Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Dachowanie w Krajowicach

118

Przed godziną 12.00 w Krajowicach 19-letni mieszkaniec gminy Kołaczyce stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu w wyniku czego dachował. Ruch odbywał się wahadłowo.

Do zdarzenia doszło przed południem. Kierujący volkswagenem golfem 19-letni mężczyzna jadąc w kierunku Kołaczyc na łuku drogi, a następnie wzniesieniu stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku zdarzenia wpadł do przydrożnego rowu i dachował. Według wyjaśnień mężczyzny w pewnym momencie zablokowało mu koła i wypadł z jezdni.

Z miejsca zdarzenia karetką pogotowia przewieziono 19-latka do jasielskiego szpitala. Mężczyzna nie odniósł poważnych obrażeń i został zwolniony do domu. Ruchem wahadłowym kierowali strażacy.

Kierowca był trzeźwy.

(icz)

Reklama

Komentarze: 111

Dodaj komentarz Widok:
0
@ wojtq
dnia 30.06.2013, 21:00 · Zgłoś
Golf... legenda kaskaderów...
Odpowiedz
1
@ mmm
dnia 30.06.2013, 19:31 · Zgłoś
kazdy golf powinien byc wyzlomowany
Odpowiedz
-1
@ obserwator
dnia 30.06.2013, 16:19 · Zgłoś
jak sie dzieje cos takigo ze kolo odpada z auta to to sie nie dzieje od razu tylko takie cos to raczej czuc po aucie. to kazdy normalny czlowiek wysiada z auta i patrzy co jest grane. a jak komus sie wydaje ze golf jest tak zajeisty ze frunie po drodze i nic go nie zatrzyma to sa skutki.
Odpowiedz
-2
@ lol
dnia 30.06.2013, 12:15 · Zgłoś
Miszcz prostej nie wyrobił na zakręcie, wyprostować wszytkie zakręty! Następnym że drzewo mu wyszło na drogę... wyciąć wszystkie drzewa! Czekać tylko kiedy miszcz wyląduje komuś w salonie całą furą.
Odpowiedz
3
@ ziolo
dnia 30.06.2013, 11:30 · Zgłoś
tak czytam te komentaze i tak mysle ze z wami wszystkimi jest cos nie po koleji w glowach a ten sven czy sewen to juz calkiem na odstrzal powinien pojsci tak apropo a czym wy jezdzicie ze tak krytykujecie bo chyba nie bentlejami i to prosto z pod igly
Odpowiedz
1
@ mundek
dnia 30.06.2013, 11:25 · Zgłoś
na parkingu [...] nie było miejsca i musial gdzieś zaparkowac
Odpowiedz
-1
@ lato
dnia 30.06.2013, 11:11 · Zgłoś
niech tata wiecej daje małolatowi auto
Odpowiedz
3
@ Jarkes
dnia 30.06.2013, 09:20 · Zgłoś
to teraz mechanika brac za [...] niech odpowie za to!!!
Odpowiedz
2
@ zasada
dnia 30.06.2013, 09:08 · Zgłoś
Samochód nie powinien być starszy od kierowcy...
Odpowiedz
5
@ krytyk
dnia 30.06.2013, 00:59 · Zgłoś
akurat znam jednego policjanta co był przy zdarzeniu i mówił że gość wymieniał amortyzatory w samochodzie i wygląda na to że mechanik nie dokręcił śrub zresztą widać na zdjęciu jak wygląda jedno z kół
Odpowiedz
1
@ golf
dnia 29.06.2013, 22:24 · Zgłoś
Potrzebuje właśnie kilka części do takiego golfika.
Odpowiedz
1
@ bubu
dnia 29.06.2013, 21:29 · Zgłoś
Po prostu samochody są ok tylko niektórym młodzianom mózgi coś blokuje .
Odpowiedz
1
@ gg
dnia 29.06.2013, 17:07 · Zgłoś
Elektryczny postojowy mu zablokowało.
Odpowiedz
1
@ rasta
dnia 29.06.2013, 15:02 · Zgłoś
Jakby Skodą kierował [...]ek, Oplem 30-latek czy blondynka... i tak by była beka;) komentarze tu miażdżą;)
Odpowiedz
2
@ [...]
dnia 29.06.2013, 14:37 · Zgłoś
jak BMW albo golf leży na dachu w rowie, to zawsze jest beka, zwłaszcza gdy kieruje 19latek :)))
Odpowiedz
0
@ rasta
dnia 29.06.2013, 14:13 · Zgłoś
Komentarze na tym to portalu to mistrzostwo świata;) Lem miał racje, co do internetu;)
Odpowiedz
-1
@ xyz
dnia 29.06.2013, 10:02 · Zgłoś
o jej znowu 20-to letni golfik z przebiegiem ponad pol miliona km sie wywrocil na zakrecie hehehe takie auta nie powinny jezdzic juz dawno po naszych wspanialych drogach bo jak wiadomo jest to kupa rdzy niemiec oddal na zlom ale biznesmeni z polski wydarli po cenie od [...]ka pierszego wlasciciela, nie bitego serwisowanego do konca w ASO na lawecie przyjechalo to cudenko maly remoncik wiadro szpachli licznik z 300000 tys cofniety polerka i wcisneli chlopu ze wsi zeby blyszczal pod kosciolem :-) synalek wziol i vwik go poniosl buhaha
Odpowiedz
5
@ wojtek
dnia 29.06.2013, 03:31 · Zgłoś
a ja wole rower i ...[...]!
Odpowiedz
10
@ natali
dnia 28.06.2013, 23:52 · Zgłoś
najsmieszniejsze w tych komentarzach jest to,że uważacie iż super [...] samochód czyni was kims lepszym ..
Odpowiedz
2
@ qwerty
dnia 29.06.2013, 00:16 · Zgłoś
Ja super [...] wóz chcę tylko po to że mi się podoba i szkoda mi ciężkiej kasy na inny mniej cieszący moje oko...
Odpowiedz
2
@ rocznik 50
dnia 28.06.2013, 23:30 · Zgłoś
ja wyrobił prawo jazdy w wieku 17 lat nie mialem do tej pory nawet stłuczki tez mam starego jak to nazywacie wieśwagen golf troche pomysłu na jazde a nie wyglupów na drodze moze i nie jego wina tylko pobocza miękiego on wie najlepiej co było przyczyna a wieśwagen golf to dobre auto tylko dla madrych ...a po drugie to tak ucza teraz jazdy ze jak widze l to wole zwolnic ja zdwał bez komputera pytania były od egzaminatora szt 7 ruch drogowy oraz jesli pamietam to 3-4 z obsługi auta a teraz testy testy i nic z tego dobrego nie ma coraz gozej szkola i jak tu nie mówic komuno wruc do lodówki włuz ora[...] naucz jazdy oraz zmien egzaminy na p.jazdy
Odpowiedz
-5
@ alfa
dnia 29.06.2013, 00:57 · Zgłoś
tak ,tak i na pewno jeździsz ostrożnie i pomalutku. Tak trzymaj ...
Odpowiedz
1
@ qwerty
dnia 28.06.2013, 22:42 · Zgłoś
[...]e w [...]... Nie było prędkości tylko złapał mokre pobocze i poleciał do rowu.
Odpowiedz
20
@ sss
dnia 28.06.2013, 22:35 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
4
@ antysven
dnia 28.06.2013, 22:45 · Zgłoś
cos w tym jest sss
Odpowiedz
4
@ qwerty
dnia 29.06.2013, 00:14 · Zgłoś
Dajcie to na humor! :D
Odpowiedz
5
@ alfa
dnia 29.06.2013, 00:56 · Zgłoś
skąd to masz ? REWELACJA !!! trafne w 100 % oprócz takiego kozaka tragedią na drodze jest [...]ek w kaszkiecie -zawalidroga.

Taki kozak którego opisujesz też potrafi wyprzedzać super auta ale np. na ulicy Granicznej gdzie stawiany jest radar-śmietnik - auta zwalniają a taki wyprzedza bo go moc rozsadza.
Odpowiedz
0
@ AUDI
dnia 29.06.2013, 12:30 · Zgłoś
żadna nowość,skopiowane z Nonsensopedii a wy się tak podniecacie
Odpowiedz
-4
@ sss
dnia 28.06.2013, 22:32 · Zgłoś
słabo się rozbił
Odpowiedz
2
@ wojtek
dnia 28.06.2013, 22:31 · Zgłoś
tokio dryft w wersji Polskiej czyli toczki drift :)
Odpowiedz
7
@ antysven
dnia 28.06.2013, 22:12 · Zgłoś
Sven a u ciebie pod domem dwa Polonezy i stara Omega,wiec czym ty mozesz imponowac.
Odpowiedz
-3
@ znający temat
dnia 28.06.2013, 22:02 · Zgłoś
Nigdy, nigdy, nigdy Volkswagena nigdy
Odpowiedz
-2
@ INO
dnia 28.06.2013, 20:58 · Zgłoś
Kurcze czemu tak szybko jechać to nie wiem ...
Odpowiedz
-2
@ WIEM JAK JEST TEŻ TAK MIAŁEM
dnia 28.06.2013, 20:20 · Zgłoś
jak by sie pytały psy nic zem se nie golna;) o co wam codzi przeciez jechałem wolno ;) a ze droga za waska to nie moja wina ;)
Odpowiedz
6
@ pit
dnia 28.06.2013, 20:05 · Zgłoś
Przypadek ? Znowu golf , młody człowiek za kierownicą ! Ludzie na co dzień widzę jak oni się zachowują na drodze . Ważne żeby było głośno i szybko. Leży taki na fotelu że lewo go widać ( on też mało widzi ) muzyka na maksa i to ma być kierowca
Odpowiedz
0
@ tomekk
dnia 02.07.2013, 08:28 · Zgłoś
przepraszam bardzo, ale możesz mi wytłumaczyć co ma [...] do wiatraka?
ja tam zawsze puszczam głośno muzę jak sam jeżdżę. może nie na full, ale lubię dobrą nutę podczas jazdy bo to mnie odpręża po ciężkim dniu w pracy. nie uważam się za mistrza kierownicy, ale swoje przeżyłem i dużo widziałem i powiem wam, że kierowcy nie ocenia się po tym jakim autem jeździ, tylko po kulturze jazdy. osobiście wolę kierowców, którzy sprawnie poruszają się po drodze i dynamicznie ruszają spod świateł. przecież można jeździć szybko, ale z zachowaniem zdrowego rozsądku, nieprawdaż?
Odpowiedz
-3
@ Jaa
dnia 28.06.2013, 20:03 · Zgłoś
Po prostu jechal za wolno . jak by jechał szybciej to by mu nic nie było . Jesli Mama i tata bede czytac te komentarze , to pozdrowienia , i Gratulacje z wychowania syna na akrobate BUUUHAHA . .
Odpowiedz
0
@ gibon
dnia 28.06.2013, 19:49 · Zgłoś
Pewnie miał za dużą podniete świadectwa z paskiem :D
Odpowiedz
1
@ :P
dnia 28.06.2013, 19:40 · Zgłoś
Gdzie była straż miejska? ^^
Odpowiedz
4
@ rex
dnia 28.06.2013, 23:59 · Zgłoś
pewnie w okolicach Ośrodka Zdrowia bądź SPAR-a :)
Odpowiedz
1
@ 90
dnia 28.06.2013, 18:59 · Zgłoś
ten co wie.. tyle co zje.
A zibi niech się wróci do szkoły bo błędy sadzi jak by bobu zjadł.
Odpowiedz
1
@ zibi
dnia 28.06.2013, 21:24 · Zgłoś
to co tylko z mojego kometarza wychyciłes byka i na to cie stac bo prawda kole w oczy
Odpowiedz
0
@ CCX
dnia 29.06.2013, 10:04 · Zgłoś
co to znaczy "wychyciłeś" ?? :P
Odpowiedz
4
@ ten co wie..
dnia 28.06.2013, 18:59 · Zgłoś
tak masz racje ale tacy co nie wiedza tylko krytykują a chłopak nie zawinił i mandatu tez nie dostał
Odpowiedz
4
@ ten co wie..
dnia 28.06.2013, 18:51 · Zgłoś
jak nie wiecie jak było to się nawet nie wypowiadajcie bo krytykować każdy umie. Gość kupił nowe amortyzatory pojechał zrobić zbieżność i kupił koła jak wracał to nowy amortyzator urwał się na zakręcie i koło się złożyło i wtedy już stało się jak się stało. I co do kogo mieć pretensje jak każdemu z nas możne się takie coś przytrafić. Ale widzę że dużo ludzi [[...]] wypowiada się nawet jak nie wiedzą co się stało po prostu śmieszni jesteście...
Odpowiedz
2
@ znawca
dnia 28.06.2013, 18:56 · Zgłoś
wiec ja mam racje
Odpowiedz
-1
@ To co to za badziewie
dnia 28.06.2013, 19:02 · Zgłoś
najtansze kupił??Hart a moze topran??...Tak sie własnie konczy gadanie w sklepie"Panie najtajsze amortyzatory mi cza""
Odpowiedz
0
@ czorny
dnia 28.06.2013, 22:20 · Zgłoś
nie pisz głupot co ma amortyzator do skretu koła od tego jest koncowka drążka
Odpowiedz
4
@ qwerty
dnia 29.06.2013, 00:09 · Zgłoś
Ma to do siebie że auto zmienia wagę i nacisk na koło dlatego ściąga na stronę gdzie amortyzator jest gorszej jakości - uszkodzony.
Odpowiedz
0
@ Czapelan
dnia 01.07.2013, 09:21 · Zgłoś
Amortyzatory wziął najdroższe.
Odpowiedz
5
@ znawca
dnia 28.06.2013, 18:47 · Zgłoś
Mnie sie wydaje ze dlatego wypadl z drogi bo jak widac na fotkach mial pokrzywione kola
Odpowiedz
10
@ zibi
dnia 28.06.2013, 18:42 · Zgłoś
wiecie co tak se tu czytam i pomyslałem sobie bo ja akurat jestem ze wsi i jezdziłem golfem 3 kilka dobrych lat , jak wy jestescie tacy wspaniali młodzi piekni macie piekne laski co co wy na tym forum robicie ja osobiscie jakbym był tak mądry jak wy to pewno bym w sejmie pracował i niejezdził golfem 3 tylko samolotem a nie taty samochodem lub samochodem na ktury jest kredyt 20 letni
Odpowiedz
-2
@ znawca
dnia 28.06.2013, 18:58 · Zgłoś
Jakbys byl madry to bys wiedzial ze slowo ktory pisze sie tak jak ja napisalem
Odpowiedz
1
@ MW
dnia 28.06.2013, 20:12 · Zgłoś
Który piszemy z "ó" a nie "o" znawco języka polskiego.
Odpowiedz
-6
@ [...]
dnia 28.06.2013, 22:28 · Zgłoś
w sejmie siedzą tylko i wyłącznie ludzie ze wsi dlatego w Polsce mamy takie bagno :) kolego!
Odpowiedz
6
@ kierowca
dnia 28.06.2013, 18:12 · Zgłoś
Co za [...] e siadają za kierownice.
Kierowca z niego doświadczony bo w końcu wjechał do fosy.
Ale młode mózgi tak mają w tych starych czerepach,
To szczęście że się nie [...],może ten wypadek da mu coś do myślenia.
O ile ma mózg.
Odpowiedz
-1
@ Jarkes
dnia 28.06.2013, 18:06 · Zgłoś
Testował nowe przednie opony i zawieszczenie:P i oponki nie zdały testu przyczepności!!!
Odpowiedz
1
@ znawca
dnia 29.06.2013, 14:42 · Zgłoś
zawieszczenie???
Odpowiedz
2
@ dara
dnia 28.06.2013, 17:48 · Zgłoś
takiemu smarkowi nawet fotoradar nie przeszkadza...
Odpowiedz
12
@ yyy
dnia 28.06.2013, 17:42 · Zgłoś
stało się no ... i dajcie spokój :/
Odpowiedz
8
@ Krajowiec
dnia 28.06.2013, 17:25 · Zgłoś
ciekawe czy wyżej wymieniony 19 latek zastosował się do ograniczenia prędkości do
60 km/[...]
Odpowiedz
3
@ paranoja
dnia 29.06.2013, 09:03 · Zgłoś
dobrze że Ty się stosujesz...
Odpowiedz
34
@ Zablokowało mu koła....
dnia 28.06.2013, 17:04 · Zgłoś
Najgorsza wies to użytkownik golfa 2 do 4...Na lusterku wisi płyta zespołu bayer full.Basem daje z wydechu chromowana koncówka z leadla za 13 zł.W bagazniku tandetna tuba dibeisi.Felgo pomalowane srebrzanką.Tuning nakładki na [...],nogi podświetlone diodami led.Budzi respect jego podjazd pod remize a z tyłu siedzą cuchnące potem blondynki z pól metrowymi odrostami,z brudnymi [...] i w pożyczonych butach.I każdy z nich myśli że jest MACHO
Odpowiedz
3
@ 23yrs
dnia 28.06.2013, 17:33 · Zgłoś
hehhehehehehehh masz racje
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 28.06.2013, 18:06 · Zgłoś
bo jaslo 20 lat do tylu za reszta kraju jest , kultywuje mode z lat 90-tych
Odpowiedz
2
@ zibi
dnia 28.06.2013, 18:37 · Zgłoś
wiesz co synek popatrz w swoje sumienie
Odpowiedz
10
@ 10
dnia 28.06.2013, 19:15 · Zgłoś
a najlepszy z miasta to pewnie ty nim jestes my tak sadzimy tylko skad znasz jak jest pod remiza
Odpowiedz
1
@ Bo o was golfiarze
dnia 28.06.2013, 19:19 · Zgłoś
to juz legendy krążą,widze że niektórych zabolało,uderz w stół a nożyce sie odezwą...normalne
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 28.06.2013, 22:25 · Zgłoś
sorki ale to gość z kołaczyc był od Jasła się odczep bo nie znasz historii tego miasta i przed wojną było jednym z ważniejszych miast i gdyby nie te [...] zza zachodniej granicy, ci którzy produkują te [...] samochody to Jasło było by nadal bardzo ważnym miastem
Odpowiedz
7
@ xxx
dnia 28.06.2013, 23:54 · Zgłoś
Volkswagen Golf sam w sobie nie jest [...] samochodem, to niektórzy mu wyrobili taką opinie. Golf 2 to już niemal klasyk.
Odpowiedz
-15
@ Sven
dnia 28.06.2013, 16:45 · Zgłoś
współczucia dla rodziny...
Odpowiedz
11
@ kto za kierownicą ?
dnia 28.06.2013, 16:37 · Zgłoś
I znowy szczawik za kierownicą. Dobrze,że nikomu krzywdy nie zrobił. Jemu przydała by się większa nauczka.
Odpowiedz
-6
@ sss
dnia 28.06.2013, 16:04 · Zgłoś
kto to był ?
Odpowiedz
13
@ nie było mię tam, to opowiem jak było
dnia 28.06.2013, 16:24 · Zgłoś
hopok zza lasu
Odpowiedz
-2
@ 10
dnia 28.06.2013, 15:32 · Zgłoś
ale se depnoł az gło wywinyło,,i płoco tu było tak zap,,dalać i sie najechoł żrobek ,,,
Odpowiedz
5
@ obserwator
dnia 28.06.2013, 14:55 · Zgłoś
co ciekawego sie dzieje wtym gupim jaśle
Odpowiedz
2
@ mala
dnia 28.06.2013, 14:51 · Zgłoś
jego wina, wyprzedzal i jechal jak szalony, rozumu troszke, chcial cos pokazac nie udalo mu sie...
Odpowiedz
3
@ łodyniec
dnia 28.06.2013, 14:43 · Zgłoś
fred się ucieszy ze złomu :P
Odpowiedz
-20
@ xxxxx
dnia 28.06.2013, 14:36 · Zgłoś
odkupie alusy dam 300
Odpowiedz
7
@ qaz
dnia 28.06.2013, 15:56 · Zgłoś
[...] są one.
Odpowiedz
-3
@ Rumun z królewskiego Krosna!
dnia 28.06.2013, 14:32 · Zgłoś
Normalne-jaslo i [...] [...] w 25 letnim golfiku ;-) Wcześnie zaczął, jest nadzieja, że i wcześnie skończy :-)
Odpowiedz
-31
@ łodyniec
dnia 28.06.2013, 14:27 · Zgłoś
ale urwał !!! ale to było dobre :p

miota nim jak [...] !!! łohahahahaha
Odpowiedz
-14
@ cyberchłop
dnia 28.06.2013, 14:23 · Zgłoś
Oczywiscie wieśwagen golf
Odpowiedz
32
@ qwerty
dnia 28.06.2013, 14:20 · Zgłoś
Tam gdzie trzeba to fotoradarów nie stawiaja tylko stawiaja tam gdzie jest kawałek prostej bo tam wieksze pieniądze
Odpowiedz
3
@ :(
dnia 28.06.2013, 14:17 · Zgłoś
hm a może by tak fotoradar?;d
Dokładnie Tragedia również dosięgnęła ŚP. Maćka ;( [*]
Odpowiedz
4
@ andju
dnia 28.06.2013, 17:40 · Zgłoś
Wystarczy 1 już jest na tej trasie ;]
Odpowiedz
46
@ psudebol
dnia 28.06.2013, 14:17 · Zgłoś
Radosny i ucieszony wracał ze szkoły ;)
Odpowiedz
25
@ łodyniec
dnia 28.06.2013, 14:52 · Zgłoś
się wyklepie i upchnie jakiemuś [...] :P

"panie ,nie bity" !!!
Odpowiedz
6
@ nero
dnia 28.06.2013, 15:02 · Zgłoś
i zapewne wiózł świadectwo z "paskiem"
Odpowiedz
-4
@ xxx
dnia 29.06.2013, 07:07 · Zgłoś
[...] to by był ten co to karze klepać, sprzedać na części i resztę na złom.
Odpowiedz
0
@ Pola
dnia 01.07.2013, 00:00 · Zgłoś
Niemiec płakał jak sprzedawał.. :D
Odpowiedz
-2
@ u,,,,,,,[...]
dnia 01.07.2013, 07:39 · Zgłoś
nie z paskiem tylko z piskiem
Odpowiedz
-44
@ -,-
dnia 28.06.2013, 14:16 · Zgłoś
znowu ten zakręt, nie dawno była tragedia, a teraz o włos
Odpowiedz
183
@ gret
dnia 28.06.2013, 14:18 · Zgłoś
Co ci zakręt przeszkadza? Mózgu trzeba używać a nie na mokrej drodze "grzać ile fabryka daje" starym rupieciem.
Odpowiedz
21
@ ROBERT
dnia 28.06.2013, 14:46 · Zgłoś
niemieckie rzepy jak rowniez "salonowki" ze swoja "technologia" powinny miec zakaz poruszania sie z predkoscia powyzej 60 km/h.
Odpowiedz
33
@ Kwazar
dnia 28.06.2013, 18:52 · Zgłoś
Prawko powinno być od 21 roku życia, bo [...] nie mają wyobraźni i pojęcia o zagrożeniu!!
Odpowiedz
8
@ [...]
dnia 28.06.2013, 22:19 · Zgłoś
mów za siebie ja od 18 roku życia jak zrobiłem prawko to od razu zacząłem jeździć zawodowo jako kierowca i tak już jeżdżę 7 lat pracując za kierownicą a w między czasie zrobiłem jeszcze prawko na C i D i jakoś wypadków nie miałem
Odpowiedz
8
@ qwerty
dnia 28.06.2013, 22:42 · Zgłoś
Tu nie było prędkości ludzie... Gdyby jechał za szybko wypadł by z zakrętu a on wjechał za wcześnie czyli zarwał pobocze.
Odpowiedz
5
@ nati28
dnia 28.06.2013, 23:43 · Zgłoś
stare [...] tez tak czasem jezdza ,ze zgroza , tak wiec wiek nie ma nic do tego ,trzeba myslec ...
Odpowiedz
2
@ mietek
dnia 29.06.2013, 10:05 · Zgłoś
i tutaj masz racje z tego co mi wiadomo to urwal sie amortyzator.
Odpowiedz
1
@ xD
dnia 29.06.2013, 14:14 · Zgłoś
chciał bokiem w zakręt wejść
Odpowiedz
1
@ kubica
dnia 29.06.2013, 15:36 · Zgłoś
nawet 21 lat nie załatwi sprawy wyobraźni, według mnie to każdy szpik przy kierownicy powinien sam zarobić na autko, to może w obawie przed zniszczeniem będzie jeździł bardziej z wyczuciem
Odpowiedz
3
@ Anonim
dnia 29.06.2013, 15:48 · Zgłoś
[...] się w [...] masz 18 lat musisz isc do pracy a każdy pyta masz prawo jazdy i za co miałby ktos żyć jakby prawko bylo od 21 lat
Odpowiedz
-1
@ hal
dnia 29.06.2013, 22:22 · Zgłoś
Tak szpanują małolaty. Ma prawo jazdy pare dni a wydaje mu się , że umie jeździć.!
Odpowiedz
0
@ Filar
dnia 30.06.2013, 09:40 · Zgłoś
[...] na nogi bo na głowę już za późno
Odpowiedz
-3
@ stary
dnia 30.06.2013, 11:32 · Zgłoś
mali ludzie potrafią nawet dowartościowywać się tym że posiadaj lepszy złom od kogoś innego,co do tej kolizji to ponoć układ kierowniczy był nie prawidłowo zamontowany przez mechanika od którego samochód wracał ?
Odpowiedz
2
@ Anonimowy
dnia 30.06.2013, 19:42 · Zgłoś
Jakby szybciej jechał to może nie zablokowałoby mu tego koła...
Odpowiedz
0
@ hm
dnia 30.06.2013, 20:57 · Zgłoś
Widocznie masz mądrych rodziców.
Odpowiedz
0
@ kamil
dnia 30.06.2013, 23:29 · Zgłoś
ty mosz pojęcie za to
Odpowiedz
0
@ majtom
dnia 01.07.2013, 13:31 · Zgłoś
Gratulacje!!! - niestety nieliczny wyjatek.
Odpowiedz
0
@ dnxfgnx
dnia 01.07.2013, 15:01 · Zgłoś
nie koniecznie szpanują, po prostu stracił panowanie i tyle. Nie tylko "Małolatą" sie to zdarza. Zresztą prawko można mieć tydzień i mądrzej jezdzić niż Ci co mają prawko po 10 lat. Zacznijcie kierowcy myśleć i tyle.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.