Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Darek Wickowski z Wolicy oczarował jurorów swym głosem!

94

„Masz kawał głosiska!”, „masz potencjał”, „piękną barwę głosu”, „jesteś muzykalny” – te słowa usłyszał Darek Wickowski zaraz po swoim występie w programie, „Must Be The Music.

Wykonaniem piosenki Eltona Johna „Can you feel the love tonight” zebrał cztery jurorskie głosy na „TAK”. Wiele ciepłych słów, mnóstwo pochwał, ani krzty krytyki. To dobry początek dla Darka Wickowskiego z Wolicy.

Darkowi towarzyszyła Renata Pięta, dyrektor Domu Dziecka w Wolicy. Mocno mu dopingowała i trzymała kciuki. – Tak czekałam, tak chciałam, żeby temu dziecku się poszczęściło, bo nigdy nie miał szczęścia – mówi.

Darek ma już za sobą wygraną w „Szansie na sukces”. W finale zaśpiewał wówczas piosenkę Bogusława Meca „Przyjaciele po to są”. Śpiewanie owładnęło go w całości. Dziś ponownie ujawnił się, tym razem w Must Be The Music. - Zabierz się za porządny śpiew, zrób repertuar – mówiła Elżbieta Zapendowska. – Całujemy cię bardzo mocno – powiedziała na koniec znana nam bardzo dobrze, piosenkarka rockowa Kora.

(icz)

Reklama

Komentarze: 92

Dodaj komentarz Widok:
3
@ NiesamowityKox123
dnia 19.03.2013, 21:55 · Zgłoś
komu sie podobał jego wystep , łapka w góre przy moim komentarzy ;p
Odpowiedz
-1
@ tomi 29
dnia 16.03.2013, 17:03 · Zgłoś
A mi się bardzo on podoba. Myślę ,że miałby powodzenie u [...]. Mniam, Ciacho ;)
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 14.03.2013, 16:02 · Zgłoś
Jesteś najlepszy :)
Głosujcie na Darka !!!
Odpowiedz
1
@ magdalena
dnia 13.03.2013, 18:52 · Zgłoś
ja jestem z osobnicy i się tego nie wstydze a on ma wspaniały głos i oby wszystkie jego marzenia się spełniły :)
Odpowiedz
1
@ s
dnia 13.03.2013, 16:01 · Zgłoś
pozdro dla Marcina Pięty. Występ w TV genialny ;)
Odpowiedz
0
@ rico
dnia 13.03.2013, 10:19 · Zgłoś
a może ptak
Odpowiedz
0
@ rico
dnia 13.03.2013, 10:19 · Zgłoś
macie racje życze mu wspaniałej kariery a le nie takiej jak ta wymalowana [...]
Odpowiedz
0
@ sylwia
dnia 12.03.2013, 20:50 · Zgłoś
darek wszyscy nasi znajomi z kielc na ciebie głosują ,
trzymam kciuki i czekamy na twój kolejny wystep !!!
ja oczywiscie tez głosowałam na ciebie
Odpowiedz
-5
@ rab
dnia 12.03.2013, 20:14 · Zgłoś
hmm... wszystko fajnie tylko fałszuje
Odpowiedz
0
@ JURISŁAW
dnia 12.03.2013, 19:43 · Zgłoś
Do ja - nieżle jesteś [...] wogóle niewiesz co piszesz .
Twoja refleksja to załosne [...] [...].
Widać że miałeś trudne dzieciństwo, albo za ciasne łóżeczko i mózg ci się przestawił.
Naucz sie cieszyć drugim człowiekiem a nie tylko zazdrościc.
Popracuj nad sobą.
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 12.03.2013, 17:01 · Zgłoś
Trzymam za ciebie Darku kciuki !!!
Odpowiedz
3
@ wwww
dnia 12.03.2013, 16:49 · Zgłoś
czlowie ku co ty piszesz jakbys zginal to kto ci bedzie chowal dzieci a czy nie dom dziecka znam tego chlopca i jego siostre ktora tez pieknie spiewa i zycze mu z calego serca powodzenia
Odpowiedz
-18
@ ja
dnia 12.03.2013, 16:03 · Zgłoś
takim z domu dziecka wszysko wolno. taki nie wie co to praca tylko lenistwo do potęgi. inni [...] aby wychować dzieci a tu państwo rodzicom wychowuje i odprawy daje i mieszkanie. do roboty facet a nie do śpiewu bo nie soba nie reprezentujesz
Odpowiedz
2
@ ty
dnia 12.03.2013, 18:49 · Zgłoś
Za to Ty reprezentujesz szczyty inteligencji, zrozumienia i dobrego smaku. Szkoda mi takich ludzi. Jad sączy się...
Odpowiedz
2
@ xxxxx
dnia 12.03.2013, 21:59 · Zgłoś
człowieku zastanów się co piszesz bo żal mi Ciebie!!!
Odpowiedz
0
@ Megi
dnia 16.03.2013, 23:51 · Zgłoś
Aż żal komentować...
Odpowiedz
3
@ xxx
dnia 12.03.2013, 13:23 · Zgłoś
Fajnie śpiewasz życze ci powodzenia niech ci inni zazdroszczą pozdrowienia dla ciebie
i Pani Dyrektor masz wspamniałego opiekuna .
Odpowiedz
5
@ Werdi
dnia 12.03.2013, 09:31 · Zgłoś
Wspaniały chłopak!!!WSPIERAJMY GO!!! nie ważnie czy jest z domu dziecka czy z innego domu ma chłopak potencjał i jest wartościowym człowiekiem.
Odpowiedz
4
@ :):):)
dnia 12.03.2013, 00:52 · Zgłoś
możecie krytykować i bzdury wypisywać, nie ważne czy z osobnicy czy z wolicy, jedno jest faktem chce coś osiągnąć. po raz kolejny został zauważony (szansa na sukces) i mam nadzieje że mu się uda. nie ma kochających rodziców którzy pomogą, domu do którego może zawsze wrócić. dyrekcja, wychowawcy domu dziecka może i go wspierają, ale to ma wystarczyć na jak długo??? fantastycznie że próbuje... i coś sobą reprezentuje. a przecież mógłby nic nie robić jak wiele osób z znanej nam ulicy w jaśle, i regularnie chodzić na ul kochanowskiego.
pragnę całym sercem żeby dostał się do programu na żywo. proszę dajcie mu szanse i głosujcie (10 głosów w każdy dzień)
Odpowiedz
4
@ xxxxx
dnia 12.03.2013, 00:05 · Zgłoś
nareszcie Ktoś o normalnym wyglądzie i dużym talencie z naszej okolicy!!!powodzenia trzymamy kciuki!!!
Odpowiedz
5
@ ...
dnia 11.03.2013, 22:30 · Zgłoś
nie krytukujcie niektórzy bo lepiej napewno byście nie zaśpiewali.
Odpowiedz
4
@ osobniczanka
dnia 11.03.2013, 22:21 · Zgłoś
Naprawde udany wystep, gratulacje Darek!!! Masz wspanialy glos:) Spelniaj marzenia, rob co kochasz, a ludzka krytyke przyjmuj z dystansem. Powodzenia
Odpowiedz
-12
@ asas
dnia 11.03.2013, 22:01 · Zgłoś
śpiewa tak jak wygląda i taką piosenkę też wybrał. homo
Odpowiedz
3
@ :)))
dnia 11.03.2013, 20:50 · Zgłoś
<3 <3 ..Powodzenia ! xdd ..Jt ŚWIETNYY !
Odpowiedz
5
@ pawel stanula
dnia 11.03.2013, 20:26 · Zgłoś
bardzo mi sie podobał mi twój występ i mam nadzieje że zrobisz wielką kariere
Odpowiedz
6
@ ana
dnia 11.03.2013, 20:09 · Zgłoś
Gratulacje:*
Odpowiedz
12
@ Bonuś
dnia 11.03.2013, 19:42 · Zgłoś
Przecież chłopak nie przyjechał z Osobnicy tylko z Wolicy bo na dzień dzisiejszy tam mieszka i o czym tu dyskutować.Gdyby się ktoś DDarka zapytał z kąd pochodzi to pewnie by odpowiedział że z Osobnicy gdyby chciał.
Odpowiedz
9
@ m...
dnia 11.03.2013, 17:47 · Zgłoś
chłopak bardzo sympatyczny, trzymam za niego kciuki ;* jest genialny!
Odpowiedz
4
@ amag
dnia 11.03.2013, 17:39 · Zgłoś
Głos ma ładny, wgl jest przystojny :D szkoda, że nie powiedział, że lubi(ł) biegać :D utalentowany jest jak fiks :d
Odpowiedz
7
@ Czarnaaa
dnia 11.03.2013, 17:37 · Zgłoś
Nic tylko (co niektórzy) potraficie krytykować innych. Może zamiast tak płaszczyć [...] przed komputerem - sami wyjdźcie i zaśpiewajcie!!! Ciekawe czy lepiej to wam wyjdzie... Nie ma to jak siedzieć przed monitorem i oceniać... Puści ludzie... Zazdrościcie i tyle!!! No to by było na tyle..
Brawa dla chłopaka za odwagę. Darku super występ!!! życzę powodzenia!!! I nie patrz na to co inni mówią.
Odpowiedz
5
@ d;
dnia 11.03.2013, 15:35 · Zgłoś
Wysyłajmy smsy wtedy kd bd trzeba.. Darek jt naaajlepszy,nie robił z siebie zadnej gwiazdy..po prostu wyszedl zaspiewał ;* Był swietnyy..Lililajko tez mialam ciarkiiii
Odpowiedz
10
@ Lililajkaa
dnia 11.03.2013, 15:34 · Zgłoś
Daarku! ;* Jesteś świeeeetny.naprawdę,jestem szczera.. Gdy ty juz zaspiewaleś ,stwierdziłam ze nie ma sensu dalej oglądac programu ;p<3..A co do twojego występu<3 Mmm..To było coś.. xd.. Miałam ciaryy,naprawdę..Zyczę Ci powodzenia ,abyś robił to co kochasz ze względu na wszystko i na WSZYSTKICH ! ;* ..Bo masz talent,a tego nie mozna zmarnować.. W Osobnicy duzo osób o tb mowi ;** .. I nie przejmuj się niktórymi komentarzami ,to ludzka zazdrość itp..W końcu nie kazdy potrafi spiewac tal jak ty..P.s Jesteś przystojny ;* hyhy ...Czekam na twój występ w kolejnym etapie.. I oczywiscie wyślę sms-a ;* .. Tak bardzo się rozpisałam ze pewnie tg nikt nie przeczyta..Ale nie mogłam się powstrzymac aby,napisac to co szczerze myślę.. Wieeerze ,no to na tyle.. ;*<3 Kochamm
Odpowiedz
13
@ ..
dnia 11.03.2013, 14:39 · Zgłoś
Umiecie tylko krytykować , tzn niektórzy. No to sami wyjdźcie na scenę i zaśpiewajcie.
Odpowiedz
6
@ Aga
dnia 11.03.2013, 14:51 · Zgłoś
Dokładnie, ciekawe jakby tak wyszli na scenę Ci co krytykują czy zaśpiewali by cokolwiek heh
Odpowiedz
7
@ Cabbanos
dnia 11.03.2013, 15:07 · Zgłoś
Jeśli Ci co nie śpiewają, nie mają zespołów i nie byli w X Factor nie mogą krytykować bo sie nie znają a są tylko odbiorcami muzyki to sytuacja jest taka sama jeśli chodzi o chwalenie, pochwały i komplementy...
Nie liczę na zrozumienie.
Odpowiedz
0
@ Megi
dnia 16.03.2013, 23:54 · Zgłoś
Cabbanos, mądry facet z Ciebie.
Wszystkie Twoje komentarze są bardzo trafne.
Pozdrawiam Cie, a Darkowi zycze spełnienia marzeń, niech mu sie wiedzie jaknajlepiej.
Odpowiedz
14
@ ..
dnia 11.03.2013, 14:38 · Zgłoś
Gratulację !;)
trzymam kciuki za niego :)
Odpowiedz
14
@ ..
dnia 11.03.2013, 14:36 · Zgłoś
Super chłopak śpiewa !:)
I 3mam kciuki za niego :)
Super !!
Gratulacje takiego piięknego śpiewu !!! :)
Odpowiedz
-9
@ Młoda .XD
dnia 11.03.2013, 14:22 · Zgłoś
Jak dla mnie może i ładnie śpiewa ale w Must be de Music nie pokazał tego . ;p
Odpowiedz
8
@ Aga
dnia 11.03.2013, 14:11 · Zgłoś
Darek życzę Ci abyś rozwijał w dalszym ciągu swoją karierę :) Bardzo ładnie śpiewasz, masz super głos :) !
Odpowiedz
-9
@ mkmkmk
dnia 11.03.2013, 14:23 · Zgłoś
znowu to tak ślicznie nie było ;p
Odpowiedz
12
@ Ewelinka
dnia 11.03.2013, 13:25 · Zgłoś
Czy się to komuś podoba czy nie jest najlepszy ! Osobiście go uwielbiam, jest moim ulubionym wokalistą ! Oby tak dalej [...] ;D
Odpowiedz
11
@ lolo
dnia 11.03.2013, 12:58 · Zgłoś
Tak trzymaj a ja gratuluję i wierzę, że kiedyś doczekam mimo ( mojego wieku)iż oglądać będę Twoje występy na międzynarodowych deskach !!!powodzenia!!!
Odpowiedz
4
@ A czy to ważne kto?
dnia 11.03.2013, 11:13 · Zgłoś
No właśnie, czemu nikt nie napisze o Jaślance w TopModel? ;>
Ale fajnie, że ludzie z Jasła i okolic próbują spełniać marzenia. Trzymam kciuki za nich :)
Odpowiedz
-7
@ zoch
dnia 11.03.2013, 11:51 · Zgłoś
Top modelka??haha chyba dostała się do programu top model i póki co nic więcej..
Odpowiedz
5
@ :D
dnia 11.03.2013, 10:41 · Zgłoś
10
@ blondynaa mądraa
dnia 11.03.2013, 10:13 · Zgłoś
tak własnie, przynajmniej jeden z niewielu z naszych okolic zachowuje się jak człowiek a nie jak porażeniec psycholizmu :D ;) pogratulować chłopakowi talentu i odwagi ;) trzymam kciuki
Odpowiedz
-11
@ kilka słów
dnia 11.03.2013, 10:11 · Zgłoś
znam Darka i fajny z niego chłopak, co do urody to o gustach się nie dyskutuje, jeszcze dzieciak z przyszłością, ma wielkie możliwości wokalne, jednak zgodzę sie ze angielski kuleje. mógł wybrać lepszy utwór, coś żywszego w czym lepiej się czuje i lepiej śpiewa, ale wszystko przed nim.

niestety o czym się przekonałam to również jeszcze niedojrzały dzieciak, który "wypiął się" na osobę która pomagała mu w rozwoju wokalnym gdy wygrał szansę na sukces, z pewnością Darek wie o kogo chodzi, o gościa który starał się mu pomóc, nagrywał covery, załatwił wywiad w radiu rzeszów i to że jego kawałek (do którego również stworzył muzykę i aranż) leciał w radiu, nie wspominając o paru innych rzeczach, niestety Darek nie potrafił tego docenić, po prostu podziękować za poświęcone długie godziny pracy i włożoną pasję.

ma talent ale [...] niestety wystaje, Dareczku czas dorosnąć
Odpowiedz
-6
@ arks
dnia 11.03.2013, 10:31 · Zgłoś
Martin???
Odpowiedz
1
@ ona1
dnia 11.03.2013, 20:50 · Zgłoś
żeby doradzać wybór repertuaru to trzeba się znać
Odpowiedz
1
@ ona1
dnia 12.03.2013, 11:08 · Zgłoś
Łatwo przypisywać sobie zasługi tylko czy słusznie?
Odpowiedz
8
@ jaoso
dnia 11.03.2013, 09:40 · Zgłoś
jest kilku takich [...] co krytykuja wszystko i wszystkich i to z pewnoscia ci sami za kazdym razem ale nie ma sie co przejmowac takimi [...] i zwracac na to uwage niech se chlopak spiewa dobrze mu idzie
Odpowiedz
-7
@ :)
dnia 11.03.2013, 11:03 · Zgłoś
To tzw. "[...] filozofowie"
Odpowiedz
16
@ ana
dnia 11.03.2013, 08:32 · Zgłoś
powodzenia chłopaku...trzymamy kciuki a tymi co piszą zle się nie przejmuj oni Ci tylko zazdroszczą...pozdrawiam i czekam na jeszcze...
Odpowiedz
16
@ Bieczanin
dnia 11.03.2013, 07:35 · Zgłoś
Cabannos żal mi Ciebie. Chłopak pięknie śpiewa, ma wygląd i nie wstydzi się pochodzenia ( Osobnicy) . Ja również jestem dumny , że mieszkam tutaj i że tacy ludzie jak Darek mają coś do zaoferowania, a Ty Cabannos [...] ( zazdrość Cię zżera od środka)
Odpowiedz
-7
@ nitka
dnia 11.03.2013, 08:45 · Zgłoś
Nikt tu nie mówi, że Darek źle śpiewa czy wygląda. Chodzi raczej o sens występowania w tego typu przedsięwzięciach (w całej rozciągłości zgadzam się z Cabannosem). To będzie kilka tygodni telewizyjnej świetności a później - śladem poprzedników z innych tego typu programów - przepadnie bez wieści i nikt nie będzie się oglądał wstecz bo show nie lubi próżni - przyjdą nowi, świeża krew a najgorsze jest to, że im bardziej łzawa historyjka tym lepiej się będzie sprzedawać.
Jego historia jedzie po emocjach a inni na tym zarobią. To jak śpiewa w tym całym biznesie jest najmniej ważne. Szkoda.
Odpowiedz
0
@ Cabbanos
dnia 11.03.2013, 13:42 · Zgłoś
Ok. Niech będzie, że zazdrość. W końcu w " Must be the music " chodzi o pomoc i promocje młodych talentów. Po to ten program jest a chłopakowi sie udało.
Odpowiedz
2
@ ..
dnia 12.03.2013, 19:45 · Zgłoś
nie rozumiem o co Wam chodzi z tą Osobnicą,
program oglądałam i przecież jasno w nim powiedział że mieszka w DD w Wolicy ale że do 17 roku życia mieszkał w Osobnicy,
Czy wam się wydaje że ludzie z Wa-wy, Krakowa czy innego Opola wiedzą co to jest Wolica czy Osobnica?
Coś mam wrażenie że nie mając się czego czepić czepiacie się byle ...
Lepiej można by coś konstruktywnie skrobąć
Odpowiedz
12
@ Anonim
dnia 11.03.2013, 00:09 · Zgłoś
do X- Factora z Nim!
Odpowiedz
-25
@ nogh
dnia 11.03.2013, 06:25 · Zgłoś
hahahaha zal ty nie wiesz co piszesz !
Odpowiedz
29
@ Migh
dnia 10.03.2013, 23:50 · Zgłoś
darek! jestem z tobą! całym sercem!
Odpowiedz
34
@ Małgorzata
dnia 10.03.2013, 23:27 · Zgłoś
Super!!! Masz piekny głos, jestes bardzo urokliwym, sympatycznym chłopcem. Powodzenia z calego serca. :-)
Odpowiedz
64
@ Ona ...
dnia 10.03.2013, 23:06 · Zgłoś
Chłopaku ... !!! Powodzeni !!! :) Spełniaj marzenia,pnij się, rób to co kochasz i nie przejmuj się zawistnymi komentarzami ! Ja trzymam za Ciebie kciuki i to bardzo mocno :)
Odpowiedz
-63
@ Cabbanos
dnia 10.03.2013, 23:02 · Zgłoś
Niestety. Nic z tego nie będzie.Przy całej sympatii do chłopaka. Nie tędy droga. Tego typu programy słyną z tego, że zapewniają tanią popularność, medialnym meteorytom, które są wyciskane przez stacje TV jak cytryna.Żyją krótko, do nastepnej edycji. Niestety chłopak z domu dziecka, opakowany w telewizyjny patos i infantylizm, dobrze się sprzeda. Oglądam X Factora i Bitwa na głosy. Programy te w aktualnych edycjach przekroczyły już granice głupoty i śmieszności. Sztuka to nie konkurs i wyścigi na czystość śpiewu i barwę głosu. Ładnie śpiewać to można na apelu w liceum lub w " Jaka to melodia" w chórkach . Sztuka to forma wypowiedzi, osobowość, praca nad stylem, smakiem gdzie fałsze i niedostatki wokalne są wybaczane. Popatrzcie na Nosowską, Grabaża, Staszewskiego, Riedla, Stańkę i innych.
Popatrzcie na Szpaka. Chłopak w fazie 4:59 z 5 minut popularności gra co popadnie. Przypomnę, że w X Factor mówiło się, że Polska będzie za mała dla jego artyzmu.
Zrobią chłopakowi więcej szkody niż porzytku, ale może coś zarobi. Mimo to powo.
Odpowiedz
56
@ otto
dnia 10.03.2013, 23:22 · Zgłoś
Skoro jesteś takim znawca i wiesz wszystko to spróbuj iść i wystąpić może ty coś osiągniesz więcej .Zawiść ludzka nie zna granic:(
Odpowiedz
8
@ Cabbanos
dnia 10.03.2013, 23:34 · Zgłoś
Ja nie jestem znawcą, tylko a może aż odbiorcą, konsumentem muzyki, kimś kto kupuje płyty i chodzi na koncerty, czyli kimś dla kogo jak mniemam, Darek będzie tworzył.
Naprawdę wyczytałeś zawiść z mojego posta? Jedyne co chciałem powiedzieć to, że jeśli Darek ma jakis pomysł na siebie to tego typu programy mogą mu tylko zaszkodzić. Za moich nie tak odległych czasów, to twoja muzyka dawała popularność. Teraz idzie sie do tego programu żeby nagrac płytę na podstawie wywalczonej popularności. Zapytaj Loski czy jest zadowolony z zapisów w wygranym kontrakcie mówiących o prawach autorskich, warunków koncertowania, udzielania wywiadów i praw do wizerunku. No ale co widza X Factora to interesuje gdy teraz ma nowych bohaterów III Edycji ???
No i gdzie teraz są te Loski, Szpaki, Michały Podsiadło??? Chyba tylko Brodce sie udało.
Dziwie sie, że w czasach Youtuba ludzie decydują się iść do takich programów i dla taniej popularności rezygnyją z wolności artystycznej czyli czegoś na co się stale powołuja. Niestety często jest to wynik braku pomysłu na siebie. To tyle.
Jesli Darkowi się uda pierwszy będę sie kajał i przyznam do błedu. Pytanie tylko jaki ma cel???
Odpowiedz
-1
@ lalala
dnia 11.03.2013, 13:24 · Zgłoś
ja już coś to poŻytku ;)
Odpowiedz
0
@ Cabbanos
dnia 11.03.2013, 13:36 · Zgłoś
Owszem. Zgadza się. Pożytku. Niestety Jasło4You nie ma edycji postów.
Odpowiedz
2
@ aaaa
dnia 12.03.2013, 15:27 · Zgłoś
To zobacz na grupe ENEJ tez wystapili w Must be the music i graja teraz bardzo fajnie, juz kilka hitow maja ;) Pozdrawiam.
Odpowiedz
0
@ Cabbanos
dnia 12.03.2013, 20:29 · Zgłoś
Tak. Jaślanie też już występowali w Must be the music. Tylko znawcy, melomani nie wychwycili. Coby nie mówic to chłopak ma juz przynajmniej groupies. To też sukces.
Odpowiedz
-102
@ sadddas
dnia 10.03.2013, 23:02 · Zgłoś
kolejny szpak czy jeszcze szybszy koniec kariery??
Odpowiedz
45
@ sss
dnia 10.03.2013, 22:22 · Zgłoś
Zycze Ci szczescia w drodze do kariery muzycznej.
Odpowiedz
36
@ klklk
dnia 10.03.2013, 22:19 · Zgłoś
super chlopak trzymam kciuki
Odpowiedz
47
@ gggggoooooooonnnniiiieeeekkk
dnia 10.03.2013, 22:08 · Zgłoś
super i zycze powodzenia ma kawał głosu :)
Odpowiedz
61
@ jeżynka:)
dnia 10.03.2013, 21:58 · Zgłoś
Darek spełnienia marzeń :)Powodzenia trzymam kciuki:)
Odpowiedz
17
@ Mia
dnia 10.03.2013, 21:57 · Zgłoś
Piękny głos, ale chłopak ma problemy z angielskim, musi trochę poćwiczyć ten język. Mam nadzieję, że dostanie się do programu, i przede wszystkim zaśpiewa coś po polsku. Swoją drogą mieliśmy piękna Jaślankę w Top Model i nikt o tym nie pisał...
Odpowiedz
32
@ otto
dnia 10.03.2013, 22:45 · Zgłoś
Widocznie się nie podobała:)A tak przy okazji ...wreszcie redakcja portalu pokazała ,że potrafi informować na bieżąco o tym co ważne,ciekawe :)Brawo aby tak dalej.
Odpowiedz
3
@ ANIIIIAA
dnia 11.03.2013, 15:41 · Zgłoś
[...]
Odpowiedz
58
@ olek
dnia 10.03.2013, 21:51 · Zgłoś
gratulacje! spełniaj swoje marzenia! :)
Odpowiedz
-127
@ mała
dnia 11.03.2013, 02:11 · Zgłoś
Cięko spiewa , wole Miszela .
Odpowiedz
25
@ haha
dnia 11.03.2013, 07:33 · Zgłoś
Polecam słownik!
Odpowiedz
0
@ sikłor2
dnia 12.03.2013, 11:47 · Zgłoś
dobre hasło.
Odpowiedz
89
@ brawo
dnia 10.03.2013, 21:51 · Zgłoś
spełniaj swoje marzenia! masz potencjał i talent!
trzymam kciuki!
Odpowiedz
63
@ olo
dnia 10.03.2013, 22:15 · Zgłoś
Pomóżmy mu i zagłosujmy :) Kto ma facebooka :)
https://apps.facebook.com/must-be-the-music/v/513c9934ae9a810090000011
Odpowiedz
-44
@ rydz;(
dnia 10.03.2013, 23:28 · Zgłoś
Czemu piszecie. ... z Wolicy? owszem mieszka w Wolicy,ale pochodzi z Osobnicy:)
Odpowiedz
62
@ nogh
dnia 11.03.2013, 06:24 · Zgłoś
Dobrze że nie zgrywa " drugiego ptaka, kruka czy szpaka "
Odpowiedz
14
@ jeżynka:)
dnia 11.03.2013, 10:58 · Zgłoś
Czemu to minusujecie ?przecież to prawda!Tu właśnie widać jak u nas traktuje się Prawdę :(
Odpowiedz
-7
@ jeżynka:)
dnia 11.03.2013, 11:06 · Zgłoś
Tu chodzi o to skąd pochodzi,a nie skąd przyjechał,bo to jest tak jak by powiedzieć o Polaku mieszkającym 3 lata w np.Londynie ,ze jest Anglikiem.
Odpowiedz
19
@ przyjaciel
dnia 11.03.2013, 11:10 · Zgłoś
a może po prostu się tego wstydzi ze pochodzi z osobnicy i dlatego powiedział, że przyjechał z Wolicy. nie przeszło Ci to przez myśl?
Odpowiedz
5
@ jeżynka:)
dnia 11.03.2013, 11:32 · Zgłoś
Tak nie pomyślałam:),bo rzadko się zdarza ,żeby ktoś wstydził się tego skąd pochodzi:),a może się mylę? Nieważne:)
Odpowiedz
1
@ plyta
dnia 11.03.2013, 16:40 · Zgłoś
rzeczywiści, rzecz warta dyskusji...
Odpowiedz
9
@ m&m
dnia 11.03.2013, 17:45 · Zgłoś
ja już zagłosowałam na full :) nie znam kolesia ale kurcze przepięknie zaśpiewał :) fajnie by było jakby mu się udało :) ja mu dopinguję !!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.