Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Darek Wickowski przygotowuje debiutancką płytę!

43

W marcu wygrał odcinek "Szansy na sukces", w której zaśpiewał piosenkę Bogusława Meca "Przyjaciele po to są". Po kilku miesiącach wiemy, że Darek przygotowuje się do wydania debiutanckiej płyty. Prezentujemy pierwszy utwór z nowego krążka.

(gm)

Reklama

Komentarze: 43

Dodaj komentarz Widok:
1
@ uusia
dnia 04.08.2012, 21:21 · Zgłoś
on jest o wiele lepszy o miszela ,bynajmniej spiewa czysto i ładnei a nie piszczy.;d iii ubiera sie normalnie a nie tak jak miszel w jakies dziwne kompoztcje
Odpowiedz
3
@ Rózaaa
dnia 15.07.2012, 19:01 · Zgłoś
Ja chce go widzieć w X factor !!!
Odpowiedz
1
@ sabi
dnia 11.07.2012, 18:02 · Zgłoś
gratulacjie sąsiad...pięknie
Odpowiedz
1
@ remi
dnia 11.07.2012, 17:48 · Zgłoś
ładnie może wybije się chłopak na szczyt powodzenia
Odpowiedz
4
@ JudoczkA
dnia 10.07.2012, 23:07 · Zgłoś
Piękny głos i niezaprzeczalny talent ,a do tego wspaniała osoba! Darku jesteśmy z tobą!!! I mocno trzymamy kciuki za twój sukces!
Odpowiedz
1
@ ona
dnia 10.07.2012, 21:47 · Zgłoś
Swietny głos:) Darku masz spore szanse zaistniec na Polskim rynku a nawet szeszej!! Zaistniałeś już w naszym okręgu jako bardzo pozytywna osoba, posiadająca genialny głos. Rozwijaj się i brnij do przodu!! Pamiętaj iż aby coś osiągnąc należy posiadac (oprócz talentu) głęboka motywację i siłę które pozwolą wybic się z tłumu szarych ludzi!!! Wszystkiego dobrego, sukcesów:) powodzenia:)
Odpowiedz
2
@ oka
dnia 10.07.2012, 23:43 · Zgłoś
mam nadzieję, że zrealizujesz swoje plany... a pewnie są dla Ciebie osiągalne, życzę powodzenia i wytrwałości
Odpowiedz
3
@ Esther
dnia 10.07.2012, 20:47 · Zgłoś
Byłam zaskoczona tym,że Darek z taką zawrotną szybkością stara się wykorzystać swój talent.Ale to bardzo dobrze,bo ma duże możliwości i chęci na pewno też więc następne piosenki będą świetne.Swoją drogą ciekawe o kim jest ta debiutancka piosenka ;)
Odpowiedz
2
@ wielbicielka
dnia 10.07.2012, 20:29 · Zgłoś
Jesteś cudowny Darku Życze sukcesów.
Odpowiedz
3
@ nice
dnia 10.07.2012, 14:17 · Zgłoś
Fajna fryzurka :)
Głos masz miły i przyjemny dla ucha. Pozdrawiam!!! Zyczę sukcesów!!!
Odpowiedz
-8
@ jag
dnia 09.07.2012, 17:24 · Zgłoś
Dlaczego terazniejsza polska muzyka to takie [...]??? Proszę o odpowiedzi??? Ja już załamałem ręce ,ale myślę że Wy mi pomożecie... Nic do chłopaka nie mam, niech śpiewa tą lipę, niech robi karierę... tylko dlaczego wszystko teraz jest nie odróżnialne???
Odpowiedz
2
@ rola
dnia 09.07.2012, 16:13 · Zgłoś
fajnie,że coraz więcej osób z Jasła się wybija :-)
Bardzo ładny głos życzę sukcesów :-))
Odpowiedz
3
@ Stokrotka
dnia 09.07.2012, 13:03 · Zgłoś
Pięknie Śpiewasz . Życzę abyś zaszedł jak najwyżej . Powodzenia i Pozdrawiam :D
Odpowiedz
3
@ Róża
dnia 09.07.2012, 12:58 · Zgłoś
Jesteś Super , śpiewasz pięknie, na pewno zajdziesz wysoko . Trzymam mocno kciuki:):D
Odpowiedz
-10
@ pfff
dnia 09.07.2012, 12:17 · Zgłoś
lipne strasznie!
Odpowiedz
2
@ KRAKUS
dnia 09.07.2012, 11:50 · Zgłoś
...a co to kogo obchodzi
Odpowiedz
4
@ Aska Os
dnia 09.07.2012, 11:15 · Zgłoś
Super Darek:) Tak trzymać a kariera przed Tobą:)
Odpowiedz
3
@ di costa
dnia 09.07.2012, 10:50 · Zgłoś
Super:) Ale cos biceps spadl:)
Odpowiedz
0
@ cola
dnia 09.07.2012, 11:55 · Zgłoś
a tobie nie wykształcił sie mozg...dlatego masz problem ze swoim ego
Odpowiedz
3
@ ...
dnia 09.07.2012, 10:41 · Zgłoś
śliczna piosenka. ciekawe o kim śpiewa :D
Odpowiedz
7
@ aleks
dnia 09.07.2012, 10:23 · Zgłoś
tak! pokaż im co potrafisz! niech innych szczena z zazdrości opadnie! Powodzenia!
Odpowiedz
2
@ niki
dnia 09.07.2012, 08:13 · Zgłoś
Gratulacje :)
Odpowiedz
8
@ 4x400m
dnia 09.07.2012, 07:36 · Zgłoś
[...] pokaż im co potrafisz, ogień! :D
Odpowiedz
6
@ gabi
dnia 09.07.2012, 06:59 · Zgłoś
Zycie Go nie rozpieszczalo nie mial lekko Darek powodzenia
Odpowiedz
-6
@ cola
dnia 09.07.2012, 09:54 · Zgłoś
gabi to taka artystka raperka ktora ma super zyciowe teksty...
Odpowiedz
9
@ cola
dnia 09.07.2012, 09:57 · Zgłoś
mnostwo jest takich ludzi ktorych zycie nie rozpieszczalo dlatego...wiedza po co ono jest!
tak trzymać Darku!
jestem z Toba!
przesyłam mnóstwo energii!
Nie zmarnuj talentu i zawojuj swiat!
a inni niech ze zlosci.i z nieróbstwa popękają:):)
talent to nikły procent ale w zyciu trzeba duzo ...pracy poswiecenia...i innych spraw!
trzymam kciuki mocno!
Odpowiedz
6
@ Anula:)
dnia 08.07.2012, 23:44 · Zgłoś
Kto jak kto, ale Darek ma ogromny talent:) slyszalam nie raz na zywo. szok:) jest swietny.
jego glos potrafi doprowadzic czlowieka do lez...rrrr...super:))
Odpowiedz
1
@ D.
dnia 08.07.2012, 23:36 · Zgłoś
Głos podobny do Janusza Radka, życzę podobnej kariery !
Odpowiedz
-10
@ A co to drugi szpaczarz
dnia 08.07.2012, 23:14 · Zgłoś
sie nam lansuje??
Odpowiedz
7
@ [...]
dnia 08.07.2012, 22:46 · Zgłoś
panie może by tak napisał coś więcej o tym Darku, bo póki co to mało o nim wiemy... a to że Darek Wickowski to może być z Warszawy... oj taki dziennikarz..
Odpowiedz
15
@ obiektywny obserwator
dnia 08.07.2012, 22:42 · Zgłoś
Uważam ze Darek w najbliższym czasie zrobi niemałą karierę. Ma wszystko czego potrzeba, świetny oryginalny głos , potrafi przekazać sporo emocji , szczególnie w występach na żywo. Myślę ze ta płyta będzie największym wydarzeniem na jasielskim rynku muzycznym jakie kiedykolwiek miało miejsce. Jest lepszy niż Szpak, nie ma co porównywać.Do tego dochodzi spora inteligencja i dobry image. Sukces gwarantowany. Nie mogę doczekać się płyty.
Odpowiedz
-10
@ fun
dnia 08.07.2012, 22:33 · Zgłoś
Tylko żeby robił dobra muzykę a nie takie coś jak to
Odpowiedz
9
@ ; DD
dnia 08.07.2012, 22:21 · Zgłoś
ja też kupie płyte :)
Odpowiedz
11
@ Schlierenzauer
dnia 08.07.2012, 22:21 · Zgłoś
na pewno ściągnę jego piosenki z neta :) ale Szpok przy nim to porażka, tylko ryczeć potrafi, a na dni Jasła zaimponował tylko małolatom, może lubią jak facet ma tyle szpachli na twarzy co one :)
Odpowiedz
0
@ wujek_władek
dnia 08.07.2012, 23:14 · Zgłoś
ściągnąć to sobie możesz [...].
Odpowiedz
0
@ cola
dnia 09.07.2012, 11:54 · Zgłoś
dobre dobre.albo co innego ;):):):)
Odpowiedz
6
@ dddd
dnia 08.07.2012, 22:07 · Zgłoś
darek powodzenia na pewno kupię TWOJĄ płytę!!!
Odpowiedz
10
@ oka
dnia 08.07.2012, 21:51 · Zgłoś
intrygująca barwa, świetnie... tak trzymaj
Odpowiedz
12
@ trolololo
dnia 08.07.2012, 21:32 · Zgłoś
genialny głos ! :)
Odpowiedz
13
@ happy
dnia 08.07.2012, 21:17 · Zgłoś
głos ma fajny, tekst w sumie też. :)
Odpowiedz
12
@ sd
dnia 08.07.2012, 21:00 · Zgłoś
Świetnie !!!
Odpowiedz
-33
@ homo
dnia 09.07.2012, 05:59 · Zgłoś
I tak Miszel jest piekniejszy
Odpowiedz
-16
@ łodyniec
dnia 09.07.2012, 10:31 · Zgłoś
lipa... dno...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.