Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Dachowanie w Rozstajnem

63

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 992 w Rozstajnem. Renault scenic wpadł do przydrożnego rowu, złamał kilka drzew i dachował. Samochodem kierował 21-letni mężczyzna, który w ciężkim stanie trafił do szpitala.  

Dyżurny komendy o wypadku został powiadomiony wczoraj około godz. 19.40. Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący renault scenic jechał drogą wojewódzką nr 992 od Krempnej w kierunku Grabiu. W  miejscowości Rozstajne na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z jezdni. Następnie wpadł do przydrożnego rowu, siłą uderzenia złamał kilka mniejszych drzew i dachował.

W wypadku ciężko ranny został  kierujący samochodem 21-letni mieszkaniec gminy Krempna. Pokrzywdzony z poważnymi obrażeniami głowy i klatki piersiowej trafił do szpitala na oddział intensywnej terapii.

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca wypadku, ujawnili ślady mające związek ze zdarzeniem, zabezpieczyli samochód. Od kierującego pobrano krew do badań na zawartość alkoholu. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

KPP w Jaśle

 
Reklama

Komentarze: 62

Dodaj komentarz Widok:
1
@ jestem z tobą
dnia 16.04.2012, 02:29 · Zgłoś
Jak czytam co niektóre powyzsze komentarze to naprawde aż przykro sie robi. LUDZIE!!! czy wam w zyciu nie zdarzylo sie popelnic bledu? niewiem w jakim stanie jechal ale wiem ze niektore slowa wogole tu nie powinny zostac napisane. pomyślcie sobie co po przeczytaniu tego czuja najblizsi?!!!wiecie ze on ma malutkiego synka?!!! czyje pod lasem sie widzi,ale swojego pod nosem nie!!! niektore komentarze sa zalosne! i przemilczcie hasla typu ,,gdzie byli rodzice" nie majac pojecia o tym ze jego mama zmarła niedawno przez ciezka chorobe!!! Mam nadzieje ze szybko z tego wyjdzie:( jestem z toba Pawel!
Odpowiedz
1
@ wielki
dnia 19.04.2012, 21:49 · Zgłoś
Masz rację ciężko się czyta te bzdury najbliższym dzięki bogu Paweł odzyskuje siły i mam nadzieję ze wróci do nas taki jak był przed wypadkiem. Pozdrawiam wszystkich tych co się kłócą o nazwę miejscowości ( opamiętajcie się ) i tych co się martwią o zdrowie Pawła ( dziękuję !!! )
Odpowiedz
1
@ hhp
dnia 15.04.2012, 08:53 · Zgłoś
zamiast pisac o wypadku to lepiej napiszcie co z nim ? jak on sie czuje ? i w jakim jest stanie teraz?
Odpowiedz
1
@ kkakka
dnia 15.04.2012, 00:19 · Zgłoś
racja jak mozna sie tak zachowywać jakie znaczenie ma to jak sie pisze ...? pawel ma 21 lat cale życie przed nim wiec najwazniejsze jest to zeby wyszedl z tego calo ...
Odpowiedz
2
@ znający teren
dnia 15.04.2012, 02:52 · Zgłoś
Tak, najważniejsze jest żeby Paweł z tego wyszedł i był sprawny i zdrowy, ale my Łemkowie nie życzymy sobie, aby zmieniano nazwy naszych miejscowości. Od dawna było Rostajne i niech tak pozostanie, to nie ma żadnego związku z wypadkiem.
Odpowiedz
3
@ ANQA
dnia 14.04.2012, 20:16 · Zgłoś
Wiecie co wstydzcie sie , chłopak lewdwo uszedł z zyciem a wy sie kłocicie jak sie pisze wyraz Roztajne ...
Ludzie opamietajcie sie to mogło spotkac kazdego z nas i w kazdej miejscowosci ...
Ten chłopak ma zone dziecko którzy na niego czekaja...
Odpowiedz
6
@ [...]
dnia 14.04.2012, 13:15 · Zgłoś
szok !! jak czytam te komentarze to normalnie wstyd!! ludzie!!! co z wami człowiek miał nieszczęście a wy głupoty wypisujecie!!! pomyślcie co myśli sobie rodzina jak to czyta !!
Odpowiedz
8
@ opp
dnia 13.04.2012, 23:03 · Zgłoś
Paweł wracaj do zdrowia. Bądz twardy, bądz też dobrej myśli bo my wszyscy się modlimy za Ciebie. Trzymaj się
Odpowiedz
-1
@ karo
dnia 13.04.2012, 22:47 · Zgłoś
to forum jest chore!!!
Odpowiedz
-3
@ ;(((smutna
dnia 13.04.2012, 19:24 · Zgłoś
[...]
Odpowiedz
4
@ nono
dnia 13.04.2012, 19:22 · Zgłoś
ludzie nie wiecie co piszecie opanujcie sie ... wracaj do zdrowia.
Odpowiedz
1
@ ;(((smutna
dnia 13.04.2012, 17:38 · Zgłoś
przestańcie się udzielać !!;''(( dla was to jest smieszne a dla mnie nie;(( on mógl się przeciez [...].;;..(9 to mój najlepszy kolega;''(( ciekawe jak by ktos z was miał wypadek , albo ktos z waszych kolegów czy tez byscie się tak wypowiadali???;...((
Odpowiedz
2
@ nnn
dnia 13.04.2012, 17:30 · Zgłoś
No własnie wypisujecie bzdety a macie i tak wieksze problemy
Odpowiedz
10
@ mammmam
dnia 13.04.2012, 17:05 · Zgłoś
Popieram powyższą wypowiedz zachowujecie się jak dzieci ... morze i Paweł jechał za szybko i morze był pod wpływem [...] ale czy to ważne ??? Najważniejsze jest to żeby wyszedł z tego cało ... a co [...] komentarzy gdzie byli rodzice to po raz żeby [...] waszą ciekawość mama Pawła niedawno zmarła po długiej walce z rakiem
Odpowiedz
12
@ Aleurwał
dnia 13.04.2012, 13:59 · Zgłoś
Wiecie co wam powiem.. Tak czytam tutaj wasze wypowiedzi to niektóre posty mają sens, ale niektóre to normalnie takie jak by to pisały dzieci które nie mają "mózgu".. Ludzie ciekawi mnie jak by ktoś z was był w tej sytuacji i nadawali by tak na Ciebie.. Ludzie ogarnijcie się i piszcie z sensem tak jak niektórzy.. Znam tego chłopaka chodziliśmy razem do szkoły i naprawdę jest on [...]... Paweł życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia :)..
Odpowiedz
-5
@ mika18
dnia 13.04.2012, 12:11 · Zgłoś
Jak nazywa sie ten Paweł Bo chce wiedziec za kogo mam się pomodlic.. wracaj do zdrowia
Odpowiedz
9
@ juhas
dnia 13.04.2012, 13:12 · Zgłoś
jeśli chcesz sie pomodlić to dane personalne są Ci zbędne!!
a jeśli chcesz zaspokoić ciekawość to poczekaj!!!
Odpowiedz
-9
@ ktoś
dnia 13.04.2012, 12:10 · Zgłoś
Jak się nazywa ten Paweł??
Odpowiedz
-3
@ katolik
dnia 13.04.2012, 10:01 · Zgłoś
Uzdrowienie chorych módl się za nami
Odpowiedz
6
@ Zapamiętany
dnia 13.04.2012, 08:44 · Zgłoś
Paweł wracaj do szybkiego zdrowia...a Ci co wyżej piszecie to weźcie się ludzie opamiętajcie...piszecie takie głupoty a nie wiecie jak jest naprawdę żal mi ludzi co mówią jak mają jeździć młodzi...owszem szybkość robi swoje ale dajcie już spokój z tymi komentarzami... to nie jest forum by opisywać tylko to co się stało...
Odpowiedz
-11
@ :( ojojojoj
dnia 13.04.2012, 01:35 · Zgłoś
[*][*][*][*][*]
Odpowiedz
1
@ .
dnia 13.04.2012, 01:09 · Zgłoś
trzeba trochę wolniej i uważać wszędzie
Odpowiedz
6
@ Kierowca
dnia 13.04.2012, 00:58 · Zgłoś
Pawła znam i mam nadzieję że wyjdzie szybko z tego pozdrawiam...
Odpowiedz
-9
@ Kierowca
dnia 13.04.2012, 00:50 · Zgłoś
mmm masz racje często pokonuje drogę autostradami i takie [...] właśnie z dużymi silnikami to dopiero robią zamieszanie pokazują swoje możliwości a potem jadąc za kilkadziesiąt km przyklejony do barierki albo do innego samochodu...
Odpowiedz
-3
@ ...
dnia 12.04.2012, 22:40 · Zgłoś
Żalosni jesteście wy i te wasze komentarze pato!!!
Odpowiedz
-8
@ 1221
dnia 12.04.2012, 20:59 · Zgłoś
wow ale auto rozwalone, nie źle musiał dachować
Odpowiedz
13
@ PAPISIA
dnia 12.04.2012, 19:51 · Zgłoś
paweł jesteśmy z tobą trzymaj sie i wracaj do zdrowia
Odpowiedz
-15
@ *.*
dnia 12.04.2012, 19:50 · Zgłoś
kolejny [...].
Odpowiedz
9
@ qwerty !
dnia 12.04.2012, 19:25 · Zgłoś
Gnomek - w[...] byłeś , a nie chyba przy nim . Nie pisz głupot że widziałeś jak on usnął . Znam tego chłopaka i życze mu szybkiego powrotu do zdrowia . A wy jak nie wiecie , jak jest to się nie odzywajcie , niech was to nie obchodzi gdzie byli jego rodzice . !!! Nikt jeszcze nie wie co się tam naprawde stało , tylko on sam ... ale na razie jest w szpitalu w ciężkim stanie , więc zajmijcie się swoimi [...]mi !
Odpowiedz
-20
@ knor
dnia 12.04.2012, 21:11 · Zgłoś
byl [...] i tyle
Odpowiedz
2
@ cherry
dnia 12.04.2012, 19:13 · Zgłoś
Paweł trzymaj się :) jesteśmy z tobą ...
Odpowiedz
-8
@ olek
dnia 12.04.2012, 19:12 · Zgłoś
na Rozstaju było rozstanie i niewiedział jaką drogą pojechać więc stracił panowanie nad sobą i autem no i są konsekwęcje!!!
Odpowiedz
-5
@ szybki
dnia 12.04.2012, 18:40 · Zgłoś
kazdemu moze sie zdazyc... ale tez moznz powiedziec brak wyobrazni jeszcze ze gosc znal ta droge MASAKRA
Odpowiedz
-4
@ slowianin
dnia 12.04.2012, 18:23 · Zgłoś
tam jest taki niebezpieczny zakret ..znam tego chlopaka ..a pisze sie Rozstajne
Odpowiedz
0
@ znający teren
dnia 14.04.2012, 07:02 · Zgłoś
Wyraz "rozstajne" tak się pisze, ale miejscowość nazywa się Rostajne.
Odpowiedz
11
@ UWAGA
dnia 12.04.2012, 18:15 · Zgłoś
Do kazdego pojazdu musi byc dostosowany odpowiedni kierowca Szkoda chlopaka bo jest mlody Niech szybkjo wraca do zdrowia i wyciagnie odpowiednie wnioski z tego wypadku
Odpowiedz
-6
@ obserwator
dnia 12.04.2012, 17:23 · Zgłoś
ja obserwuje ludzi i musze wam powiedzieć że ludzie gupiejom
Odpowiedz
9
@ lol2
dnia 12.04.2012, 18:18 · Zgłoś
Naucz się pisać bo i Tobie widzę troszkę od tych ludzi się udziela:P:P
Odpowiedz
-3
@ obserwator
dnia 13.04.2012, 15:57 · Zgłoś
ja pisze dobrze co ci niepasuje ty sie naucz pisać
Odpowiedz
-23
@ gnomek
dnia 12.04.2012, 16:26 · Zgłoś
byłem na tym wypadku i widzałem jak to siem stało
kierowca poprostu usnoł
Odpowiedz
-17
@ lol2
dnia 12.04.2012, 14:12 · Zgłoś
Kokoszka uważaj na >...<koguta<lol2>
Odpowiedz
-13
@ bb
dnia 12.04.2012, 14:11 · Zgłoś
gdzie jest to Rozstajne ?
Odpowiedz
4
@ znający teren
dnia 14.04.2012, 06:58 · Zgłoś
Rostajne jest w gm. Krempna na trasie Krempna - Grab.
Odpowiedz
1
@ doris
dnia 14.04.2012, 20:07 · Zgłoś
pl.wikipedia.org
Rozstajne (dawn. Rostajne) – wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim, w gminie Krempna.
Odpowiedz
1
@ znający teren
dnia 15.04.2012, 02:42 · Zgłoś
Ma być Rostajne, tak było od dawna, tylko jakiś nieświadomy polonista myślał, że nie jest to poprawnie i zmienił, ale na szczęście na Google, po wpisaniu poprawnej nazwy tej pięknej łemkowskiej miejscowości, można przeczytać, że Rostajne i tak ma pozostać.
Odpowiedz
-20
@ internet6
dnia 12.04.2012, 14:09 · Zgłoś
sam [...] jestes filozofem
Odpowiedz
-39
@ lol2
dnia 12.04.2012, 13:45 · Zgłoś
A gdzie byli rodzice???
Odpowiedz
11
@ qwerty
dnia 12.04.2012, 15:09 · Zgłoś
W domu bo od 3 lat syn już się oderwał od [...]. Nie muszą go pilnować. Ty się lepiej zapytaj czy się lepiej czuje.
Odpowiedz
-25
@ jasiu
dnia 12.04.2012, 15:22 · Zgłoś
Rodzice w tym przebywali w kościółku na mszy świętej
Odpowiedz
12
@ qwerty
dnia 13.04.2012, 10:05 · Zgłoś
Masz coś do kościoła? O ironio... Niewierzący i niepraktykujący bardziej nas katolików atakuje niż [...] na powrózku. Jesteście śmieszni. Pokazujecie swoją bezradność atakami na kościół i wyśmiewkami.
Odpowiedz
8
@ Torreazul
dnia 13.04.2012, 19:02 · Zgłoś
Chcesz wiedzieć gdzie rodzice ?? Matka od kilku miesięcy na cmentarzu a ojciec ledwo [...] koniec z końcem. Zastanów się co piszesz [...].
Odpowiedz
1
@ 111
dnia 19.04.2012, 05:05 · Zgłoś
jego rodzice pytasz a więc już ci mówię jakieś dwa miesiące temu jego mama zmarła na raka a tata w domu pewnie z synową czyli jego żoną i wnukiem więc jeśli nie znasz gościa to sie lepiej nie wypowiadaj ja go bardzo dobrze znam i mam nadzieje ze wyjdzie z tego
Odpowiedz
-18
@ UFO
dnia 12.04.2012, 13:29 · Zgłoś
Jakie to proste, przyczyną wypadku było 21 lat.
Odpowiedz
13
@ qwerty
dnia 12.04.2012, 15:08 · Zgłoś
Co w związku z tym? Nawet 38 latki zasuwają i się zabijają. Wszystko zależy co w głowie jest.
Odpowiedz
-22
@ znający teren
dnia 12.04.2012, 11:05 · Zgłoś
Ta łemkowska miejscowość nazywa się Rostajne, a nie "Rozstajne.
Odpowiedz
16
@ obiektywny
dnia 12.04.2012, 11:44 · Zgłoś
miejscowość nazywa się ROZSTAJNE jak nie wiesz to nie pisz :):)
Odpowiedz
1
@ znający teren
dnia 14.04.2012, 06:55 · Zgłoś
Wiem, że Rostajne, proszę sobie zobaczyć na mapę.
Odpowiedz
1
@ doris
dnia 14.04.2012, 20:04 · Zgłoś
pl.wikipedia.org
Rozstajne (dawn. Rostajne) – wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim, w gminie Krempna.
Odpowiedz
3
@ znający teren
dnia 15.04.2012, 02:37 · Zgłoś
No i miałem racje, że Rostajne. Nazw nie można ot tak sobie zmieniać. Jeśli Łemkowie nazwali miejscowość Rostajne, to teraz Polacy nie mają prawa zmieniać tej nazwy. Koniec, kropka.
Odpowiedz
5
@ ika
dnia 12.04.2012, 10:41 · Zgłoś
młodzi niedoświadczeni kierowcy myślą że GURU na drodze a wystarczy ułamek sekundy aby znaleść się na OIMIE !! ruszcie czasami głową bo albo zabijecie siebie albo kogoś !!
Odpowiedz
-30
@ fenomen
dnia 12.04.2012, 10:36 · Zgłoś
szybciej się nie dało? fred się uciesz :)
Odpowiedz
6
@ dr Win A
dnia 12.04.2012, 13:51 · Zgłoś
Nudny jesteś z tym Fredem.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.