle to zmieni, że teraz będzie jeździł bez prawka:P
Odpowiedz
-1
@ Sven
dnia 27.06.2012, 16:48 · Zgłoś
2 promile i do jazda autem bez komentarza.Jestem radykalnym zwolennikiem dożywotniego zabierania prawa jazdy nawet po wypiciu jednego [...].
Odpowiedz
-5
@ łodyniec
dnia 27.06.2012, 18:37 · Zgłoś
po 8 [...] sie najlepiej prowadzi :))) a po 15 to dopiero jazda hahaha
Odpowiedz
1
@ Otek
dnia 27.06.2012, 23:02 · Zgłoś
No chciał byś, załatwił bym ci utarte prawka: nakarmił cukierkami, i popryskał spryskiwaczem do szyb, i byś miał więcej promili niż jedno [...].
Odpowiedz
-1
@ luka
dnia 27.06.2012, 23:16 · Zgłoś
kto nie pije ten sprzedaje ;)
Odpowiedz
0
@ mhm...
dnia 29.06.2012, 13:31 · Zgłoś
do czasu...
Odpowiedz
0
@ mhm...
dnia 29.06.2012, 13:32 · Zgłoś
do czasu...
Odpowiedz
21
@ ello
dnia 27.06.2012, 16:47 · Zgłoś
Co tam kierowca, ale jak ma się Mickiewicz? W końcu wydachował na niego? :)
Odpowiedz
-10
@ cola
dnia 27.06.2012, 17:45 · Zgłoś
ale jestes [...]...
Odpowiedz
1
@ kuguar
dnia 27.06.2012, 19:48 · Zgłoś
Escherichia coli - to ta twoja ???
Odpowiedz
-1
@ cola
dnia 27.06.2012, 21:02 · Zgłoś
tak jaguarku komarku :P
Odpowiedz
6
@ kamyk
dnia 27.06.2012, 16:29 · Zgłoś
Dobrze, że nikogo nie [...]...
Odpowiedz
2
@ ojaaaa
dnia 27.06.2012, 16:27 · Zgłoś
no to mu nie pykło ;] ale dobrze ze nikomu nic sie nie stałoo
Odpowiedz
5
@ nunek
dnia 27.06.2012, 16:25 · Zgłoś
Teraz obudzą się różnego rodzaju [...] typu - ale urwał, rodzice i celowo rażące ortografią.
Odpowiedz
-7
@ dfh
dnia 27.06.2012, 16:12 · Zgłoś
hehe pod zlym artykulem komentraz no nic hehe popie... sie zdeka
Odpowiedz
-1
@ Tutaj wpisalem swoj pseudonim
dnia 27.06.2012, 16:19 · Zgłoś
na to nie patrz to sie wytnie
Odpowiedz
-7
@ dfh
dnia 27.06.2012, 16:11 · Zgłoś
nowa inwestycja, nowe miejsca pracy. Nie za duzo ale zawsze to cos, choc jak znam zycie juz sa obsadzone przez przypadkowych ludzi kt nie maja znajomosci hehe
Odpowiedz
0
@ łodyniec
dnia 27.06.2012, 18:36 · Zgłoś
fred sie ucieszył :)))
Odpowiedz
-6
@ wer
dnia 27.06.2012, 21:55 · Zgłoś
sie psy ucieszyły ,bo kolysajacy sie trumnowóz wyleciał z pseudosciezki...
Odpowiedz
0
@ AA
dnia 28.06.2012, 19:17 · Zgłoś
to jak trafi do freda daj znac
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.